41134
bannerkesz.png
**********************************************************



*******************************************

Megszűnt szolgáltatások:
Comodo elemzés
Valami nyavalya lezárta a gépem és kódot kér. :(

  • kjhun
    #40854
    Felkutatja a gépünkön az állami kémprogramokat az Amnesty International programja.

    Cikk
  • kl24h
    #40853
    Virus Bulletin: RAP averages quadrant Feb 2014 Aug 2014
    AV-Comparatives: October 2014
  • gergely1991
    #40852
    Valahogy így gondoltam volna:

    #last-read{
    display:none;}

    De azt rakom be amit írtál.
    köszönöm :)
  • MerlinW
    #40851
    #forum-posts-list a[name="last-read"] {
    -webkit-animation: none !important;
    }
  • gergely1991
    #40850
    Mondjuk ezt az irritáló dolgot jelezd a fejlesztők felé ők gondolták így...keresek egy aktív topikot ahol mindig megjelenhet ez a ficsőr, ott kiszűröm ezt div-et aztán eltüntetem a "süllyesztőbe".
    Utoljára szerkesztette: gergely1991, 2014.11.06. 15:01:56
  • gergely1991
    #40849
    Szeretnél bant? :)
  • mester1987
    #40848
    Szerintem AVG Internet Security is tud mindent, de az Avira lehet a legerősebb. Egy vírusadatbázis frissítés szerintem ehhez kevés szerintem.
  • KaBuTo666
    #40847
    Azt akarod, hogy bezarassam a topigot te felnotas?
  • nandorb
    #40846
    Tuntesd el azt,old meg ez annyira iritallo fasznak kell ilyent berakni?
  • gergely1991
    #40845
    Megoldjam hogy az "LSD" színjeiben jelenjen meg? :)
  • Narxis
    #40844
    :D
  • kjhun
    #40843
    Avast-ék rekordot döntöttek, az 1 napon kiadott vírus-adatbázis frissítések számát illetően? (10db) A YYMMDD-0-ás, az első aznapi frissítés.
  • nandorb
    #40842
    Nemjo a topik scripted gergely ez az utolso uzenet itt pislog mint rossz led.
  • mester1987
    #40841
    Tárgytalan Bitdefender megoldotta.
  • mester1987
    #40840
    Avirának milyen a Rescue Disk-je nem tudjátok, erősebb, mint az AVG-é vagy a Bitdefender-é véletlenül nem tudja valaki?
  • mester1987
    #40839
    Na AVG-vel lefuttattam, de mivel rendszervisszaállítást nem lehet és a registry-ben sem talált semmit, mit lehet még tenni?
    Se sajátgépbe nem lehet belépni, semmilyen alkalmazást, mappát, fájlt nem enged megnyitni, se parancsikont, se parancssort, tulajdonképpen semmit.
  • mester1987
    #40838
    ...vagy felül a Biztonsági segédprogramokat a bannerban. Csak épp nem láttam tőle annyira a szemem előtt volt
  • mester1987
    #40836
    Szia, ne azt használd, ugyanígy jártam most én is, nézd meg ezt a cikket!

    Ír benne Avast!-ról, Avira-ról, AVG-ről, BitDefenderről...valamelyiok csak jó lesz már itt is.
    RansomWare-rel lehet dolgunk...

    Ha esetleg érdekel, itt van hozzá egy jó bootkészítő: Rufus
    Utoljára szerkesztette: mester1987, 2014.11.03. 03:03:50
  • SalsaTeacher
    #40835
    Sehogy sem sikerül bebootolni a Kaspersky-vel...
    Megcsináltam mindent az utasítások alapján, BIOS-ban is látom és beállítottam, h erről bootoljon, de nem csinál semmit... :(
  • gergely1991
    #40834
    Emlékeim szerint Kaspersky rescue disknek is van registry ellenőrzője sőt regisztrációs adatbázis-szerkesztővel is rendelkezik.
  • mester1987
    #40833
    Bootolható pendrivera mik vannak még a Kaspersky Rescue Disk 10-en kívül...azt hiszem hasonlót kaptam be, mint SalsaTeacher.
    Semmire sem tudok rákattintani, "objektumfelület nem támogatott" hivatkozással, csakis a böngésző parancsikonját engedi érdekes módon használni. Ha a Kaspersky nem segít tudtok valamit ajánlani, ami a registry-t is átnézi. Rendszervisszaállítást sem tudok bootoláskor valami miatt, pedig mindig készített. Még az oldalsáv sem hajlandó betöltődni....

    Malwarebytes-nak vagy valami erőssebbnek nincs véletlen bootolható vátozata, mert az oldalukon nem látok effélét...vagy ami jó és nincs a fenti listában?
    Köszi szépen tényleg.
  • SalsaTeacher
    #40832
    Az első két program tesóm gépén segített, az enyémen is találtak és töröltek le dolgokat, de semmi változás, úgyhogy ma délután jön a rescue disk... :(
  • SalsaTeacher
    #40831
    Köszönöm!
    Megpróbálom őket, aztán jelentek, hogy mi a helyzet.
  • kl24h
    #40830
    Malwarebyte's Anti-Malware (free)
    Emsisoft Emergency Kit
    Ha ezek mégsem oldják meg a problémát, akkor nem marad más mint a Kaspersky Rescue Disc 10 (bootolható cucc, nemcsak CD-re hanem USB-re is, csak ha az USB-t választod, a géped kell támogatja az USB-s bootolást).
  • SalsaTeacher
    #40829
    Sziasztok!
    Sürgős segítséget szeretnék kérni! Valami csúnyán elkapta a gépemet, de egyelőre nem boldogulok vele és lassan nem fogok tudni böngészőt használni...
    Először Chrome alatt bejött egy gyönyörű GoSave-es popup-os cucc, azt eltávolítottam, de egyből jött helyette egy AllCheapPrice, amit már nem tudok eltávolítani, ráadásul bármelyik oldalt nyitom meg, pár másodperc múlva előugrik egy ablak, hogy valami kamu oldal szerint elavult a Java-m és frissítsem, ekkor persze semmi más lehetőségem nincs, mit átkerülni az általa felajánlott oldalra és már semmi mást nem tudok csinálni, be kell zárnom a Chrome-ot... Most a Firefox-on keresztül írok, de itt is van CoupExtension és itt is már egyszer bedobta a Java-s sztorit.

    Eddig megpróbáltam a CCleaner tisztítását meg az ESET online szolgáltatását (az talált is 32 fertőzött fájlt), de semmi sem változott...

    Segítsetek kérlek! Köszönöm szépen!
  • Shep
    #40828
    De nem akarom használni, mert lagol tőle a net.
  • kl24h
    #40827
    Nem próbáltad visszakapcsolni?
  • kl24h
    #40826
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én megengedem magamnak, hogy külön írjam kötőjel elválasztásával!!!!!
  • Shep
    #40825
    Tegnap frissült a Malwarebyte-om és azóta folyton feljön a kis ablak ,hogy az egyik védelmi eszköz ki van kapcsolva (jelen esetben a webhely blokkoló), hogy tudnám ezt végérvényesen eltüntetni, mert eddig ez nem jött fel?
  • KaBuTo666
    #40824
    Tűzfal-uk egybeírandó.
  • kl24h
    #40823
    Virus Bulletin: RAP averages quadrant Dec 2013 Jun 2014
    AV-Comparatives: September 2014
  • kl24h
    #40822
    Én inkább azokat figyelem, amelyek ingyenesek és van saját Tűzfal-uk is.
  • KaBuTo666
    #40821
    Nekem mind1.
  • kl24h
    #40820
    És több meg több ingyenes jelenik meg.
  • KaBuTo666
    #40819
    Ennyire van biznisz ebbe az antivírus szoftverekbe? Csak mert van bőven elég a piacon, ebből nem egy darab ami sikeresen jó, erre még még csinálnak...
  • kl24h
    #40818
    A virustotal.com vannak új termékek is betéve ellenőrzéskor: CYREN, Zillya! és a Zoner. A Felhasznált termékek listájába még nem írták be ezeket.
    Utoljára szerkesztette: kl24h, 2014.10.12. 19:47:00
  • KaBuTo666
    #40817
    Ti ketten szerintem így vasárnap este ki vagytok pihenve. Kérlek titeket, csináljatok valamit mert ez így nem mehet tovább!
  • gergely1991
    #40816
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én meg kérem a 150%-os részesedésemet.
  • kl24h
    #40815
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Így kellett volna fogalmazz a #40814 válaszodban:
    [spoiler]"Van mit. Bankkártya adatokat pm-ben elküldtem, ahova utalnod kell a ... és ha szűkség használhatod is valamilyen termék vásárlására, mert van bőven pénz rajta!!!"
    [/spoiler]
  • KaBuTo666
    #40814
    Van mit. Bankkártya adatokat pm-ben elküldtem, ahova utalnod kell a ...