103
  • kisokka
    #103
    Ez jó kérdés, nem nagyon vettem igénybe ezt se, talán csak egyszer. Rá lehet jönni video alapján is, talán még egyszerűbb is, mint végigjátszást böngészni. A lényege benne van, sok felesleges órától kímél meg, mert előfordul 1-2 olyan rész, amit szerintem egy kicsit elcsesztek ilyen szempontból és nem árt utánanézni hogyan is tovább
  • Mayorpapa
    #102
    köszönöm! akkor magyar nyelvű végigjátszást ne is keressek, nem írta meg senki?
  • kisokka
    #101
    Nincs meg, de ez az oldal a youtube-os végigjátszás videókat foglalta magában, ami továbbra is fent van itt.
  • Mayorpapa
    #100
    kisokka: nincs meg neked véletlenül (vagy bárki másnak) a magyar nyelvű végigjátszás, mert a gamehelp oldala nem jön be :( Ha megvan bárkinek, ide küldje el legyen szíves: reverend[kukac]citromail[pont]hu. Köszönöm!
  • nagykispeter
    #99
    A felbontáson vagy élsímításon lehet valahol állítani?Igazi retro érzésem van!
  • kisokka
    #98
    Nagyon végső esetben itt megtalálod a választ.Azzal a résszel én is görcsöltem, de nem megoldhatatlan.Ám arra vigyázz, hogy ne ez alapján játszd végig, mert akkor értelmét veszti az egész :)
  • tandya
    #97
    S.O.S.Nem tudom,hogy él-e még ez a fórum,de jó lenne,ha vki segíteni tudna.Teljesen leragadtam a Gray Matter 7.résznél.A laboros részt nem tudom megcsinálni.csak 47%-ra,pedig már végignéztem rengeteg végigjátszást.Ugyanazt csinálom,de mégsincs meg az 57%.Előre is kössz.
  • kisokka
    #96
    Még jó, hogy idenéztem, tényleg kész van a magyarítás hozzá, le is szedtem tekerem is
  • nagykispeter
    #95
    már rég kész van.
  • zsozso29
    #94
    Február elejétől 1% áll...
  • joceruza
    #93
    Elvileg BACTER végzett a magyarítással! Valaki tudja hol van?
  • joceruza
    #92
    Az nem jó hír...... (de elkezdte Bacter is) Remélem lesz belőle valami!
  • TheGrinder
    #91
    Fordítás állapota: 1%
    Eltart még egy darabig, mire elkészül.
  • nagykispeter
    #90
    Úgy tudom abba maradt
  • joceruza
    #89
    Kösz!
  • Evin
    #88
    Kérdezz rá. Ott vannak az elérhetőségek.
  • joceruza
    #87
    Senki nem tud a magyarításról?
  • Klub
    #86
    A cd galaxisnetre is felrakták már most néztem.
  • TheGrinder
    #85
    az nem baj, de a magyarítás már készül. :D
  • Klub
    #84
    Február 25.-én jelenik meg itthon, még előrendelőben sincsen.
  • kisokka
    #83
    Úgy néz ki ez egy darabig talány marad számunkra...
  • TheGrinder
    #82
    na most akkor lesz magyarítás mégis? :D csak azt meg nem lehet tudni, hogy hány % on áll a magyarítás. :S
  • kisokka
    #81
    Hát szomorú
  • zsozso29
    #80
    Aham már ki is X-ték. Úgy hogy nem lesz magyarítás.
  • nagykispeter
    #79
    Igen látom ,de viszont a honlapján nincs kiírva!
  • zsozso29
    #78
  • kisokka
    #77
    Bizony arra én is kíváncsi lennék, hogy honnan tudod, mert sehol nem látok utalást rá.Valami linket dobj légy szíves:)
  • nagykispeter
    #76
    És ezt honnan tudod?
    Én még nem láttam sehol hírezve!
  • kisokka
    #75
    Értem, kösz!Én biztosan megvárom, mert hiába tudok angolul, nem elég a tudásom hozzá...Főleg ha szlenget, vagy szakszavakat használnak, olyankor a falat kaparom.
  • zsozso29
    #74
    Egyenlőre nincs magyarítás hozzá, de Én úgy tudom hogy készülőben van hozzá, lehet megvárom mert még úgy sem játszottam végig...
  • kisokka
    #73
    Sziasztok, nemrég jutottam a gammához, nem tudja valaki, hogy van, vagy lesz -e hozzá magyarítás?Hacsaknem alapból az...Most nem tudok vele foglalkozni, hogy fel is rakjam, majd pár nap múlva, csak érdekelne
  • Tehasut
    #72
    ha valakit érdekel, ITT a játék OST-je
  • Kamisama
    #71
    A 4. fejezetben elakadtam. Már mindent megcsináltam, végignéztem a youtube-os végigjátszást, de az egyik rész még csak 92 %-os pedig amit a srác csinált ugyanazokat már én is mind megcsináltam. A there's a plant in the house küldim még nem teljes.
  • Evoluti0N
    #70
    Egy valamit még kifelejtettem. Végre egy kalandjáték, amiben van felbontás beállítás. Soha nem értettem, h miért olyan nehéz egy kalandjátékba grafikai (és főleg felbontás) beállításokat beletenni.
  • Evoluti0N
    #69
    Tegnap végigjátszottam a játékot. A játékmenet sztem kicsit könnyű lett. A Secret Files, vagy a Runaway sorozathoz képest főleg. Az, h különböző színekkel jelöli, h melyik területen van dolgunk, valamint kiírja, h a fejezet bizonyos történetszálának hány százalékát teljesítettük, sokat könnyített a játékmeneten. Ráadásul nem voltak tök logikátlan megoldások, amik bizonyos kalandjátékokban nagyon bosszantóak tudnak lenni. Azonban attól függetlenül, h könnyű lett, nagyon bejött. Jó sztori (a vége elég áll leejtős), a főszereplő szimpatikus és az egész játék nagyon hangulatos. 1-2x még tuti végig fogom játszani. :)
  • bogyoka
    #68
    Na, sikerült megtalálnom, a táblánál az azonosítás nem volt elég, ilyen pici részlet és máris elakad az ember.:D Most már van új helyszínem.:))
  • bogyoka
    #67
    Köszi, tegnap még csak part 4-ig volt, bár most megnéztem, és még nem derült ki, hogy mit nem csináltam, és új helyszín sem akar előjönni még, nagyon kiváncsi vagyok,hogy mit szúrtam el.:))
  • zsozso29
    #66
    Köszi szépen!, így már nagy neheze sikerült megvernem.
  • Evoluti0N
    #65
    Ha páratlan számú kártyát rák az asztalra, akkor válaszd azt, h te kezdesz, ha párost, akkor ő. Kiválasztasz egy kártyát az elején, annak kell a végére maradnia. A lényeg az, h amikor te választasz 2 kártyát "megsemmisítésre", akkor ne válaszd azt, amelyiket az elején kiválasztottál, amikor pedig az ellenfél választ 2 kártyát és köztük van az, amelyiket az elején kiválasztottál, akkor válaszd a másikat. Természetesen ha az ellenfél 2 választott kártyája közül egyik sem az, amelyiket az elején kiválasztottál, akkor bármelyiket választhatod. Ezzel a módszerrel a végére tuti az a kártya marad meg, amit az elején kiválasztottál.
  • zsozso29
    #64
    Nem értem!, hogy a francba kell megverni a kártyában a srácot a 4. fejezetben??? fúúú nagyon felbasz nem értem a logikát, mit kell kirakni? fúúúúúúúúú