103
  • zsozso29
    #63
    Jó reggelt!

    Figy youtube-n van végigjátszás nézd meg akkor azt:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    http://www.youtube.com/results?search_query=%5BHD%5D+Gray+Matter+Walkthrough&aq=f


  • bogyoka
    #62
    Még ott sem voltam, valami sajnos hiányzik de már nem tudok beszélgetni senkivel. Telefonnal kell valamit csinálni ami a házban van?
  • szotyimutyi
    #61
    Az alagsorba már leenged a házban? Ott iratokat kellett rendezni, majd utána az intézetben van feladat, ahol az orvos dolgozik.
  • bogyoka
    #60
    nem megy be, valami baja van még:D
  • szotyimutyi
    #59
    Bűvészkedni. :)
  • szotyimutyi
    #58
    A könyvtárban voltál? Ott is bűvészkeni kell. :)
  • bogyoka
    #57
    Na, én kissé buta vagyok, de nem tudok tovább jutni, 90 % megvan, bűvészkedést mind megcsináltam. Voltam a toronyban is.
    A házban a lépcsőnél a telefonnal mit kellene csinálnom? Mert mutatja, hogy valamit használjak ott.
  • bogyoka
    #56
    már túl vagyok rajta sikerült:)
  • bogyoka
    #55
    Köszike, sikerült, most a srácnál ragadtam le, nem szeretem ezt a bűvészkedést:))
  • bogyoka
    #54
    Még most lett kész a gépem, majd holnap lesz fent a játék újra, remélem mentésekkel, vagy megint elölről kell kezdenem majd.:D
  • szotyimutyi
    #53
    Sikerült? :))
  • bogyoka
    #52
    Köszönöm szépen, így biztos menni fog:))
  • bogyoka
    #51
    Én is úgy csináltam,a 4.-ig el is jutok mindig, de aztán nem akar sikerülni, már idegesít:D
  • zsozso29
    #50
    Akkor most Liza-nál vagy megakadva?!
    Megoldás:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A varázsló könyvből válaszd ki a "UP in Smoke" című trükköt, 1. rakd Spare kazettáját a bal karjához 2. Liza k. jobb kézbe 3. Spare k. rakd a bal kezébe 4. Liza k. rakd a bal kezébe 5. Varázsolj 6. Spare k. rakd a jobb kézbe 7. Liza k. ragd a bal karjához.
  • szotyimutyi
    #49
    Én is találomra választottam ki, véletlenszerűen. Viszont, amikor kiválasztod a feltételezett megoldást, megjelenik az alsó részen egy keverő mixer-féleség, ahova rákattintasz. Ezután kijelöli (kipipálja) azokat, amik jók. onnan lehet próbálkozni tovább. :)) Nem tudom, érthető-e. :)
  • bogyoka
    #48
    A bűvészkedésnél mit nézzek? Vagyis a Lisa kazettája ne legyen kézben? Tudnátok valahogy segíteni? Nem sikerül megcsinálni.:(
  • Evoluti0N
    #47
    Hm, a 3. fejezetben sikerült 100%-ra megcsinálni, az elsőben már nem tudom, a 2-ban kb. 50%-át. Azonban nem tudom pontosan, h miket csináltam, amik bónusznak számítanak. Habár a 3. részben van sejtésem, h mik voltak a bónuszok, de az első 2-ben fogalmam sincs, valamint most a 4-ben se jöttem még rá, h mi a bónusz :D
  • zsozso29
    #46
    Most vagyok a 3 fejezetnél, megnéztem mindent a szobában, a fürdőben, és a kis szobában, és már is kaptam 6/11 bónuszt, úgy látszik, hogy "megnézésért" kapod, (is). Amúgy 1. fejezet: 11/14; 2. fejezet: 17/20 nekem. Pedig megnéztem mindent vagy még sem? :DDDD
  • zsozso29
    #45
    Aham, hát ezt én sem értem hogy mikor miért kapod a bónuszt, gondolom majd a végén annak megfelelően felold pár képet meg hasonló dolgot...
  • Evoluti0N
    #44
    Amikor megnyomod a P billentyűt, akkor kijön egy lista, hogy abban a fejezetben éppen mennyi százalékát csináltad meg egy-egy történetrésznek. Pontosabban mondva százalékban is kiírja, valamint számokban is pl 11/22. Mondjuk az nem teljesen világos, h miért akkora számot ír ott amekkorát. Szóval itt a százalékoknál minden chapterben van egy bonus rész is. Ezt nem kötelező megcsinálni. Azt nem tudom, h van-e valami előny belőle ha megcsinálom.
  • zsozso29
    #43
    Bónusz??? hmmm jobban megkell viszgálnom a játékot. :DDD
  • Evoluti0N
    #42
    1-2 napja kezdtem el a játékot. Hamarosan fejezem a 2. chapter-t. Eddig nagyon tetszik. Van valami előnye annak egyébként, ha megcsinálom a bónuszokat? Sajnos nem sikerült még rá jönnöm, h mi a bónusz és mi nem. Most ha jól tudom 50%-a van meg a chapter 2-ben a bónusznak, de hogy mikor és mit csináltam, amivel ezt az 50%-ot elértem, arról fogalmam sincs.
  • zsozso29
    #41
    Na volt időm játszani vele kicsit, isten király, fúúúú. Most jutottam el még csak a második fejezethez majd szombaton folytatom, akkor egésznap itthon leszek.
  • bogyoka
    #40
    Tetszik nekem is nagyon, bár nem nagyon megy a bűvészkedés:D
  • csgj
    #39
    Sok sikert, mert a játék amúgy nagyon jó! :) Érdemes vele küszködni. :D
  • bogyoka
    #38
    Persze megértelek, én sem tudnék segíteni másnak, mert minden apró részlet fontos. Majd biztos rájövök, hogy mit kellene még csinálnom:)
  • csgj
    #37
    Az a baj, hogy így látatlanban nem tudok segíteni. :S Mert itt a sorrendre kéne emlékeznem, de az nem könnyű. Azóta már több ilyen trükköt kellett végigjátszanom.
  • bogyoka
    #36
    Köszi, de az a baj, hogy nem csinál semmit, hiába kattintok rá, valamit kihagytam biztos, de még nem tudom,hogy mit.
  • csgj
    #35
    A varázsló füzetet mindenképpen használni kell! Csak kattints rá a füzetre, amikor kijön az a "varázs-ablak", és sorrendben kövesd az utasításokat! Úgy majd trükközik egyet...
  • bogyoka
    #34
    Akkor segíts már nekem, mert St.Edmund Hall-nál elakadtam, mindig a varázsló füzet jön elő, ha Lisahoz megyek, vagy Angélához. Nem tudom mit kellene csinálnom. Már voltam a magic boltban.
  • csgj
    #33
    Igen, néha ilyen ravasz a játék. :D Amikor space-t nyomsz, várni kell egy picit, és akkor más dolgot is kiírhat közvetlenül valamelyik vizsgálható tárgy mellett.
    Én ma végeztem az első fejezettel, és nagyon tetszik a hangulata meg eddig a sztori is. Sok időm nincs játékkal foglalkozni, de ez most nagyon megfogott. :D Végre egy igazán igényes kalandjáték! :)
  • bogyoka
    #32
    Köszi, hát tudod, milliószor kiálltam a bejárat elé, de azt nem vettem észre, azt a táblát, mindig a házat nézegettem:D
  • Tehasut
    #31
    Aztamindenit, ennek a játéknak valami iszonyatosan jó zenéje!
    A főmenü alatt szóló daltól konkrétan besz*rtam, annyira kellemes, fülbemászó és hangulatos
  • csgj
    #30
    Hoppá, tovább jutottam! :D És tényleg nagyon aprócska dolgot nem vettem észre. A bejárati ajtó mellett van egy tábla, és elfelejtettem megnézni. :P Miután rápillantottam, visszamentem a házba, és máris jött a házvezetőnő... :D
  • csgj
    #29
    Én is így vagyok vele. XD Éppen csak felfedeztem az egész kastélyt, de nem találok semmilyen térképet, ami a csajnak kell. Se mást. :S Szép lesz, ha már az elején ilyen nehéz. XD De biztos valami tök egyszerű dolgot néztünk el... Mindig ez van.
  • bogyoka
    #28
    Már elkezdtem vele játszani, de nem tudok tovább menni, elakadtam, már voltam mindenfele és gőzöm sincs, hogy mit kell csinálni, csak nézelődni tudok.:))
  • zsozso29
    #27
    Fúúúú ez nagyon jól sikeredett!
    Szép lett!
    Jó lesz karácsonyra majd akkor játszom vele mert most kalandozni nincs időm... :P :D

    Bogyókat!

    tetszeni fog szedd le! :DDD



  • zsozso29
    #26
    Gray.Matter-RELOADED
  • kirol
    #25
    Nem tudom milyen lehet, de boxra már "elérhető".
  • kirol
    #24
    Ez nem Crysis, ezek a kalandjátékok elég alap gépen is elfutnak.
    Biztos ez is.