290
Sony Ericsson W580i leírása
  • Csibusz
    #170
    Akkor ha van rá gari vidd el szervizbe... mert ha a szoftverfrissítés sem oldott meg semmit.. az gáz..
  • kem001
    #169
    Meg, és akkor sem jó :S
  • Csibusz
    #168
    és a lejátszásnál megcsináltad amiket írtam?
  • kem001
    #167
    De a zene lejátszást még mindig nem értem. Egy idő után kiírja, hogy lejátszás sikertelen :S És restart-olom a telefont utána meg jó egy ideig
  • kem001
    #166
    Nem tettem rá flash témákat. Ahhoz tudtommal meg kéne a telefont buherálni, ezeket ízért megnézem mielőtt felteszem telefon kártyájára
  • Csibusz
    #165
    Nem biztos, hogy a telefon a röhejes, lehet te nem csinálod jól, vagy buherált rossz flash témát raktál rá..
  • JaSoN HuNTeR #164
    szerencsére nekem még nincs vele semmi baj. De ha van rá garancia akkor vidd vissza.
  • kem001
    #163
    EZ a telefon röhejes :( Ma témákat tettem rá, erre a menüben a web and walk ikon eltűnt, és a menü befagyott :S
  • Csibusz
    #162
    Hmm, próbáld meg az összes zenét letörölni a M. kártyádról (mert gondolom ott vannak a zenéid) ÉS töltsd fel újra őket. Szerintem talán csak ennyi a probléma. Ha mégsem, akkor egy szoftverfrissítést ajánlanék.
  • kem001
    #161
    Hellosztok
    Van egy kb. 3 hónapos W580I-m és zenelejátszásnál egy idő után azt írja, hogy a lejátszás sikertelen. Ez valami memóriahiba? Újraindítás után jó lesz, de utána 1 idő után ismét vissza áll
  • Csibusz
    #160
    hmm.. akkor menj fel a seria.hu-ra ott van segítség 100% :)
  • Bence2006
    #159
    megcsináltam és és ugyan azt csinálja:(
  • Csibusz
    #158
    Válaszd ki a teló fajtáját (W580) xD és már le is töltheted..
    és nem.. nem jár garanciavesztéssel =)
  • Bence2006
    #157
    és garancia vesztéssel jár???
  • Bence2006
    #156
    tudnál adni linket?? ha megkérhetnélek elöre is köszönöm
  • Csibusz
    #155
    frissítsed a a szoftvert. Menjél fel az oldalra és le lehet tölteni.:) Mert általában ez miatt van..
  • Bence2006
    #154
    lenne egy próblémám h mikor belépek a walkmenba akkor "naracs sárga"lesz a led és mikor kilépek vissza áll kékre de mikor becsukom és kinyitom "narancs" marad és utána má csak akkor vált szint mikor témát váltok mit lehet ezzel csinálni h egy szinű maradjon??
  • Csibusz
    #153
    nincs mit de mondom h ha megnyomod oldalt a hangosító gombocskát akkor megmutatja az órát:)
  • kem001
    #152
    Értem, azért köszi. Amúgy jó telefon tényleg a W580I, lépésszámláló tetszik benne, alig 1 hónap latt elértem a 100 km-ert, meg megtudtam, hogy naponta 4,4 km-ert sétálok átlagosan :D
  • Csibusz
    #151
    hát nem nagyon, de mondom h nekem is olyan flash téma van beállítva h mutatja az órát másodperccel együtt, de mikor meg szeretnéd nézni az órát akkor nyomd meg a teló oldalán lévő (hangosító gombot) és akkor megmutatja...
  • kem001
    #150
    Vagyis gyárilag nem mutatja az órát? Arra gondolok, hogy ha nem használom a telefont, akkor elsötétül a kijelző és nem jelez semmit
  • Csibusz
    #149
    Képernyőkímélő? vagy tölts fel neki flash képernyőkímélőt;)
  • Panzeradler #148
    Sziasztok!
    Mit kell írni az album képhez, hogy mutassa is?
    Mert felettem képet de nem mutatja.
  • kem001
    #147
    Hellosztok
    A W580I-n nem lehet beállítani azt, hogy folyton jelezze az időt, és ne kelljen mindig valamelyik gombot lenyomnom, hogy megtudjam hány óra van?
  • Csibusz
    #146
    Gyerekek tudom bűn ezt írni:) de nekem új szerelmem lett:)
    w595
  • vadkatica
    #145
    szia! ezeket is felraktam és így se működik:S, de majd rájövök :) nagyon szépen köszi a segítséget!!!:D
  • mark0106
    #144
    igazad van, a fogacskák tényleg máshogy vannak rajtuk:S de hátha nem rontottad el:) hát van áruk ezeknek a bluetooth füleseknek:D majd gyűjtögetek rá xD
  • jacky87
    #143
    Szia. Próbáld meg ezzel: flash.zip
    Ha működik, akkor eddig valamit rosszul csináltál. Ha ez sem megy, akkor sajnos így látatlanban nem tudom mi a baja!
  • vadkatica
    #142
    és próbáltam egy alap témával is hogy letöröltem a flash menüjét, felraktam a telefonra azt a flash menüt amit szeretnék és annak a nevét írtam be a thm-fájlba és így se jó.
  • vadkatica
    #141
    szia4köszönöm szépen a részletes leírást! de sajnos mindig azt írja a telóm a téma beállításakor hogy a fájl sérült:/ pedig pontosan írom a fájlnevet!
  • jacky87
    #140
    A w300 maximális védelmi szintje cid49 (legalábbis így tudom). De a w580 alapból cid51, 52, 53.

    A flash menüt pedig úgy tudod használni, hogy a témába, ami alatt használni szeretnéd a menüt, kicsit átírod. Ez úgy történik, hogy a témának a .thm kiterjesztését átnevezed .zip-re és kicsomagolod. Lesz a fájlok között egy Theme.xml fájl. Ezt megnyitod jegyzettömbbel. Az elején találsz majd egy ilyen sort: <Sony_Ericsson_theme version="4.1"> (a verziószám nem biztos hogy 4.1).
    Ez alá illeszd be ezt a sort: <Desktop_style Type="File" Source="menü neve.swf"/> A MENÜ NEVÉT PONTOSAN ÍRD BE!
    Ha ezt megcsináltad, akkor elvileg, amikor ezt a témát használod, akkor a beállított flash menü lesz az aktív!
    Sok sikert! ;)
  • vadkatica
    #139
    sziasztok! am nem mindig frissíti a védelmi rendszert CID53-ra, mert van egy w300am is és csináltam azon is szoft frissítést és CID49 van rajta. amúgy egész jól haladok, csak egy dologra nemtok rájönni hogy ugye a XS++al megnyitom a teló mappáit és van a tpa/preset/system/desktop/flash/-ugye oda beteszem a flash menüt.az egy dolog mert kell még vmi témát is tenni föl a telefonra a theme könyvtárba.na de milyen témát kérdem én? am köszi mindenkinek a segítséget!
  • Csibusz
    #138
    Azért nem a Sony Ericsson oldalán mutattam, mert itt még Ár is van:)
  • Csibusz
    #137
    Vagy még ezt
  • Csibusz
    #136
    Az a baj lehet elrontottam, csak tudod az USB-nek, a Töltőnek, és magának a fülesnek is más más kis lyukba érkezik a csatlakozó fogacskák vagy hogy mondjam:)
    Amúgy
    Ezt néztem ki, de szerintem olcsóbban is lehet:)
  • mark0106
    #135
    Én is simán kihúztam volna a fülest meg a töltőt, mert régi se-omnál fölfelé húzni 1 kicsit, csak muterom megmutatta a használati utasításba hogy kellene és gondoltam inkább úgy csinálom:) úgy hogy könnyen én is úgy járhattam volna, mint Te... szerintem, ha csak simán kihúztam tuti nem használt neki. De ha bluetooth fülest fogsz használni nem lesznek ilyen gondjaid;) Ja és a töltővel meg az USB-kábellel nincsenek érintkezési gondok?:O Ha nincsenek akkor a telefon érintkezőjét nem rontjattad el;):) amúgy mennyibe fáj egy ilyen bluetooth füles?:) ha elérhető az ára lehet beszerzek én is 1 ilyet:P
  • jacky87
    #134
    Ahogy Csibusz is írta, akkor nem ugrik a gari, ha a hivatalos oldalról (SEUS) frissíted.
    !!!!DE ha onnan frissíted, akkor a telefonod védelmi szintjét is frissíti cid53-ra, amit sajnos még nem tudnak feltörni. Tehát ilyen védelmi szinten nincs flash menü és egyéb cifra funkciók!
  • Csibusz
    #133
    Nem vagy hülye, tényleg elsőnek eléggé macerás:) Én is megcsináltam és azóta valahogy érzem, hogy már félig el is felejtettem:(
  • Csibusz
    #132
    Nem, az nem jár garancia vesztéssel, persze csak akkor nem, ha a hivatalos SE oldalon teszed ezt meg... Mark.. úú ez lehet gáz de sajnos nemtudtam:( Pedig eléggé értek a mobilokhoz, de sajnos nem tudtam lehet ezzel elrontottam az érintkezést... De remélem nem. Amúgy igen, jól gondolod éppen egy Kékfogas(bluetooth) fülest szeretnék beszerezni:)
  • vadkatica
    #131
    jah, és néztem a serial.hu-t, fel is reggeltem, csak egy kicsit (nagyon) magas nekem, de majd rájövök:D sajna ilyen hülye vagyok:D