290
Sony Ericsson W580i leírása
  • mark0106
    #210
    a fényképezőgépem most beszart xD majd ha jó lesz teszek fel, ról a képet:D vagy lehet csinálok muterom telójával róla képet nem tom majd meglátom xD
    LucaaA hát pedig próbáltam segíteni,hogy megvehesd álmaid w580as telót, de jó lesz az a w395is reméljük;):P legaláb utánaolvastál a teló után?:)mert én csak képet néztem meg róla, külsőre nem rossz:D a linket pedig nagyon szívesen XD onnan nem akartál rendelni?:O:D vagy már mind elketl?xD
  • LucaaA
    #209
    Köszönöm a linket mark0106:D!! Pinket sehol sem találtam, de fehér narancssárgát sem tudtam sehol sem venni:( Ígyhát álmaim pink580-asa helyett lett egy W395-ösm:(:D de ezis nagyon jóó:)
  • Csibusz
    #208
    Feltudsz tenni képet róla? Bár nekem is inkább kifele állnak a gombok, minthogy befele, de ki tudja =)
    Pinket, meg inkább kártyafüggetlenbe tudsz venni. (LucaaA)
    vagy lehet venni elő/hátlapot, de ugye az meg + pénzkidobás
  • mark0106
    #207
    most veszem észre, hogy a walkman, meg a saját menü gombjaim olyanok, mintha "kicsit be lennének esve" néztem képeket a telőról és azokból úgymond "kiáll egy kicsit a gomb" de az én telómba nem...:S amúgy a t-mobilnál vettem, ha beviszem kicserélik nem?o-O
  • mark0106
    #206
    nagyon szívesen:D de lehet másnak vannak jobb ötletei is, majd még lehet írnak:) de itt egy link, ezen van 1 eldó w580i rózsaszínben;)http://apronet.hu/freesearch.php?mit=w580i (az oldal legalján van...xD)
  • LucaaA
    #205
    Oks:) köszönöm válaszod:D
  • mark0106
    #204
    hali!hát én t-mobile-nál vettem és ott akkoriban nem volt csak fekete-naracs színben.De szerintem ha van a többi szolgáltatónál is ott sem lesz pinkbe.Ha piket akarsz szerintem valami mobilszaküzletbe, használtboltba nézdd meg,vagy nézdd meg a neten van-e ilyen színbe eladó;)
  • LucaaA
    #203
    Sziasztok! Nekem az lenne a kérdésem hogy nemtuggyátok e hogy hol lehet Sony Ericsson W580i pinkbe venni!?????
  • mark0106
    #202
    okés, már tudom, hogy kell majd segítség,szóval szavadon foglak =)
  • Csibusz
    #201
    ha kell a segítség csak szólj;)
  • mark0106
    #200
    hát reméljük^^ néha én is féltem a telót, ha odaadom valakinek, mert vannak olyanok, akik csak nyomkodják és nem törödnek vele, hogy kár is származhat belőle...:)ja és helyesbítek nem egy, hanem négy kis prucök rartja, legalábbis, ahogy jobban megnéztem így láttam.Már már lassan 4 hónapot kibírtam flash menük nélkül, húúú de jó vagyok xD már lassan letellik a türelmi idő és feltöröm ezt a telót;)
  • Csibusz
    #199
    Na akkor reméljük, hogy nem is fognak =) Nekem is addig nem tört míg ugye, nem került más kezébe, de ugye néha néha odaadom másnak, vagy osztálytársnők ugye... mert olyanok vagyunk egy egy család.. mindenki nézi mindenki cuccát, de ugye ők nem tudják, hogy a gombokat inkább a szélén nyomják, ne pedig a navigomb felé, mert ugye úgy töröd el a szélső gombokat...
  • mark0106
    #198
    hát nekem eddig szerencsére az oldalsó gombok bírják(kop-kop) eleinte féltettem a gombokat mert láttam, hogy csak egy kis prucok tartja, de eddig törésmentes nekem:)
  • mark0106
    #197
    igen azokra gondoltam, szerintem kicsit elcsúnyítja, na mind1 annyi baj legyen:) na meg kicsit elkezdett kopni is a szélén két helyen, de ha már csúnya lesz kicserélem
  • Indigo
    #196
    Az nekem is törik sajnos, elég szar megoldással van rögzítve :/
  • Csibusz
    #195
    A navigomb sajnos kopik... Minnél jobban...Nekem már kicserélték, ez már jobban bírja =)
    De a két oldalsó gombocska, már megint eltört.. de már nem érdekel :)
  • benjoe001
    #194
    Ha arra a fehér színű "vonalakra" gondolsz, ami a gombon van, akkor az nekem is olyasmi.. lehet h gyárilag...
  • mark0106
    #193
    na erre nem is gondoltam:S nem szakítottam meg a kapcsolatot,mert azt írta ki, hogy nem lehet... és ezért csak simán kihúztam:( de köszi , mostmr tudom, miért volt ez.
    És a navigációs gomb mindenkinek olyan, mintha kopott lenne?:O ha beviszem kicserélik?
  • benjoe001
    #192
    Hello
    Hogy szakítod meg a kapcsolatod? mármint hogy az adatkábelt kihúzod a gépből, vagy először csinálsz egy olyat hogy "Hardver biztonságos eltávolítása"?? mert ha csak simán kihúzod akkor az lehet a baj....
  • mark0106
    #191
    hali
    nekeme olyan problémám lenne, hogy ha megszakítom a teló és a gép közötti usb kapcsolatot, és utána bekapcsolom a telót megváltozik a háttér (nem az van, amit beállítottam korábban) na ez mitől lehet?:S
  • benjoe001
    #190
    *tudtok
  • benjoe001
    #189
    Hy.
    Sejtettem hogy garancia vesztéssel jár :( Akkor várok még vele egy kicsit :D És a bluetoothal mit csináljak? Abba nem tudok segíteni?
    Előre is köszi!
  • jacky87
    #188
    Hello. A flash menüt így nem tudod betenni. Kezelni kezeli a telefon, tehát a gyárilag témákhoz hozzárendelt menüt használni is fogja, DE azzal, hogy te felmásolod a telefonra a témát, meg a menüt, attól az még nem fog menni. Ugyanis a menü csere tilos, ahhoz hogy használhasd, a fájlrendszert kell megnyitnod és oda kell bemásolnod. Na ez az ami garancia vesztéssel jár! ;D
  • benjoe001
    #187
    Szép napot! :)
    Én egy hete vettem SE W580i-t és máig nem találtam hibát:) De ma felfedeztem egy kettőt:( Az egyik hogy mikor Bluetooth-on egy másik telefonnal(SE) párosítottam és beállítottam hogy amikor küld nekem képet, zenét, stb.. akkor ne keljen elfogadnom hanem automatikusan fogadja el, és NEM TESZI EZT:( A telefont kikapcsoltam majd vissza és akkor se fogadja az adatot automatikusan. Utána próbáltam más telefonnal is ugyan ezt a párosítást de akkor se műkszik :( Nem tudtok segíteni hogy mit csináljak?? Zsír újonnan vettem. Garanciás. Mit tegyek? A másik meg hogy szedtem le torrentel 240x320-as flash témákat, de nem játsza le, úgy értem hogy alkalmazza de pl a menüt nem alakítja át arra amire kellene. De a gyári téma ami rajta van az meg tökéletesen műkszik. Ehhez szoftverfrissítés kell?
    PLS segítsetek...
  • Csibusz
    #186
    Egészen gyorsan visszakaptad:) És most tettem rá új flash-t, nagyon széééép lett:)
  • kem001
    #185
    Végre visszakaptam a telefonom, most elvileg jó, na majd kiderül :D
  • Csibusz
    #184
    na látod;)
  • vadkatica
    #183
    megcsináltam a frissítést. még eddig nem vettem észre hibát. remélem nem is lesz :)
  • Csibusz
    #182
    Én is errről beszélek:)
    Sony ericsson honlapjáról letőlthető update service. Vagy te talán nem erről beszélsz?
  • jacky87
    #181
    Sziasztok, olvasgattam a hsz-eket, és elárulom, hogy ezt nem csak a W580 csinálja! Több sony-ericsson telefonnál is vannak ilyen gondok, ezt a szoftver okozza. Nekem volt egy K550i, nekem is előfordult, hogy eltűnt a web&walk ikon, volt olyan hogy nem kezelte rendesen a memóriakártyát. Szoftverfrissítés után minden oké lett. És ezt több típusnál is hallottam már, hogy a gyári szoftverben gebasz van. Ha nem akarjátok később módosítani a telefont (tuningolás), akkor ajánlom figyelmetekbe a SEUS-t, azzal legálisan frissíthetitek a teló firmware-ét. Sztem az megoldaná az ilyesfajta hibákat.
  • Csibusz
    #180
    használj win commandert... a másik meg h miért is vársz egy egész évet a szoftverfrissítéssel? az nem jár garanciavesztéssel =)
  • vadkatica
    #179
    tényleg,van még egy probléma!mikor ráteszek usbn képeket vagy zenéket a telefon némelyiket írásvédettnek érzékeli, se törölni se áthelyezni nem engedi...csak gépen tudom átrakni vagy törölni. na ezt miért lehet?
  • vadkatica
    #178
    azt nekem is csinálja...én azt tervezem hogy ha kibír 1 évet hogy nem lesz baja, akkor szoftverfrissítést csinálok rajta... addig meg el leszek vele. ezzel igazán nem lehet mit csinálni szerintem csak ezt... de ha valakinek van tippje akkor szóljon:)
  • kem001
    #177
    Nekem is volt ez már. Olyan is volt, hogy kettesével haladt a képeknél felét csak úgy átugorta :S
  • Csibusz
    #176
    hmm.. hát nekem soha semmi gondom nem volt a gombtörésen kívül a telefonnal =) Kip-kop-Kip-kop...
  • vadkatica
    #175
    nem tudom hogy gyakori-e, de a web&walk ikont már nekem is tüntette el...sőt azt is szokta csinálni hogy a kameraalbumba képnézegetés közbe újraindul magától a telefon...
  • kem001
    #174
    De ez gyakori hiba ezeknél a telefonoknál? Bevittem egyébként, 2 héten belül készül el. Cseretelefont kaptam. Sony Ericsson T303-at
  • Csibusz
    #173
    Sajnos akkor hibás a telefon, ez bizony előfordul =(
  • kem001
    #172
    Amúgy 2 hónapos a telefon
  • kem001
    #171
    Holnap beviszem. Ma már a kameraalbumot se nyitotta meg, újraindítás után meg mindent visszaállított az alaptémára