290
Sony Ericsson W580i leírása
  • Ritaaa
    #250
    Sziasztok! Ma bejártam egész Székesfehérvárt és sehol nem találtam darab w580i-t.. Az egyik pannonos boltban azt mondták, h csak rendelni tudnak, kártyafüggetlent, 47ezerért. Nekem meg előfizetéses kéne
    Nem tudtok valahol egy boltot, ahol végre be tudnám szerezni?
    Pesten esetleg?
    Légyszi segitsetek!
  • Hapciii
    #249
    Áááá még mindig nem műxik! xD
  • Csibusz
    #248
    elméletileg Miskolcon is van GSM service:
    http://www.extratelgsm.hu/
    Na itt tuti találsz:)
  • vadkatica
    #247
    sziasztok!nem tudja valaki hogy Miskolcon hol lehet olcsón fehér előlapot venni w580ra?
  • benjoe001
    #246
    Ez a menü hogy Mindig engedélyez, ott van: ha párosítasz egy eszközt, ott rámész egy olyanra hogy Egyebek ott Kapcsolódás eng. és ott lesz az hogy Mindig engedi. De nem akarja végrehajtani :S Nézd már meg pls
  • mark0106
    #245
    én leszedtem(LED es linK) és müxik nincs baja a fájlnak ha kell el tudom küldeni mondj valami címet vagy próbáld meg leszedni megint
  • Csibusz
    #244
    Mivel nekem ilyesmi problémám nincs nem töltöttem le. őő várjál, ja igen nekem is van,de annyira ne köt le =)... de a kedvedért leszedem és megnézem
  • BeastSk8er
    #243
    Rámegyek és azt irja h a fájl nem található.Am te azt letöltötted??
  • Csibusz
    #242
    Na most néztem telümba, de én olyan funkciót se látok, hogy mindig automatikus elfogadás legyen:S bár most nem volt kezembe, másik telefon, hogy megnézzem, hogy ha társítom pl őket, akkor lehet fellép ez a funkció, de nem láttam.
    Mondjuk ennek van jó oldala is, mert nálam suliba pl mániája sok-sok hülye gyereknek, hogy küldözgetnek orrba-szájba a mobilokra hülyeségeket, kékfogon keresztül xD és ha be van kapcsolva és épp automatikusra is van állítva, lehet cumi van :D
  • Csibusz
    #241
    neked is utána fogok nézni, csak töltőkrízis vagy a családban xD 3 teló van egy töltőre :P
  • Csibusz
    #240
    Seria.hu-n tudom neked nem jön be, de ott lehet tölteni szoftvereket. és azt is fel lehet nyomni telóra. mert elméletileg, a W580-ban normális hogy a zenelejátszó üzemmódban megváltozik "fos sárgává" a színe. Mivel ez a walkman színe.. csak mikor ugye visszalépsz a menübe , akkor nem változik vissza ugye?

    Na találtam neked valamit =)
    LED
    Ez leírja pontosan, hogy lehet átállítani, hogy ne legyen sárga se =)
  • benjoe001
    #239
    És azt nem tudja valaki hogy bluetooth párosításnál mért nem engedi azt hogy "Mindig engedi" legyen az adatfogadás???
  • BeastSk8er
    #238
    Am elolvastam mielőtt írtam és azt már próbáltam de semmi.
    Ezt nem értem : vagy lehet feltörni a telót és úgy. ---?
  • Csibusz
    #237
    Kicsit visszaolvasnál tudnád =)
    Szoftverfrissítéssel lehet elérni. Amit a hivatalos oldalon is megtehetsz, de akkor a cid védelmed is frissül, vagy lehet feltörni a telót és úgy.
  • BeastSk8er
    #236
    Csumi!! Akk mondom :
    Nah szal Megpróbáltam mindent de ha nem szinváltós a téma akk ha belemegyek a walkmanba és kilépek belőle sárga marad.Nem tudja vki a megoldást h ne maradjon sárga???? És csak akk lesz más szinű ha ujra aktiválom a témát.Már a systemeffect-eket is cserélgettem de nem értem el vele csak annyit h villogott a teló .....Szal erre kéne vmi tipp h hogyan lehet megváltoztatni az a sárga világítást
  • mark0106
    #235
    nekem w550i-m volt:) azt ingyen szereztem xD(nyertem:D) hát nekem úgy alaból sárgás-zöldes és nem változik sose...:S egyszer változott meg egy időre kékre, amikor váltottam témát, de egy fél nap után visszaváltott sárgásra:S miért alapból milyen színünek kell lennie?:O
  • Csibusz
    #234
    Hát kb. ugyanaz mint téged, nekem előtte egy W300i-m volt. Szóval nekem is Walkman. hát elméletileg mikor bemész a zenelejátszóba akkor ilyen sárgás lesz a színe nekem olyan sárgás-zöldes.. :S de nem érdekel már:)
  • mark0106
    #233
    aham értem:)
    hát előtte is se walkman mobilom volt és már 3 éves volt és gondoltam lecserélem =) megfogott a kinézete a telónak,na meg a teefon tesztjét is negnéztem, ott s csak jókat írtak róla, szóval ennyi:D na meg a led is nagyon megtetszett xD tényleg mikor kéne a színének megváltozni?:O:D mer nekem nem nagyon szokott sose:S:D és téged mi fogott meg a w580i-ben?xd
  • Csibusz
    #232
    Igazából én OKJ-n teszem le.. szóval nem tudom hol lesz a képzésem =)
    Na... hogy legyen a témában is a beszélgetésünk, Te miért pont W580I választottad?
  • mark0106
    #231
    hmmm jólhangzik:D hova fogsz menni vendéglátos suliba?:D hát igen az elképzelésekkel hadilábon áll a mostani fiatalság az biztos xD
    hát nekem a holnapi bioszkisérettségit kell túlélnem(legalább 4est kéne kapni):D aztán érettségi,utána egyetem, aztán meg majd elvállik:D az az álmom hogy van egy álmom xD(Scarry movies 3-Horrora akadva 3):P
  • Csibusz
    #230
    Vizipipázós Teaházat szeretnék nyitni majd: Tigrisbukfenc :P
    Érettségi után megyek elvégezni OKJ-n a Vendéglátósat és utána Barátosnémmal ha minden igaz nyitunk =) persze ez még csak a jövő, de legalább van elképzelésem =) ugye már ez is nagy dolog mostani fiataloknál :P
  • mark0106
    #229
    hát cigányok minenhol vannak:S:)(ezért lehet bannolnak:D)az j szak, tesóm közgász suliba járt ő is ilyet tanult:D miért égetnéd le magad?:O:D álmaim nekem is vannak xD kinek nincsenek?xD én pl majd a BME-re akarok menni, ami majd csk elvégzek vagy 5-6 év alatt xD:D
  • Csibusz
    #228
    Én itt helyileg Érdre... Kós eléggé rossz híre van.. sok "Afromagyar" jár ide =) de attól függetlenül eléggé jó híre van a szakmákat illetően. Én most gépíró és szövegszerkesztő szakon végzek =) aztán érettségi.. aztán még tudnám mondani xD de nem akarom leégetni magam az "álmaim miatt" =)
  • mark0106
    #227
    aham értetem:D hát akkor sok sikert hozzá, én drukkolok, hogy jól sikerüljön:P xD hirtelen azt se tudtam ki vagy, mert megváltoztatad azt a kis képet a nevednél:D na de nagynehezen rájöttem:D hát igen, már én is attól tartok mindjárt beszól valaki...:D na de úgyse mer:D na meg legalább nincs unalom a forumban :)XD hát én s úgy látom,biztos akart valamit kérdezni és már nem is érdekli mi van itt:D amúgy milyen suliba jársz és hova?:D
  • Csibusz
    #226
    Nem =) én is középiskolába járok, csak végzős vagyok =) és szakmai vizsgát teszek éppen le utána jön az érettségi =)
    Na de ne OFF-oljunk mert a végén az orrunkra koppintanak, bár ahogy elnézem szerintem a Topic nyitó emberke nem nagyon kószál már erre =)
  • mark0106
    #225
    akkor gondolom, Te már egyetemre jársz:D hát nekem még van 1 évem a gimibe, még az érettségit túl kell majd élnem jövöre xD na végrevalaki kérdezett a telóval kapcsolatba is valamit:D már kezdtem félni, hogy beolt itt valaki, hogy csak így beszélünk XD hát igen pihenni mindig kell:D
  • mark0106
    #224
    hát nincs mit, örülök, ha tudok valakinek segíteni xD
  • Csibusz
    #223
    csakis far-ral fog menni =)
    A gombok pedig, őő van egy program amivel témákat lehet gyártani. Azt hiszem a Themes Creator... és ott lehet állítgatni a ledek színét is. de ez nem biztos... mert pl a szoftvered nem olyan, akkor állandóan sárgára vált ha a walkman-ba lépsz =)
  • BeastSk8er
    #222
    Szia!
    Az a seria.hu nekem nem megy az írja h Hálózati időtúllépés......
    De nem baj mert találtam FarManager-t ezzel bele tudok lépni a telóba.Az lehetséges h cid53-as a telóm? Mert XS++ -al nem megy csak ezzel.
    Találtam még flash témákat .....
    Nemtudja vki h hogyan lehet megwáltoztatni a gombok szinét mikor belépek a Walkman-ba ne sárgát világítson hanem pl kéket vagy zöldet? Előre is thx
  • Csibusz
    #221
    Ne is mond, nekem is itt a vizsgaidőszakom... 18-án gyakorlati vizsga.. wááá.. Na de pihizni is kell néha xD
  • Csibusz
    #220
    Szia!

    Seria.hu <- mindenre megoldás;)
  • BeastSk8er
    #219
    Sziasztok!!Tudna nekem vki adni olyan linket ahonnan le tudok tölteni mindent ami a telefon tuninghoz kell ?? ilyet h driver,xs++ vagy setool ....
  • LucaaA
    #218
    hát majd igyekszem nem hamar dönteni:)oksi:D köszi!
  • mark0106
    #217
    aham értem, hát kár, mert igyekeztem a visszaírással:(:P kááár érte;) igen-igen még az ár is elfogadható volt én is néztem:D én rögtön találtam neked pinkbe:P majd legközelebb ne hamarkodd el a telefonvásárlást...XD és ha nem talász valamit csak szólj megkeresem:P xD
  • mark0106
    #216
    xD ezek a mozik:D én azt se tudom mikor voltam utoljára moziba...XD nincs nagyon rááá időm, tudod a tanulás:D(na persze nem csak az, de jól hangzik xD) mit tuningolsz még azon a telón?:O:D jujj a gomb história, hát sok rosszat hallottam már én is róla, de szerencsére még nekem mindig nem voltak vele gondok...:) hát igen kár volt elb*szni vele a telót, na meg a vakut és az autofokuszt is belerakhatták volna:(:P szerintem xD hát az érintőképernyős telüval nem lesz ilyen gondod, az biztos xD már le is akarod cserélni a w580at?:O:D hány éves már a teló?:D
  • LucaaA
    #215
    mark0106: a linekt sajnos pont azután küldted miután megvettem a W395-öst:( ha előbb nézem meg akkor...:(:D dehát ezvan pedig ott csak 36000 letvolna:(( és pinkkk:(:D de nembaj ez a teló is jó persze utánanéztem mert miuzán már sehol sem találtam pinket feladtam egy kicsit:S....
  • Csibusz
    #214
    Én sem xD Pedig money lett volna rá.. csak hát nem tudom, mostanában rám jött a moziőrület xD
    Inkább megint tuningoltam kicsit, leváltottam a flash-t meg hasonlóóó =)
    de sajnos tegnap szembesülnöm kellett azzal, hogy a jobb oldali gombocska megint jobban eltört. megint letört egy tartópöcök.. ez a teló tökéletes, de ezt az egyet, nagyon eltolták rajta... Ezért lesz következő telefonom szerintem érintős... vagy legalább nagyon megbízható gombjai legyenek.. de ez kész röhej
  • mark0106
    #213
    hát szerencsés ember vagy Te...XD hát igen, de mi vodások voltunk és pont csomagot váltottunk és így telót is vettük egybe, na meg így olcsóbb is volt,mintha függetlenbe vettem volna xD így is előfizus vagyok:D(így még annál is olcsóbb volt XD) hát tudom, hogy lebutítják:O:S:( csak azt nem tudom, hogy miért?:O előtte független telóm volt(w550) és jó volt tudtam hasznélni minden funkcióját és kicsit sziven ütöt, hogy a w580as-sal meg nem tudom(sejtettem hogy a szolgáltató van a dologba...:S)
    na és megvan már a blutooh headset-ed?xD én még mindig nem vettem:D
  • Csibusz
    #212
    Nekem szürke-kék van :) (Urban grey)
    Ez az előnye, ha az ember kártyafüggetlen telefont vesz, no meg az h a T-cunci meg a többi mind-mind szépen lebutítják a telókat, ahol csak tudják.. általában.. de mondjuk ez a Vodára mondható legjobban. Én mondjuk T-cuncis vagyok xD
  • mark0106
    #211
    ja én pedig mindenáron szürke-kék színű w580-at akartam és a t-genyónál nem volt csak feketébe...:(xD szóval nekem meg fekete-narancs lett a szép szürke-kék álomtelóból:( XD szóval van ez így, tudom mit érzel xD:D