290
Sony Ericsson W580i leírása
  • GtaDORIFTO
    #290
    Hát ez ugyan nem jó hír, de azért köszönöm.
  • JaSoN HuNTeR #289
    képernyő csere :)
  • GtaDORIFTO
    #288
    Sziasztok, az lenne a problémám, hogy a telefonom(sony ericsson w580i) képernyője elvan mosódva vagyis nem lehet tisztán kivenni hogy mi is van rajta. Egyszer viszont elejtettem de nem lett belőle semmi baj, csak kiesett a helyéről a kijelző. Visszaraktam és működött rendesen egy ideig, aztán egyszer csak bekapcsolom és akkor már teljesen elvan mosódva és nem tudom, hogy mi lehet a probléma. Ha valaki tud akkor nagyon szépen megkérem, hogy segítsen, köszönöm szépen
  • rumi5
    #287
    Sziasztok, segítségre lenne szükségem, a telefonom megbolondult,azt írja ki ki ha bekapcsolom,hogy "Figyelem! A Memory Stick teljes tartalma elvész.Folytatja a formázást?" először nem akartam, aztán rájöttem hogy valami miatt nem érzékelni a 2gb M2 es memóriámat, így utánna a formázásra nyomtam, de következőre meg azt írta ki hogy a formázás sikertelen! Más nem jutott eszembe,mint hogy a kártyát leformáztam kártyaolvasóba, sajnos így se lett jobb, néhány órával ezelőtt pedig arra jutottam hogy csinálok rajta egy szoftverfrissítést, mivel már nem garanciális,de ez sem segített!Kérlek titeket, ha valaki tudna ebben segíteni,hogy tudnám feltámasztani a telomat akkor írjon!
    Viki
  • Csibusz
    #286
    Szia ezt az oldalt ajánlom,
    W580 Topic
    Ezen az oldalon mindent megtalálsz, itt nyugodtan kérdezhetsz is, mert szívesen segítenek:)
  • tyson0000
    #285
    de itt is írthatók!?
  • tyson0000
    #284
    hello!? azt szeretném megtudni , hogy a se w580i telom ,azt csinálja ,hogy bekapcsolomakkor azutábn egyböől kikapcsol aksija jó és ha töltön/vagy adatkábekelen van akkor jó csak haq lehuzzonmm akkor kapcsol ki és egyébként m3eg nem tom mi baja lehet lécci dsegiítsetek aki tud valami jót az vegyen fdel msnre:[email protected] ciímen!?:pls?!






























  • Csibusz
    #283
    én is kipróbáltam:D nagyon jó és gyors is.. videókat lassabban tölti be :D de nem azért megyek fel:) én is ma egy fórumra telóról írtam:D míg vártam a buszra:)
  • kem001
    #282
    Most amugy w705-röl írok
  • kem001
    #281
    huh, hát közepesnek mondanám, nagyobb oldalakat lassan tölti be
  • Csibusz
    #280
    xD hát igen:) és milyen a gyorsasága? mármint a netnek a telón neked?
  • kem001
    #279
    Nálam van itthon szerencsére. Olyan, mint ha számítógépen neteznék csak kicsiben. SG-t is tudtam rajta olvasni
  • Csibusz
    #278
    Gondolom:) én telómban is van.. csak ugye nekem nem wifis routerem van.. nincs is:D és nálunk központban nem elég erős a wifis internet szolgáltatás.. majd megpróbálkozok a mekibe.. most jutott eszembe ott is van:)
  • kem001
    #277
    Odafigyelek. Bár a hátlap tapintása nekem kicsit fura, de majd megszokom. WIFI nagyon jó benne :D
  • Csibusz
    #276
    Nem rossz telefon, fém borítás, legalább majd nem látsz karcot rajta:) de számbillentyűkre figyelj oda..
  • kem001
    #275
  • kem001
    #274
  • kem001
    #273
    Végre meg van:
  • Csibusz
    #272
    Csak vigyázz majd a gombokkal, mert ezeknek is sajna olyan anyagból csinálták...mármint valamelyik szériának. Én mondom inkább...ha már sony.. mert én már leadtam róla.. nagyon szerettem, régebben rengeteg embernek segítettem is itt.. de letettem róla, a sok rosszalkodása miatt. De ha már sony akkor egy SATIO... annak nem romlanak el a gombjai:P
  • kem001
    #271
    Na Szombaton lecserélem w580-asomat egy kicsivel jobbra csak. W705-re
  • benjoe001
    #270
    Na és az szerintetek miért van hogy ha filmet teszek a telómra (SE W580i) akkor csak 15 percet tudok beletekerni?? Tovább is engedi de pl már 16 percél kilép a videóból.. Minden videónál csinálja... :S
  • benjoe001
    #269
    Lehet hogy az aksinak van baja... Ha töltőről tudod használni akkor az aksival lesz baj szerintem...
  • kem001
    #268
    Hát ha nincs már rá garanciád, kérdez meg mennyiért csinálnák meg. Bár erős gyanúm, hogy a telefonod felmondta a szolgálatot. Mennyi idős?
  • tyson0000
    #267
    azt hogy kell meg ha nem asz akkor ewlbaszodhat töle?
    a
    nem tom mert ha töltön van vagy a géptre dugom akkor minden jó csak nem tudom bekapcsolni onann hogy töltédsd és használni se tudo m mert ha lehuzom egyböl kikapcsol!?:
    a
  • kem001
    #266
    Szoftverfrissítés esetleg?
  • tyson0000
    #265
    sziasztok!nekem is van egy se w580i-is teleom de egy véleletlen baleset folytán a kijelző a félig tönkre ment ! de nem ezzel van a hiba hanem a zzaln hogy jó fél évi g használtam fél kijelzöbvel és ammikor a egyiknap be akartam kapcsolnuiu kapcsolni akkor miután ki írta hogy sony ericcson saazután elsötétült és kikapcsolt ! nem tudjátok mi baja lehet pls sehghitsetek help!?
  • kem001
    #264
    Nem rossz. Amúgy valószínűleg W705I lesz az utód de ez még nem végleges
  • Csibusz
    #263
    Én leváltottam egy Nokia 5530 X-press Musicra:) Megérte:)
  • kem001
    #262
    Hónap végén lenyugdíjazom a telefont. Édesanyámé lesz a W580I-m. Most keresek méltó utódot!
    Amúgy vélemény:
    2 GB-os kártyával voltak sajnos vele gondok, de ettől eltekintve jó kis telefon. Leginkább fitnessz mód tetszett benne.
  • Csibusz
    #261
    úgy is oké, de ha véletlenül nem lesz jó, lehet hogy a kártya hibásodott meg.
  • kem001
    #260
    Telefonban formáztam le a kártyát, most úgy néz ki, hogy jó minden, de ne kiabáljuk el...
  • Csibusz
    #259
    csinálj egy szoftverfrissítést, és ha nem javít semmit, akkor go a megcsináltatni.
  • kem001
    #258
    Na már megint hülye a telefonom, alkalmazások és játékok indításánál kiírja, hogy művelet végrehajtása sikertelen, kezd nagyon betelni a pohár...
  • kem001
    #257
    Miért van az, hogy ha gépen formázom memóriakártyát telefon minden bekapcsolásnál megkérdi, hogy biztosan formázom a memory stick-et?
  • Csibusz
    #256
    Sziasztok! Szánom-bonom.. na jó egyáltalán nem bánom. Bizony én voltam itt a Topicban aki lenyűgözőnek találtam ezt a kis masinát. Mégis nyár végére elkezdett elromlani, beszélek itt a:
    -gombok nem reagálnak
    -eltört a hátlap (fogalmam sincs mitől:S)
    a fülest nem érzékelte, úgy eloxidálódott a csatlakozási része.

    Ezért bizony ma leváltottam erre a kis szépségre, bizony VÁLTOTTAM:
    http://mobilarena.hu/hir/nokia_5530_erintokijelzos_mobil_remek_fulessel.html
  • Csibusz
    #255
    nekem darabokra van most szétesve xD eltört a hátlap előlap.. és a gombok sem érzékelnek:)
  • kem001
    #254
    Na megint szervizbe kell vinnem a w580i-met. Képzeljétek ahogy csúsztatom felfele, valamibe beakad :S
  • Ritaaa
    #253
    Valahogy csak meg lesz. Köszönöm válaszod
  • Csibusz
    #252
    Pesten szerintem akárhol találsz, kicsit keresgélni kell.
  • Ritaaa
    #251
    Jah és pannonos...