163
szar benzint árulnának?
  • Pheel
    #123
    "Mellesleg mindenhol egyszerre gyullad be minden, nem tudsz percenként robbantgatni egy zsák tnt részleteit :D"

    Ez egy elég nagy tévedés. Egyes gyártók éppen azért alkalmaznak többgyertyás hengereket (Alfa Romeo Twinspark, bár anno 1913-ban találták ki, újabban Honda és Mercedes), mert így sokkal jobban szavatolható, hogy a hengerben lévő keverék majdnem tökéletesen ég el, és viszonylag kevés hajtóanyag távozik a negyedik ütem során a kipufogó szelep(ek)en keresztül. Az utóbbi időben próbálkoznak programozott befecskendezéssel, ami a gyertyától távolabbi részekre szegényebb keveréket juttat, ezzel is csökkentve az el nem égett hajtóanyag arányát.
    Kép: hőtérkép robbanás közben felülről. A piros a gyertya közelében van, a kék attól legtávolabb.
  • light00
    #122
    Egy kérdés: én nem ugyanezt irtam le, mint te, majdnemhogy szorol szora?
  • light00
    #121
    talán kellemesebb mint áram alá helyezni
    de szirka-szikra. az elektromos energiát höenergiaként veszi föl. ÉS kész is a hömérséklet!
  • Pheel
    #120
    Kopogásnál annyi történik, hogy a megkívántnál alacsonyabb oktánszámú üzemanyag még a sűrítési ciklusban - nem bírván elviselni a magasabb nyomást - a nyomás hatására spontán módon, szikra nélkül berobban. Mivel nem irányított folyamatról van szó, és korábban következik be a szükségesnél, ezért kifejezetten nagy és egyben káros erőhatásoknak teszi ki a mozgó részeket, különösen a dugattyút és a főtengelyt.
    Az előírtnál magasabb oktánszámú üzemanyag használata nem okoz kopogást, bár nem is segít a motor működésében.
    Az okulni vágyóknak ajánlom még a motor kompressziós értéke és az üzemanyag kompressziótűrése egymással való arányosságának tanulmányozását! :)
  • Sadist
    #119
    Azért te is jó fej vagy, hogy az apró izzó fémdarabkákat hasonlítod egy elektromos kisüléshez :D

    Mondjuk ez a "szikrának nincs hőmérséklete" tényleg hülyeség.
  • light00
    #118
    Ha a szikrának nincs hömérséklete, légy szives állj egy körfürész szikraesöjébe csupasz testtel. Megnézzük mennyire leszel rá immunis.
  • pszihopata
    #117
    Sziasztok!Feladom!Faszom tanítgasson itt bárkit!
  • pszihopata
    #116
    Ez megint nem igaz.A kopogásos égéskor apró robbanások ezrei történnek,ezért kell a szikra.
  • light00
    #115
    pedig este mindenkinek alacsonyabb, mert fáradt :D
    szedj nyugtatot :P
  • CoD23
    #114
    hááát van ez íggy
  • light00
    #113
    lolmár! ezt nem mondod komolyan, hogy szikrának nincs hömérséklete? :D
  • pszihopata
    #112
    Na én húzok innen mert kezd felmenni a vérnyomásom!
  • light00
    #111
    azért kell szikra hogy egyáltalán berobbanjon. A motor kopogásánál azért gyullad be magátol a benzin, mert már eléggé fel van hevülve a motor égéstere. Benzines motorok nem nyomják össze annyira, hogy magátol berobbanjon.
    Mellesleg mindenhol egyszerre gyullad be minden, nem tudsz percenként robbantgatni egy zsák tnt részleteit :D
  • pszihopata
    #110
    A szikra az nem hőmérséklet,hanem szikra!
  • pszihopata
    #109
    Gyere csak mindjárt szétkaplak versenyzőkém!
  • pszihopata
    #108
    Azért kell a szikra,hogy jókor robbanjon,és egyszerre!
  • [Walaki]D`Lair
    #107
    Jaj vigyázz mit beszélsz, mert itt van pszichopata az ügyeletes mindent tudó és jól kioktat, hogy miért szegülsz ellent az ő szent áhitatos okításának...
  • light00
    #106
    de nincs akkora hömérséklete, mint egy gyujtoszikrának.
  • pszihopata
    #105
    Amiket itt leírtál az egyszerűen nem igaz.Ennek olvass utána!A gázolajnál nincs oktánszám.Amúgy a benzin robban sima sűrítésre is ez az öngyulladás.Hát még mekkorát robban a dízelben!
  • Sadist
    #104
    Már bocs, de mintha a dízelmotor úgy működne, hogy jól besűríti a levegőt, ami Gay-Lussac törvénye miatt felmelegszik, és ebbe a FORRÓ levegőt tartalmazó térbe fecskendezi a gázolajat, ami a MAGAS HŐMÉRSÉKLETTŐL robban be :|
  • bardocz
    #103
    oktán számtól nem az (is) függ,hogy mekkora nyomáson vagy hogy mondjam robban be a motor?és ilyen szempontból a dízel sokkal kisebb oktánszámúnak számít mint a benzin,ezért kell benzines motrbe gyujtószikra dízelbe meg ne,ott csak nyomástól robban be(a porlasztott levegővel kevert)az üzemanyag,benzin meg nem robbana be nyomástól,és ezért a dízel vagy bagyon nehezen,vagy pedig eggyáltalán nem forogna benzinnel,mert nem tudna berobbani

    ha valaki nem érti amit írok este van...
  • pszihopata
    #102
    Mért kivétel a shell?Mert 10 éve vett néhány autónyi osztrák benyát./egyébként én omv-re emlékszem,és a bécsi finomító az omv tulajdona/.A szolnoki v. debreceni shellkuton mindíg magyar áru volt.
  • dsg
    #101
    Azt vagom, a shell kivetel, a tobbiek meg az adalekkal varialnak.
  • pszihopata
    #100
    Egyébként magyarországon csak a mol forgalmaz bármilyen üzemanyagot,a tesco-tól az omv-ig mindenki azt veszi.De ha a drágább jobb akkor vegyék ott,mindenki hisz valamiben.
  • hunbasser
    #99
    végigolvastam a topikot,de a gázolaj valószínüleg elkerülte a szememet,és ezért nem láttam,csak benzint.
  • pszihopata
    #98
    Ha kicsit visszaolvasol,már többen említették,és a benzint is.Nagy ritkán fordult elő,hogy a határmenti asszem shell-ekre vittek a swechát-i finomítóból,mikor itt drágább volt.
  • hunbasser
    #97
    kis off:én mintha azt hallottam volna,h a mol szállítja szinte az összes Mo-i kútnak a gázolajt.ez igaz?
  • Pheel
    #96
    Hajaj! Nekem is volt már olyan, hogy nagyanyám jobban értett a programozáshoz, mint én. ;-)
  • Pheel
    #95
    Egyébként tudomásom szerint kagylóék a Dunántúlra Ausztriából szállítják/szállították a naftát, és nem a MOLtól vették. De ez mindegy, náluk az a rohadt lerakódásgátló adalék a probléma, nem a benya. Ráadásul mindig azt hallani, hogy már megint a Shellnél akarták átvágni a t. usereket.
  • Random work
    #94
    Csak ma már volt pár vitám meg a hétvégén flekkenezés közben próbálta egy autószerelő elmagyarázni nekem informatikusnak a szerzői jogok okosságát ezért kicsit óvatosabb vagyok. :) Suszter maradjon a kaptafánál én aszondom. :D

  • pszihopata
    #93
    A sok buzi kutasreklámot ki kell termelni valamiből.
  • light00
    #92
    wáh O:
    már mindenki fél beirni bármit is a topikba, keresi, mivel tudná alátámasztani :D
    beszélgetünk, nem politikusi vita ez :\
  • Random work
    #91
    Amúgy a benzin nagyon nagy százaléka mol forrásból van. Legyen az Tescos vagy Kagylós. A lényeg, hogy a kutaknál tesznek bele egyéb adalékot ami már nem azonos. Nekünk anno volt gondunk a Kagylós benzinnel a kocka ladánál egyszerűen a formula adaléktól eldugult a porlasztó.

    Az előző 2 autóm mind Mol benzint kapott és semmi gond nem volt velük. A mostani kagylósat, de semmi problémát nem veszek észre.

    Az áraban a különbség főleg a háttér kiszolgálás miatt van. Kivétel a 99-es benzin amit álítólag import?

    Fater Molnál dolgozott lehet fikázni ha nincs igazam, de nekem ez a tudásom.
  • light00
    #90
    nemá'
    a löfegyverben nincs semmi élvezet. Johát pszichopata vagy, nem szadista :D
  • pszihopata
    #89
  • light00
    #88
    hmm. igaz. De legalább igy csak a monitorodat tudod megkéselni :D
  • Pheel
    #87
    Vééééégre béke!
  • pszihopata
    #86
    O.K. Te beláttad,én is belátom hogy agresszíven fogalmaztam.Milyen legyen egy pszihopata?
  • light00
    #85
    "nem az égéstérben, ahnem már elötte berobban a benzin--nagy hülyeség!."(#48)
    "Kurvára el vagy tájolva kisöreg!A dízeles példád mutatja,hogy lövésed sincs a dologhoz."(#57)

    Ez itt, és kedves szándék ott...én ezeknél még böven emberien fogalmaztam.
    (most akadjunk már ki ezen is ^^)
  • Nuki
    #84
    szerintem inkább örüljetek hogy az egyikük belátta hogy hibázott, mert ilyen IGEN kevés van itt a fórumon, (és úgy az életben is) szvsz, most teljesen témától függetlenül írom ezt :)