13
  • Su0my
    #13
    Vagy matekvizsgázni? :O
  • NEXUS6
    #12
    Még az áltiskolában, a farsangi bulin az egyik évben Boba Fetnek öltöztem, nem sok sikerrel, de a következő évben a haverral rohamosztagos + Greedo párost nyomtunk, akkor 2. helyezettek lettünk. (Mindenki mondta, hogy mi voltunk a legjobbak de politikai döntés született és egy néptáncoscsoportot benyomtak elénk;)))

    Úgy tűnik van aki nem lépi át ezt a szintet.
    Bár belegondolva hmmm nem is hülyeség..., most a furcsa öltözetek úgy is divatosak, milyen lehet vajon rohamosztagos gúnyában szeretkezni?
  • Zedas
    #11
    Beszt :)
  • Szkifi
    #10
    Az 501-es légiónak van magyar őrhelye is!
    http://www.rohamosztagos.hu
  • Gallion
    #9
    A dokumjentumfilm a rajongókról fog szólni és nem a rohamosztagosokról.. azért ez jókora csusztatás. Van egy 501-es légió nevü fan-csoportosulás. Itt a honlapjuk:

    http://www.501st.com/
  • Inquisitor
    #8
    Troops (dokumentum film)
    Cops c. sorozat mintájára készült, jó régi (sok fórumtársnál is régebbi), de még mindíg nagyon jó. Kiderül belőle egy két dolog, ami anno a Star Wars IV - New Hope-ból "kimaradt" ;)
  • DoctorJohnson
    #7
    annyit amennyit ennek a "szerencsétlen" világnak a kitalálója engedélyez!!!!
  • Mentoloshurkaka
    #6
    Ezt a blődséget! Mennyi bőrt lehet még lehúzni erről a szerencsétlen SW-ról?
  • Picizöldfül
    #5
    hmm...Anakin mellett az 501esek voltak akik segédkeztek a jedik kiirtásában ugye??
  • Morden23
    #4
    Klingon nyelvből is lehet(ett) nyelvvizsgázni.

    Azt még én is megvárom, hogy a fizetésemet lindendollárban utalják egyszer, és akkor elhúzok kalózkodni a Fülöp-szigetek környékére.
  • kvp
    #3
    Csak en erzem ugy, hogy a kesobbi koroknak komoly gondot fog okozni a valosag es a fikcio elvalasztasa? Egyre tobb hamis dokumentumfilm keszul, ugy hogy meg veletlenul sem emlitik meg benne, hogy nem valos.
  • cateran
    #2
    Hmmm,kiváncsi vagyok meddig tud még süllyedni a szememben Lucas és az SW univerzum....Pedig a 4-5-6 nagy kedvenc,az 1-2-3 némi alkohol után elmegy (anélkül viszont semmilyen körülmények közt:D),de ez igy már naaaagyon gáz...Remélem nem lesz film Jabba vagy Yoda nemi életéről..azért az nagyon durva lenne:D
  • gplay
    #1
    Miért cáfolná önmagát?
    Ez nem is kerül moziba.