103
Az Apple böngészője.
  • LMNO
    #63
    Igen, végleges
    De mondom, az ilyen kiegészítők nélkül nekem nem jön be...
    + a tekerővel való scrollozás is nagyon lassú, azt se látom hogy hol lehetne beállítani
  • fery02
    #62
    Alapvetően én is Firefox-os vagyok, de ha mindjárt megtudom, hogy szedhető-e a végleges verzió, nem fog érdekelni, egyből kipróbálom megint ezt a Safarit :)
  • fery02
    #61
    Akkor szóval, ami ezen az oldalon van, "Download Now" gomb alól már a végleges verziót tölthetem le?
  • stupido
    #60
    Alapvetően Firefox-os vagyok, de nekem nem szarakodik a Safari sem. Simán megnyitott mindent eddig. Egyszer fagyott ki...
  • LMNO
    #59
    Helló
    Nem tudja vki hogy ehhez a windows-os Safari-hoz létezik-e ilyen mouse gesture-plugin? Tehát hogy jobb gombbal húzogatom az egeret és mindenféle "trükköket" csinálok :)
    Mert ez a végleges már egész jónak tűnik, szeretném próbálgatni, de enélkül én már nem nagyon tudok böngészőt használni...
  • fery02
    #58
    Yes sir
  • DjDano
    #57
    Hagyd a fenébe ezt a bugos szart. Inkább próbáld ki az új Firefox 3 beta-t, belinkeltem Firefox topikba. Nagyon ütős! ;)
  • fery02
    #56
    Lehet, hogy gyors, de nálam szart sem ér szinte, mert pl nem enged bejelentkezni se sg-re, se myvip-re például, de azét van, amire igen, és egyforma hibákat ír ki mindennél, csak ugye az üzeneteben a link más, de itt van egy példa:
    "Safari can’t open the page “http://www.sg.hu/forumbejelentkezes.php”. The error was: “unknown error” ((null):10053) Please choose Report Bugs to Apple from the Help menu, note the error number, and describe what you did before you saw this message."

    ha valakinek persze van ötlete nagyon megköszönném, mert amúgy lehet, hogy váltanék Firefox-ról akár.
  • Zsoltika 007
    #55
    Béta verziótól mégis mit vártál?
    Vagy azt képzeled a firefox mióta a világon van atomjó? Elárulom azzal is volt ám szopás rendesen anno. Szóval nem ártana gondolkodni mielőtt írkálsz minden hülyeséget.
  • DjDano
    #54
    Nemrég jelent meg Windowsra a Safari 3.1-es beta böngésző. Hát mit mondjak, 2x gyorsabbnek hídeti magát minden böngészőnél, de az igazság az, hogy egy rakás lassú xar az egész, ráadásul a betűsimítást hiába kaőpcsolom ki, a következő indításnál ugyanugy mediumra (TFT monitorra ajánlott szint) áll vissza. CRT-n kifolyik a szemem... A funkciószegénység és fagyás. Ezt tudom megemlíteni még róla.

    Nem kell nagy jóstehetség kijelenteni: Soga nem fog a Firefox nyomába érni... Talán a Netscapet legyőzi
  • lck
    #53
    Ja, ha valaki otthonosabbá akarja tenni win. alatt. Itt vannak hozzá média pluginek.
  • kollektor
    #52
    Ok, kössz,közben már szétnéztem.
  • lck
    #51
    Nem tudom már nincs fenn. De gyorsan települt, gondolom firefoxnál nem kell több hely neki.
  • kollektor
    #50
    kössz ,ja mekkora helyet foglal?
  • lck
    #49
    Nem használom, csak kipróbáltam.
    Gyorsan indul, stabil, az oldalakon lévő betük megjelenítése sztem szebb mint más böngészőké. Simított görgetés még mindíg nincs benne.
  • kollektor
    #48
    és mennyire stabil,ha használod egyáltalán?
  • lck
    #47
    Apple Safari 3.0.3 BETA
  • Ability
    #46
    Elég jó == nem veszel észre benne hibát

    Legalábbis nálam nem jelentkezett semmi. Az oldalak is hibátlanul jelentek meg. Végleges verzió kiadása még nem ismert.
  • CheAteR88 #45
    na itt a baj
    "elég"
    mikorra várhato az 1.0 vagy mittomémi(a full)?
  • Zsoltika 007
    #44
    Nincs. Viszont a bétát már javították. Így már elég jó lett.
  • CheAteR88 #43
    vanmá oan verzió ami nem beta?
  • Evin
    #42
    Kíváncsi voltam régebben, hogy pl a Quick Time fodítható-e, de nem éppen volt az(azóta persze, lehet, hogy megoldható lenne). Így megnéztem a Safari-t is, és mivel csak béta, nem is nagyon erőltettem, de a szövegek kb 90%-át megtaláltam.
    Innen letöltheti, aki kíváncsi rá, de persze nem teljes. Nem is lesz az, max csak a végleges verzióhoz(persze ha nem lesz hivatalosan magyar nyelv, vagy vki nem készít hozzá).
  • Lamellus
    #41
    Igen, ennyit találtam én is, van akinek nem felejti el a beállításokat, másoknak meg igen. De ott ahol olvastam erről, megoldás nem volt, csak megerősítették páran, hogy igen, náluk is elfelejti az összes beállítást. :(
  • Ability
    #40
    Csak annyit mondhatok, hogy nekem megjegyzi...
  • Lamellus
    #39
    Sziasztok,

    a program újraindítása után minden beállításom elvész (pl. beállítok egy másik kezdőoldalt és újraindítás után újra az Apple Start lesz helyette). Próbáltam megoldást keresni, de egyelőre csak annyit sikerült találnom, hogy nem vagyok egyedül ezzel a problémával. Van esetleg valakinek ötlete mi lehet a baj?
  • Ability
    #38
    Ja és a WWDC07-ön teljesen jó volt a win-es safari. Minden oldal, amit mutattak, teljesen jól jelent meg...
  • Ability
    #37
    Lehet ennek sok oka. Volt a WWDC07, ahol bemutatták. Lehet szerették volna egyből elérhetővé tenni. Ha elvetemült lennék, akkor még marketinget is bele tudnék magyarázni. Végülis így, hogy ilyen rossz volt eleinte, sokat foglalkozott vele a sajtó. Lehet ismertebb lesz, az emberek pedig előbb-utóbb rájönnek, hogy a későbbi verziók már teljesen jók. Azért mégis gyanús, hogy az apple oldalán kívül semmi sem jelent meg helyesen. Nem létezik, hogy ilyet nem vesznek észre. Sokaknál nem jelent meg semmilyen szöveg, még a menubar-nál sem. Volt akinek úgy indult, hogy a program hibát észlelt, és mindenkinél kifagyott, ha meg akartak nyitni bizonyos menüket. Pl.: bookmark manager
  • lck
    #36
    Hát igen, meglepően sokat javult 1 hét alatt. Csak azt nem értem miért adták ki azt a fost egy hete.
    Egymillióan letöltötték, aztán le is törölték. Most nem biztos hogy olyan sokan újra kipróbálják.
  • Ability
    #35
    Nekem is a Smooth scrolling kéne, meg a TrueType font kiiktatása. Amúgy alakul, most már nem nagyon van benne hiba, és tényleg meglepően gyors...
  • lck
    #34
    Azt be lehet valahol állítani benne hogy az oldalt simítottan görgesse ?
  • me and a monkey
    #33
    Tényleg nagyon gyors és már nem fagy le mint pl. fagyott egy új fül nyitásánál. Ellenben nálam az LCD-monitoron nem produkál szép színeket és hát hiányoznak a jól megszokott kiterjesztéseim is.
    Persze tudom, hogy béta és előbb-utóbb lesznek erre a böngészőre is, de egyelőre a FF a nyerő.
  • Zsoltika 007
    #32
    És még1! Ma jött egy frissítés hozzá és most már minden oldalt hibátlanul hoz be amivel eddig gondom volt!
  • Zsoltika 007
    #31
    +1 jó pont a Safarinak. KATT
  • Zsoltika 007
    #30
    Nem szükséges. Ha felraktad az apple software updater-t telepítéskor akkor megoldja magától.
  • Aspyrin
    #29
    Tölthető
  • Zsoltika 007
    #28
    Kijött a frissítés a sebezhetőségekre. (csak win verziónál élt a dolog) CIKK
  • Aspyrin
    #27
    Valószínűleg igazatok van, már homályosak az emlékek ^^
  • Zsoltika 007
    #26
    Hát nagyon nem. Legfeljebb ha Vmware alá rakod. De annak semmi értelme mert bukod a 3d támogatást amit a rendszer alap szinten használ.
  • Aspyrin
    #25
    Nem :) Úgy emlékszem win alatt kellett telepíteni.
  • soma22
    #24
    windowsra osx?nem pcre?