103
Az Apple böngészője.
  • Airbus A380
    #103
    Nincs magyarul, de nem nehéz beállítani szótárral meg főleg nem, alap angol elég hozzá, nekem még minimálisnak nevezhető angolom sincs és elvagyok a safarival. MAC-esek jelezték 1 konkurens fórumon hogy a 6-os béta safari már beszél magyarul. Reméljük a win-es is fog.
  • Bal0924
    #102
    Létezik már magyar fordításban? vagy hasonló..
    Szívesen kipróbálnál de az angol tudásom... (, talán 100szóból 5et ha megértek...)
  • atcq
    #101
    Segítsetek plíz!
    Feltettem a legújabb verziójú safarit, de nem tetszett, ezért visszatettem az elötte fentlévő 5.0.5-öst (Ez jött be a legjobban). Azonban azóta olyat produkál a safari hogy pölö a facebookon, ha egy új bejegyzés jelenne meg az üzenőfalon, akkor nem megjeleníti( ahogy eddig tette), hanem kiírja, hogy lépjek be újból. Mikor belépek, akkor már megjelemíti az új bejegyzést is. Ugyanez a helyzet a Gmailen, vagy a torrent oldalkon stb. Mi lehet a baj??? Előre is köszi
  • Airbus A380
    #100
    kb annyít eszik nálam mint opera az is felugrik sokszor 200-300 megára. annál följebb a safari se megy , és ha bezárom pl a yutyubot akkor 150-80 ra kb visszamegy.
  • jamekka
    #99
    Az 5 az már nem annyira gáz :)
  • Airbus A380
    #98
    Bocsi azt hittem 1 értelmű :)

    Igen memória. Azért kérdeztem mert állítólag zabálja a memóriát a Ssfari.
  • Evin
    #97
    1GB mi, memória? Miért ne lenne érdemes?!
  • Airbus A380
    #96
    Hali 1GB-os gépre érdemes feltenni a legújabbat ?
  • Evin
    #95
    Menü: Bookmarks->Add Bookmarks, legördülő menüben meg kiválasztod, honnan importálja. Talán van Opera is ott.
  • zolo
    #94
    Sziasztok

    IE8 helyére felraktam próbaképp a 4.0.2.-t, és annyira megtetszett, hogy már első helyre lépett előre a gépemen, átvéve az Opera helyét!

    Viszont valamit még mindig nemtalálok benne, ami viszont fontos lenne:
    Operával egy html fájlban tároltatom a könyvjelzőket, de sehogysem tudom importálni a Safariba, egyszerűen nem találom ezt a menüpontot :((

    Ebben a kérdésben tudnátok segíteni?
  • Evin
    #93
    Kijött a 4.0.2. Mit mondjak, van benne pár (mutatós) újdonság.
  • Zomil
    #92
    erre senki nem tud add-on-t? szeretnék egy side bar-as kedvecek menüt, ugy mint ei-ben v ff-ben

    előre is köszi
  • Che Guevara
    #91
    Helló! A Safari 4 végleges verziójának megjelenésével kapcsolatosan lenne egy kérdésem. Lehet-e - és ha igen, hogyan - teljes képernyőre váltani; mint az IE illetve a Firefox esetében az F11-el?
  • Zomil
    #90
    Sziasztok kiprobáltam és eléggé tetszik 1 bajom van vele:
    nincs egy olyan add-on amivel side-bar kedvencek menüt lehet csinálni?
    kb. mint ie-ben
    nem nagyon tetszik, h amikor ott keresek akkor az egész képernyöt elfoglalja és mikor kilépek belöle ujra tölti az oldalt, amugy jó böngésző lenne
  • gurubefree
    #89
    En tegnap kezdtem hasznalni .... elsore eleg idegesto volt a FireFox-hoz kepest . 2 nap utan atlathato es azt hiszem maradok a Safarinal.
  • gotchaaa
    #88
    Hm, egészen megszerettem ezt a böngészőt, de most meghalt szegény és újratelepítés után sem hajlandó elindulni. :)
  • ricsa008
    #87
    a 4-es ben ha a top sites -nál Large-re azaz nagyra állítpm hogy tudom a többit megnézni? mert úgy csak 6 oldalt mutat de van már 3 oldalnyi.
    egyszóval hogy tudok lapozni hogy a köv 6-ot mutassa?
  • Evin
    #86
    A 4-es béta kiírja. (View->Show Status bar)
  • Zsoltika 007
    #85
    Amúgy miért akarod annyira tudni hogy a link hova visz? Majd rá kattintasz és meglátod. Ja hogy félsz nehogy vmi fake vírusos szarra vigyen? Hát ettől mac-en nem nagyon kell félni. Lehet ezért van nekik ez a szemlélet.
  • Zsoltika 007
    #84
    Hát ha neked ezért szar akkor nem tudok mit mondani :D Legfeljebb funkció hiányos de nem szar. Vagy neked nem felel meg. De most ezért szar lenne?
  • mate317
    #83
    az hogy a maces is szar ebből a szempontból nem vigasztal
  • Zsoltika 007
    #82
    Egyik sem írja, mac-es verzió sem. A piros aláhúzás meg azért van mert nem magyar a helyesírás ellenőrzője.
  • mate317
    #81
    hát én kb 1 óráig használtam, de rájöttem, hogy jobb a firefox mint ez...

    pl ha rámegyek egy linkre, nem írja ki a címet alul, hogy hová is mutat ez a link
    vagy nincs gyorsgomb a kezdőlapnak...
    és idegesítő pirossal aláhúz mindent amit írok...
  • jamekka
    #80
    hello!hogyan tudom a top site-hoz hozzá adni amit szeretnék?egyszerüen nem jövök rá :( itt csücsülök már vagy 1 órája :)
    THX
  • mate317
    #79
    és mi a kezdőlap gyorsgomja? és hogy lehet eltüntetni a piros pöttyöket ha írok?
  • mate317
    #78
    a 4es safariban hogy kell előhozni a cower flow-szerű dolgot?
  • gotchaaa
    #77
    Megtaláltam, sry ;(
  • gotchaaa
    #76
    Feltettem a Safarit, és így első nekifutásra sokkal gyorsabb, mint a FF vagy az Opera
    Hogy tudok más böngészőből könyvjelzőket importálni? Nem találtam ilyen lehetőséget..
  • DjDano
    #75
    Azt magyarázza el valaki miért nem indul el Vista alól ez a szutyok, bármelyik verziót telepítettem, indításkor kiírt egy hibaüzenetet, meg hogy az újratelepítés megoldás lehet pffff
  • nesto
    #74
    szintúgy
  • LMNO
    #73
    Így már elfogadom a kritikát ;)
    Nekem ezek közül csak a kiegészítők és a görgetés problémás.
  • fery02
    #72
    Na, csak jó kis böngésző ez. :P
  • lck
    #71
    Na feltettem újra, hogy ne csak a levegőbe beszéljek. Szóval amiért gagyi:

    1. Nem lehet skinezni.
    2. Nem lehet saját keresőt beállítani.
    3. Nincs benne simított görgetés.
    4. Nincsenek hozzá kiegészítők.
    5. Nincs benne reklám blokkolás (adblock)
    6. Nem lehet letöltés vagy megnyitás funkció között választani.
    7. TAB-ok kezelése nem eléggé testreszabható.

    Hirtelen ennyi, ami hiányzik. Biztos lenne még néhány dolog, de annyira azért nem akarok belemenni. Egyébként nagyon gyors a megnyitása és gyors vele a böngészés is. ( Bár néhány oldalnál lassúbb mint más böngésző.)
    Akinek a fentiek nem hiányoznak, egy jól használható böngészőt kap.

  • lck
    #70
    Mondjál nekem 1-2 okot - azon kívül hogy "szabványos" - hogy miért, és esküszöm használni fogom. ( Csak azt ne hogy 8 ezred másodperccel gyorsabban tölt be egy oldalt - mert az még száz egyéb dologtól is függ )
  • LMNO
    #69
    De 1 okot se tudtál mondani, hogy mitől "gagyi cucc"
  • nesto
    #68
    letöltöttem xp-re a safari-t. nagyon szép és gyors, de lehet benne mesterjelszó-t beállítani? ja és ezt a szövegellenőrzést is lekéne valahogy venni, mert mindent aláhúz pirossal. nem találtam eddig még meg hogy hol lehetne kikapcsolni.
  • lck
    #67
    Nem szabványokat szoktam nézni, hanem weblapokat. Persze használd nyugodtan ha neked tetszik. Én 1 okot sem tudok mondani amiért használnám.
  • LMNO
    #66
    A gagyi safari kicsit szabványosabb, mint a róka
  • fery02
    #65
    Pedig állítólag gyorsabb. Ti ebből éreztek valamit?
  • lck
    #64
    Gagyi cucc.
    Firefox nyomába sem ér.
    De még Operához sem közelít. ( Szerintem. )