895
... a nadrágosok meg nem! Lányok! Miért utáltok szoknyában járni?
  • CattiBrie
    #695
    Azt értetted félre, hogy "nekem mindegy, hogy férfi cipőe". :)
  • light00
    #694
    oké, te nyertél
  • CattiBrie
    #693
    :))))

    Nem szeretnék cipőt venni, de köszi. :))
  • light00
    #692
    O:
    te kérdezted, hogy mit értek igényes nöi sportcipö alatt. Most nem lehet ezt irásban részletezni, egy kép sokmindent el tud mondani, amit leirni nem lehet. (vagy csak hülye vagyok hozzá :D)
  • Sir Quno Jedi
    #691
    Nekem meg keresztlányom van és annak is van ám anyukája és... :D
  • light00
    #690
    Hidd el tudom miröl beszélsz. Van egy növérem.
  • CattiBrie
    #689
    Ezt félre értetted, mindegy..
  • Sir Quno Jedi
    #688
    Én is szeretlek! :D
  • CattiBrie
    #687
    Mégis ki a faxom mondta, hogy én bármelyiket viselném?
    Igen, csak véleményre voltam kíváncsi, de normálisra.
    Olyan modorral mint ami neked van, utcaseprőnek sem engednélek.
    Érdekes, más normálisan el tudja modnani a véleményét, ki tuja fejezni magát.
  • Sir Quno Jedi
    #686
    Bátor csóka. Én már óvatos vagyk az ilyen kijelentésekkel. 1x lerágtam a saját bal lábamat kínomban egy ilyen alkalommal... :D
  • light00
    #685
    lol'd
  • Z
    #684
    Ha gondolod, akkor jövő héten elmegyek Veled cipőt nézni...merő önzetlenségből, hátsó szándék nélkül, csak hogy könnyítsek a helyzeteden.
  • CattiBrie
    #683
    Hát amiről egész topik során.. volt egy kép is. :)
  • Sir Quno Jedi
    #682
    10MPixel kell ahhoz! :D De azért kicsit feltűnő lenne, ha itt nyomulnék a zirodában széleslátószögűvel 80cm-ről! Szerintem! :D

    Amúgy az ilyen nők élőben szépek. A kép semmit sem ad vissza a mozgásából, illatából, hangjából, kisugárzásából.
  • light00
    #681
    hmm. Majd lefényképezem növérem néhány cipöjét XD
    (ugye mi mindenre jo ha az embernek minden irányban van mindenféle testvére?:D)
    Véleményem szerint igencsak gázos ha egy nö egy férficipöt vesz föl. Eléggé le tudja rontani nálam az esélyeit :\
  • CattiBrie
    #680
    "Megjegyzem, a 90-60-90-es modellek között is van olyan, hogy JAJISTENMENTS."

    Igen, a fej mindent el tud rontani. :DDD
  • Z
    #679
    pffff
  • light00
    #678
    talán nem fér rá? O:
  • CattiBrie
    #677
    Kerestem, aztán benyomtam, amit találtam. :)))
    Te az igényes női sportcipő alatt mit értesz?
    Felőlem akár férfi cipők is lehetnek :D nem tom. :))
  • Sir Quno Jedi
    #676
    Áhhh, az nem olyan 1xű! :D
  • Sir Quno Jedi
    #675
    Mitis? Véleményt kértél és kaptál?! Mármint a cipőkről.
  • CattiBrie
    #674
    Az előző kommentedre nem szóltam be, de most már nagyon gyorsan fejezd abba!
  • light00
    #673
    képet! xD
  • Sir Quno Jedi
    #672
    Nálunk is van egy főosztályvezető csaj, akiről mindig az jut az eszembe, hogy most rögtön és itt helyben, pedig bálna kategória, de olyan kurva jól viseli magát, dögös/mégis elegáns ruha, diszkrét smink, finom illat, magassarkú, mély hang, óriási keblek és még IQ is szépen akad... Hmmmm... Megyek is le, megnézem itt van-e...
  • Z
    #671
    Ja és a balettcipőről pedig nem tudok nyilatkozni, mert - gondolom - nem a klasszikus balettcipőről van szó.
  • Z
    #670
    SQJ-nek igaza van, aki szép, az ruhával, meg sminkkel se nagyon tudja magát elcsúfítani...sok olyan fiatal lány van, aki beöltözik bakancsba, feketére festi a haját, össze-vissza zöld/fekete színű rúzzsal húzza/festi/emeli ki (nem tudom a pontos terminust, mea culpa) a száját, meg szemfestékezi a szemeit, de attól még szép marad.

    Mások, akik nem szépek, de a járásuk a testtartásuk, a tekintetük, a mozdulataik, ruházatuk harmonikussá teszik a lényüket, is lehetnek vonzók, még olyan férfiak számára is, akik alapból meg sem néznék pl a testalkata miatt...ezt történetesen magamról tudom. Én inkább a vékony lányokat nézem meg, de volt régen egy vagány csaj a suliban, aki inkább a gombóc kategória indulója volt, de ahányszor csak láttam, szinte mindig nyálcsorgatós állapotba kerültem. Továbbá nem csak a puszta szépség számít. Nálam az, hogy jó lába van egy nőnek, és meg is mutatja, hát nagyon helyes, örülök neki, és köszönöm szépen. De azért az még édeskevés, hogy igazán tetsszen. Viszont ha láthatóan jól érzi magát abban, amit visel, és nem amiatt szorong, hogy most akkor ez vajon jó-e, vajon másoknak tetszik-e, nos az véleményem szerint kifelé sokat tud javítani az összképen.

    Megjegyzem, a 90-60-90-es modellek között is van olyan, hogy JAJISTENMENTS.
  • light00
    #669
    elég ultraretro cipöket sikerült találnod.
    Igazábol az én véleményem:
    szoknyához pl magassarku, vagy papucs, ami illene. Nagyon kis részéhez, aminek olyan a fazonja, tlán egy-egy sportcipövel elmenne, de az ritka.
    nadrághoz meg bármilyen igényes(!) nöi(!) sportcipö, utcai cipö.

    ezek szerintem egyik sem, habár kicsi a kép, de szerintem a 4-es eléggé férfias cipö, de mondd ha nincs igazam.
  • Kata
    #668
    Ezek nekem nem tetszenek.
  • Sir Quno Jedi
    #667
    Ez mind ultragáz! Nem mondod komolyan, hogy ezeket te viselnéd is?!!! (max. a 3-ast laza sporthoz) Atyaúristen!
  • CattiBrie
    #666
    Fúú.. bár a téma szoknya, de azért megkérdezem, lehet szavazni. :)
    Szoknyához, vagy csinosabb nadrághoz szerintetek melyik cipő illik fazonra !nem színre!:

    1. kép1
    2. kép2
    3. kép3
    4. kép4
    5. kép5

    Avagy ha nem ilyen, akkor milyen ha midnenképpen csini és zárt cipőről beszélünk?
  • Z
    #665
    Na ma viszont láttam a klasszikus rémálom szoknyát...néha western filmekben látni egyes (ha jól emlékszem mormon vallású) nőkön amolyan kék-fehér hosszanti csíkos nagy susogó, lobogó szoknyát....bokát is eltakarót. Az szerintem még szegény megboldogult nagyanyám népviseleti tradícionális rakott szoknyájánál is szörnyűbb látvány.
  • Sir Quno Jedi
    #664
    Nemmind1?! Aki csúnya, az nem lesz szebb a vadító tűsarkútól sem, aki meg szép, az egy darab zsákvászonban is szép. Evvan. Inkább sztem. arra kell törekednie egy nőnek, hogy egységesen és elegánsan öltözzön (visszafogottság, pasztell színek stb.), ha már az Isten megverte.
  • CattiBrie
    #663
    Télleg, ha nektek a balettcipő nem tetszik, meg a (nem is tudom még, hogy mi nem tetszik), akkor milyen az ami oké, és utcai viselet és esetleg nem csak 90-60-90-es modelleken áll jól?
    És mit vegyen fel egy gombóc? És mit egy deszka? :)
  • LasDen #662
    ma suliba menet, ott és hazafele jövet 4 szoknyás lányt láttam....
    1. a szép volt...kis farmer szoknyában nyomult és ilyen magasított sarkú klumpa v mi a szösz...
    2. inkább ne tette volna
    3. Elment, de a balett cipő megvolt
    4. Az ilyen hosszú szoknya ilyen egybeakármi volt, de az is szép volt :D
  • Sir Quno Jedi
    #661
    Doktor Szöszi nekem is nagy kedvencem, egy időben Mr. Szöszi néven nyomultam, hozzá méltó rózsaszínszőke életérzéses lokóval és szöveggel (behaltak tőle), de minduntalan belémkötöttek, hogy rohatt buzievagyok. Egy pár hétig szórakoztató volt szivatni őket, utána már inkább uncsi. Úgysenem fogynak el soha, úgyhogy visszavedlettem jediterminátorrá és ennyi a sztori.
  • light00
    #660
    de nem is ugy, hogy leszolják...
  • Z
    #659
    Máshogy fejezik ki azt, ha dícsérik önmagukat. Nem úgy, hogy hú, de jól nézek ki...
  • light00
    #658
    rengeteg topik van, amiben a készitö elmegy nyaralni, és a életbentartja a beszélgetés (vagy a sok spam:D). Persze nem jelenti azt, hogy ez is olyan.
  • CattiBrie
    #657
    Howa tűnt [Volfsznekk]? :)
  • light00
    #656
    ööö...fiuk...mosz öszintén..láttatok már olyan nöt...értelmeset...aki dicséri magát? most öszintén....magadra nem szavazhatsz....még jo hogy az elején kikötöttem, fiuk...