895
... a nadrágosok meg nem! Lányok! Miért utáltok szoknyában járni?
  • norbre
    #815
    hogy érted hogy nem is mennél bele?
  • bracsek #814
    "És tényleg...nem veszik észre, hogy mindenki hülye csak ők a helikopterek. " LoL
  • bracsek #813
    Ja, de ha már tudod, hogy mi a helytelen, akkor már nem a képzeteiddel, hanem a szokásaiddal vannak a gondok, mert akkor már tudod mi az amit nem úgy akarsz ahogy van, de ebbe én nem is mennék bele.
  • Z
    #812
    "mások meg szimplán leélik úgy az életüket hogy az a helyes amit ők gondolnak és közben fel sem fogják hogy valamit "rosszul" képzelnek a világról.." --- Ez mennyire így van. Szűklátókörűek. Rugalmatlanok. Régen mindig azt vettem észre, hogy minél idősebb az ember, annál bunkóbb, szemellenzősebb, annál merevebb, és annál kevésbé hajlandó beismerni a hibáit. És tényleg...nem veszik észre, hogy mindenki hülye csak ők a helikopterek.
  • norbre
    #811
    valamit félreértesz.. én nem gyötröm magam folyamatosan.. felismertem hogy bizonyos dolgokat rosszul gondolok a világról és szeretném ezt a helytelen felfogást átformálni.. ennyi.. az élet szerintem folyamatos önkontoll ha lelkileg fejlődni akar az ember..
  • bracsek #810
    Bocs a stílusért, mint mondtam leírom mire gondolok, de megértetted mit mondani akartam, az meg hogy képes valaki téves képzetekkel élni, az se gond, ha megtalálja hozzá párját és távol a földtől, rajta tapodva boldogan leélik életüket.Csak saját önbizalmadat gyötröd azzal is ha folyton azon töröd a kobakod, hogy hol a hibám, persze pofára esés után le kell szűrni a tanulságot, és nem a másikra hárítani, hogy csak a másik a hibás, de hogy reggel azzal kezdeni, hogy én vagyok a hibás, nem egy jó kezdet, tönkreteszi akaratlanul a napod, sőt a kapcsolataid is.
  • norbre
    #809
    arról meg tehet valaki szted hogy a felismerés nem jött korábban? sztem nem nagyon..
  • norbre
    #808
    akkor ne ilyen stílusban pls.. én attól hogy elismerem hogy bizonyos dolgokban fejlődnöm kell, nem érzem magam kevesebbnek.. örülök hogy felismertem bizonyos hiányosságaimat és annak is hogy megvan az akarat is bennem a változáshoz.. mások meg szimplán leélik úgy az életüket hogy az a helyes amit ők gondolnak és közben fel sem fogják hogy valamit "rosszul" képzelnek a világról..
  • bracsek #807
    [szerkesztve]
    Elmúlik 10 év és rakhatod az egészet egy albumba, hogy "vártam, hogy felnőjjek így eltelt az életem".[nem rossz szándékból írtam]
  • norbre
    #806
    ebben teljesen egyetértek.. én most épp egy önvizsgálat rögös útját járom.. nem könnyű de abban a reményben teszem hogy tudok változtatni néhány olyan rosz beidegződésemen vagy hibámon ami az épülésemre és a jelenlegi vagy későbbi kapcsolatom egészséges és normális meglétéhez hozzájárul.. többek között ezért tettem fel a kérdést is.. hogy lássam miaz ami bennem hülyeség és mi az amihez "fel kell végre nőnöm"..
  • norbre
    #805
    az azért sztem könnyen belátható tény hogy mindenkinek vannak hibái nemtől függetlenül .. és pasiban legalább úgy lehetnek szemetek illetve normálisak mint nőben..
  • bracsek #804
    Én ha egy mód van rá az igazat mondom, amiből amint láthattad itt is elég sok bajom volt, most már itt azt mondom amit hallani szeretnétek(más lehetőségem nincs, még akkor se, ha az írásomra azt írod, hogy legalább a plafon maradjon, nem írhattam mást, és nem is írhatok.), sokszor az is hiba, hogy azt is kimondom amit nem kellene, persze, hogy nem lehet általánosítani, férfiak között is vannak nagy hazudozók, de itt épp a lányokról tárgyalunk, de ha szeretnéd a férfiakat is ki vesézhessük, de természetesen ott a férfiak mellé állok, mert hát valahol magamat szidnám, ha nem ezt tenném, természetes, hogy te is kiállsz a nők mellet, mert hát valahol az általánosítás téged is érint, ez így járja, attól aki ismer az el tudja dönteni mely általánosítás nem igaz rád, vagy rám, mindenki egyedi, ettől szép és izgalmas az élet.
  • Kata
    #803
    Csak annyi a probléma, hogy néhány dolgot kizárólag nekünk akartok tulajdonítani, amikor rátok férfiakra éppúgy jellemző.
    Csak hát mások hibájának korrekt feltárása onnan kezdődik, hogy a sajátjaimmal tisztában vagyok és elismerem. ;)
  • bracsek #802
    Mindenre van válasz -.-
    de behódolok igaza van hölgyem.
  • Kata
    #801
    Ez baromság, nemtől függetlenül bárkire igaz lehet.
  • bracsek #800
    Nek akarjátok beálítani, pedig ez tény, hogy még magadban se bízhatsz, nem hogy másokban, főleg nem nőben, aki egyet gondol, és más jön ki a száján, [tiszteletkivételmittudoménmertháthanemhimsovinisztánaklennideaztnemakarok]
  • Kata
    #799
    van, tömény hülyeség :D
  • bracsek #798
    Pedig van benne valami.
  • Kata
    #797
    LOL
  • bracsek #796
    Pedig bizalom nélkül nincs kapcsolat, vagyis hosszabb távon, azért kell látni a realításokat, de bízni is kell, max csalódsz benne, de legalább nem teszed magad tönkre a kapcsolatot bizalomhiánnyal, de itt a szoknyás lányokról kellene beszéljünk, úgyhogy hajrá nadrágosok, az is tud szexi lenni csak attól függ ki és mit hord.
  • bens
    #795
    egy nőben SOHA ne bízz meg, ha nem az anyád vagy a testvéred. ezt jegyezd meg egy életre.
  • bens
    #794
    tetszik ez a hozzáállás :D
  • bracsek #793
    Felesleges próbálkozás, inkább tanulj meg kötni, amig próbálkozol, addig legalább lesz pár kötött pulcsid :P meg jó meleg zoknid...
  • norbre
    #792
    nem arról van szó hogy megbízom-e vagy sem.. csak szeretném megérteni jobban a nőket..
  • bracsek #791
    Mert akik ide járnak, már régen kifejtették a véleményüket, akik meg nem járnak ide azoknak esélye sincs kifejteni.

    Sírnak, hogy valaki már a káron látta őket, de valójában jól esik nekük, hogy igenis van csábító erejük.

    norbre, te meg ennyit ne sajnálj tőlünk, ha a csajodban a ruházata miatt nem bízol meg, ott már problémák vannak...
  • AntiHero
    #790
    nem tudnak írni...
  • Pretorian
    #789
    Mert szégyenlősek...:D
  • norbre
    #788
    csajok miért nem írnak?
  • Pretorian
    #787
    Azért, mert jól meg akarják ********* magukat...más logikus magyarázatot nem tudok elképzelni...:D
  • bens
    #786
    idéznék egy idevágó részt:

    "A legtöbb no természetesen eloadja, hogy a partnerének akar tetszeni, ezért tölt hihetetlen idoket a fürdoszobában és ezért képes elmebeteg idopontokban fodrászhoz menni. Ez az egyik létezo legnagyobb hazugság. A no mindenkinek tetszeni akar - egyrészt nem akar beégni a hasonlóan elmebeteg konkurens notársak elott, másrészt valójában szereti céltáblának eloadni magát, egyfajta szuzkurva (vagy igazi) viselkedés jelleggel, mert bármennyire is érik esetleges atrocitások bunkó férfiaktól, semmi más értelme nincs az életének, hogy mindig o legyen a legszebb, Ot bámulják stb. Teljes mértékben lényegtelen számára, hogy partnere mit gondol, csakis az adja meg az önbizalmát, ha látszólag mindent megtett azért, hogy mások szépnek lássák, tehát kikencézte és kinyalta magát. Természetesen azért a bénasága és a határozatlansága még ide is kihathat, amikor még abban is képes egy férfitól tanácsot kérni, hogy mit vegyen fel – még jó, hogy a seggét ki tudja törölni egyedül – bár ez is inkább ürügy a szokásos nyavajgásra, ami a nonél szintén egy élvezeti forrás – az okokat nem kell itt már részletezni talán! "
  • norbre
    #785
    én arra lennék tök őszintén kiváncsi a csajoktól hogy a csajok miért vesznek fel pl miniszoknyát? adott esetben annyira rövidet hogy kilátszik a fenekük is.. biztos az én fejemmel van baj de ha meglátok egy ilyen ruciban egy csajt azt jut először eszembe hogy csábítani akar.. ez még ok is lehet de ha teszemazt a párom veszi fel és reggel indulás előtt azt mondja hogy "ugyanmár drágám én szeretlek.. ez csak egy ruhadarab.." ilyenkor mire gondoljak?
  • Kata
    #784
    különben meg sem történt :)
  • PíszLávJuniti
    #783
    képt
  • Scottt
    #782
    Wazze nekem évfolyamtársam jár olyan szoknyába,ááá nemis szoknya komolyan mondom van hosszabb szárú boxerem.Mindig imádkozok fújjon a szél
  • bracsek #781
    xD
  • ColdFire
    #780
    :D
  • AntiHero
    #779
    akkor mehet szájba.
  • piros mogyi
    #778
    Tuty-tuty előtt viszont lehelgetheted nekik fél órát, vagy beletörik a fúrófejed.:))
  • vao
    #777
    az ilyeneknek mar szetfagyott a punija is.
  • ColdFire
    #776
    nehogy már az ilyeneknek a jövőjükre gondolj, inkább tuty-tuty, aztán szia ^^