178
segítség félek hogy apám megcsalja anyámat!!
  • Shaman
    #138
    Amúgy miért baj ez?

    faterod szeret titeket,mutterodat,mit zavar az téged,ha néha kikapcsolódik? Emiatt szétbomlasztani egy családot,jó nagy marhaság,s ha ez megtörténik (válás,stb.) jobb ha tudod,hogy a te lelkeden szárad az egész!... te tudod...
  • 89
    #137
  • Jissi
    #136
    Pajtás, ne szólj bele. Lassan elmúlsz 18, úgyis különköltözöl hamarosan. Nekik is joguk van boldognak lenni, ha Titeket felnevelt szereteben és boldogságban, akkor ennyi jár neki 50 évesen. Ugyanúgy fog szeretni mint eddig, attól hogy bekavarsz és problémát okozol, az érzései nem fognak változni és ugyanúgy vágyni fog valamire, amit otthon nem kap meg. Rakd be ezt a topicot a kedvencek közé, 10 év múlva olvasd el és értelmezd újra.

    Idén leszek 32, nem középiskolai tapasztalatok beszélnek belőlem.
  • minigirl
    #135
    Egyetértek, igenis van köze hozzá, mivel az apu lehet, hogy szétzúz egy családot. És ezt jobb hamar tisztázni.
  • grizzly21
    #134
    :DDDDD
    hogy lehet ilyet mondani?:D
    és ezt komolyan is gondoljátok? nem semmi:)
  • daxan
    #133
    atya isten! Én ezt a topic-ot nem nyitottam volna meg...
  • JAG1
    #132
    Elküldeném ennek a topiknak a linkjét apádnak... :-)
  • ForzaInter
    #131
    :DDDDDDdddddd
  • kretyás
    #130
    ha ismernéd trogerzsigert tudhatnád h ez egyáltalán nem meglepetés h ide rakta ezt...
  • homeless
    #129
    Jáááááj geci röhögök ezen a topicon. Nem azért mert bunkó vagyok, de sg-n egy ilyennel előjönni... LOL

    Szerintem ezt inkább a barátaiddal vagy a testvéreiddel kéne megbeszélned.

    Tisztára mint egy valóságshow. Gondolom majd minden fejleményről beszámolsz.

    Ez kb olyan mint a "miért nem tudok egy nőt összeszedni", "utálom a világot", stb... szintü topicok. Sosem értettem ezeket...
  • DoctorJohnson
    #128
    erről van szó. azért mert az apád, attól még ez nem a te dolgod.
    gondolj bele, mi lenne ha ő avatkozna bele abba, ha megtudná, hogy nem csak a 12/c-ből udvarolsz a klotildnak, hanem a 11/b-ből a dzsenifernek is és a hátad mögött mondjuk eljárna a szája...

    persze, a következményeket nézve ez messze nem ugyan az a játszma, de ha azt nézzük mennyi közöd van az ő efféle dolgaihoz, akkor már egyből más a dolog fekvése. biztos nem kellemes ez a dolog, de próbálj szemethúnyni felette.
    ha már nagyon nem megy, akkor ne úgy szólj neki, hogy az jöjjön le, hogy te felelősségre akarod vonni, hanem úgy közöld, hogy tudod miről van szó és felettébb szarul esik neked, és nem szeretnéd, ha ez a dolog tönkretenné a családodat (mert ez nem csak az Ő családja, hanem a Tied is).
  • Herold
    #127
    Ha úgy van, ahogy feltételezed, akkor sincs semmi közöd hozzá. Ne avatkozz bele, ez az ő dolguk.
  • magus
    #126
    érd el valahogy, hogy ismerje meg az arcod, tudja hogy ki vagy, és kövesd mindenhova, amikor hátrafordul, akkor menj be egy sikátorba, és tűnj el valahogy, amikor tükörbe néz akkor legyé a képben de mikor megfordul ugorj el onnan valahova, őrjítsd meg míg leszáll faterodról-.-
  • nyamiag #125
    [híres] :)
  • Petko
    #124
    jaja oda is eljutottam :)
  • desigo
    #123
    vegye ki a negatívot
  • Miguel125
    #122
    Ennyi :)
  • I.C.ram
    #121
    Zsófi nővéred egész helyes :D
  • Petko
    #120
    moderálva
  • I.C.ram
    #119
    Ja ezt én is néztem :D

    jujj degecik vagyunk :D
  • nyamiag #118
    Van két lányom meg egy fiam. (egy anyától.Egy apától?)

    hát ez se igazán :|
  • desigo
    #117
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Apud beceneve nem ad okot optimizmusra:(
  • desigo
    #116
    ariak valóban

    [reggel indul Helsinkibe]
  • hunbasser
    #115
    a bal oldali jó suna :)
  • nyamiag #114
    haha most találtam egy hibát :|
  • desigo
    #113
    a kis naív:)
  • nyamiag #112
    fenn va wiwen minden adatom, mégse találtok meg :P
  • desigo
    #111
    Mi van velük?
    Onnantól,hogy te feltöltöttél egy képet magadról egy oldalra az már használható:)
  • Rage47
    #110
    #89
  • JancsiPapa
    #109
    személyiségi jogok :|
  • chokeerigo
    #108
    képt!!!4
  • desigo
    #107
    Szerintem rakasd át a topikot a saját fórumrészbe és akkor nem regisztrált látogatók nem láthatják véletlenül se.
    Meg a topik neve se túl találóde mind1.

    Szerintem anyudat mindenképp hagyd ki az egészből bármit is csinálsz...

    [azért a nőről rakhatnál egy iwiwes képet]
  • Timbo
    #106
    tééleg yó nő nővéreid vannak :)
  • tugyiti
    #105
    Én valami nagyon csúnyát akartam irni,de rájöttem hogy hatalmas flém lenne belőle igy csak annyit tanácsolnék hogy a gyerek ne felejtse el hogy nem ő a szülő,nem minden tartozik rá -bár sok mai gyerek ezt hiszi- és nem mindenhez van joga.
  • trogerzsiger
    #104
    MA itthon volt, de nem beszéltem vele erről.
  • trogerzsiger
    #103
    Te mit képzelsz magadról?
  • Pheaper
    #102
  • gyuri12
    #101
    ez szép
  • Frosty01
    #100
    <span style="color:red">TÉK</span>
  • Frosty01
    #99
    enyit akkor is megkapna, ha szépen megkérné, hogy aggyonmá' lol >.<