178
segítség félek hogy apám megcsalja anyámat!!
  • Frosty01
    #98
    vagy legalább többet kérnél te atka :D
  • csgery
    #97
    Azért a pofátlanságnak is legyen határa... megzsarolni a szüleidet?
  • kretyás
    #96
    menj oda a váterlóhoz, mondjad neki h vati tudok mindent adj egy 10ezrest és nem mondom meg a muttinak

    igy mindketten jol jártok
  • kretyás
    #95
    adfdfssdfSDF:DFS:sdf
  • minigirl
    #94
    Na mizu? Beszéltél már fateroddal?
  • hunbasser
    #93
    szar ügy :S

    ezzel az a baj,h nem fogod tudni elfelejteni,még évek múlva is ezen rágod majd magad,és abban a tudatban fog élni,h apád csalja/csalta anyádat.
    csak akkor hozd szóba apádnak,ha rendes,és lehet vele beszélni.csak mi rá a bizonyíték,h nem basz át?semmi,hiába,h az apád.szvsz nyomozz még kicsit,és ha már biztos leszel a dolgodban,akkor tálalj ki neki,de csak akkor,ha úgy érzed,h jogos a lebaszás.ha nem akarsz válást,anyádnak ne mondd el,de apáddal beszélj.viszont egész életedben szar érzés fog elfogni,ha rágondolsz arra,h apád nem is egyszer csalta anyádat.még nyomozz kicsit,és ha bebizonyosodik,akkor mondd el apádnak,könnyebb lesz,és egyébként sem kerülheted el a sorsod.már a bogarat beleültetted a füledbe,nem fogsz lenyugodni,erre fogsz gondolni.és ha nyomozol,és semmi furát nem tudsz kiszagolni,akkor valószinüleg nincs gáz,de azért majd beszélj apáddal,persze ne azt mondd majd akkor neki,h "belenéztem véletlenül az iwiwes postafiókodba",hanem szépen mondd el neki,és kérj bocsánatot,amiért véletlenül elolvastad a levelet.

    jobbat nem tudok mondani :D

    de egyelőre ne mondd el senkinek sem.mondjuk mostmár késő :D
    de azért tesóknak meg anyudnak még nem mondd el.

    amúgy akár utána is mehetsz,és nyomozhatsz :P
  • trogerzsiger
    #92
    90 hsznál már nyugodt voltam
  • ThisZip
    #91
    #90:nem ijedtem meg, mert nincs miért.

    #79:őő csak beszartam.

    Ezek után egyet ajánlok, hallgass zenét, jáccál FPS-sel, lenyugszol, átgondolod, ennyi....

  • trogerzsiger
    #90
    egyetlen lennék?? az kizárt... nem ijedtem meg, mert nincs miért.
  • armageddon666
    #89
    Kivette... de hogy beírtátok hogy Marci >> megtaláltam a többi adat nélkül is... egyetlen Marci Tatabányában... -.- én annyit mondok hogy szerintem ez a "rájöttél hogy nem lehet ilyen" = megijedtél.... szal szerintem nemjó így bizonytalanságban... beszélj apáddal... vagy vegyél be felejtésbogyót csak aztán hátha sokként ér az esetleges hirtelen válás :\ bonyolult dolog... a boldog tudatlanság...
  • Hajnalcat
    #88
    Hát igen, pont ez az, bár most már nincs ott, kivette, de eddig ott volt az e-mail címe, amit ha beírok az iwiw keresőjébe, akkor kiadja a személyt, beírom, hogy hány év közötti fiú. Aztán az ismerősei között felül van egy kicsi kereső, ott meg beírom, hogy 49 és 51 év közötti és máris kidobja az apját...stb...szóval az iwiw minden nyomozó aranybányája.
  • DoctorJohnson
    #87
    Szvsz pont annyi közöd van az apád szexuális életéhez, mint Neki a Tiédhez. Így álj hozzá.
  • vegicsek
    #86
    Arra még nem gondoltál, hogy valami régi ismerőse apádnak?
  • trogerzsiger
    #85
    Hát az
  • MM2
    #84
    + Rossz érzés lehet :(((
  • MM2
    #83
    hát nem is tom hogy mit monnyak. Le leplezed majd??
  • autoszimulator
    #82
    istenem -.-

    ez kész :DS:D:SAD:SA:
  • ForzaInter
    #81
    :DDDDDDDDD
  • ThisZip
    #80
    Rájöttél??!!! Olyan nincs, akkor legalább csináld meg amit amondtam az előbb. Ha télleg semmi gond, akkor mindenki röhög egy sort az egészen és kész.....
  • trogerzsiger
    #79
    őő csak beszartam.
  • FLeK0
    #78
    ha ilyen jól meg tudod beszélni magaddal, akkor legközelebb megkímélhetnél minket.
  • trogerzsiger
    #77
    Na rájöttem hogy vater, nem ilyen köcsög eszébe se jutna ilyet tenni...
  • trogerzsiger
    #76
    Köszi
  • Petko
    #75
    arra próbáltam finoman célozni, meg minden más zseninek is hogy ennel a kurva tetves iwiwnel a világon nagyobb önkibaszás nem létezik
    nemcsak a neved van meg hanem minden adatod, képed, apád, még a nővéreid is (jó csajok amúgy), ha geci lennék már zsarolhatnálak is szarrá, meg szivathatnám apádat... de nem vagyok ilyen csak felhívtam a figyelmedet rá
  • trogerzsiger
    #74
    nos mégis kint van a nevem, de attól még nincs ismerősöm regelve itt..
  • phalanx
    #73
    fogadj fel egy magándetektívet
  • Petko
    #72
    Sajnálattal hallom Marci, hogy mit művel Imre...
  • Sephi
    #71
    Nem tudom milyen kapcsolatban vagy a feterral de en odmennek hozza es megkerdenem. Aztan vagy elszegyeli magat es befejezi vagy epp hogy jol megfenyeget hogy kuss es kapsz egy 1000-est fagyira...

    Szoval ez relativ.

    Nekem nincs apam szal nem tudom mit erezhecc most :( Szerintem tegy ugy ahogy a szived diktal es kesz.
  • ThisZip
    #70
    Elolvastam összes hozzászólást, és hát sztem az a legrosszabb, hogy most mindenki elkezd taktikázni..... Odamész mutterhoz, te ezt találtam. Megkérdezi faterod, hogy mi az ábra, utána már ő döntenek, hogy hogyan tovább. Nehogy halogatózva legyenek a dolgok, mert az a legrosszabb, saját családi tapasztalat(!) Ennyi..... (Igaz, hogy most így egy normális családban ez szörnyű, de akkor minél előbb legyetek túl a válságon...)
  • trogerzsiger
    #69
    Kezd eltünni a gyanakvásom, nemtudom miért de már ne félek
  • trogerzsiger
    #68
    Nem nem az üzenőfalon láttam.
  • Sephi
    #67
    Bisztos vagy benne , Jozsi?
  • Sephi
    #66
    Ember , en nem akarok okoskodni de amikor beleptel IWIW-re akkor nem veletlenul az UZENOFALON lattad ezeket az irasokat? Mert azokat mindeki irja egymasnak es sokszor semmit nem lehet erteni beloluk ha nem vagy egy csoporba. Nekem is isrnak azon egy cosmoan de nekem kifejezetten nekem szol hanem mindekinek a gruppbol.

  • trogerzsiger
    #65
    A nevem nincs a profilomban, ééés rokonaim se barátaim sincsseneke az sgén regelve..
  • Hajnalcat
    #64
    Csak így nyitni egy topikot ennek. Ilyen nyíltan világgá kürtölni mindenkinek?! Mi lesz, ha valami rokonod erre jár és meglátja vagy a szomszéd vagy akárki ismerős és pár nap múlva már mindenk ezen fog csámcsogni. Ez nem volt túl bölcs dolog a részedről....
  • gyuri12
    #63
    az bizony:)
  • Apus
    #62
    Szerintem készülj lelkiekben a legroszabbra, legfeljebb kellemeset csalódsz. De ha beadod faternak az ukázt, hogy mindent tudsz, azzal legfeljebb annyit érsz el, hogy lebasz amiért kukkolod a leveleit, vagy szimplán letagadja. Szerintem maradj csendben egy ideig, muternak, tesóknak pláne ne szólj. Ha nekik öntöd a bilit akkor tuti tányérdobálás lesz. Egyébkéntmeg sajna ez elég gyakori manapság.
    [10éve különélnek a szülei]
  • trogerzsiger
    #61
    Hazajön mindennap szinte, megnézni mivan itthon, de van hog néha nem, mert nem tud hazajönni.. :-((((
  • ruffirant
    #60
    sztem elöször vateroddal beszélj hivd be oda ahol a gép van mutasd meg neki a leveleket és kérdezz rá hogy mi ez.Mondjuk :Apu , ez mi?és mutass a monitorra.ha ideges lesz akkor megcsalja anyádat ha normálisan elmondja hogy ki akor semmi gáz nincs.Vagy kiderül hogy örökbe fogadtak és ő az igazi anyád.(bocs ezt nem lehetett kihagyni)
  • csgery
    #59
    Az aggódás és gyanakvás magában még nem is bűn, csak nem szabad túlzásokba esni! Ha a fatert kérdezed meg előbb: (példa)
    -Szia apu, figyu, csak, ki az a nő az iwiw-en Neked? (ha zavarba jön, tuti van vmi).
    -Hogymondod kisfiam?
    -Hát úgy, hogy amikor az iwiwedet belépve hagytad, elolvastam az e-mailjeidet.
    -Büdös kölök, hogy mered ezt csinálni? Beleszólni más dolgokba?

    De hogyha a testvéreiddel beszélsz előbb, utána valaméknek eljárhat a szája. Ha meg anyuval beszélsz előbb, lehet hgy azt hiszi majd, h anyukád gyanakszik, rosszul sülhet el sztem.
    Hogyha meg nem szólsz róla senkinek, lehet egyszer majd nem jön haza a munkából, hanem elköltözik a Bahamákra (utóbbi télleg csak egy feltevés!) Tehát a helyzet nem kilátástalan, ha jáccol RTS-ekkel, itt is kitudsz vmi taktikát agyalni ;)