178
segítség félek hogy apám megcsalja anyámat!!
  • minigirl
    #178
    És ha ronda a nő? xD
  • PíszLávJuniti
    #177
    Szóval simán lefeküdnél a "mostoha" anyáddal? MILF ?:o
  • roberto
    #176
    ha apám megcsalná anyámat a nőt megbasznám oszt máglyára vetném ha forditva lenne a csávónak egy baltával több lenne a fején.:D
  • minigirl
    #175
    Tudom én ezt nagyon jól. Annyira szereti a pénzt, hogy egy hónapja már engem is kitagadott, hogy ne kelljen velem se foglalkoznia...
  • BenceYCE
    #174
    Attól tartok, hogy ez a helyzet :(
  • minigirl
    #173
    Apám részéről a pénz nagyobb szerelem, mint anyám...
  • BenceYCE
    #172
    Írásod több helyen abszurd. Egy ember aki szerelmes (és ez nem azonos a szeretettel) nem fog a párjától elválni. Hacsak nem valami olyan dologért amibe méginkább szerelmes lehet. Szóval van ott más is amit nem biztos hogy akármelyikük is szívesen az oroddra kötne.
  • Rash87
    #171
    Grat.
  • CSOCSO
    #170
    felig meddig en buktattam le a fatert...

    egyik strandon azt figyeltem hogy mikor telefonal a fater akkor par meterrel odebb egy fiatal csaj is telefonal...egyutt rohogcseltek meg minden... vegul kiderult hogy jol gondoltam es azzal a csajjal lepett le
  • minigirl
    #169
    Hát, én teljesen máshogy látom a dolgot. A szüleim szerelmesek egymásba (32 év után is!!!), de 6 éve elváltak, mert apám talált egy gazdagabb nőt. De még mindig anyámat szereti, hiába elváltak.
    A család életét meg tönkretette.
    Azóta apám papucs, ki is tagadott, mert az új nője ezt kívánta tőle, és boldogtalan... Mindezt a pénzért.
    Ha a válásukkor nem 13 vagyok, akkor nagyon csúnyán elzavarom jóapámat.
    És a szex nem minden egy kapcsolatban... Sőt, a lehető legkevesebb!
  • BenceYCE
    #168
    A dolog életkortól függetlenül elítélendő. És akkor most emberünk tönkre vág egy családi békét, hogy bizonygassa, az apja sem tökéletes? Túl azon megnézném, hogy anyuka nem-e épp ugyanúgy ugyanazt megteszi csak az nem derült ki. Talán anyuka fából van? Vagy csak nem kapta meg a férjétől annak idején amire számított és letett a dologról. Ettől függetlenül mindenkinek megvan a szexuális étvágya. Senki se szent. Anyuka is tudja jól, hogy a férje aktívabb mint Ő ha így áll a helyzet. Ott volt a kezében a lehetőség, hogy mindent megadjon a férjének. Miért nem tette? Bátyám havonta egyszer fexik le a párjával. Én meg ennyibe beleőrülnék. Akivel nem megy a szex, azzal össze se bútorozok. Ennyi. A "most ne mert fáj a fejem"-től pedig a sokadik után bevenném a "leszarom" tablettát és mennék vadászni. De eddig még nem akadt olyan nőm aki nem élvezte volna velem. Sőt leginkább nimfomán lett mind és én voltam a "most ne mert fáradt vagyok" szerep kitöltője. És tudom, hogy benne van a pakliba, hogy megcsalhat. De ez a megcsalás dolog a világ legnagyobb titka. Ha akarja úgyis megteszi és nem fogsz róla tudni. Ha apuka tudta volna, hogy visszanézhető az iwiw, biztos törli az előzményeket. Mert megbántani nem akarta a családja egyik tagját sem ezzel. Tehát szereti őket. De senkije, még a felesége se kérheti tőle, hogy legyen fából! Ha tudta, hogy nagyobb és csillapíthatatlan a szexuális étvágya, miért Őt választotta ha tudta, hogy egy napon kevés lesz amit tud majd adni. Ráadásul ha jól emléxem csak hétvégenként van otthon. Ezt még anyuka se hiszi el hacsak nem tökhülye, hogy ki lehet bírni ennyivel. A másik része a szerelem. Pontosan az elérhetetlenségről szól az egész. Ami nincs azért vágyakozunk. Sosem álmodozom arról, hogy de jó lenne ha lenne egy számítógépem, mégpedig azért mert már van. A szerelem addig tart amíg meg nem kaptad a másikat. Mindenféle értelemben. Akivel leéltél mondjuk uszkve 20 évet és van X közös gyereketek arról aligha mondható el, hogy elérhetetlen. Tehát a szerelemnek át kell alakulnia szeretetté, ragaszkodássá. Ha ez nincs meg akkor max a gyerekek miatt vannak együtt. De az is becsülendő, mert nem kis akaraterőt igényel. Nem tudom Ronny, hog hány éves vagy. Nem is érdekel. De mint ezelőtt is mondta, azt várdd el másoktól amit magadtól is elvárnál hasonló körülmények között. Ne ítéj el senkit ha nem próbáltad ki az Ő helyzetét. Ha majd Te is 50 leszel és elmondhatod, hogy mondjuk évente 4x voltál már csak a nejeddel, de soha semelyik párodat sem csaltad meg akkor majd ítélkezhetsz apuka felett. Bár addigra Ő se 50 lesz. De ha ez így lesz akkor bizonyosan szöget fog ütni a fejedben egy kérdés. Mégpedig az hogy megérte-e! Vajon a nejed pont ugyan olyan hűséges volt? Van olyan 60 körüli kolegám aki a kedves ágyas megdolgozását még akkor se hagyta abba amikor az asszony benyitott. Az meg szépen kisomfordált. Vagy olyan nagypapákról akik az egész utca asszonynépét ápolgatta. Az Ő jelszavuk az "egyszer élünk". Szóval nem akarok sem a hűséges sem a vadászó típus mellet sem érvelni, de végig kell gondolni, hogy megéri-e közbeszólni. A helyzetből egyébként én még azt iskinézem, hogy lehet, hogy közös megegyezéssel, "titkoljuk a gyerekek előőt, mert nem lenne jó ha megtudnák" címszóval mindenki éli a saját kis életét. Ebben a korban a dolog már nem a szerelemről szól, hanem megszokásról.
  • Ronny
    #167
    egy ilyen idős férfinek már példát kéne mutatnia ahelyett, hogy a farka után menne. Szerinted az nem egy undorító sunyi dolog ha valaki a családja háta mögött játszik hősszerelmest, aztán hazamegy mintha mi sem történt volna?
  • BenceYCE
    #166
    Ezzel a hsz-emmel azt akartam éreztetni, hogy ha majd Te eléred az 50 évet és nem csaltad meg soha a párod akkor majd törhetsz pálcát Édesapád feje fölött!
  • BenceYCE
    #165
    Ha megcsalja akkor ráébredtél, hogy Apád ember és nincs fából.
    Édesanyád valamit nem ad meg Apádnak amit másnál keres meg.
    A gyermeke vagy nem a felesége vagy az anyja hogy számon kérhesd rajta.
    Eltart benneteket. Ad szereteted mint gyermekének. Édesanyádnak meg annyit amennyivel beéri. Ha borul a bili akkor is csak kettejükről szól. Ti csak közvetve vagytok érintve.
  • Chrystopher
    #164
    //Szerk.//
    -No comment-
  • nyamiag #163
    nekemse árulta el :c
  • nyamiag #162
    engem is megtalált, pedig msn-cím alapján nem talál meg a wiw, az ott megadott emailt meg csak wiwen használom
  • PíszLávJuniti
    #161
    tényleg, hogy csináltad?


  • magus
    #160
    végülis csak fél napja kereslek :D

    rájöttem h nem is kellett, én hülye azt hittem, ha vmit letiltok, hogy ne lássák csak ismerősök attól még kereshető, sőőt, ha beírtam a régi nickemet amit kivettem ideiglenesen kidobott engem is oO.
  • Petko
    #159
    engem nem fogsz megtalálni, mert nem vagyok fennnt :)
    nem gyűjtöttem email címet be amúgy
  • magus
    #158
    vanyolai?
  • gnar killer
    #157
    nem ide való, sok a kisgyerek akik nem értenek ehhez, de gondolom már lejött...

    szerintem beszélj apáddal négyszemközt, lehet hogy félreérted a dolgot...
  • magus
    #156
    én kudarcot vallottam veled szemben, csak neten, ismerőst nem megkérdezve nem tudtam eljutni hozzád, tudom a születési dátumodat, (iwiwen nem lehet úgy keresni, és nem néztem végig 300 balatonfüredi 25-30 közötti férfit), a klánoldalaitok nem mennek, clanbasen nem találtalak meg, ahova írtál fórumra ott vendégként írtál ezen a néven. volt pár dolog ahonnan elindulhattam volna de azok nem mennek, csak a gugli kidobta.
  • magus
    #155
    na ezt hogy a francba, ez komolyan érdekelne. állj egy tipp, emailcimemet honnan gyujtotted be?
  • desigo
    #154
    NAh legközelebb már jelszavat is kérünk:)
  • Petko
    #153
    Márkus Dávid Armand
  • Petko
    #152
    na tegyünk egy próbát?
  • GTheo
    #151
    De jó h fateromnak nincs iwiwje ^^
  • magus
    #150
    najó ez így nem igaz, de ha csak az sg-ről indulsz el
  • magus
    #149
    nem nehéz megtalálni, de elbújni sem, kiveszem a nickemet iwiwről letörlöm azt a 2 ismerőst aki itt van sg-n is és az életbe nem találsz meg
  • magus
    #148
    Akkor már Zsuzsa, báár, Zsófi jobb korban van, hm, nehéz döntés : D
  • I.C.ram
    #147
    A Zsófinak?
  • trogerzsiger
    #146
    jaja
  • minigirl
    #145
    Akkor minden megoldódott. :) Lehet örülni. :)
  • Adam II
    #144
    tits or gtfo
  • trogerzsiger
    #143
    :D
  • Apus
    #142
    Gáz lett volna, ha letámadod a öreget, hogy kivel kettyinget :D
  • trogerzsiger
    #141
    Elmondtam a nagyobbik nővéremnek, és ő megnyugtatott hogy nincs gáz, ismeri a hölgyet, apu egyik gyerekkori barátja. Szóval nincs semmi gáz.
  • vegicsek
    #140
    Ha csak kettyinteni jár el, akkor nincs nagy baj, ha már érzelmek is vannak, akkor előbb utóbb úgyis szétmegy a család, nem érdemes fals harmóniában élni.
  • 89
    #139
    "mit zavaz azéged,ha néha kikapcsolódik?"