2166
6459295265_74a44e9107_b.jpg
  • Malakai
    #1998
    Nem amögött állt, hanem nekik dolgozott.
  • [HUN]FaTaL
    #1997
    Egyvalamit nem értek:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    OK, a Ring csinálta Shawnak az intersectet, ezért nem gajdult meg tőle a börtönben 1,5 év alatt. Rendben. De elvileg Quinn állt a fulcrum és a ring mögött is. Akkor minek szarakodik itt a szemüveggel, miért nem használta azt?:D
  • theone91
    #1996
    A pi-t angolul páj-nak (mint a pitét) ejtik.
    3,14 tükrözve P,IE... :D

    De nem kizárt hogy van reláció. :)
  • ldavid
    #1995
    hahh, a pí nekem nem esett le :)
  • Sir Quno Jedi
    #1994
    Azé Bo már 55 éves, ami durva. Ahhoz képest jól néz ki nagyon, de azért a szívtipró bombanő szerephez kissé megkésett. :D
  • xido
    #1993
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    3 dolog...Bo Dereket megszivárványoznám:)
    i gotta pee,it's 3:14...csak én láttam ebbe valamit,hogy pi az 3.14?:)
    és dale csak nekem tűnt olyan majdnem Ashton Kutcher 2 és fél pasi figurának?:)
  • Sir Quno Jedi
    #1992
    egyértelmű volt pedig a vége
  • ldavid
    #1991
    Strahovski rajongóknak egy interjú meg még egy, akármi
  • Malakai
    #1990
    Jah, Jeffsterék elintézése tényleg butáska volt, de ilyen sok van a sorozatban, gyorsan túl lehet rajtuk lépni. :)

    Az pedig, hogy ennyire a végén vagyunk tényleg szomorú, de azért még mindig jobb ez, mintha két évad között kap kaszát lezárás nélkül, az öt pedig egyáltalán nem egy rossz évadszám a sorozatvilágban.
  • ldavid
    #1989
    jó volt ez, bár azért jeffstert kicsit bénán rendezték le, az utolsó dologra viszont nem számítottam
  • bency
    #1988
    Eltelt nágyon....kár:(
  • theone91
    #1987
    Már csak két rész és vég az egésznek. :\

    Tetszett az eheti rész, kellően humoros volt, mint az előző. Viszont innen már csak a hardcore dráma fog jönni és a feelgood-befejezés.
  • theone91
    #1986
    Nálam is inkább fárasztóak mostanában, de most legalább valóban viccesek voltak, ahogy mindenki. Nálam az állandó drámázás sokkal neccesebb. Nem találják meg a dráma-komédia balanszot egy ideje, úgy mint a korai évadokban... :\
  • bency
    #1985
    Hát igen az kegyetlen volt,bár nekem néha már fárasztő,de vannak jó pillanatai :D
  • precision
    #1984
    jó... amikor Lestert megláttam női ruhában... :) majdnem leborultam az ágyról :D
  • theone91
    #1983
    Jeffstersect.

    ...Spinoff szagot érzek. :D
  • [HUN]FaTaL
    #1982
    Nyílván visszavonulnak. Attól még megkaphatja az intersectet az utolsó küldetés előtt. :D Nem úgy gondoltam, hogy teljesen a végére.
  • xido
    #1981
    Jeff lesz az új Instersect..egyértelmű,túl okos,hogy veszni hagyják:))))))))
  • ldavid
    #1979
    szerintem inkább visszavonultatják őket
  • [HUN]FaTaL
    #1978
    Szerintem meg pont az volt a jó az első két évadban, hogy humor is volt meg dráma is. :))


    Azért remélem chuck a sorozat végére vissza kapja az intersectet. :DDD
  • bency
    #1977
    Lehet egyedül vagyok de én dráma párti vagyok ami Chuckot illeti:))
  • [HUN]FaTaL
    #1976
    Nekem is tetszett, hogy újra tele volt humorral. :) De, ahogy néztem a következő rész promoját, megint egy drámásabb rész következik. Aztán majd kiderül, remélem csempésznek bele sok poént is. :D
  • bency
    #1975
    Nekem is tetszett nagyon.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Főleg mikor Chuck próbálta kitalálni hogy Sarah mit fog kérni és mindenben mellé lőtt:)) Birom okos Jeffet,tényleg nagyon okos:))
  • paly90
    #1974
    de jó rész volt:)
    vége ütött..:D(szó szerint):D
  • theone91
    #1973
    Hát gyerekek, rég nevettem ennyit Chuck epizódon, pláne Jeff-en és Lester-en... :D

    Sajnos mostanában elhúzott a sorozat a dráma irányába, felüdülés volt annyit derülni egy epizódon (utoljára az első kettő évad volt ilyen, de akkor kivétel nélkül minden rész, áhh régi szép idők :D).
  • xido
    #1972
    NO
    egyik felem hehe
    másik felem baszki
    harmadik felem:Devonnak spin of kell:)
  • [HUN]FaTaL
    #1971
    Jaja én is kiszúrtam :D
  • ldavid
    #1970
    jó volt. Levi név poén volt :)
  • [HUN]FaTaL
    #1969
    Fasza rész volt :D
  • theone91
    #1968
    Ezen én is röhögtem. Szerintem az interjú készítésekor járhatott először a fővárosunkban... :D
  • Malakai
    #1967
    Lehet Yvonnera szavazni, aki gondolja... :D
  • ldavid
    #1966
    itt 28:30-tól (Chuck 32:40 körül)
    "(...)látszik, hogy magyarországon zajlott a forgatás (...) a háttérben látszik, hogy fűszer, csemege ilyen utca, olyan utca"
    hát ez az ember egy zseni!!
  • ldavid
    #1965
    aha, megvenni nem veszik meg, de műsort azért csinálnak belőle
  • paly90
    #1964
    Fókuszban volt egy riport magyar szövegekről amcsi filmekben,sorozatokról, Casey is benne volt a túrós lepénnyel és 2 statiszta akiket egyáltalán nem lehetett érteni..:D:D
  • ldavid
    #1963
    tessék


    (egyébként volt egy Lifetime-os film ~1.5 éve, abban is előfordultak magyarok, és egyet kivéve a többi ott sem volt magyar, lehetett is hallani a kiejtésükön.
    gondolom, ha nem tudnak elég hamar/olcsón magyarokat keríteni, megoldják mással, az amerikai nézőknek meg úgy is mindegy)
  • bency
    #1962
    Max a Psych ot nézem valamikor angol felirattal mert késik a magyar sokat..
  • [HUN]FaTaL
    #1960
    Én angol felirattal nézem :)
  • bency
    #1959
    Nah jó én megvártam a feliratot:)) Hiába érteném úgy ahogy angolul is,felirattal csak jobb:P
  • [HUN]FaTaL
    #1958
    De én nem, mert még 31-n néztem meg, amikor egy szó sem volt a topicban az egész részről. :D
  • bency
    #1957
    Én azért értettem mert már itt olvastam hogy mit fog mondani:))