2166
6459295265_74a44e9107_b.jpg
  • bency
    #2123
    Ha lenne folytatás és nem jönnének össze újra fognám magam ,irány a repülőtér...első gép USA ba és fonákkal pofoznám az egész stábot...
  • simon7108
    #2122
    na befejeztem.
    én is valahogy arra vártam,hogy a végén minden szép és jó lesz egy piros ajtós kerítéses házban.valahogy nem számítottam erre az évad elején:(
    amikor Sarah feltette a szemüveget akkor már kezdtem sejteni,hogy valami gond lesz és nem lesz minden szép,de valahogy reménykedtem benne,hogy az írók nem merik meglépni ezt erre mégis:(
    azért így is szép vége lett.
    szerintem mondjuk akár újra össze is jöhettek mert ha nem érzett volna semmit nem mondja,hogy csókolja meg.persze ez már csak a fantázián múlik,de ha folytatták volna szerintem összejöttek volna újra.
  • simon7108
    #2121
    idő hiányában még csak most tartok a 8. résznél.
    nagyon gagyi ahogyan próbálnak magyarul beszélni:D
    olyan viccesen gagyiXD
    nagy részét érteni sem lehet.
  • Malakai
    #2120
    Erről lemaradtam, az alábbit meg az interjú alapján írtam (ami nem új).
  • [HUN]FaTaL
    #2119
    Jó lenne ha még összeállna a bagázs egy mozifilmre. :)

    Jó volt ez a sorozat, kár, hogy nem folytatják :(
  • theone91
    #2118
    Let it Go. Pilot, a Fox-on. Zach a főszereplő. Yvonne Frankensteint remake-el. :D

    Előbbit a szintén Fox-os Traffic Light-osok készítik, ami nekem tetszett, de csak fél évadot bírt ki tavaly... Úgyhogy ki tudja, remélem bejön a csatornának és a nézőknek is.
  • Malakai
    #2117
    Ebből úgy tűnik Zachary Levi nem igazán akarja folytatni a sorozatozást, se a filmezést (vagy csak nem jött ajánlat :P), Yvonneról meg már tudtuk, hogy a mozi felé próbálkozik.
  • N o N a m e
    #2115
    Szerdán fejeztem be én is az 5. évadot. Mielőtt nekifogtam volna, a legelejétől újranéztem az egészet, hogy majd minden emlékem friss legyen és folyamatosan láthassam mind a 91 részt. Véleményem az 5. évaddal kapcsolatban az, hogy eléggé pörgős volt, kissé rendszertelen, zsúfolt. Rengeteg minden történt benne. Intersectes Morgan eléggé szörnyű volt, de a Bo Derekes részen egész jól szórakoztam, amolyan Hangoveres feelingje volt. Okos Jeffet eléggé megkedveltem, Lester a női ruhában sírva nevetős perceket adott, a "Las Vegas-i útjaikon" is szépen derültem. Már sajnáltam Sarah-t is amikor először Shaw kötözte székhez, majd a következő részben a 70-es évek Budapestjében került ugyanabba a helyzetbe. Quinn azt hiszem nagyon sok emberrel jobban megutáltatta magát pár rész alatt, mint halhatatlan Shaw. Nagyon szemét húzás volt az írók részéről, hogy 5 év emléket és érzést töröltek ki Sarah fejéből így a végére. Sokatokkal ellentétben nekem tetszett a finálé. De boldogabb lennék, ha egy fehér léces kertes családi házban és boldog férj-feleségben végződik az egész, de ezt már elképzeltem és az évad közepén fogadni mertem volna rá, hogy így is lesz. Mégis örülök, hogy Chuck visszakapta az Intersectet, szerintem a fejében maradt, és nekem az az elképzelésem, hogy a mágikus csók után később még összeáll a banda, talán még Gertrude-al, és Sarah-nak újra lesz ideje megismerni jobban Chuck-ot, miközben jobbá teszik a világot.

    Ahogy a vége felé közeledtem, nagyon elszomorodtam, voltak olyan pillanatok amikor szinte hullattam pár könnycseppet. Lehet a másnaposságom is kicsit közrejátszott, de most már kezdem kiheverni mindkettőt. Hiányzik az egész banda, azt hiszem valamikor még vissza fogom nézni az egészet. Goodbye Chuck, Sarah, Casey, Morgan, Jeff, Lester, Big Mike, Ellie, Awesome! :)
  • Sir Quno Jedi
    #2114
    Nem tudom mi bajotok a végével, szvsz. teljesen korrekt. Nem kell szájba rágnia, hanem rajtunk múlik hiszünk-e benne, amiben Morgan is hisz (aki túl sok hercegnős diznit nézett Carla-val :D). Csakis az erős hit számít.
  • theone91
    #2113
    Ja, én csak a cikkben leírtakra reagáltam. :D
  • [HUN]FaTaL
    #2112
    Nyílván, csak viccnek szántam a kommentet :D
  • theone91
    #2111
    "kamera jelenlétére is számítani lehet"

    Amíg nem lesz kameramentes verzió, addig sok országban nem lehet beszerezni. Ha lesz egyáltalán.

    Plusz nem túl egészséges a szemnek sokáig közelre fókuszálnia.
  • [HUN]FaTaL
    #2109
    Pár év és jön az Intersect. :DDD

    link
  • Malakai
    #2108
    Én meg ott, amikor a commentekbe beleolvastam...
  • theone91
    #2107
    Yvonne-nál felsírtam. :D
  • bency
    #2106
    Szerintem sok van nagyon ami jól sikerült:P Attól függ hogy szereted a témát amiről beszél vagy nem.
  • precision
    #2105
    kb az első ilyen Hitleres videó ami vicces is :)
  • theone91
    #2104
    Zach twittelte ki. :D
  • Quantumleap
    #2103
    Mint láthatod, smiley van a hsz.-em végén, tehát csak viccelek.
    Ellenben magát, Adam Baldwint el tudnám képzelni Sutherland mellett hasolnó kaliberű karaktert játszva,
  • dragon11
    #2102
    +1
  • theone91
    #2101
    Nyeeeh... Mindketten terroristákat esznek reggelire, de mégsem egy világ. Anno amikor a Lost-24 crossoverről pletykáltak (ami aztán valami jól felépített áprilisi tréfa volt, ha jól emlékszem), már akkor mindenki húzta a száját, pedig mindkét sorozat egy erősen szerializált, nehéz dráma volt.
  • Quantumleap
    #2100
    Ha lesz 24 mozifilm, szerintem John Casey-t bele kellene crossoverezni, és ő meg Jack Bauer együtt nyomulnának. Nem jó ötlet?
  • theone91
    #2099
    TV Guide interjú a készítőkkel.

    Chuck ilyet szólt a pilotban: "Working on a five year plan. I've just got to choose the font"... Hát ez bejött... :D
  • bency
    #2098
    Amúgy Sarah hh csak 5évre visszamenőleg felejtett el mindent?Mert ugye azt tudja hogy ügynök meg verekedni meg minden tudott.Érdekes hogy pont addig törlődött ameddig Chuckot megismerte.
  • ldavid
    #2097
    felesleges már ezzel foglalkozni szerintem, az lett, ami


  • [HUN]FaTaL
    #2096
    Ez is jó lett volna. :) Vagy az összes korábbi, amit annak szántak...
  • bency
    #2095
    Igen ez tökéletes lett volna...
  • theone91
    #2094
    A magyar epizód vége annyira jó lett volna finálénak. Oké, hogy sokkal cukrosabb, de inkább passzolt volna a sorozathoz egy hasonló befejezés, szerintem.
  • stargatelost
    #2093
    Értem én, hogy miért kellett, és tudom, hogy mindig tele volt logikátlanságokkal, de soha nem volt igazán tétje a dolgoknak, mindig minden megoldódott. Most viszont nagyon is volt tét: Sarah emlékezete, és így már belegondolva dühítő ez a gyökérség, amit írtam.
  • [HUN]FaTaL
    #2092
    Szerintem meg az összes közül az utolsó évad volt a leggyengébb és korábban már ki fejtettem, hogy miért gondolom ezt.
  • theone91
    #2091
    Akkor már túlkompenzált lett volna az egész. Nem is lenne a Chuck valóban Chuck, ha nem lenne irracionális. Nyilván a fan-factor miatt jött képbe még egyszer, utoljára a Jeffster.

    Logika, meg a Chuck... :D
  • stargatelost
    #2090
    Igen, ez meg is látszott a sorozaton sajnos :(

    Jaja, én is azt mondom, hogy jó húzás volt a nullázás, bár nem ártott volna előbb behozni, de ami a legfontosabb: vissza kellett volna állítani a végén.

    Az intersect szemüveg felvétele Chuck által meg baromi erőltetett volt, ott kb. csak néztem, mi ez a baromság már megint, mert 1. nem igaz, hogy CIA-nek nincs egy képzett bomba hatástalanító csapata, és 2. lehetett volna hangszórókból nyomatni valami zenét, amíg kiürítik a helyet, Beckmen helyére meg valami nehezéket. Ennyi, de persze tudom, akkor nem lett volna ilyen végkifejletű a történés, meg lapos is lett volna, de hát ha ez a logikus??? Na mindegy.

    Őszintén szólva akármennyire is elszarták az utolsó évadokat, hiányozni fognak a karakterek. Ha nem erőltették volna folyton ezt a 'mindig van egy főgonoszt', világ veszélyben van dolgokat, hanem kicsit lokálisabb lett volna (és több, értelmesebben belefűzött Buy More), sokkal jobb lehetett volna, nem ennyire izzadságszagú.
    Ja és a csatornának sem kellett volna eszetlenül rendelgetni - ha minden évad 13 részes lett volna, talán feszesebbre meg tudták volna csinálni és kevésbé erőltettre. (Még olyat is megkockáztatok, hogy 20 percben még jobban működhetett volna)
  • theone91
    #2089
    Sajnos -ahogy már én is írtam- a dramaturgia minősége csökkent, ami betudható annak, hogy sok író, köztük head-writer-ek hagyták ott a bagázst, sokat vedlett, rotálódott a írói-csapat... Volt olyan aki azért lépett olajra, mert már megunta azt, hogy a NBC állandóan berendelte a sorozatot a megannyi lezárás után, vagy mert a csatorna drasztikusan redukálta a büdzsét...

    Nekem összességében jobban tetszett az utolsó évad, mint a harmadik évad második fele, vagy a negyedik. Sarah nullázása jó döntés lett volna, ha az intersect szemcsit nem lövi el Chuck (csak azért, hogy az írók visszahozzák Irene Demova-t) és sikerül visszaállítani Ellie segítségével Sarah emlékeit. Az utolsó percekben nyitottak zokni-Sarah mellé meg még egy szálat, amit természetesen szintén képtelenek voltak elvarrni (arra gondolok, hogy Chucknak most ott a fejében az intersect vagy sem?)...

    Csúnya-gonosz-lusta írók mottója: Folytatása következik minden kedves néző fantáziájában. :D
  • stargatelost
    #2088
    Most daráltam le az ötödik évadot, újfent szenvedés volt... tele erőltetett dolgokkal, csak hogy kitöltsék a részeket (a legszánalmasabb a Budapestes volt, semmi értelme és következménye nem volt). Egy csomószor volt teleportálás (távoli helyszíneket másodpercek alatt tettek meg a szereplők), kalapból előhúzott dolgok, stb...

    Spoiler lehet: Szerintem jobb lett volna, ha Morgan-ben tovább marad az Intersect, és tovább marad bunkó, valamint előbb behozzák Sarah emlékelvesztését (és rendesen visszaadják neki a végén).

    A finálé meg egészen addig volt jó, amíg el nem veszett minden remény Sarah emlékeinek visszahozására, teljesen lenullázták a karaktert, öt évnyi jellemfejlődés és történés a kukába, csak gratulálni tudok...

    1-2. évad 8/10
    3. évad 6/10
    4. évad 3/10
    5. évad 2/10

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mondjuk ezek a pillanatok is jók voltak a fináléban, amikor az első részre utalgattak vissza. Ez a képsor is baromi jó, csak úgy kellett volna folytatni, hogy Chuck kezében ott van egy szemüveg, felrakja, jönnek a flashbackek, Sarah emlékszik, happy van...

  • stargatelost
    #2087
    Reaper
  • theone91
    #2086
    Szerintem megtette, de vissza fogja növeszteni, a felesége imádja állítólag... (mert, idézem: "kevesebbet lát az arcából" :D) :D
  • ldavid
    #2085
    nem tudom, hogy csak poénkodik vagy tényleg megtette - én alig ismerném fel
  • theone91
    #2084
    Easter-egg a javából... :D

    (Enyhe spoiler, talán... :])
  • theone91
    #2083
    Naná, most esik le... Juharleveles PG-rating. :D
  • ldavid
    #2082
    persze, mert kanadából volt a release ;)