2166
6459295265_74a44e9107_b.jpg
  • [HUN]FaTaL
    #2166
    Reunion - Table read

    Úgy tűnik, hogy Levi ügyködik a folytatáson, talán a cast is benne lenne. Nem lenne rossz, legalább egy film :)
  • [HUN]FaTaL
    #2165
    +1 :/
  • RatBaG #2164
    imádtam minden percét.
  • Szabi #2163
    hiányzik a sorozat :-/
  • ldavid
    #2162
  • REALista
    #2160
    cvcv
  • Szabi #2159
  • Malakai
    #2158
    Én a 5. szezon dvd-s gag reeljét néztem (újra) nem olyan rég, rossz ötlet volt, el is kezdtem az első évadot. :)

  • ldavid
    #2157
    sountracket hallgatok. áhh...

  • Quantumleap
    #2156
    Szerintem Zahary Levi azt tenné a legjobban, ha megpróbálna minél inkább kitörni a csetlő-botló balfék geek skatulyából, és elvállalna valami komolyabb szerepet. Bár esetében ez nyilván nem lenne könnyű.
  • [HUN]FaTaL
    #2155
    +1

    Talán az intelligence majd pótolja. Bár az nem lesz humoros, de attól még lehet, hogy jó lesz.
  • bency
    #2154
    Hiányzik...
  • Szabi #2153
  • Szabi #2152
    Nagy filmet rendezhet a Portal rajongó

    "Az Y: The Last Man hangulata a Portal filmhez hasonlóan vidám lesz, a sztori a főhős Yorick, és majma, Ampersand kalandjait követi nyomon, akik annak a katasztrófának a túlélői, amely kiirtotta a világ összes emlőse közül a hímneműeket. A 2002 és 2008 között készült közkedvelt képregénysorozat 60 kötetből áll, írója Brian K. Vaughan lesz felelős a film forgatókönyvéért is.

    A szereposztás még nem végleges, Yoricknál már felmerült Shia LaBeuf és Zachary Levi neve is. Ez utóbbi színész olyan nagy rajongója a képregénynek, hogy a Chuck című sorozat egyik részében (Chuck Versus the nacho Sampler), a főhős, akit ő alakít ezt a képregényt olvasta. Azt még nem tudni, hogy Ampersand cgi lesz-e, vagy valódi majom fogja alakítani."

    Hajrá Chuck! :D
  • rooney8
    #2151
    s04 -> download
  • N o N a m e
    #2149
    In Chuck vs The Seduction Impossible Zach says, “I said no.. Woman!” And Yvonne’s reaction is so priceless because the ‘woman’ bit wasn’t in the script and her reaction was 100% real which makes that scene 100% more hilarious!
  • ldavid
    #2147
    :D
  • theone91
    #2146
    Nerd Machine.
  • bency
    #2145
    Világ legjobb ötlete,szuper :D
  • ldavid
    #2144
    Yvonne játszani fog a Dexter 7. évadjában
  • ldavid
    #2143
    heh
  • MerlinW
    #2142
    Wong fél hollywood-nak puszipajtása, nem kellett ehhez Chuck:)
  • theone91
    #2141
    Gondolom Freddie Wong le tudta beszélni Zach-kel a projektet, amikor még Ő vendégszerepelt a Chuckban. :)

    De szerintem ez csak valami nagyon apró vendégszerep lesz.
  • Sir Quno Jedi
    #2140
    Mondjuk az első részben MÉG pont nem szerepel.
  • Sir Quno Jedi
    #2139
    Zach szerepel ebben is, első részt már le lehet tölteni!
  • theone91
    #2138
    Ja, én is ma olvastam Zach twitterét. Shit happens. :|
  • ldavid
    #2137
    ebből már nem lesz semmi, nem rendelték be
  • theone91
    #2136
    Traffic Light készítői jegyzik, ami teljesen nézhető feelgood volt, de csak 13 részt bírt ki.
  • MerlinW
    #2135
    Camille Guaty, és nem ő az:)
  • N o N a m e
    #2134
    az ott balra Maricruz Delgado a Prison Break-ből? (bocs, nem tudom az igazi nevét)
    Kíváncsi vagyok erre a sorozatra, remélem jó lesz és nézhető. :)
  • [HUN]FaTaL
    #2133
    Köszi az infot. :)
  • MerlinW
    #2132
    Zach a visszatért a színházhoz, a Broadway-en tolja most. Aztán majd kiderül merre tovább.
  • theone91
    #2131
    Zach új TV-s családja. :D
  • theone91
    #2130
    Azért ilyen nevek mellett ebből sem lenne A-kategóriás film. Hiába na, nem "A-listás színészekről" van szó, azért azt be kell látni. Így aztán kereshetsz magadnak A-kategóriához befektetőket, nem fogsz találni...

    Amúgy Zach már játszott valami ultrabéna zsarut valamelyik Gagyi Mami-ban. Amit amúgy még Zach mellett sem ajánlok senkinek sem... :D
  • Quantumleap
    #2129
    De abból a millióból csak néhány A-kategóriás. És pont az lenne a dolog apropója, hogy két karaktert a sorozatból újra összehozni egy filmbe.
  • [HUN]FaTaL
    #2128
    Adam Baldwin most vendégszerepet kap a Castleben. Levit nem tudom. Én Yvonnera leszek kiváncsi.

    Nem lenne rossz, ha inkább összehoznának egy Chuck mozifilmet, címnek meg mehetne: Chuck vs The Movie :D
  • bency
    #2127
    Millió ilyen film van már....annyi hogy itt most más játszaná a szerepet.
  • Quantumleap
    #2126
    Én kíváncsi leszek, hogy a színészek mennyire fognak érvényesülni más sorozatokban, esetleg filmekben.
    Egy ötletem már támadt, és nem is teljesen poénból. Adam Baldwint és Zachary Levi-t mondjuk össze lehetne hozni egy akciófilmre. Baldwin játszaná a profi, kiégett zsarut, Levi pedig lenne a zöldfülű, tapasztalatlan újonc, akit maga mellé kap társnak, és néha az idegeire megy. Nem jó ötlet alapjában véve?
  • bency
    #2125
    Hát mostanra már feldolgoztam hogy mennyire elkúrták.De egyetértek én,most is épp úgy megérdemelnék.
  • theone91
    #2124
    Én már most is megtenném szívem szerint. Utálom mikor pofára ejtik a sok évig kitartó fanokat elvarattlan, nyitva hagyott szálakkal. De ez én vagyok.