2688
  • Botond #2528
    Na vége. Gáz.
  • Botond #2527
    Na még nem vagyok a végén, de már értem miért írják, hogy nagy csalódás a játék. Hát a Xardassal való találkozás után tényleg nulla ez az egész. Maximum szinten a kari, xp nem ér már semmit, és megy az agyatlan hent csak. Az a nehézség, hogy 3 vagy 4 varázsló csontváz van egy-egy föld alatti teremben bravó. Azt hiszem közel a vége, de így is lesz vagy 10 alkalom mire végigérek, annyira monoton ez a hent,hent,mégtöbbhent. :(
  • Man19
    #2526
    Az már fent volt.
  • morzsi555
    #2525
    rakd fel a legújabb directx-t is.
  • Man19
    #2524
    1000*THX, megjavult! :):) Már csak egy kis hiba van, bár az nem olyan lényeges, hogy nincs az embereknek hangjuk, régebben volt, de egyszer csak megszünt!
  • Man19
    #2523
    Mondassz valamit, mert mint utóbb kiderült, az esőnél se stimmel valami, ha esik semmit nem látni.(#2490) Bár remélem működni fog, mert 10.2-től lefelé semelyikkel sem működött a játék. Értsd ez alatt, hogy egy kivehetetlen pixelhalmaz lett mindenből a képernyőn... Eddig csak az eredeti driverrel ment úgy, hogy látni is lehetett valamit, viszont akkor jön a fű probléma...
  • morzsi555
    #2522
    Ati kártyád van? Ezt találtam. Azt írja a legújabb videokártya drivert rakd fel. Autoupdate-t szerintem már sehogy, mert csődbe ment a Jowood...
  • Man19
    #2521
    Ezt az autoupdate nyavaját,amugy hogyan lehet működésbe hozni???
  • Man19
    #2520
    Köszi, hogy megpróbáltál segíteni, felraktam az említett hotfixet, de a fű még mindig a levegőben maradt! :S :( Van még egyéb ötlet?
  • morzsi555
    #2519
    Ha magyar akkor, te is a playon-ról a hotfixet töltsd le
  • morzsi555
    #2518
    Azt nem tudom, de ha a magyar kiadó oldaláról töltöd le, akkor szerintem magyar lesz (cd projekt=play on): A hotfix-et
  • Man19
    #2517
    Üdv!

    Nekem eredeti játékom van és megvan nálam is a "lebegő fű" probléma. Visszaolvastam, de nem derült ki, hogy mi okozza, tudna valaki segíteni?
    Meg olvastam, hogy állítólag autopatchelnie kéne magát, nálam ilyet nem csinált, azt hogyan lehetne beállítani? Mert az elején kérdi, hogy hány naponta frissítsen, de utána egyszer se frissített még.
  • KaszaN
    #2516
    De ha ezeket ráteszem akkor magyar marad? Mert a telepítésnél nincs magyar nyelv csak egynél.
  • Gubberx
    #2515
    ty
  • morzsi555
    #2514
    modok, [Ar]-rel vannak jelölve a G4-es modok.
  • morzsi555
    #2513
    Itt vannak patchek.
  • Gubberx
    #2512
    Van valami arc mod amivel a női karik arcát lehet kicserélni?
  • BongoBácsi
    #2511
    Ebben a játékban van multiplayer lehetőség ?
  • KaszaN
    #2510
    Hali
    Tudna nekem linket adni az újabbik patchről? Úgy vettem észre, hogy 3 van de csak angol verzióhoz találtam meg.
  • lerboy
    #2509
    Igen.

    Végül találtam a neten egy áthidaló megoldást. Az F1-gombbal tudok váltani időjárást, ha éppen el kezdene esni...
  • morzsi555
    #2508
    Patch-et felraktad?
  • Was
    #2507
    Szerintem aki egy Gothic-ot (1,2,3, /Risen) már végigjátszott az tudja.
    Egyébként ezen nem kell idegeskedni, időnként valaki mindig beirkál valamelyik Gothic fórumba, hogy az Elder Scrolls mennyivel jobb. Én játszottam szinte az összes résszel (Arena, Daggerfall, Battlespire, Morrowind, Oblivion), de a közepére-végére nálam a legtöbb unalomba fulladt. Nekem a régieket az Ultima Underworld, az újakat pedig a Gothic homályosítja el.
    Ettől függetlenül a Skyrim-et is nagyon várom a Risen 2 mellett.
    Viszont a zene amiben a két sorozat egyaránt verhetetlen:
    Jeremy Soule
    Kai Rosenkranz


  • W B
    #2506
    Nem rossz játék. Könnyű fokozaton annyi az egész, hogy mész és ölsz. Kb. ennyi.
  • Pianista
    #2505
    attól még ki szeretném próbálni:)
  • McFrost
    #2504
    Nálam ilyen a sarki fűszeres verzió, mindent a leírtak szerint csináltam.
  • W B
    #2503
    Zene az jó volt. A lények megvalósítása érdekes, az árnyékfutót és a vakondpatkányt leszámítva jó volt.
    Azt hiányoltam, hogy az alkémia, kovácsolás, és főzéshez nem kell eszköz. Továbbá a megszokot tanulási mechanizmust is hiányoltam.
  • Botond #2502
    Nem rossz, csak hiányoznak a hangulatelemek, amiktől a gothic gothic.
  • W B
    #2501
    Nekem a G4 is tetszik, történetileg Gothic, minden másban már abszolute nem.
  • Botond #2500
    Minek idegesíted fel magad? Vagy pont ez volt a célja, és akkor fölöslegesen szerzed meg neki ezt az örömet, vagy pedig fogalma nincs miről beszél, azért mondja a hülyeségeit. Az elder scroll sorozat egy a sok csili-vili konzolosoknak is fogyasztható agyonbutított játékok közül (ennek ellenére élvezetes játékok azt szögezzük le, én is sok időt beleraktam), de semmiképpen nem egy kategória a gothic sorozattal. Talán a 4. rész ami egy ligában fut az elder scrollal, az van annyira lebutítva, de az első három rész az mindenképpen egy másik liga. :)
  • Plata
    #2499
    Azért ilyen mert nem eredeti.
  • W B
    #2498
    Gothic 4et és a gothic 3 kieget leszámítva, a széria jobb mint az Elder Scroll... Szóval, gratulálok már a nap elején valaki egekig felbaszta az agyam.
  • Plata
    #2497
    Nem hiszem hogy lenne olyan elder scrolls játék ami felül múlná nálam a Gothic 1 élményeit.Morrowind nemvolt rossz,de az oblivion egy lebutított szar volt,jó grafikával.Skyrimtől nem várok sokat,jó grafika szar játék kb ennyi lesz szerintem.
  • rotator
    #2496
    A Gothic 4, a többi Gothic/Risen és az Elder Scrollsok három diszjunkt halmaz tagjai, ne beszélj ökörségeket.
  • rotator
    #2495
    *érdemel
  • rotator
    #2494
    Uninstall. Bocs, de ez a játék max. annyit értemel.
  • Pianista
    #2493
    erre valaki tud megoldást??
  • bgabor
    #2492
    Egyszerű, hagyd a francba a játékot. Idén november elején kijön majd a The Elder Scrolls 5:Skyrim, ami után emlékezni se fogsz a Gothic/Risen szériára.

  • W B
    #2491
    Töröld le tedd újra. Nekem is volt hasonló. Segített. Mivel még az elején vagy így nem okoz nehézséget újra kezdeni.
  • lerboy
    #2490
    Sziasztok!

    Olvasgattam fórumokat, de nem találtak megoldást erre a problémára:



    Nekem is előjött. Nvidia GTX460 kártyám van. feltettem a 4-es patchet, magyar language patchet, de semmi.

    Virágbolti verzió miatt van?
  • Pianista
    #2489
    linket kérhetek?? illetve a patch után kell törés vagy meg anélkül is?? a mostani verzió tört ugye egy rakat fájl lett kicserélve...