2688
  • bega82
    #2568
    Úúúú tényleg, erre emlékszem, oda én is felmásztam egyszer.
  • W B
    #2567
    De a Gothic 3-ban számtalan helyen vannak állatok meg növények... olyan helyen ahova az embernek eszébe nem jutna felmászni.
    Gelderntől északra (azt hiszem) a hegy oldalban van egy romos torony. Nah ott van egy rakat pénz, pár láda és egy sárkány.
  • Gary
    #2566
    Ööö, én a kiegészítőre gondoltam, hogy azt kezdd, de az alapján amit írsz, felesleges volt ajánlanom! :)

    W B: Oh, egy rokonlélek! :Ð
  • W B
    #2565
    Gothic 3-ban én megnéztem mi van a nagy vízesésnél, fent a hegyen.
    Meglepődtem mert volt pár ragadozó és belezőbestia, olyan helyen ahova elvben feljutni nem lehet. Nomeg a nagy semmibe vezető út is érdekes volt.
  • Tehasut
    #2564
    Gothic fokozaton játszom, és még nehezítésképp azzal is szívattam magam, hogy 15-ös szintig egy képességpontot se költöttem el.
  • Gary
    #2563
    Szerintem, Gothic fokozaton kezdd, ha pici kihívást akarsz!

    W B: Én az összes Gothic (+Risen) játékban olyan helyekre másztam föl, hogy öröm volt nézni :Ð Beláttam a hegy mögé, ahol már nem volt textúra sem. Hiába no, ilyen perverz vagyok! Élve lekecmeregni már nem mindig sikerült (levitáció rulez!)
  • Tehasut
    #2562
    Én most nyomom az Arcania-t, és nekem nagyon tetszik. Nagy rajongója vagyok a Gothic sorozatnak, és igaz, hogy ez egy kicsit butább, másabb és egyszerűbb, mint az előző részek, de ebbe is nagyon bele tudok feledkezni. Ha befejeztem, akkor végigtolom a Fall of Setarriffot és lehet, hogy még nekikezdek a magyarításának is.
  • W B
    #2561
    3 órás max a játék
  • KaszaN
    #2560
    Nálam tök sötét volt minden és semmitsem láttam. : | De már végig vittem. Hát nem tudom, szerintem nem volt ez olyan rossz, értelmetlen "10 órányi" rohangálás és aprítás, de nem rossz. :D
  • W B
    #2559
    Én meg néztem a térképet, és mikor láttam, hogy arra nincs út vissza mentem a kripta bejárathoz :p Nekem nem okozott problémát.
  • Gary
    #2558
    Persze, mert az a föld alatt van! Először én is fönt szaladgáltam, még ki is ugráltam a királylány lépcsői oldalán lévő rácson...
  • KaszaN
    #2557
    Meg vannak a kövek, jelez is egy pontot, de nincs ott semmi.
  • Gary
    #2556
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Diego püföli a lejáratot elzáró sziklát. Ha összeszeded Miltennek a köveket és berakod a helyükre, akkor nyílik ki a lejárat.
  • KaszaN
    #2555
    Hogy a fenébe kell el jutni ide???? "The tomb of kings"
  • KaszaN
    #2554
    Na meg oldottam, csak total commanderrel lehetett összerakni.
    Nekem eddíg semmi bajom vele, azon kívül hogy nem magyar. Meg csak nálam nincsenek benne abszlút dinamikus árnyékok? Kedvenc efektem és nincs benne :C
  • morzsi555
    #2553
    001, 002, 003, stb. fájlok?
  • KaszaN
    #2552
    Valaki nem tudja leírni hogyan kell????
  • KaszaN
    #2551
    Nekem nincs semmi. CRC fájl van a végén, az nem tudom mi lehet, de azt sem társította semmihez.
  • W B
    #2550
    A lista legvégén van amivel telepíteni lehet :p
    Rajtam is kifogott
  • KaszaN
    #2549
    Én addig sem jutottam el, hogy kipróbáljam....amit le töltöttem, sok kis fájl van, és nem lehet összerakni a szokásos módszerrel és nem tudok mit csinálni vele...
  • W B
    #2548
    Kivittem a kieget...
    Hát. Ez elég satnya lett.

    De a legnagyobb hiba, az hogy ha az alap játék mentései fent vannak a gépen a játék kifagy az új játék opciónál... Pedig az lenne a lényeg, hogy az alapból át lehetne hozni karaktert.

    Még a sávszélességet se éri meg pazarolni rá...
  • KaszaN
    #2547
    Olyan szép neve van ennek a ládának :D
  • morzsi555
    #2546
  • totya4
    #2545
    3 óra az szerintem vicc :)
  • morzsi555
    #2544
    Nem nagyon találkoztam bugokkal.
  • Tehasut
    #2543
    Hú, hát az nem sok. És bugok mennyire vannak?
  • morzsi555
    #2542
    3 óra 25 perc mágussal, de kb. 1 óra után már nem foglalkoztam a lootolással, felszereléssel, mert nem láttam értelmét.
  • Tehasut
    #2541
    Valaki végigtolta? Mennyi a játékideje?
  • bega82
    #2540
    Hát, én a mentéseket kitöröltem, és így el is indult valóban, de egy perc múlva megint ugyanazzal kidobott. Az meg már szerintem gáz, hogy az alapjátékot is uninstallálni kell hozzá, hát ez vicc. :S
  • W B
    #2539
    Elvben alapjáték végén lévő karit át kéne tudni emelni bele.
  • mike01010101
    #2538
    Le kell törölni az alapjátékot , vagy legalábbis a mentés mappáját. Akkor menni fog, mondjuk érdekes hogy ez a kiegészítő annyira stand-alone, hogy zavarja az alapjáték:)
  • steweee
    #2537
    hohhó, tehát mégis megjelent ? utánanézegettem a neten goglival, és még ott az volt hogy ilyen olyan jogok meg egyebek miatt nem adják ki. hogy is van ez ?

    hétvégén hazamegyek, és telepíteni akarom és felhozom pestre játszani...
  • grebber
    #2536
    Vagy a crack miatt sokan panaszkodnak ugyanerre a jelenségre!
  • bega82
    #2535
    Nekem ez a Fall of Setarrif a menüig még eljutott, viszont a new game-re kattintva a működése leállt. Másnál is jelentkezett ez a probléma? Lehet, hogy driver gond?
  • steweee
    #2534
    volt már hozzá egyéb küldilemez is korábban ?

    melyik a legmagasabb verziószámú elérhető peccs, illetve az újdonság tartalmaz-e az alapjátékhoz frissítést ?
  • grebber
    #2533
    Arcania_Fall_of_Setarrif-FLT
  • grebber
    #2532
    Arcania: Fall of Setarrif!

    Jön az Arcania: Gothic 4 önállóan futó küldetéslemeze. A Southern Isles megint veszélybe került. Misztikus démon a főgonosz a sztoriban. Gyűlöli a kolbászt és felzabálta mindet, ebből erőt gyűjtött és a parti kisváros, Setarrif ellen készül. A drámát csak fokozza, hogy kitör a közeli vulkán. Ekkor egy névtelen hős összefog a legerősebb szövetségeseivel és bátran kiáll a démon ellen.

    A bécsi Nordic Games bejelentette, hogy október 25-én érkezik PC-re az Arcania: Fall of Setarrif. 4 és 8 óra között lesz a játékidő. A termék ára: EUR 14.99, hozzá digitális distribúcióban juthattok.

    info: HW
  • Andrews2007
    #2531
    http://gepigeny.hu/games.php?id=825

    Ez az igazi gépigénye a játéknak vagy a kisebb 2 magosokat előtérbe helyező?

    http://www.pcgameshardware.com/aid,775804/Gothic-4-Arcania-New-system-requirements/News/
  • rotator
    #2530
    A homofóbia az a homoszexualitás elutasítása, amúgy meg a Gothic 1-ben még a 3-nál is kevesebb nő van, mégis istencsászár játék. :)
  • Nos
    #2529
    A játék elején vagyok. A rossz kritikák miatt sokáig nem kezdtem hozzá. Itt még elmegy, de állítólag később unalmas lesz :(
    A grafika szép, a harcrendszerre nem mondanám, hogy rossz.
    A játék mélysége az eredeti gothichoz képest nulla. Fura, pdig benne vannak a kádak, amiből ihatsz, az ágyak, a könyvespultok . . . sokminden. Olyan, mintha nem lett volna idejük befejezni.
    Egy dologban reálisabb mint pl a G3: egész sok női karakter van a világban.

    A G3 kicsit homofób, az nem tetszett benne.