38
A nemzet aranya 2 :A Titkok Könyve
  • Csaba007
    #1
    Már megtekinthető A nemzet aranya második részének, a Titkok könyve (The Book of Secrets) alcímű filmnek a legelső előzetese. A folytatásban hőseink ezúttal Abraham Lincoln merénylőjének, John Wilkes Booth-nak a notesze, pontosabban az abból hiányzó 18 oldal után kutatnak, mely egy világméretű összeesküvésről rántja le a leplet. A szereposztás igazán parádésra sikerült: a visszatértő Nicolas Cage, Jon Voight, Harvey Keitel és Diane Kruger mellé sikerült megnyerni Ed Harris-t és Helen Mirren-t is - előbbi alakítja a rosszfiút, utóbbi pedig a Cage által játszott karakter édesanyját. A stáb - mint az a képekből is látható – rengeteg helyszínen dolgozott: Washington és a Rushmore-hegység sziklába vájt elnökfejei mellett ellátogattak Párizsba és Londonba is. Kérdés, az eddig is kissé komolytalan hitelességet meddig lehet még túlzásba vinni, ha a Capitoliumi lakosztályba történő betörést és az elnök fiának elrablását is sikerül véghezvinni – mint az az itt található teaaer-ből is kiderül.
  • Csaba007
    #2
    Előzetes!!!!!!
  • Csaba007
    #3
    imdb

    Szerintem nagyon király lesz!!!
  • Jeff Gordon
    #4
    Szerintem is.

    meg Diane Krüger is

    egyébként elsö rész tetszett nagyon,lehet meg is nézem ma este:) Kössz a tippet:D
  • CheAteR88 #5
    mikorra igérik?


    az 1 nagyon teccet és fav filmeim közé tartozik
  • raymond01
    #6
    21 December 2007 (USA)
  • Jeff Gordon
    #7
    jaja,szóval nálunk valószinüleg csak jövöre:( vagy az év utolsó napjaiban
  • grizzly21
    #8
    már nem azért de az egy is egy szar film volt akkor minek második rész?
  • Jeff Gordon
    #9
    miért szar? indokold meg:)
  • REALista
    #10
    Már az első rész is gyenge volt...
  • Monoton
    #11


    kinek a pap kinke a papné

    nekem tetszett az első rész
  • Kanál
    #12
    király
  • Bucser
    #13
    Az első rész a kalandfilm ínséges időkben nagyon is szórakoztató vlt... csak kár, hogy nicholas cage iylen rettenetesen és rondán kopaszodik... Nem egy Harrison Ford:)
  • fifi
    #14
    ha már ilyen határozott vagy, mi is volt benne annyira szar?
    érdekelne...
  • Magoo
    #15
    Én máig szeretem az első részt....meg is vettem DVD-n mikor megjelent.
    A 2. részt is tutira fogom komálni, ha megtartja az első rész színvonalát. Hajrá! Jöhet több epizód is!
  • Pheaper
    #16
    huu ez jó lesz várom első nagyon tetszet
  • Brolly
    #17
    Hát ezaz, nem értem ezeket, hogy akkor minek a halálnak csinálnak 2. részt ha neked nem tetszett, ez tuti bukta lesz...
    Am az 1 rész qrva jó volt, csak messze van az a 2008:(
  • grizzly21
    #18
    Azért gondolom hogy gyenge volt, mert akikkel néztem mind ugyanazon véleményen voltunk, amiket olvastam kritikákat is mind ugyanazon a véleményen voltak,
    és bár minden szubjektiv, de a film enyhén szolva vontatott volt, kb 3 szor hittem azt hogy most vége lesz, de nem még ráraktak egy lapáttal. Meg eröltetett már ez a -elrejtettük a történelem nagy titkát, találjátok meg- tipus a filmek között. da vinci kod is ilyesmi volt
  • Sadist
    #19
    Te tényleg ilyen kis fikagép vagy :)
  • Jeff Gordon
    #20
    deha rá raktak egy lapáttal ahogy te fogalmaztál,akkor az ember azt is hihetné,hogy élvezted,mert egészen a film végéig nem tudtad mi fog történni.
    A másik meg,hogy "elrejtettük a történelem nagy titkát,találjátok meg" az meg csak a film végén derül ki,hogy valójában hol is volt. + többször megakad a Cage elmélete,szóval sztem izgalmas film,szerinted nem,sebaj,jogod van a véleményedhez.
  • The FlashBack
    #21
    isten volt az első rész sztem:)
  • fifi
    #22
    vontatott volt?
    az igen... nem tudom mester te milyen filmeken nevelkedtél, nekem különösebben nem jönnek be a hálivúúúdi szuperfilmek, de ez éppen úgy rögződött bennem, mint az utóbbi idők egyik legpörgősebbje...
    gyanítom, csak a mindenhova beokoskodok, befikázok, bepofázok ember beszél belőled, de nem baj.... majd kinövöd...
  • Csaba007
    #23
    Az első rész király volt! Remélem ez is olyan lesz mint az első!
  • Csaba007
    #24
  • grizzly21
    #25
    márpedig ez a film vontatott volt szerintem, szerinted nem ennyi, nem lehet mindenkinek ugyanaz a véleménye.
    van egy rész a filmben amin viszont hatalmasat lehetett röhögni, amikor Nicolas megint rátalál valami utra, és elkezdi mondani a hülyeséget, és az apja hátul csak sóhajt egyet:D az egész mozi röhögött azon. másra már nem is emlékszem a filmből, ez is jelzi hogy nem maradando.
    egyébként nem szeretem a hollywoodi tömegfilmeket
  • Csaba007
    #26
    Új Trailer!
  • Csaba007
    #27
    Hát ez nagyon odafog vágni!!!
  • gabo91
    #28
    na megnéztem a filmet, szuper...de talán az első rész jobb volt...
    remélem lessz folytatás
  • asd16
    #29
    én most fejeztem be és nagyon tetszett a film.
    ugy olvastam valahol hogy tervezik a 3ik részt is, ami sztem nagyon jó 5let!
    aki tudja hogy mi volt a 47ik oldalon az irja már meg pls.
  • Monoton
    #30
    jaja énse vágom 47es oldalt

    lehet köze van hitman hez?
  • Monoton
    #31
    :)))
  • ERykk
    #32
    Az előző nekem jobban tetszett, itt voltak olyan részek amit sokáig húztak, az elsőben nem, ennyi:)
  • grebber
    #33
    Jó volt várom a 3. részt!
  • aimar21
    #34
    Jo volt a film, hozta azt amit az első rész. A 47 es oldallal kapcsolatban pedig szerintem csak azert raktak bele, hogy legyen egy ok a 3. részre ami majd ott kaphat szerepet, de csak sajat vélemeny.
  • winnie
    #35
    harmadik részt anélkül is tudnak és természetesen fognak csinálni, hiszen mentek a népek ezerrel a filmre.

    az más kérdés, hogy rém gyenge volt ez is, de mivel szeretem a kincskeresős kalandfilmeket (a normálisakat, nem az ilyen 6 évesre kalibrált szintűeket), ezért jó zombi módjára ott leszek a 3. részen is.
  • Kicsikiraly
    #36
    hát én most néztem meg tegnap, az első rész baromi jó volt, de ez a 2. rész olyan volt mintha keverték volna az első részt az indiana jones-szal és ennyi. bár annyira nem volt rossz, remélem lesz 3. rész :D
  • Botond #37
    Szerintem csak egy sima geg volt a 47. oldal. A film tetszett, jó kis pörgös kalandfilm,mint az első rész. :-)
  • w77d
    #38
    szerintem ez a rész igen gyengére sikeredett, most néztem meg pár órája. Nem volt akkora hangulata mint az elsőnek