5047
23001954630.jpg\"


Az nVidia G90-sorozat
  • zoolee
    #1604
    A net, és a boltban te hol látsz Blue ray filmet? Szinte sehol..
    És aki nemwarezol mind PL én..Igen, még az XP is eredeti XPXPXP! az mejd netről tölti a hd filmet, te magadnálvagy?
  • Inquisitor
    #1603
    Nem tudom milyen selejt vackokról regélsz, a Sapphire-ból pár darab Ultimate kártyán voltak sz*r ramok ... de ez NYILVÁN a gyártó hibája.
    Ez olyan, mint ha én olyan "márka" hibás szarai után ítélném meg az NVidiát, mint a híres Manli széria ... vagy a túlmelegedős régi Inno3D.
  • Barny
    #1602
    de azert ne ertsuk felre..nemegy NVIDIA kartyam voltmar.
  • davidka003
    #1601
    Minek nekem írod?
    Gondolom ezt G18XM8-nak szántad.
  • MaSzKa
    #1600
    milyen selejt? te hülyeségeket beszélsz


    nvidiaának volt a Rev1-et 8800Gt 1 selejt
  • Barny
    #1599
    Majd ha kijon a HD4000-es szeria veszek egy csucskartyat aztan majd leshetitek,hogy az ATI kesobb is rendesen viszi majd a jatekokat az NVIDIA
    megmajd osszesz*rja magat alattuk.PELDA GF6600GT.....
  • zoolee
    #1598
    Sok wowkocka azzaltolja.
    Sőőt, haverom gef2 vel nyomta nemrég..És most meg 6800 GS en játszik..
  • zoolee
    #1597
    Szakadj már bele abba a +10-20 K ba amit rá kénne szánnod egy sokkal jobb karira mint az x2...
    Aki meg 100 környékén vesz karit, annak nem halál mind1?

    Hát, melyik kártya is volt az, amik tömegesen voltak gyárihibás, selejt vackok? Shappire radeon 2900 XT? Dicsake, hát télleg...óóóóó.. Akkor remélem most már sejted miről van szó...
  • davidka003
    #1596
    Nem lehet kapni HD filmet? Tele van a net vele.
  • Bucser
    #1595
    csak idézni tudom 1049-es és 537-es hsz-emet.

    "Érdemes olvasgatni ezeket a topikokat ahogy az ATI és NVidia kereszteslovagok egymásnak esnek bizonygatva, hogy melyik szarrágó gyártó kártyája jobb a másik új kártyájának eljöveteléig majd ha kijön az új kezdik előlről a baromságot.

    Nem uncsi még srácok? mindenki vegyen azt amit akkor akar. Ha állandóan várod a jobbat és újat, soha nem veszel semmit. Ha meg már megvetted nem kúrvára mindegy mit vettél?

    HA meg keresgéled a legjobb ár teljesítmény arányt azt mondom amit a marketing tanárom mondott mindig. "Minden annyit ér amennyit hajlandó vagy adni érte." HA megér neked egy G92-es magú 8800 GT X pénzt akkor adj azért annyit. Ha a 3870 X2-vel akarsz gízdázni akkor vegyél olyat. Ha meg eleged van a fejlesztésből vegyél konzolt.

    De hitvitákról HSZ-ek 10 000-in keresztül vitázni jó nagy baromság. Hisz az emberek 90%-a hitvitát csinál belőle. Hisz ahány teszt annyi eredmény."

    A Véleményemet még mindig tartom a 12 éves szintű "hülye vagy ha ilyet veszel ilyen drágán" vélemények miatt egyre jobban:) "

    ÉS még mindig és mindig és mindig.

    Jó látni, hogy ennyire időtállóak a szavaim:) Minden 500 HSZ-ben egyszer be fogom írni:) aztán ássuk majd mikor gondolkodik el néhány vérfanboy is ezen:)
  • davidka003
    #1594
    Te vagy a gyökér, hogy személyeskedsz.
  • Inquisitor
    #1593
    Na jó, de azért mert az "ATI"-sok idejárnak flamelni, nem kevésbé primitív dolog legalább akkora ökörségeket, mint érveket, felhozni, nem de?
    A minőség felvetése meg röhejes, nyilván gyártó és alkatrészfüggő, mi köze hozzá melyik GPU-val van?
  • davidka003
    #1592
    "RADEON az uj név"

    LOL. Már régóta Ati Radeonnak hívják.
    Mióta megvette az AMD azóta AMD/ATI a neve.
  • davidka003
    #1591
    Mi is játszunk a jobbnál jobb játékokkal.
    Nem attól lesz jobb egy játék, hogy nagyobb élsímításban játszod.
  • Barny
    #1590
    igencsak,viszont azok GF4 MX 400-asok tudodo melyik mai jatekot viszik el...nezd meg az akkori 8500-as ATI szeriat.nade mindegy
  • davidka003
    #1589
    "SOKKAL TÖBBET AKARUNK KICSIT DRÁGÁBBAN ÉS KICSIT JOBB MINŐSÉGBEN"

    Talán így lenne helyes:
    Sokkal többet akarunk jóval drágábban.

    "KICSIT JOBB MINŐSÉGBEN"

    Ezt hogy érted? Talán az Ati szarból készül?
    Minőségre egyik gyártó között sincs különbség.
  • zoolee
    #1588
    Hd film, amit még nem is nagyon lehet kapni, meg majd 20 giga wowkonvert...(utállom a wowot:S)
  • Dave0092
    #1587
    Azt birom az egészbe, hogy ilyen nagy "Ati" fanok, és nem jönnek rá, RADEON az uj név.... ennek a gyökérnek is ATI logo, pff... Menjetek csak HD filmeket nézni közbe konvertálni, addig mi játszunk a jobbnál jobb játékokkal
  • zoolee
    #1586
    BAkker, te mit keresel itt?! Gyökér haverjaid szóltak, hogy nem tudnak elég jól okoskodni, hívjunk egy totálnagy ATI fant?!



    Háát, amúgy meg még ma is van 1-2 ember aki gef FX el esetleg gef 4 el játszik...
  • zoolee
    #1585
    Ünommár ezt a "Marketing áldozatok"- vagytok dumát...
    Nemvagyunk azok, csak mi SOKKAL TÖBBET AKARUNK KICSIT DRÁGÁBBAN ÉS KICSIT JOBB MINŐSÉGBEN...Ennyi.
  • Barny
    #1584
    2 ev mulva mar egykkel sem fogsz szerintem mindent jatszani(SM 5.0)
    nameg az ATI igazi dx10-es kartya ugyhogy ezt meg gondold meg.........
  • davidka003
    #1583
    2 év múlva mindegyik kártya szar lesz.
  • Dave0092
    #1582
    milyen 2 év? max félév
  • zoolee
    #1581
    És mond csak el nekem..
    Veszek egy karit most 140 ért, amit még nem használ ki nagyon semmi(gx2), vagy veszek egy relatív gyengébb kártyát relatív olcsóbban(3870 x2), ami 30% -kal gyengébb mind a GX2.
    Szerinted melyikkel fogok esetleg 2 év mulva nagyobb sebességgel játszani?
    Hát persze, hogy a GX2 vel..szóval Visszamennyéééé' az atitopikba.
  • zoolee
    #1580
    Ja, bocsi, télleg...Zacist játszunk? Hát legyen..
  • Inquisitor
    #1579
    "Az intel proci jobb, az a helyzet."

    Ez így leírva, vagy ennek ellenkezője, éppen akkora marhaság, mint amik itt NVidia és ATI kártyákról röpködnek. Mindkét (négy) gyártónak vannak olyan termékei ami ár/teljesítményben jobban megéri. A vásárlók azon 99%-át pl. hol érdekli egy proci tuningolhatósága, akik sose fognak és akarnak tuningolni?

    Másrészt nem olyan régen nem volt szokásban az ATI topik helyett az NVidia topikban (és fordítva) vagy AMD topik helyett az Intel topikba (és fordítva) ajnározni adott gyártó termékeit pont az ovis szintű flame elkerülése végett. Úgy látszik összes moderátor szabin van ...
  • tugyiti
    #1578
    ne ostorozd magad,viselkedési problémákhoz vezethet
  • Solten
    #1577
    Teljesen szétb@ssza a topikot ez az agyhalott csőcselék.
  • G18XM8
    #1576
    Ez meg a másik milka csoki!
  • davidka003
    #1575
    Az is zavaró, hogy ti is minden nap leírjátok ugyanazt, hogy az Nvidia a király. "Kicsit idegesítő és unalmas is már."
  • G18XM8
    #1574
    Egyébként már én is unom, de ha provokálnak nem hagyom magam, és mindig beszól valamelyik nvidia fan valami baromságot.
  • G18XM8
    #1573
    Ezt elmondhatnád néhány elvtársadnak is...
  • milk41
    #1572
    de nem vagyunk kíváncsi a véleménydre,elég egyszer leírni hogy mit gondolsz.nem pedig nap mint nap ugyanazt mondani.kicsit idegesítő és unalmas is már
  • G18XM8
    #1571
    Különben is az intel felvásárolja a sok hülyét és lesz ATINTEL :D
  • G18XM8
    #1570
    Miért? Láttam én már amd-nvidia konfigot is, ez azon nem múlik. Az intel proci jobb, az a helyzet.
  • G18XM8
    #1569
    Nem mondanám hogy fos, ha fos lenne akkor az én kártyámon is szaggatának a játékok de full grafikán is szépen mennek, erről beszéltem hogy relatív különbség nincs, grafikonok ide vagy oda, nagyon jó az nvidia, elismerem hogy jobb teljesítményre (3870x2-t leszámítva egyelóre) de nem éri meg a több pénzt, mert nincs relatív különbség.
  • Inquisitor
    #1568
    Azért mert ez egy NVidia topik, és mert elszabadult az indokolatlan flame egyesek részéről, még nem kll hülyének tettetni magunkat. A játékok többségét 8sajnos) SEMMIRE sem optimalizálják. Másrészt azt nem optimalizációnak hívjuk, hogy valamelyik gyártó felé kedvezve a másik termékén sz*rabbul fut.
    Anno volt nem egy NV "optimalizált" cucc, ami aktuális ATI cuccon volt jobb, és fordítva. Azért olyan direktbe elsz*r játékokat leszámítva mnt a Lost Planet, nem nagyon van olyan nagy difi a két gyártó termékei között, mint amit le lehetne vágni itt a vitából a két oldal hozzászólásai alapján.
  • milk41
    #1567
    amúgy ha már ati-t veszel akkor miértnem amd-t veszel mellé???
  • milk41
    #1566
    sztem mehetsz vissza az ati topikba,ott kéne "okoskodnod" hogy az ati mien jó,mert szerintem az ati nagyon fos
  • G18XM8
    #1565
    Marketing áldozatok, nem szólok bele vegyétek meg csak ezrekkel tízezrekkel drágábban, de ti is tudjátok hogy relatív telj. különbség nincs, csak nem hiszitek el.