3837
10459618851186921382.jpg
  • andras1019
    #3557
    hát akkor karácsonyra kérnék vkitől 1 linket. am külön magyarosítás van hozzá?vagy az egész játékot le kell szednem?mert ha csak a magyarosítást akkor ugye az sokkalta kisebb mint a teljes játék
  • Dexantreal
    #3556
    Ha magyar, akkor értened kéne, ha meg nem magyar, akkor meg szedd le a magyart.
    Amúgy nem emlékszem rá, de amint látom, más válaszolt.
  • levy112
    #3555
    nem gond ha tüzet köp.Az a lényeg,hogy mind az öt garloyeval beszélj.Éa utána menj vissza Deanhez.
  • andras1019
    #3554
    Szazstok!Én még ott a vízköpös résznél tartok!már megtaláltam mind1iket csak az a gond h tűz jön ki belőlük. vagy ez nemgoond? mret már megtaláltam mind1iket de akárhányszor ek oda Dean Thomas-hoz mindig beszél ott a vízköpőkről...vki help!!please!!megköszönném....
  • Soldiers
    #3553
    vmi magot felkell varázsolni a domb tetjére
  • levy112
    #3552
    Van egy olyan feladat,amikor a szőke hajú kiscsaj dumál valamiről.És megjelenik 5 piros x.Ott mit kell csinálni?
  • Soldiers
    #3551
    pfffu arra már nem nagyon emlékszem bocsi de szerintem beszélj velük
  • levy112
    #3550
    A listán még rajta van Flitwick és Piton porfesszor.Velük mit kell csinálni?
  • levy112
    #3549
    Köszi.
  • Soldiers
    #3548
    asszem felkell venni a varázsköpenyt és elmész a Umbrig szobájába ott bal oldalon van kettő váza vagy mi a fene azokat lekell lökni és utána az a két srác összeszedik és addig bemész a szobába és a raktár helységbe kell vmit csinálni
  • levy112
    #3547
    Hello.Mostkezdtem el a játékot és annál a résznél tartok,amikor össze kell gyűjteni az embereket.Nekem már csak Ginny Weasley hiányzik,de nem értem ponotsan hogy mit akar.Mindig Umbrgidgeről dumál,hogy ott csináljak valamit.Nemtudjátok,hogy kéne megcsinálni?
  • C7
    #3546
    menj be minden terembe, pl az átváltoztatástan terembe nincs semmi de oda az kell. ebben igazából nem sok szöveg van, és szerintem nem elég nagy a beleélés a szinkronnal. mondjuk én a filmeket is feliratosan nézem, mert az úgy jó. minden filmet felirattal nézek kivéve a Narnia Krónikáit
  • mark genius
    #3545
    valaki tudna segíteni? 99%-on vagyok mindent megcsináltam de a titkok szobájában Roxfort felfedezése csak 95% mit kellene még meg találnom? légyszi segítsetek
  • andras1019
    #3544
    Sziasztok!!én vissza is olvastam meg minden de nem jövök rá mit kell cvsniálni. amikor dean-nek kell megkresni a vízköpőket!!mind megvan! de mikor oda mek deanhez még vmi problémája van! am ez 41%-nál van. vki lécci segítsen!!megköszönném
  • Dexantreal
    #3543
    Angolul meg mé élvezhetőbb?
    Sztem magyar jobb, de ez én vagyok, mert angol tudásom nem vmi nagy.... amolyan alapfok féle :S sok hiánnyal.
    Szal én örültem, hogy kidobták full magyarul, bár az ilyen HP géjmekhez nem kell nagyon tudás angolnál.
  • C7
    #3542
    én meg már azt hittem hogy már senki se játssza... nekem már rég megvan a 100%, és rájöttem hogy angolul élvezhetőbb sokkal. egyébként egy nagy bajom van vele: a párbajozás. ha kihívok 10 vagy 2 gyereket, akkor miért kell ornnak meg hermionénak is harcolnia??? olyan unalmas, hogy mire elmondok egy expelliarmust már rég vége
  • Soldiers
    #3541
    innen letudod tölteni előfizetsz és töltöd
  • qaíwsyedxrfctgv
    #3540
    nem tudná valaki felrakni vagy belinkelni a magyar fájlokat??előre is köszi
  • Dexantreal
    #3539
    Oké, akkor sry :P, csak a csajszis szó láttán felmerült bennem a kérdés... és nm.
  • hofiu
    #3538
    Köszi de már megvagyok és már a fő küldetéseket megcsináltam!!! már csak az ilyen apró cseprő dolgok vannak!! :) de azért köszi
    de igen olvastam a könyvet köszi:)
  • Dexantreal
    #3537
    Asszem Hagrid kunyhóján túl az erdőben.
    De a "csajszinak" szó láttán felmerül bennem a kérdés:
    olvastad-e egyáltalán a könyvet?
    lol
  • hofiu
    #3536
    sziasztok! nem rég kezdtem el 47% nál járok és a ds tagok közül a csajszinak a thesztrálos küldetése van és nemtom hogy hol van a hús annak a dögnek.:):) megköszönném ha valaki segítene
  • mama2
    #3535
    Hello. Az lenne a problémám, hogy ugye Lunának segítettem egy mocsarat lehozni, Dzsininek is segítettem, de Hermione még mindig azt mondja keressük meg a DS tagokat. Gondolom még van több Mocsár, Mert Luna is mondta, meg a végigjátszás is. Csak hogy a végigjátszás, nem írja hogy hol vannak a mocsarak, csak azt hogy Luna azt mondta, hogy minden udvaron van. Nos én megnéztem a bejárat előtti udvart, meg a kikövezett udvart, de én nem látom sehol azt a dolgot, amit felkéne robbantani. Még piros x sincs sehol. Létszives írjátok már le hogy pontosan hol vannak a mocsarak, mert nem találom. Tudom olvassak vissza, de én a hosszászólások közötti keresőt használtam a lap alján, és nem talált semmit se a mocsára, ae arra hogy pirso, vagy hogy x. Létszi mondjátok meg. Kösz.
  • gabikas
    #3534
    Hello.
    Mien nagytérnél. Amit leirtatok azt az összeset végig néztem de sehol sincs az 5. vizköpö. Regge hétkor elkezdtem keresni és még most se találom. Le irhatnátok rendesen hogy hol van.
  • Dexantreal
    #3533
    énmárég nem jáccom vele :P és csak a küldiket csináltam meg, meg amit tudtam.
    #3531nek segítsé, ha tudsz *szúrja oda gonoszul*
  • csgj
    #3532
    Érdekes... A Viadukt felőli bejáratnál mindent megcsináltam (megnéztem a youtube-os walktrough-t hozzá), de még mindig csak 92%... Ez hogy a fákkba lehet??
  • Solas
    #3531
    Ott járok hogy Fred és George csinálnak majd tüzijátékot, de a Térkép nem mutatja őket, hol vannak melyik teremben vag helyen, pls mondjátok el, Előre THX!
  • Woldemort
    #3530
    Valaki erre az e-mil címre:[email protected] legyen szíves elküldeni a Hp 5 100% metnését köszi
  • FLeT
    #3529
    olvass vissza jó sokat és lesz link a végigjátszáshoz...
  • Szili08
    #3528
    Jó kis játk volt ez!:D! Mig végig nem vittem! De kül fax! Várom a 6-ot:D!
  • Woldemort
    #3527
    valaki eltudná küldeni a Harry Potter 5 végigjőátszását? Erre a címre [email protected]
  • Hassan B
    #3526
    az egeret körbe-körbe kell mozgatni, úgy varázsolsz... aztán 1x megnyomod az egérgombot.
  • HUmanHunter
    #3525
    vagyis hogy optikai :D
  • HUmanHunter
    #3524
    igen az van, nemtudsz rá megoldást?
  • totyak
    #3523
    Esetleg nem optikai egered van? Azt hallottam, azokkal van néha probléma (persze ez nem biztos).
  • HUmanHunter
    #3522
    üdv népek!
    az irányítással lenne problémám; rögtön az elején, a varázspálcát elő tudom venni de nem tudok varázsolni vele, kiírja hogy a jobbegérgombal lehet varázsolni de nem lesz semmi
  • nuclearvision
    #3521
    hello mindenkinek!Én itt új vagyok!A nevem :kollár Balázs ©!nekem is megvan a Harry potter 1-2-3-4 és az 5! az 5-tel kapcsban annyit szeretnék kérdezni hogy a második emeleten miket kell csinálni? mert 94%-nál vagyok!:(!
    Üdv:Nuclearvision!:)
  • Hassan B
    #3520
    serial...
  • Albatross
    #3519
    Ha valakinek nem esne nehezére akkor a magyar verzióhoz tegyen fel egy serialt.Köszönöm
  • martin1992
    #3518
    ok
    kössz