3837
10459618851186921382.jpg
  • zoknoi
    #3637
    hali!
    Lunának hány elveszett cucca van?? És hol vannak nekem 2 van meg!
  • kecso17
    #3636
    nincs mit.. Régen HP. 5 kocka voltam.. xD
  • zoknoi
    #3635
    köszi kecso a segítséget! Végre tovább jutottam reggel:))
  • kecso17
    #3634
    Az a védővarázslat meg azt jelentei, hogy: 6szor varázsolj Protegot egy harc alatt.. Ugyhogy inkább Levicorpus-ozz..
  • kecso17
    #3633
    asszem ENTERT -nyomj..

    kalama: a mardekáros portréhoz a láthatatlanná tévő köpenyben menj.. akkor megtudod a jelszót..
  • zoknoi
    #3632
    sziasztok!
    Még a játék elején tartok de máris elakadtam! Nem tudom megszerezni a mandragóra-gyökeret!? (Erine küldetése) Tudom hogy hol van már mindent kipróbáltam rá de nem sikerült sose! Kérlek segítsetek gyorsan!
    Előre is köszi
  • kalama
    #3631
    ty. De azt ne mtod h a portré ra mi a megoldás? Luna cuccai megvannak.
    Ja és a Game Information ban azt írja h vmi 6 deffensive spellet kell használni én minden varázslatot használtam már párbaj során és párbajon kívül is mégis csak 5/6 ????
  • kecso17
    #3630
    A "gonstones" az a Köpkő... A 4. A Madekáros mellett álló Giffendéles lesz..
  • kalama
    #3629
    ja gonstonesből meg találtam amikor a fehérgolyóhoz kell közel lökni, azt amikor a lyukhoz kell közel lökni, és mikor ki kell ütni a körből a golyókat, de azt írja a game information, h 4 van

    és luna cuccait eddig itt találtam meg: a viadcut enterance vmi, könytár, great hall és a főbejárat előtti téren
  • kalama
    #3628
    Csá nekem 3 gondom lenne:

    1. Vki le írná hol vannak luna cuccai, vagy vmi linket h merre vannak
    2. hol van a 4. gobstone-s
    3. Az egyik portré azt mondja, h csak egy mardekárosnak mondja meg a jelszót ezt h kell megcsinálni????

    plz help
  • kecso17
    #3627
    3 mobilmocsár van... Ha kész akkor, asszem Hagrid fele kell menni...
  • Eldián
    #3626
    Pffff most látom, hogy már más is kérdezte ugyanezt, és nincs rá megoldás... Áááááá idegbajt kapok! Kezdhetem előről a gamet...
  • Eldián
    #3625
    Hali! Most tartok ott, hogy segítettem a DA (vagy DS) tagoknak szabotálni Umbridge tevékenységeit (mocsárral, meg hangosbemondók buzerálásával) És nincs hova mennem :S A térkép nem ír semmit... Valaki segítsen pls! Kössz előre is!
  • basshunter
    #3624
    nem de sztem az nincs
  • kecso17
    #3623
    bassunter megtaláltad a 9 és 3/4-ik vágányt is??
  • basshunter
    #3622
    mit kell a köveknél csinálni mer nekem már csak ez kell
    help
  • kecso17
    #3621
    nem xbox-on játszok, hanem PC-n...
  • Minas Tiris
    #3620
    kecso te nem xboxon játszod? mert ha igen akkor az nem azt jelenti hogy találd meg hanem azt hogy sétáltál 9 és 3/4 mérföldet.
  • Peti1441
    #3619
    Szerintem a 9 és 3/4-ik vágányt kihagyták a játékból!!!
    Én is kerestem 2 nap egyfolytába de nem találtam!
  • kecso17
    #3618
    Hol a 9 és 3/4-ik vágány?
  • Peti1441
    #3617
    Na császtok!
    Bocs hogy ennyi ideje nem voltam de nem volt netem egy ideje.Szóval itt vok akinek kell segítség az írjon!!
  • Attila2012
    #3616
    Szia!
    Nem tudom, hogy lehet -e game paddal tolni, de ha átállítod, hogy billentyűvel akarsz varázsolni, akkor sokkal könyebb!
    Üdv.
  • ricsi152
    #3615
    ja és nem csak ez hanem még másik gamek sem indulnak ha tud valaki valamit léccives írja le!
  • Angelkeeeeee
    #3614
    kecso17:köszi:)bár piros kis x-et látok,attól még megpróbálom megtalálni:)nagyonköszi!!!
  • ricsi152
    #3613
    hello van 1 gond nem indul el a játék csak homok óra aztán meg semmi. lehet hogy azzal van kapcsolatban a hogy most húztam újra windows-t. ha tudna valaki segíteni nagyon meg kösszönném.

    Ja és már ezelött korábban 1 szer kijátszottam most meg el sem indul
  • kecso17
    #3612
    bocs elszúrtam..Ez az..:

    Az Átváltoztatástan udvar felől indulj el a könyvtárba.. Ott megtalálod..
  • kecso17
    #3611
    HI! Ez a pásztorlány:
  • LPKENJI
    #3610
    melyikeket találtad meg?
  • Beni521
    #3609
    szasztok skacok! ezt lehet gamepaddal tolni mer szegény egérrel ezek a varázslatok nem túl jók
  • edekee
    #3608
    Sziasztok!nem találok egy gurkót nem tudna nekem valaki segíteni??
  • LPKENJI
    #3607
    Akkor a legjobb ha megyar szinkronnal játsza az ember(:
  • Angelkeeeeee
    #3606
    Bocsi,h megint írok,de még mindíg vagyok oan béna,és nemtalálom a pásztorlány portréját a második emelet lépcsőpihenőjénél.Pls segítsetek!!!!
  • Narxis
    #3605
    Dettó.
  • tarti19
    #3604
    bizony:)
    nekem bejött a játék, igaz csípem is a filmeket szal így sokkal jobban elragad a játék, mégha valóban nem a hosszúságáról híres:)
  • LPKENJI
    #3603
    Nem vagyok Peti, de azért én is tudok segíteni. A húsnak ott kell lennie Luna mellett. Egy nagy gombóc szerű a formája(:[szépen magyarul...]
  • parik50
    #3602
    szia Peti!

    segitség kellene luna lovegoodnál vagyok,és azt mondja hogy meg kell etetni az a ló szerű lényt,és felkel vinem a legmagasab csucsra a húst de sehol sem találom a húst.
    kérlekszépen segits.
  • Angelkeeeeee
    #3601
    Már megvan:)
    Márcsak abban kéne vkinek segítenie,hogy hol van a második emeleten lévő lépcsőpihenő melletti portré,a pásztorlány!!keresem,de nemtalálom:(lécci segítsen vki!!!köszi
  • Angelkeeeeee
    #3600
    sziasztok!!!szeretném a segítségeteket kérni!!!
    58%-nál tartok,és most elküldtek a második emelet lépcsője mellette portréhoz,h az tudja a jelszót,és kijelölöm a térképen,h a második emeletre szeretnék eljutni,jönnek a lábnyomok és odavisznek ahhoz a portréhoz,aki mondja,h mennyek a második emeletre a paraszlányhoz...:(
    Ne haragudjatok,lehet h énvagyok a hülye,de akárhányszor odameek ahhoz a portrého,mindíg azt mondja,h mennyek a parasztlányhoz.
    Előre is köszönök mindent!!!
  • tarti19
    #3599
    okés sikerült , csak nagyon láma voltam és 2 órán át keresgéltem:(
    Úhh ez durva, hoyg iylet kihagytam:(
  • tarti19
    #3598
    Sziasztok
    3. mocsár a kövezett udvaron található... na ez eddig nem si baj, csak felmászoka tetőre ott van eyg nagy folyosó, ott találok egy halom törmeléket , amin még csak-csak átmegyek de utána hová?
    Mire a végére érek nem tudok befordulni, balra meg leszakdt párkány, igaz van még 1 párkányrész de oda meg nem hajlandó leugrani :(
    KAi esetleg tuna seígteni annak angyon megköszönném:D