3837
10459618851186921382.jpg
  • McDuffy69
    #3677
    Lécci válaszoljatok már!

    hogy lehet megfejteni azt a bohócos portrét ami a könyvtárban van?

    hol lehet reggeli prófétátá találni?
  • aurélia007
    #3676
    oké
  • Maximus4
    #3675
    Nem lehet külön magyarítani tudtommal.
    #3674:Szerintem nem igazán fogsz választ kapni,mert az warez lenne.Annyi ilyen szemét sms-es oldal van nézz körül.
  • aurélia007
    #3674
    Hy all!!!Én azt szeretném megtudakolni hogy hol lehet torrenten kivül máshol letölteni magyarul a teljes verziót!!!!tudom-tudom hogy biztos már valaki megirta csak nekem nincs 4 órám hogy átolvassak minden bejegyzést.Szov valaki legyen szíves segíteni előre is kössz
  • Mészáros Tomi
    #3673
    Nah sziasztok!
    Én torrentről kaptam le az egész Harry 5-öt, az angol verzióját...
    Kéne a magyarosítása, vagy a szinkron file., viszont feliratot nem látok 1általán, mivel a magyar szinkronra hivatkoznak... Valaki tudna adni nyelvi file.-ra linket, vagy esetleg elküldeni nekem valahogyan?
    Megköszönném.! :)
  • Solyom2
    #3672
    És hol a második udvar?
  • kalvamitu
    #3671
    sziasztok!

    Van két kis problémám. Most ott tartok hogy a karácsonyi szünetben elmentem a főhadiszállásra és itt van ginny feladata. Az egyik gondom hogy nem tudom miket kell megkeresni és hogy hol vannak. 2 megtaláltam: a medált a kép mögött és a zenélő dobozt a szekrény alatt. Meg tudnátok mondani hol van a többi? A másik problémám hogy nem tudom hol van Artúr.
    Ezt is megmondanátok?
    Előre is köszi
  • krizoli
    #3670
    ennek van ps2-es toppicja?
  • McDuffy69
    #3669
    Csá sólyom!

    van egy 3.-dik mocsár azon az udvaron ahol a mardekáros csaj köpkövezik.

    ha az is meg van oklumenciára köll menni

  • Solyom2
    #3668
    Helló!

    Miután elviszik hagridot lerakom a bagolyházba a dobozokat tönkreteszem az órát meg a hangszórókat megsegítek ginny-nek ezután megyek luna-hoz és az óra előtti udvarból mocsárt csinálok luna azt mondja még a többi udvaron is van én egyet megnéztem de nem volt és más feladatokat nem írki a térkép.Tudnátok segíteni vagy megmondani hol vannak azok a mocsaras dobozok.Előre is köszönöm.
  • Ninovics
    #3667
    sziasztok!

    valaki nem tudja véletlenül hogy hogyan kell a negyedik emeleti porté jelszavát megfejteni?
  • davidadri
    #3666
    Ok. Megvan.
  • davidadri
    #3665
    Sziasztok. Meg tudná mondani vki, hogy merre van az öt gorg? Köszi a segítséget.
  • McDuffy69
    #3664
    Sziasztok!

    Annak a portrénak amelyik a könyvtárban van, hogy tudom megfejteni a jelszavát?
  • zoknoi
    #3663
    szia!
    sokszor kell égetni nem elég egyszer! én is sokat szenvedtem vele úgyhogy lehet hogy van jobb megoldás is.de nekem csak hogy újra és újra égettem úgy sikerült.
  • Narxis
    #3662
    Növill elcseszett növényeit hogyan kell elégetni? Egyszer már megcsináltam de akkor 1 órán át szenvedtem vele, most viszont sehogy se megy. Gondolom rá kell irányítani a többieket is, asszem az megvolt, ha a jobb klikk elég hozzá, de amint elégetjük azonnal visszanő.
  • NR
    #3661
    Sziasztok!

    A Kőkörnélmit kell csinélni hogy 100 % legyen? Már a bokrokból kiszedtem a csomagokat, a madarakat elkergettem, a meggyújtottam az egyszál fáklyát! Ami még mozdítható az két kisebb kő azzal kell vmit csinálni?
    Köszike!
  • peet30
    #3660
    Köszi!!!!!
  • Solyom2
    #3659
    Hello!

    Ott járók hogy az összes diákkal felbosszantottam Umbridge-t de a térkép már nem mutat több embert mégse enged tovább.Mit kell még csinálni?
  • A tumi
    #3658
    Bocsi link lemaradt.KlikkHP5 végigjátszás hun
  • A tumi
    #3657
    Végigjátszás magyarul.PDF formátum.Luna cuccainak lelőhelyeit a 23.oldalon találod.
  • peet30
    #3656
    Szia!
    Mire már beírtam arra megtaláltam! Most Luna cuccait kéne keresnem de nem találom! Nem tudod hol vannak?( a csónakházat csak elírtam:-D) Köszi

    Üdv
  • NR
    #3655
    Szia!
    A kövezett udvarban oda kell a fal mellé tenni egy padot (rögtön a bejárat mellett). Csónakházból???
    Sok sikert!
  • peet30
    #3654
    Sziasztok!

    Segítséget kérnék! Ott akadtam el hogy megtaláltam a mobilmocsarakat de nem tudom őket megszerezni! Hogy lehet a kövezett udvarról lehozni?
    És a csónakházból? előre is köszi!

    Üdv: Péter
  • NR
    #3653
    Sziasztok!
    Tudna vki segíteni? 92%on topogok hp5-ben, mit kell csinálni? Nem találtam még meg Fredék 2 csomagját, ill. nem tudom mit kell csinálni a klubhelységben, a bagolyházban és Hagridnél! Előre is köcce!
  • Narxis
    #3652
    Magyarul "szerezd meg" a játékot, kiadták az eredeti magyar szinkronnal is.
  • bartuczcsaba
    #3651
    hy all
    most szereztem meg a játékot de nem vok valami jó angolos vki nem tudna adni vmi linket vagy valamit ahol van magyarítás?
    előre is thx
    cs all
  • Donát9
    #3650
    köszi
  • Maximus4
    #3649
    Innen
  • Donát9
    #3648
    Helo.megtudjátok mondani hogy honnan lehet letölteni a hp5 crackét?
  • Maximus4
    #3647
    Meg kell venni.
  • vizo826
    #3646
    Valaki megtudn mondani h honnan kell letölteni?
  • vizo826
    #3645
    ghjg
  • gyonax
    #3644
    Tudom ,tudom:D De én a felbontást nagyobbra akarom mint a lehetséges maximum... És erre a régebbi HP játékokban a konfig fájl szerkesztésével volt lehetőség...
  • tarti19
    #3643
    Ott van a játék menüjében... SZal felbontást élből maxra leeht venni viszont a grafiaki részletességen csak kevset lehet álíltani azt si 2 vagy 3 opcióval talán, de a látváynra kell rakni és akkor elég szép lesz a dolog
  • gyonax
    #3642
    Nem tudjátok hol tárolja a játék a videóbeállítások konfigját?
  • Soldiers
    #3641
    csak akkor van vége a főszálnak utána még lehet járkálni
  • Narxis
    #3640
    Hali! Ha megölted Tudjukkit.
  • zoknoi
    #3639
    heli!
    Mikor van vége a játéknak??
  • kecso17
    #3638
    5 van.. Le van írva a végigjátszásban.. Keress vissza vagy a Google a barátod..