3837
10459618851186921382.jpg
  • reneyt
    #3717
    valaki esetleg még vmi tipp? tettem fel új directX-et új videókártya drivert és nem jó, bosszant h most nem megy. olvastam vhol h codec gond is lehet, hm? bár a codec-ekhez nem nagyon értek
  • bigbigle
    #3716
    akko nem tom
  • reneyt
    #3715
    de hát nyáron még ment, és a gépemen semmi nem változott. szóval vmit biztos lehet kezdeni vele
  • bigbigle
    #3714
    videókari nekem is az



  • reneyt
    #3713
    hello. olvasta ma 19.oldaon h vkinek olyna problémája van mint nekem, nem indul a játék. fekete kép a képernyő készenlétre vált hang van kép nincs oszt tsókolom. ilyenkor mivan. jó tudom nem olyan frekcencián indul a játék emg blabla de ettől nem leszek okosabb és a poén h nyáron még ment a gém és mostnem tudom mi a geb*sz vele. vki pls help. mert idegesít h nem megy
  • cseri001
    #3712
    ezt most hogy érted?
  • Narxis
    #3711
    lol
  • bigbigle
    #3710
    húzd ki a hangfalat és állítsad át az irányítást
  • cseri001
    #3709
    Hello,
    az irányítás botrányos!
    tavaly ilyenkor már elkezdtem egyszer játszani ezzel a játékkal, akkor feladtam, mert nagyon bosszantott, hogy nem tudom megszokni, hogy szörnyen szar... most megint ott tartok, hogy kezd unalmas lenni..., és nemcsak az irányítás, hanem, hogy a dumákat állandóan végig kell hallgani, nem lehet valahogy átugrani a pofázásokat??? -- valaki? tud erre valami megoldást? -- köszi!
  • Berni 76
    #3708
    Sziasztok!

    Nekem olyan problémám van , hogy amikor a Dumbledore irodájába kell elmenni elsötétedik a kép és nem látok semmit. Eredeti a játék éppen ezért nem értem mi történik. Esetleg hibás volna a cd-ém? Aki tud légyszíves segítsen! Előre is köszönöm.
  • lolo50
    #3707
    hy
    tudja vki hogy Luna Lovegood cuccait hol lehett összeszedni a könyvtárnál, a nagyterembe és a viaduktnál megtaláltam de máshol nem. segitsetek
  • N3ro
    #3706
    Üdv! Vki tudna adni egy cd kulcsot a game-hez, előre is THX!
  • vadmalac12
    #3705
    Helló mindenkinek!!! A viadukti peremnél amire fel lehet mászni ott mit kell csinálni? Egyébként bárkinek szivesen segítek (ha tudok...)
  • McDuffy69
    #3704
    le kell győzni a sakkbajnokot,
    meg kell szerezned a weasley csomagot,
    meg kell fejteni a portrét és...
  • Bokros Sándor
    #3703
    a könyvtárba mitt kell csinálni hógy 100%-legyen?
  • ronny12
    #3702
    Ja má egvan a kőkör de kösz.
    Akit érdekel annak leírom:
    -varjakat elkergetni
    -fáklyát meggyújtani
    -bal oldalon a téglalap alakú sziklát a hozzá legközelebbihez kell tenni és felmászni rá
    ezután a kör alakú sziklát kell elvinni onnan ahol van és ahejére tenni ugyanezt, végül felmászni rá(nézd meg a sziklát)
    -az ültetvényre depulsot, hogy előkerüljön a Weasley-csomag

    Ennyi.Aki kérdezni akar valamit az kérdezhet mer nekem már csak a sakkbajnokot és a roxfort köpkőbajnokát kell legyőznöm és kész!!!

  • ronny12
    #3701
    Nem tudja valaki hogy a kőkört ho lehet megcsinálni 100%-ra?
    Egyébként nekem megvan PS-en magyarul és szerintem sokkal jobb és könnyebb irányítani mint pc-n.
  • ronny12
    #3700
    Borkos Sándor ott csak neki kell menni az ajtónak és ennyi.

  • kocó mc
    #3699
    nem.tuti h pc-s.legalábbis remélem:D
    és hogy tudom crack-elni?mert nincs benne crack mappa.
  • davidka003
    #3698
    Crack-elni kell.
  • bigbigle
    #3697
    nem lehet hogy nem pc-s változat?vagy szedjél le egy emulátort.vagy nem azt írja ki hogy nem megfelelő lemezt tettbe vagy hogy tegye be az eredeti lemezt.akkor crack.!
  • kocó mc
    #3696
    sziasztok.tud valaki nekem segíteni?
    sikerült letöltenem a Harry Potter 5-öt,agyarul,
    4napon keresztül töltöttem 5gb-t:S
    feltelepítettem,
    és most meg az a gondom,h indítanám és azt írja ki hogy "emulátorral való ősszetűzés észlelése.ilyenkor mi a teendő?mit tudok csinálni?
    előre is köszönöm.
  • Bokros Sándor
    #3695
    a macskával mitt kell csinálni?
  • Bokros Sándor
    #3694
    és ott a gyógynövény es háznál ott an 1 fekeze ajtó ott mitkell csinálni?
  • Bokros Sándor
    #3693
    kösszi
  • McDuffy69
    #3692
    www.potter69.mlap.hu
  • McDuffy69
    #3691
    harrypotter.ea.com/hu


    kuki jóóóóóóóóóóó
  • Peti1441
    #3690
    Különben nekem megvan full magyar dumával is :D
    Vagyis megvolt -.-'
  • Peti1441
    #3689
    Bokros Sándor!!!
    Fel kell menni a szobába a láthatalan köpenyért és azzal kell lemenni a portréhoz és ott lessz 2 mardekáros azokat kell követni azok éppen ott mennek be és meghallod a jelszavukat!!!4utánna felmész a szobába és leveszed a köpenyt és visszamész a képhez és majd jól meglepődik XD
    különben a jelszó:a Mardekér a legjobb!!!!
  • Peti1441
    #3688
    basshunter azokkal a kövekkel nemtom mit kell csinálni de a könyveket pironitioval meg kell gyújtani és utánnan vingaridum leviosával kell reptetni XD
  • Bokros Sándor
    #3687
    van 1 portré amitt nem tokk megcsinálni a mardekáros portré
  • basshunter
    #3686
    Meg a griffendél klubhelységben??azokkkal a könyvekkel
  • basshunter
    #3685
    Mit kell még csinálni azzal a 2 reptethető kővel a kőkörnél??
  • Narxis
    #3684
    Azt csinálom, el is tűnik egy pár de szinte azonnal visszanőnek.
  • McDuffy69
    #3683
    csá!

    Van egy Harry Potteres oldalam!

    Aki akarja az nézze meg:

    www.potter69.mlap.hu
  • McDuffy69
    #3682
    Kössz Peti!!

    Nem növill hanem Neville

    sokszor kell piroiniciót nyomni a virágokra
  • Narxis
    #3681
    Növill buzi virágait, hogy kell elégetni? Úgy, hogy ne nőjön vissza azonnal? A játék elején van. :(
  • Peti1441
    #3680
    McDuffy69 elmondom!!!
    Bemész a nagyterembe és ott van Doumbledore széke meg az asztal és előtte áll egy valami bizbasz és arra kell asszem invitot vagy depulsot nyomni már nem emlékszem de az a lényeg hogy eltűnjenek a nagyterembe a plafonon a felhők!!!
    Aztán arra a szarra ránymosz vingardium leviosát és leszáll egy csomó bagoly és az egyik lepottyant az asztalra egy újságot.
    Felvesze, visszaviszed a képhez és megmondja a jelszót!!!!:D
    ennyi :D
  • Peti1441
    #3679
    Na hali skacok újra ittvok csak kérdezzetek tőlem mert már sokszr végignyomtam!!!!!!:D
  • McDuffy69
    #3678