533
Az MS. Megkezdte Írtani A Flashelt Gépeket!
  • Papacsek
    #493
    Ha bannolnak, utána van valami esély hogy ujra feltudjak menni live-ra? Sajnos tegnap megtörtént. :(
  • Devidbecsi
    #492
    Hello srácok!
    Lenne egy kérdésem. Ha csippelem a gépet, tehát másolt gémeim vannak, és vennék egy eredeti játékot, akkor azzal tudok online-n nyomulni, annak ellenére hogy csippelt a gép? ( Az online-n nyomulást csak az eredeti játékokra értem).
  • bino512
    #491
    hogy lehet megnézni milyen firmwire van fenn?
  • bino512
    #490
    hali tehát szerintetek lehet livon nyomni törtel,és elvileg nem dobnak ki?vagyis valamilyen firmwire fölött nem dobnak ki,ugye?ha berakom a tört gamot de nem játszok vele akkor is fenyeget a bann?pls help előre is thx
  • rl
    #489
    Hello!Szeretnék firmwaret frissíteni az xboxomon de nem tudom,hogy lehet egyszerűen megcsinálni,kérlek segítsetek!
  • Csavez
    #488
    Hi!
    Tegnap nyomtuk live-on és az egyik span kapott 2 üzenete valami "banned signout...",de nem nyitotta meg.Kikapcsolta a gépet,azt vissza de még müködött neki a live!
    Tudja valaki mi lehet,vagy hogy történik ha bannolnak?
  • Torry
    #487
    Alapvetően a firmware-t figyelik. Szóval ha flashelve van akkor tökmindegy ha eredetivel megyel is, bannolhatnak.
  • LordAndrew
    #486
    Hogy is van ez pontosan? Ha nem stealth-es géppel felmegyek Live-ra és eredeti játékkal játszom, akkor nincs ban?
  • DonGoku
    #485
    l
  • Milkoma
    #484
    Üdv!

    Vagy egy Arcade xbox360-om, vinyó és net nélkül (de tervezek egy vinyó vételt, már ha lehet klön?), amin tört játékot szeretnék használni. Erről érdeklődnék, hogy ez pontosan, hogy lehetséges? Hallottam valami flash-elésről. Ez pontosan mi, hogy megy? Gondolom azrét valami, hozzáértőt kell megkérni, hogy csinálja meg, de előbb csak érdeklődök eggyelőre, mert még új vagyokt konzol témakörben.
  • taylorp
    #483
    Azt hol tudom megnézni, hogy milyen firmware van a BOX drive-ján?
    Bannhullámról hallani mostanában?
  • Kalozoner
    #482
    elvileg nem bannolnak, gyakorlatilag nem tudja senki, ha nincs princo a gépbe akkor lehet vitézkedni, elvileg persze...
  • sambauer
    #481
    are you a human ?
  • t0mmy #480
    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem, hogy ha non-sealthes frimware-rel felmegyek livera, de nem játszani akkor banolnak-e?
    Azért mennék csak fel hogy letöltessem a boxszal a filmek nézéséhez a codeceket...
    Vagy megoldható ez valamilyen offline formában?
    előre is köszi!
  • Torry
    #479
    X-mediaban most vettek új gépeket, amikkel úgy vissza tudják forrasztani az alaplapra a GPU-t (és minden mást), hogy anyagfáradásik fog menni a box.
    Szóval szerintem 1-2 hónap és már az újfajta újragolyózást is vállalni fogják és akkor nem kell 3ledtől és társaitól tartani.
  • jaszy
    #478
    De foglalkoznak! De nem fog sokáig menni. Ezzel nem azt mondom hogy dobd ki......próba szerencse.
  • Béla9248
    #477
    Akkor már nem foglalkoztok a javítással? Vagy csak ezzel a problémával?
  • jaszy
    #476
    Egy ideig javíttattuk, de rájöttünk pár hetet egy csak javítás után.
  • Béla9248
    #475
    Köcce az infót skacok!
  • zzeN
    #474
    csak egy kis infó erról az RRoD-ról
  • Béla9248
    #473
    Javítás alatt azt érted hogy proci csere? Kb mennyibe lenne?
  • jaszy
    #472
    Kiforrt a proci! Sajnos KUKA ! ( lehet javíttatni de nem lesz tartós )
  • Béla9248
    #471
    jaja arcade! de mi is a gond vele?
  • Fido4life
    #470
    Hát Ring Of Death... Arcade kiszerelésed volt ?
  • Béla9248
    #469
    Pont így!
  • Torry
    #468
    Nekem több mint 1 éve van 1.3-as flashem, szerencsére még van live.
    Bad kreon-os rippekkel is játszottam...
    Inkább abból lehet a gond, hogy a firmware-t megváltoztatod megint másra.
    Bár még hack előtt is jártam live. Lutri az egész igazából. Megjelenés előtt nem szabad játszani, meg legujabb ixtreme még mielőtt bármilyen game-t beraknál a gépbe. Kb ennyit lehet tenni.
  • zzeN
    #467
    ugye nem ez?
  • Béla9248
    #466
    Sziasztok! Volna 1 kis problémám! Bekapcsolom a gépet és pirosan villog kép nem jön semmi sem történik! Vki esetleg tudja mi a baja?
  • Fido4life
    #465
    és ez mióta van, ez a 1.4-es iXtreme ? ha esetleg 1.3-as van még a gépemben de már használtam a live-ot (nem sokat szilveszter elött 1 héttel) akkor már nem érdemes átváltani ? vagy így hogy már van ez a frimware a microsoft leszarja a dolgot?
  • zippofcy
    #464
    Azért nem bannolnak mert az 1.4-es iXtremetől felfelé az összes firmware teljesen biztonságos.
    Az 1.3-asok még a Bad Kreon rippeket nem tudták hibátlannak mutatni, ha vki ilyennel játszott Liveon kapta a bant.
    De az első -és legnagyobb- banhullám azért volt mert az iXtreme előtti hackelt firmware (az xtreme) még a nem stealthes rippeket is futtatta.
    Mintha több millió ember játszana azonos CD kulccsal egy COD szerveren ... nehéz volt észrevenni és kiszűrni őket :D

    Persze a ban nem azonnal jön, szal sokan tolták liveon még 1.3-assal, aztán akkor kapták a bant mikor már 1.43as volt a gépükben.
  • janihunk
    #463
    már 2 napja nem birok felemni a live-ra pedig csak egycer volt rákötve a net azért hogy letölcsem az uj dash-t az sikerült is de azóta nem akar felmenni rámegyek hogy csatlakozás a live-ra aztán kiirja hogy frisítések letöltése azután meg ezt irja: xbox live signup is currently unavailable. Plase try again later. most mivan?
  • Lateralus
    #462
    Röviden.
    Nem lehet túlnyomni. Ha lejár a Live Gold előfizud (vagy az ingyenes 1 hónapod), akkor másnap már nem tudsz használni GOLD-hoz kötött szolgáltatásokat.
    Ilyen az online játékmód és a friss demó azonnali elérhetősége.
    Minden más használható a Live-on "ingyen". Ez az úgynevezett SILVER tartalom. Megkapod a híreket, MS pontért letölthetsz (filmet, kiegészítőket a játékokhoz, stb.), demókat a felkerülésük után egy hét után ingyen töltheted.
  • PoisonChihuahua
    #461
    Olvasd el ezt és (remélhetőleg -.-) minden tiszta lesz.
  • amjan
    #460
    ha valki az ingyen live-on túl nyomja és nem fizet akkor mitörténik?
  • PoisonChihuahua
    #459
    Teljesen mindegy, hogy milyen reged van, mert a dive-ot figyelik.
  • PoisonChihuahua
    #458
    Ingyen sehogysem lehet! Ha neki nem ér meg 13 hónapra 9k-t, akkor inkább ne Live-ozzon, jobban jár vele...
  • Béla9248
    #457
    Hali! Megkért a haverom hogy nézzek már utánna hogy lehet e vmilyen uton módon livozni ha nem fizet érte! Tudnátok erről mondani vmit?

    Előre is köszönöm az információt!
  • Fido4life
    #456
    Szerintetek ha Kínai reget csinálok, kevesebb esélye lehet a bannolásnak ? Vagy ez nem régió függő ?
  • akyyy
    #455
    :DDDDDDDDDDDDDDD
  • Gabe18
    #454
    Veszel egy új gépet... Más megoldás sajnos nincs,ha LIVE-on akarsz játszani.