356
2 túrórudi, 1 axe spré
  • V43 1105
    #196
    Hello!

    Engedjetek meg egy mondatot! Nem rég voltam Tescoban, a kisebbségiek is ott voltak, ettek,ittak mulattak... (Ingyen) Mindent felbontottak amit csak lehetett, bezzeg őket nem fülelik le ugye? Min. megettek 5 ezer forintnyi élelmiszert! Felbontották a márkás borokat, persze hozzájuk nem szolt senki! Bezzeg,JoeGunnékat egyből lemarták! Hogy is van ez uraim?
  • Rexor
    #195
  • [Walaki]D`Lair
    #194
    Én is zabáltam má' meg turórudit a tesco-ban, meg ittam meg fél literes üdítőt/ásványvizet, aztán szépen odavittem amikor fizettünk és azt is lehúzták és nem volt belőle baj...sőt még aranyos is volt a néni, mer rámnézett és mondtam, hogy sorry csak nem reggeliztem és már majd éhenhaltam...mondta nem para, és még ki is dobta a szemetemet a pult alá...szal nem kell tahó fasznak lenni folyton...néha kifizetődik...;))
  • Hixer
    #193
    Tesco könyvbe volt, hogy a kamerakezelő csávók tapasztalatból úgy kiszúrják kit kell követni, hogy nincs esély, már a bejáratnál tudják rólad, hogy mit fogsz csinálni, há kivéve ha nagyon nem úgy nézel ki, máshogy viselkedsz. Szóval gondolom egy menő fehér cucokba papucsba mászkáló napszemcsis BMW kulcsot pörgető csávót nem követnek mer az kis értékbe úgyse lop. De egy Kaisers szatyros sapkás szakadt, szakállas csávót azér követik, aztán ha lett vmi, szólnak a Bélának akik meg odamennek oszt kidobják. Szimpla statisztika, kik szoktak gyakrabban lopni, tökmindegy miért. Aztán meg sokan ezt rasszizmusnak bélyegzik, főleg azok, akiket érint, de reálisan gondolkozva mondjuk pl. MediaMarkt-hoz jelentkezik egy kissebségi ember rakodónak. Mérlegelve a dolgot, 90% az esélye, hogy azért jött, hogy könnyebben eltüntethesse a dolgokat, vagy segítsen eltüntetni vkinek. Természetesen 10%, hogy rendkívül rendes és sohase csinálna ilyet, de megéri a cégnek vállalni a kockázatot? Te vállalnál ilyen kockázatot? Nagyon szeretnek a rasszizmussal dobálózni mostanság, pedig ez már egyáltalán nem az, hanem tapasztalat és statisztika. Nem csak másokon múlik, hogy nem vesznek fel mindenhova kissebségi embereket.

    Szal ha egy csöves belép a tetyóba, valszeg követi a kamera, ezután bemajszol 2 db Túró Rudit oszt kicsoszog, hiába látták nem fogja senki se hívni a rendőröket meg katonákat, mittomén, a könyvbe is írta a csávó, hogy volt, hogy egy eléggé ramatyul kinéző nő jött be a kisgyerekével, soványak, mint a gyufa, kigyalogolt két szatyorral, biztiboy elkapta őket belenézett szatyorba, volt benne kenyér, tej, párizsi, akkor elengedte őket. Valószínűleg téged nevelési célzatból megpróbálnak elriasztani, hogy a jövőbe ilyet ne csinálj, megjegyzem én, meg a haverjaim sose tartottuk menőnek, viccesnek, hogy valaki lop. Csináltunk hülyeségeket az igaz, de lopni sztem nem menő.

    Na valszeg nem kell aggódjál, lehet, hogy példát statuálnak veled és akkor télleg lesz vmi büntetés, de csak azér, hogy megjegyezd ezt nemkéne.

    Namost, hogy vki bezabálja a sajtoskfiliket... az technikailag lopás, a csávó meg sztem nem normális.
  • TCelica
    #192
    na én már komolyan elhittem :)))
  • Unreal1942
    #191
    nem tudom :P
  • TCelica
    #190
    komcsi?
    akkor jól elinditotta a topikot :)))
  • Cat 02 #189
    hm mert ő róla van szó ?
  • Unreal1942
    #188
    Előzetesben van :)))
  • Rexor
    #187
    Sztem bent ül a sitten, és tömik belé az AXE sprés túró rudit :DASasdasd
  • Unreal1942
    #186
    Ezzel egyet értek.
  • TCelica
    #185
    miért?
  • ruffirant
    #184
    a témainditova kiváncsi lennék hogy mi van?
  • TommyC
    #183
    ez durwa lenne....
  • TCelica
    #182
    :DD
    helyes :)
  • Me0w
    #181
    Vezessuk le egyszeruen :)

    A kisebbsegiek koreben nagyobb szazalekban fordulnak elo bunozok, mint a tobbseg koreben :)
  • Loco
    #180
    Meglátjuk.
  • TCelica
    #179
    Igazad van :))
    Nálunk is vannak ilyen emberek sajnos ...
    DE mint ahogy mondod is vannak olyanok az itteniek között is aki a legjobb barát és mindig mindenben mindenhol lehet rá számitani. :))
    A példádra visszamenőleg ... az is igaz.
    Sokan vannak vele ugy ha az egyik lop csal haudik, akkor már mindegyiket egy kalap alá veszik, pedig ez nem igy van.
    Erre én csak azt tudom mondani hogy magyarok közt is van rossz, aki lop csal hazudik, és saját anyját meg .... 1 forintért. :D

    Azokat viszont én sem szeretem akik a gyerekekből élnek meg ...
    ... azt hiszem ezt nem kell folytatnom.
  • Unreal1942
    #178
    Kicsit paranoid vagy nem gondolod? Már már vicces :P

  • CattiBrie
    #177
    Jaértem. :)))
  • havercsotány
    #176
    ezt a ci..zást be lehet fejezni mert mint a szél bezárják a topikot!!!
  • Loco
    #175
    Lesz. 5 év múlva kicsit többen lesznek. Lesz gyereked. Akar szép ruhát. Akar walkmant. Nem veszel neki, mert tudod, hogy vannak cigány osztálytársai, és mindenképpen elveszik. Lesz feleséged. Vesz magának szép ruhát. Mentek az utcán, a cigány barátaid azóta beértek, és beszólnak, hogy elvinnék a nőd egy körre. Beszólsz nekik. Másnap hazafelé megerőszakolják a nőd, és megvágják az arcát.

    Kíváncsi leszek, akkor mit mondasz.
  • Cat 02 #174
    hát ha bent etted meg és még nem mentél ki azt kellet volna mondani h kifizetted volna csak éhes vagy :) axe spré re meg azt h cska kipróbáltad
  • havercsotány
    #173
    én a dárts hegyeket szoktam ugy ellopni hogy leejtem és szétszakad majd kirázok a zacskoból párat majd vissza rakom és ami a földön van zsebre vágom terelö mozdulatokkal .:)
  • Unreal1942
    #172
    Én próbáltam ovatosan megközelíteni a dolgot, de látom nem megy.
    25 évig laktam a 8. ker. ben ott nőttem fel és igen találkoztam bünözőkkel. Szép számmal és rengeteg cigánnyal is akik a rossz úton jártak. Viszont az ellenkezőjével is akik nem tolvajok sőt inkább példát vehetne róluk sok Magyarnak mondott család is. NEm nem vagyok az a liberális fajta. Sőt a nézeteim a szélső jobb fele húznak leginkább, de én az életben tapasztaltam meg, hogy vannak jó cigányok. Akik közül nem is egyet a legjobb barátaim közt tarthatok számon. És tudod ők Magyar létemre egyszer sem hagytak szarban mindig mellettem voltak és vannak amikor csak szükségem van rá. Legyen az bármi.
    Hozzám is törtek be. Az autómat is törték fel. Sőt Édesanyámat is kizsebelték már. És igen szoktam cigányozni is, de ez nem helyénvaló, hogy a cigány = tolvaj.
    Van még miről beszélnünk kiscsikó?
  • LES FORZA INTER
    #171
    mellesleg mi volt a levélben?
    (vagy sztem már eltiltották a nettől és nem ülhet elé, azért nem ír semmit)
  • LES FORZA INTER
    #170
    lepjen meg? láttam én is dolgozni !romát!. És? azokkal semmi gond. de ha végigmész az utcán akkor nem őket látod, hanem azokat akik egész nap téblábolnak, nem csinálnak semmmit, nincs munkájuk, mégis mindig új ruha van rajtuk, fux mindenhol,vacúj mobil, mp3 lejátszó... és minden nap a zálogházba ad le vmit, na azokkal van a baj, és miattuk nem kapnak az ismerőseid jobb munkát.
  • banok
    #169
    ilyen nekem is van.
  • Kaplan
    #168
    Detto.
  • ruffirant
    #167
    jó az igaz hogy egy részük télleg ezt csinálja viszont nekem is va egy csomo olyan ismerősőm aki roma és rendesen becsületesen dolgozik.nah ehez mit szolsz?
  • LES FORZA INTER
    #166
    ahhoz képest milyen országban élsz...
    cigók agyonverik az embert és, bárat bezárnak pár évre...

    mellesleg a spanyol és egyéb mediterrán embereknek is sötét a bőrük, pigmentáció, de mind1. és ők nem lopnak.
  • Loco
    #165
    Maradjunk annyiban, hogy amíg nem érint testközelből a dolog, addig fingod sincs róla.

    Autóról gumi felnistül, hétvégi telekről fűnyírógép,lelakatolt kerékpárról nyereg, telefon(utcán telefonálás közben kézből kitépve), Corában vásárlás közben övtáskából pénztárca, babakocsiról női táska. Ez mind cigány volt.

    Az összeset elkapták rögtön lopás után de mindegyik esetben addig fenyegették a rendőrt/biztonsági őrt, hogy kínjában elenegdte. A babakocsiról táskát leemelő cigányasszonyt utolértem, felrúgtam, elkapta orral a járdaszegélyt, na őt bevitték, mert nem tudott megszólalni.

    Ha ezeken túlvagy kiscsikó, akkor újra beszélgetünk, ok?
  • LES FORZA INTER
    #164
    csak 1 dolog: van "cigány" főorvos is, és kikéri magának, ő nem tartozik közéjük, nem cigány! csak 1 példa a lakóhelyem közeléből...
  • TommyC
    #163
    nalátod nálunk nincs pizzás
  • Kaplan
    #162
    Huhh, gyerekek, ebből a topikból, kőkemény flém lesz. Ne cigányozzunk már kérem szépen :) Inkább kissebbség akkor.
  • akyyy
    #161
    miért lenne téves?:D
  • ruffirant
    #160
    de hogyha nem neki kell hanem mondjuk a családjának.ő mondjuk menne dolgozni de nem veszik fel mert cigány?te mit csinálnál ha lenne otthon 3 gyerek és nincs munkáb meg pénzed?ne a börszin alapján itéld meg az embereket ez egy elég téves felfogás hogy az összes cigány lop csal hazudik!
  • Unreal1942
    #159
    Gratulálok. Ahoz képest egy cigány csapatnak szurkolsz :)
  • akyyy
    #158
    am tescoba van pizzás, az iylen hipermarketekbe megéhezik az ember:D

    szoktak lenni kóstolók is, de nem nagyon merek többet elvenni 1nél, mert félek bepofáznak hogy ez SOK lesz:D
  • Olcsóvér
    #157
    tiszta vagyok amit elloptam azt az utcán találtam