551
Országúti kerékpáros versenyek
  • lampard99
    #431
    Soha rosszabb versenyt!!!! Szerintem is a a legerősebb csapat spanyol. Szerintetek Bodroginak sikerül megint a csoda?(pl: világbajnoki ezüstérem (2007))






    Nem tudjátok véletlenül hogy hívták a másik kommentátort(Knézy,....?......) az eu.sporton? szerintem piszok jók voltak így ketten
  • Rockynhooo
    #430
    yoo volt , megérdemelte Sanchez, Cancellara tényleg hatalmas volt én neki és Slecknek szurkoltam , révén hogy CSC szurkoló vok.

    Spanyol csapat nem gyenge: Sastre mint Tour győztes , Contador mint tavalyi Tour győztes, Oscar Freire mint idei zöld trikós, Sanchez mint ujdonsült olimpiai bajnok , na meg Valverde akit nem kell bemutatni :D
  • jbal
    #429
    jó verseny volt
  • nono84
    #428
    Samuel Sanchez nyerte a mezőnyversenyt, de ami a legaggasztóbb, hogy Cancellara nagyon nagyot ment az utolsó pár kilóméteren.
  • nono84
    #427
    Magyarban.
  • lampard99
    #426
    Bodrogi már francia szinekben indul vagy még magyarban?(aki nem hallota volna Bodrogi meg kapta a franci államporgárságot és már francia szinekben versenyezet tudomásom szerint)
  • jbal
    #425
    Hajrá Bodrogi!!!!!!
  • nono84
    #424
    Szombaton mezőnyverseny az olimián, szerdán időfutam.
  • L Viper #423
    Erről le :-) Utána néztem, köszi az infót.
  • Rockynhooo
    #422
    ajj ki mondott ilyet? látom olvasással megint bajaid vannak..
  • lampard99
    #421
    De elvették erröl lemaradtál:D
  • L Viper #420
    Landistól sem vették még el. No comment.
  • lampard99
    #419
    na! szerinted egyiksem doppingol?
  • Rockynhooo
    #418
    ő az egyik akiről tényleg nem tudnám elképzelni :|
  • lampard99
    #417
    Még elvehetik töle ha kiderül róla is hogy dopingolt, szóval nem 100% hogy ő lett az 1.
  • nono84
    #416
    Mert megérdemelte.
  • Rockynhooo
    #415
    ennyi :D 4 embert kedvelek: Sastre, Sleck testvérek meg Valverde szal örültem..
  • jbal
    #414
    Sastre nyerte a Tourt
  • joeperry
    #413
    Jól nyomta, szó szerint:)
  • Rockynhooo
    #412
    jah télleg durva volt, yol nyomta :)
  • ForzaInter
    #411
    és sikerült neki, nem kicsit durva volt amit csinált, szép volt Ricco!
  • ForzaInter
    #410
    ez a Ricco gyerek nagyon megy, szurkolok neki hogy hazaérjen, szimpi nagyon:)
  • lippet
    #409
    július 5.
  • Rockynhooo
    #408
    már rájöttem :D
  • Rockynhooo
    #407
    mikor rajtol a tour??
  • lampard99
    #406
    Ha a verseny allat nem bukik meg a doping vizsgálat alatt akkor ne vegyék el utána töle.
  • hunbasser
    #405
    miért? az szerinted méltó lenne,ha kiderülne valakiről,hogy doppingolt,aztán mégsem vennék el tőle a címet?
  • nono84
    #404
    Nem kell olyan messzire menni időben, hisz túlélt egy Festina botrányt is nem is olyan régen.
  • lampard99
    #403
    jó lehet hogy nem évtizede de egy ideje és Armstrongnál még nem voltak ilyen hogy a győztest megfoszák a címétöl. Szerintem ez nem méltó a tourhoz.
  • L Viper #402
    Giro d'Italia 2008
  • gabber_saviola
    #401
    "Mára" , gondolom több évtizede nézed a kerékpárversenyeket, hogy ilyen szavakat használsz.
  • lampard99
    #400
    Mára a tour már nem az igazi. A nagypofonak még nem heverte ki még kell pár év hogy méltó legyen a verseny a hírnevéhez.
  • gabber_saviola
    #399

    Kihirdették az idei Tour de France csapatait


    A francia ASO szervezőiroda véglegesen kihirdette, mely csapatokat várják a július 5-27. közti Tour de France kerékpárversenyre. A várakozásoknak és a korábbbi híreknek megfelelően, a tavalyi címvédő Alberto Contador csapata, nem kapott helyet a 20-as keretben.
    Az Astana kivételével egyébként minden más ProTour gárda ott lesz a Francia Körversenyen, mellettük az Agritubel, a Slipstream és a Barloworld prokontinentális gárdák kaptak indulási jogot.


    Az Astana csapat kizárását az ASO egyébként már februárban bejelentette arra hivatkozva, a kazah illetőségű gárda az elmúlt 2 évben rengeteget ártott a kerékpársportnak. Azt ugyan elismerték, hogy a jelenlegi vezetőségnek nem sok köze van a múlthoz és szinte a teljes versenyzői stáb is kicserédődött, de ettől függetlenül úgy gondolják, Johan Bruyneel csapatának az idén bizonyítani kell, tudnak botránymentes évet produkálni, ha ez sikerül, abban az esetben valószínűleg ott lehetnek majd a 2009-es Tour-on.

    Az UCI elnöke és több más sportszakértő is "hihetetlen őrültségnek" tartja az Astana kizárását a világ legnagyobb és legrangosabb kerékpárversenyéről.

    A 20 meghívott csapat:

    Gerolsteiner, Team Milram, Quick Step, Silence - Lotto, Team CSC, Caisse d`Epargne, Euskatel - Euskadi, Saunier Duval - Scott, High Road, Slipstream Chipotle, Bouygues Telecom, Crédit Agricole, Cofidis crédit par téléphone, Française Des Jeux, AG2R - La Mondiale, Agritubel, Barloworld , Lampre, Liquigas , Rabobank
  • asdasddsadsa
    #398
    -
  • gabber_saviola
    #397
    mivel a "tour de" az franszé, akkor lenne Hungary ha elötte az szereplene hogy "Tour of".
  • lampard99
    #396
    Hongrie????
    nem hungary?
  • gabber_saviola
    #395
    [center]

    Az évtized versenye lesz a Tour de Hongrie



    LINK
  • nono84
    #394
    Nem tudom, hogy ők is így gondolják-e ezt :))
  • gabber_saviola
    #393
    nem csak a túr létezik egyedül, gondolom ők is így gondolják :d
  • nono84
    #392
    Amúgy az Astana nem indulhat a Touron, így Contador sem.