505
Mitológiai akció/rpg
  • mikrofonhead
    #305
    Find a cyrstal of pure light...végigvittem az egyiptomost és odamenvén Isishez kaptam egy ilyen questet...kijelölöm és sehova nem mutat nyíl :D Ilyenkor?WTF?
  • Morfi
    #304
    Jaja, meg a kézikönyv is úgy írta, hogy a szörnyek a legnehezebben 200. szintűek lesznek és ott már legalább xp-t is lehet kapni rendesen...egyre jobban kezd olyan érzésem lenni mintha diabloznék :)
    Amúgy meg remélem azért hamarosan jön ki hozzá valami patch, mert hát még hibák azért vannak benne.
  • Kly9
    #303
    Úgy akkor viszont több leszel jóval, mert csak a második "világból" olyan 10-12 jön össze
  • Morfi
    #302
    ...és még ott van 2 szint is szóval csak azt akartam ott írni ogy amíg végzek azzal a 2 világgal addigra talán 45. szintű lesz.
  • Kly9
    #301
    És akkor még mindig ott van 2 + a multi
  • Morfi
    #300
    30. szinten mentem én át egyiptomi világba az északival, szóval lesz vagy 45. szintű mire vége lesz
  • mikrofonhead
    #299
    Ki, hányas szinten vitte végig az egyiptomi részt?Mert kiváncsi lennék h a 25 az jó-e... :)
  • Morfi
    #298
    Hát hibának hiba, hogy látszik a térképen, de simán le lehet adni a küldetést és lehet menni másfelé. Nekem sikerült.
  • Blinkye
    #297
    most lettem lvl 30. nemtom miért nem tudom akkor megcsinálni kb 4x léptem be azóta game be..
  • HammeRed
    #296
    Nekem is volt ilyen bugom de egy játék újraindítás megoldotta.Egyébként nekem is látszanak a térképen a kapuk miután szétvertem őket kis rózsaszín pöttyök azok de attól még a játék megy tovább és kapom a questeket is amiket csinálgatok.
  • mikrofonhead
    #295
    Asszem végigvittem az egyiptomi részt..msot tudok választani a többi közül meg visszamenni az egyiptomiba :) lvl 25 :) Egypt Sorcerer
  • Blinkye
    #294
    Jaja.. Mikor kimegyek a norvég faluból akkor oda mutat vissza a nyil,de mikor ott vagyok akkor meg semmi... De mondom a mapon látszanak még a kapuk,pedig szétvertem őket. Mikor odamegyek és vihart varázsolok akkor látsziuk egy darabig,h ott van,de nemtudok semmit csinálni vele.
  • Kly9
    #293
    Jó quest van amúgy aktíválva?
  • Blinkye
    #292
    wazz :S tök gáz úgy nyomni,h nincs megcsinálva.. Nemtod merre van nefelini vagy kinek a tombja.. amit az utcsó egyiptomi küldi utána kaptam...
  • Kly9
    #291
    Tuti bug
  • Blinkye
    #290
    Valami gebasz lehet,mert a térképen még mindig látszanak a portálok,de amúgy meg nem. Ha vihart varázsolok a térkép jelölte helyen akkor viszont látszik,de csak egyszer... LEhet,h vmi hiba :(((
  • Blinkye
    #289
    szétvertet portálokat,de még látszanak a mapon... szolgálkat nem látok..
  • Kly9
    #288
    Akkor valszeg az északi questet csinálod. Szétversz minden portált, megölöd a seth szolgáit, majd leadod a questet. Ennyi, ha erről a questről van szó
  • Blinkye
    #287
    help please
  • Morfi
    #286
    Alapjában véve a szörnyek nem termelődnek újra, csak ha resteleted a pályát vagy karaktert a folytatás helyett. Bár én is kíváncsi lennék, hogy az a reset mit is csinál. a Manual szerint akkor visszarakja az összes szörnyet a pályára. Nálam még akkor is visszarakott párat, ha például olyan küldetést csonálok meg ami még nincs a questben, akkor "pár" szörnyet vissza szokott rakni.

    Multiban nálam meg olyan szokott lenni, hogy a fegyver láthatatlan lesz egy darabig :D
  • Gabesz026
    #285
    Nekem meg az volt furcs hogy kiírtok 1 pályarészt megtellik az inventory visszateleportalok a városba eledok mindent megyek vissza aztán csak kapkodom a fejem mert visszatermelődőtt az összes szörny. Ez még nem is lenne baj csak mondjuk amikor egy varázslót körbefog 50 ellenfél annak annyi.Mondjuk ez a cuccos dolog ez durva. Nem baj a Hellgate Londonig elleszek vele.
  • Blinkye
    #284
    Szasztok.. Tart valaki ott,h lehet mászkálni a világok között? Az eslső küldi a search for seth.. Az első faluban szétütöm azokat a kapukat és nem történik semmi.. mindig arra a falura mutat akveszt.. mia a rákot kell csinálni?
  • Caine
    #283
    Gyakorlatilag igen.
    Néztem is, hogy miért vagyok pucér.
    Totál üres inventory, eltűntek a szintjeim, a skillpontjaim, a megcsinált questek, a teleport állomások: minden.
    Mivel nincs rendes mentés a játékban ezért még visszatölteni se tudtam.
    Gratula fejlesző urak...

    Ment is a kukába az egész sz@r.
  • mikrofonhead
    #282
    Azt meg hogy?Átmentél másik pályarészre és semmid nem volt? o.O
  • Caine
    #281
    Az egyik szint töltésekor eltűnt minden tárgyam, szintem, stb.
    Elmennek a jó q búsba ...
  • mikrofonhead
    #280
    Nah hello all....hát még ha jól tudom nincs hozzá de még nagyon friss a game szóval várnunk kell még szerintem jó pár hetet...
  • sakal6
    #279
    cső. van hozzá magyarositás?
  • mikrofonhead
    #278
    Nah mára ennyi LOKI meek bnőzni.Eljutottam a 21. szintig és most épp összeszedtem Osiris tagjait aztán megkerestem és odaadtam Isisnek a Halál könyvét meg most aktiváltam vmi "beamet" amiből majd még 1-et kell aktiválnom.... :) Nah nyomassátok a fórumot skacok....csőőőő
  • mikrofonhead
    #277
    Ahham értem...köszike.Hát szerintem megyek is fel kicsit cszni azt úgyis megunom hamar aztán go LOKI :) Ha vkinek van kedve multizni és olyan level 20 körül mozog akkor várom MSN-en (MSN címem lejjebb...)
  • Morfi
    #276
    A shift + bal egérgomb arra való hogy csak lölöldözz arra amerre a kurzorod van. Íjűsznál jó ez mert vaktában is tudsz így ölni, ha szerencsés vagy.
  • mikrofonhead
    #275
    Az a baj ha most felmegyek LOKI-zni tuti nem hagyom 1 előtt abba...csak a cuccok enchizése vagy fél óra mindennel együtt...de azért lehet mégiscsak felnézek...nah mindenesetre jó8 alle MSN-en tessék felvenni!!!!

    [email protected]

    csőőő
  • Kly9
    #274
    Olyanom nekem is vane
  • mikrofonhead
    #273
    Hát én nem nagyon tudom mert én egyiptom szorkszerert csinálok :D
  • Kly9
    #272
    Na bammeg, úgy meguntam az az egész qva hegyes részt, hogy kihagytam 5 "pályát" és a kígyóig meg sem álltam,a mit pillanatok alatt szétszedtem :P. Má a t@kom tele volt az egésszel, h mindig ugyanazok a dögök és ugyanolyan pályarészek vannak(ugyan ez volt anno a TQ-nál is) Vki nem tudja h mikor lesz már vége a norse küldetéssorozatnak (lassan lvl 20 vok és nem rég nyomtam le a kígyót - ezt csak tájékozódási pontként :)
  • mikrofonhead
    #271
    Ugyenilyen gépem van csak AMD 1.6 GHz :D
  • mikrofonhead
    #270
    Nah sikerült...:D megamann én arra jöttem rá h a rúnákat különböző itemekre lehet "rákovácsoltatni" a kovácscsal és akkor erősebb lesz.Mindegyiken ott van h mire lehet "rátenni" és h mit javít rajta.Nah szóval én is egyiptomi vari-t kezdtem el msot vagyok 17-18 leveles és most szedem össze Osiris "darabjait",Én konkrétan ma jöttem rá hogy lehet áldozni az isteneknél és te döntheted el h meiknek áldozol és attól függően kapsz skill pontokat amiket ugye be tudsz váltani az adott isten skilljeire.Én most a 3 tüzes varázslatot használom és olyan 250 körül van a hp-m 200 körül a manna.Az jó? :) Én mrá kovácsoltattam és tök jó.Még a markolatokkal meg fegyó fejekkel nem varázsoltam de majd kipróbálom.Nekem a lábbelim és a fejvdőm is NARANCSSÁRGA színű amit nem lehet kovácsoltatni.Én arra nem jöttem rá h mire jó a SHIFT....azt írja h spot on the enemy vagy vmi iesmit ami ugyebár azt jelenti h pontosan az ellenségre céloz vagy vmi hasonlót.De nemtudom mire jó...Aki még egyiptomi karival nyomja és már nagyon PRO az lécci vegyen már fel MSN-re én ma is vagy hajnali 2-ig fogom nyomni.Az MSN címem: [email protected] MINDENKI AKI LOKIZIK ÉS MÁR PRO az vegyen fel lécci!Akkor mire jöttem még rá...bossokat úgy lehet könnyen megölni h "beakasztod" Őket egy sarokba és nyomod a távolra ható magic-et rájuk :)) nem tudnak tenni ellene, elég buták.. :D Akkor...ha szeretnél kovácsoltatni de nincs elég bronzod vagy vasad akkor vegyél olcsó cuccokat az árustól amik fémből vannak, kováccsal szedesd szét őket és marad a fém meg az alkatrészek amit el tudsz adni jó pénzért vagy feláldozol az istenednek...
  • mikrofonhead
    #269
    Jajjj de jóóóóóóó végre találltam magyar LOKIfórumot...IMÁDLAK titeket :D

    Nah leírom énis mindjárt én hol tarto kemg MINDENT csak előbb elküldöm bnőmet :P :D pilll
  • megamanmn
    #268
    CSá mindenki vannak azok a runakövek aztéknál hogy lehhet felhaszálni látom h javítana de eggyáltalán nem tom h h kell :S
  • Blinkye
    #267
    a manual utcsó oldalán vannak ám hot key-ek.. jól tudnak jönni.. Pl én rá nem jöttem,h A val és D vel lehet forgatni a képernyőt..
  • Blinkye
    #266
    JAja néztem én is.. elég komoly. eddig találkoztam vas,bronz,silver, meg silk a sárga ruhám.. oszt ennyi..