505
Mitológiai akció/rpg
  • zsotesz
    #345
    én is ugyanígy jártam a patch-el.
  • shaba23 #344
    hányszor lehet resetelni a skilleket?
  • Morfi
    #343
    Visszarakod patch nélkül és nem fog lefagyni és kilépni sem fog (olyan sűrűn ).
  • kokokaller
    #342
    Feltettem ezt a javítást,egyszer használtam a teleportot akkor a pályabetöltésnél lefagyott és azóta is állandóan lefagy ha újraindítom a játékot.Nem tölt be semmit,a loadingnál megáll...Kár érte,de ebből uninstall lesz...:(
  • mikrofonhead
    #341
    Érdekel?... :D
  • AC2
    #340
    Oltár és rákattintasz arra, amelyik szimpatikus
  • AC2
    #339
    Tudod, h ezér bünti pont is járhat :D
  • Blade0626
    #338
    Most kezdtem el játszani egy egyiptomival.Abban kérnék segítséget, hogy a skilleknél hogyan változtassan meg hogy ne Ra-hoz adja a pontot, hanem másik istenhez. Előre is köszi!
  • mikrofonhead
    #337
    Nah feltettem azt a cachamanxp-t.Szerintem az a progi az ideális virutális memória részleteket állítja be.Nekem semmit nem javított rajta mert nekem így is okésan volt beállítva de aki nem ért hozzá és nem jól lett beállítva annak sokat segíthet nagyon.Érdemes feltenni....ha vki nem találna serial kulcsot: http://www.serials.ws/
  • Cyrus666
    #336
    Csak felrakom a progit és kész?! Vagy vmit be is kellene állítani rajta?
  • zsirfecske
    #335
    Loki.Update.1.0.6-RELOADED
  • mikrofonhead
    #334
    ah megvan
    cachemanxp 1.5
  • mikrofonhead
    #333
    Valaki írt egy program nevet valahol a fórumba vmelyik oldalon amitől állítólag sokkal gyorsabban fut a game...vki nem tudja a pontos nevet?
  • garaib
    #332
    Hi Mindenki!!!!

    Aki 8800 kártyát használ, az kapcsolja ki a játékban a Glow-ot, és akkor megszűnik a lefagyás....

    Üdv,

  • zsirfecske
    #331
    nekem ugyanez a gépem kb, csak 9800pro és 2500+ amdxp. cuccok elég lassan töltődnek be, viszont 1280x1027 médium körül eldöcög. mondjuk engem nem zavar a sebesség, de ez tényleg inkább olyan döcögés...
  • Cyrus666
    #330
    Hy!
    Nekem egy ATI radeon 9600 256Ram, 2,5 Celeron proc+1G RAM van. Leszedtem mindent lowra és még így is szaggat néha, főleg az inventoryban, amikor behozza a cuccok képeit. Pedig a minimum gépigény felett vagyok. Ennyire bugos v a gépemen kellene takarítanom egy kicsit?
  • ROMOTO
    #329
    Akkor idézek egy kicsit a "kultúrált", "normális", "civilizált" részt a 316hsz. edből: ""
  • AC2
    #328
    Mondom vicc vót, de jó van akkor...
  • Morfi
    #327
    Hát még öregedj 10 évet...mert tuti hogy nem az én sítlusom ez a kecsegezés nagyzós, nekem legalább van annyi eszem hogy nem próbálok azzal felvágni hogy így meg úgy függök a gépen és közben mindenki gyengébb mint én elven, meg hiába vicc, a kultúra hiánya nem ok arra, hogy másokat próbál lejáratni, megalázni, na de ez a topic nem erről szó, és én úgy véltem hogy akadnak itt még normális emberek, akkikel civilzáűltan lehet beszélni.
  • mikrofonhead
    #326
    :D
  • AC2
    #325
    Nana, ezt azé gondold újra, lehet h rosszul emlékszel :D

    Egyébként nem vagizás volt, csak az ő stílusában válaszoltam
  • mikrofonhead
    #324
    Kly ne vagizz...az én sorcerer-em majdnem szétszedett :D ;)
  • AC2
    #323
    Csak vicc vót ám :)
  • AC2
    #322
    Hanyas vagy te núb? 49-en csak ennyi életed és erőd van? Vmit nagyon elkurhattál! A lvl 32-es karim 2 ütésből lecsapna kecseg
  • Morfi
    #321
    Egészen eddig egész jól bírta az ütést, de mostanra már valahogy nem az igazi :) Amúgy köszi.
  • wedge31
    #320
    Állat jól néz ki a kari.
  • Morfi
    #319
    Nah most így valahogyan szegényke.
  • Morfi
    #318
    Még csak a 3. világ feléné járok, de ez az azték világ elég kemény egy harcossal.
  • mikrofonhead
    #317
    Menj mááá :D ÉS hány világon mentél már keresztül?
  • Morfi
    #316
    Én meg most lettem 46. szintű
    Bár az azték rész kicsit szaggat.
  • mikrofonhead
    #315
    Mosz kezdtem a görög részt az egyiptomimmal..lvl 26 :P
  • Morfi
    #314
    Kiválasztasz egy küldetést és az majd megmondja merre menjél :)
  • amnex
    #313
    visza olvastam a fórumban, de nem találtam hogy ha a hófarkast megölöm,
    merre kell tovább jutni? icy cave vagy micsoda,


    köszi
  • Kly9
    #312
    Kinek lenne kedve arénázni?
  • amnex
    #311
    köszönöm,én uj vagyok és ezért tudatlan :)
    legközelebb már fogom tudni,

    kösz a help -et
  • zsirfecske
    #310
    a szerkesztésért itt fizetni kell, ezért...

    a farkasról meg már volt szó, le kell ütni kicsit a hp-jét és utána belecsalni a csapdába. olvass vissza ha pontosabb infó kell.
  • amnex
    #309


    hogy miért nincs itt szerkeztés fül.. és miért nem látom a képeket sem..
  • amnex
    #308
    elnézést..

    http://www.kepfeltoltes.hu
  • amnex
    #307
    hali valaki megtudja mondani ,hogyan lehet megölni a hó farkast? :)
    2napja ezzel szenvedek ..


    [img] http://kepfeltolto.hu/?img=4xbt [/img]


    http://kepfeltolto.hu/?img=4xbt
  • Morfi
    #306
    Nekem is van egy ilyen küldetésem amire már nincs nyil. Fanfirt vagy milyen sárkányt kell megölnöm :)