59
Ascension to the Throne
  • Cetkamen
    #59
    Nekem az aphorism of gideon-nál mindent jól megadott, de mégsem tudom mit csináljak a piramisnál. tudnátok segíteni?
  • ZaJanga
    #58
    kétlem
    ha mást nem nézel csak a hsz számát :-D
    pedig sztem jó játék volt!
    viszont a párbeszédek nagyon egyszerűek szal lehet meg lehet csinálni gyorsan
  • littleNorbi
    #57
    Magyarítás nem lesz rá?
  • ZaJanga
    #56
    én végig csak authorityt választottam.pénz lesz dögivel.
  • Was
    #55
    Igen, én a hősömmel legtöbbször varázsolni szoktam még akkor is amikor megtámadják, mivel egy triple fireballal, vagy meteorit esővel nagyobb ritkítást lehet véghezvinni.
    Amit még a ládák kapcsán javasolnék, hogy érdemes mindig az authorityt választani, mivel pénzszűkében csak a játék elején voltam, később sosem, pedig megvettem mindig minden varázslatot illetve gyűrűt, amuletet. Igaz én a csatákat csak minimális, vagy veszteség nélkül szoktam lejátszani lehetőleg (tisztelet a kivételnek pl. vérfarkasok, vámpírok ellen :) )
  • Methylisocloro
    #54
    Kösz a választ, ez lesz a legjobb megoldás.
    Mágic power-t érdemes fejleszteni?
    Mondjuk a lenti képek szerint lesz pont bőven fejlesztésre.
  • Was
    #53
    Megnéztem 2004-es screenshotokat, ott volt egy olyan kép ahol a valkyre csajjal lehetett a kalandozó módban nyomulni, ugyebár íjjal a hátán. Úgy tűnik az eredeti koncepció szerint vagy váltani lehetett, vagy inkább a történet vezetése volt olyan, hogy váltani kellett másik karakterre, amit aztán a fejlesztés közben megváltoztattak...
  • Was
    #52
    Én úgy csinálom, hogy a jobb egér gombot lenyomva tartom és úgy forgok az egérrel + WASD
  • Methylisocloro
    #51
    Be lehet állitani a kamerát hogy kövesse a karaktert akkor is amikor fordul? Mert most teljesen ki kell húznom az egérkurzort a képernyő szélére és akkor is nagyon lassan fordul a kép. Engem nagyon zavar :(
  • Underdog
    #50
    grat a végigvitelhez, úgy látszik tényleg csak egy újrakezdés kellett neki :) mondjuk vicces, hogy majdnem a sztori végén derül ki, hogy "hopp kezdheted újra" :D
  • ZaJanga
    #49
    ja
    ráadásul a tulajdonságoknál ott a shooting range meg a ranged damage.
    lehet akartak valami ilyesmit beletenni csak törölték.
  • Was
    #48
    Azt nem értem, hogy a játék során lesz egyáltalán valamikor lehetőségünk távolsági fegyvert használni? Mivel 1-2 kereskedő is előadta, hogy neki olyan gyűrűje van, amit én úgyse tudok használni, mivel nem olyan a kasztom. Illetve volt olyan oltár is (íjjal a tetején nem pedig egy felnyúló kéz), amit szintén nem tudtam használni mert nem nekem való...
  • ZaJanga
    #47
    ruhák, páncélok megszerzési sorrendben:









  • ZaJanga
    #46
    pici bug, ide gyertek utánam :-)




    az X jelöli hol vagyok:
  • ZaJanga
    #45
    Sikerült!
    fagyás nélkül végigvittem :-)
    állat
  • Underdog
    #44
    Oh, tényleg. Elfelejtettem, hogy már német verziót is próbáltad stb, pedig el is olvastam amikor írtad :)

    Ami a verziót illeti, lehet tényleg az a probléma, bár nem hinném, hogy sok féle verziója van...még :)
  • Underdog
    #43
    Szia, hogy válaszoljak a kérdésedre, ez egy RPG/stratégia keverék.
    Esetleg ha anno játszottál C64en King's Bountyval, akkor játékstílusba olyan :) (ha nem játszottál akkor próbáld tényleg ki, megéri)
  • Methylisocloro
    #42
    Mivel képtelenek vagytok válaszolni, kénytelen vagyok én kipróbálni
  • Methylisocloro
    #41
    Ez mijen lyáték? Mihez lehet hasonlitani? hogyhogy körökre osztot?
  • ZaJanga
    #40
    igen igen.Elmondja mikor kell ott lenni meg hogy mi a sorrend ez meg is volt mikor először játszottam vele.De most miután újrakezdtem az egyik kulcsszó 2x van megadva.:-Dpl.: xxxxxxx, yyyy, yyyy az legkisebb legyen most zz az nincs meg és nem is jön Gideon bátyám elő a megfelelő időpontban :-D
    Sajnálom és van egy olyan érzésem lehet az én verzióm a xar.Ti honnan "vettétek"?
  • ZaJanga
    #39
    Újra tettem.Más havernál is néztük stb. Sőt ugye mint említettem már a német verziót is feltettem.A Conrados páncél nem ála van hanem lent a faluban Geltowerben.Viszont Arthur várában kapod azon a pályán a legnagyobb páncél 6000-ért.
  • KobeSoprano
    #38
    ba**eg tényleg már leírtad. boccs
  • Was
    #37
    Az a küldetés pedig nekem is simán ment. (illetve előtte azért kidobott a desktopra, de betöltés után sikerült megcsinálni). Ugye 5000 creditért adta az egyik varázsló a Veritas (vagy valami hasonló) szót, abban az északi várban (Condrad vára?)
  • Underdog
    #36
    *vagy nem emlékszem rá(szégyen, hogy mennyire nem figyelek mit írok)
  • Underdog
    #35
    Sajna nem tudok különösebben hozzászólni, mert pl azt a questet szerintem kihagytam, vagy nem emlékezem.

    Az viszont tényleg érdekes, hogy ennyi bug-gal találkozol :) kezd gyanus lenni. Én "látványosabb" bug-gal csak 1-el találkoztam, az pedig mikor Conrad mondja, hogy a blacksmith-el csináltathatok páncélt magamnak, és sehol nem találom blacksmithet a várában (bár lehet ezt is csak elnéztem mint anno Siggurdot)

    Próbáltad már az újratelepítést? lehet segítene :)
  • ZaJanga
    #34
    Valami nem stimm.Most újrakezdtem és az aphorism of gideon küldinél is bug van.A 3 kulcsszó helyett a bonum-ot kétszer adta meg ezért hiába vagyok ott időben a piramisnál nem történik semmi(nem akarok spoilerezni).
  • Underdog
    #33
    Igen Veliarral simán meg tudtam küzdeni, pedig aggódtam mer láttam, hogy neked bugos volt.

    Amúgy nem 1 nap alatt toltam végig, szóval amikor Siggurdot kérdeztem akkor már rég Annarothba Warland előtt voltam :) csak idegesített, hogy nem tudtam, hogy hogyan kell elfoglalni. (utólag nézve Conrad és köv várnál a harcok könnyebbek lettek volna Siggurd várában lévő egységekkel :)

    Mellesleg érdekes, hogy neked azzal az orkkal is volt gondod (ork bug), mert pl nekem ott is sima ügy volt beszélni vele.
    Minden esetre sok sikert, remélem nem jön elő neked megint a bug :)
  • ZaJanga
    #32
    #25
  • KobeSoprano
    #31
    Sigguardot hogy lehet megölni? ott vagyok a várnál de nem tudok bejutni
  • Alwares
    #30
    Az milyen játék? Ilyen stratégia/rpg? Mert ha valami jófajta keverék akkor érdekel..
  • KobeSoprano
    #29
    kössz
  • ZaJanga
    #28
    Akkor Te simán meg tudtál küzdeni Veliarral!Én ahogy lezúzom a párbeszéd után crash-el a játék.Pedig már közel a végénél jártam.Elkezdtem újból mert tetszik a gém.
    Akkor meddig toltad? :-D Tegnap du.4 től, hogy végigvitted!!?? :-D
  • Underdog
    #27
    Köszi a segítséget, igazából mikor először visszamentem nem tudtam a kocsmárossal beszélni, mint kiderült 1 questet nem csináltam meg ami kellett hozzá :)

    Közbe végigvittema játékot, nekem nagyon bejött...bár az uccso ellenfélsorozat azért nem semmi.
  • ZaJanga
    #26
    A troll után menj a faluba.Ott eldöntöd leölöd e vagy adsz pénzt a kapuőröknek hogy beengedjenek.
    Authority-t ládákba és emelvényekben kaphatsz.Választhatsz majd pénz vagy e között vagy emelvényeknél egyéb opciók közül.
  • ZaJanga
    #25
    Az első faluba Fishmerbe menjél vissza.Ahogy belépsz rögtön balról ott a kocsmáros és ő tud bejuttatni.Beteleportál.A questből is el tudod olvasni.
  • ZaJanga
    #24
    :-D
    Elkezdtem újból!Hátha valami olyan bug ami nem mindig jön elő.Próba cseresznye.Nagyon bejön a gém.utána two worldözök.
    Próbáltad a mentést akkor?
  • Was
    #23
    Egy fórumon olvasgattam, egy két ember ugyanúgy járt, ahogy te Veliar után (crash). De valakinek sikerült végigjátszania.
  • KobeSoprano
    #22
    nem troll ogre, boccs
  • KobeSoprano
    #21
    Sziasztok! elkezdtem a játékot, egy angol fórumon láttam, hogy az első küldi ha lehet a trollos legyen. Azt meg is csináltam, de máshoz nem nagyon tudok hozzákezdeni mert nincs elég authoritym és nem tudok toborozni!

    Segítenétek, hogy hogyan folytassam, és hogy hogy lehet iylen authority-t szerezni?

    Kössz
  • Underdog
    #20
    Sziasztok!

    Bocsi a hülye kérdésért, de Siggurd várát hogy lehet elfoglalni?
    Már mindenkit levertem rajta kívül 1. pályán, már 2. pályát is lassan végigviszem, de egyszerűen nem találom, hogy Siggurd várát hogy lehet bevenni. (már az összes egységet a vára körüli területen levertem, lehet vkivel beszélnem kéne? - ha igen akkor kivel?)

    Pls help, előre is köszi