59
Ascension to the Throne
  • ZaJanga
    #19
    leszedtem a német verziót.
    ugyan az a hiba.
    most már kíváncsi vagyok másnak is jelentkezik e.
  • ZaJanga
    #18
    Ez a tag középen Veliar Anshan városában a démon sereg parancsnoka vagy mi és amíg meg nem ölöd nem tudsz tovább menni a váradba Morrionba:


    Miután leöltem még beszél ennyit majd az utolsó kép után kifagy...

  • ZaJanga
    #17
    Az Ork bug.ezen a kapun mész át de ha beszélsz vele kifagy ezért mellette elmentem:
  • ZaJanga
    #16
    1 földrész ahol kezdessz:


    2. földrész:


    3. földrész ahonnan királyként elteleportáltak az elején:

  • ZaJanga
    #15
    Ha elküldeném neked a mentéseket kipróbálod?
    2 bugot találtam.Az egyik Annarothba van amikor egy ork vezért kiszabadítok majd miután a kapuhoz megyek ő megküzdene velem de kilép a gém.Később nem kisérleteztem vele hanem elmentem mellette.A másik a már említett eredeti királyságomba érve ért Airathba ahol a végső főgonosz démon hadvezért miután legyakom és menne tovább a program egyszerűen kidob.És mivel küldetés itt nem tudsz elmenni a találkozó elől.
    privibe ha átdobod a mail-címedet átküldöm a mentéseket.
    A 3-as az ork fagyás a 11-es a Végső Airath is fagyás.Remélem neked jó és nem a töréssel van baj.
    üdv
  • ZaJanga
    #14
    Siggurd?
    Én nem őt tekintem főellenségnek hanem a Veilar nevű démont a királyságomba.3 térkép van én már az utolsónál járok és ott.
    Helga nem erős.Akkor csatlakozott hozzám mikor még az első falunál segítettem neki.Akkor a boszorkány is veled van még?Az küldi lesz!Haza kell kisérned vigyázz rá harcok során.
  • Was
    #13
    Szerintem is elég kellemes játék, remélem hosszú távon is jó lesz. A 6 fő ellenségből még csak elsőt intéztem el, igaz annak se emlékszem a nevére így hirtelen, de ha odajutok, maj szólok.
    A Helga nevű (nyilas) társtól megszabaduljak (ugyanis a csapatom már kicsit túl nőtt rajta), vagy valahova őt is el kell kísérni, (egy küldetés része)?
  • ZaJanga
    #12
    valaki viszi a gémet?az egyik fő ellenséget valami Valiort nyírtam ki majd ahogy végeztem vel egy pici párbeszéd majd kilép a program.újratettem semmi.másik vga driver de semmi.nem találok a játékról fórumot és ez se valami aktív :-D.
    szal ha valaki találkozott ezzel a problémával pls. írja be ha megtudta oldani.
    esetleg nem jó a made by reloaded verzió?
  • ZaJanga
    #11
    sőt
    tecccik.
    először furi volt de most már bejön
  • _Atti_
    #10
    ezámbiztato volt..:) ték:P
  • ZaJanga
    #9
    tolom nem annyira gáz
  • Goth
    #8
    elég gagyinak néz ki...
  • Voltan
    #7
    A pontszám nem túl bíztató... A németem gyenge, valaki elmondaná, miről írnak?
  • Voltan
    #6
    Hmm. Nem tűnik rossznak, de kicsit gyanús, hogy eddig semmit nem tudtunk róla.
  • vegicsek
    #5
    Jön a jetiiiiiii
  • Tatyla
    #4
    jaja ,táblás...
  • _Atti_
    #3
    "Az 1C gondozásában megjelenő Ascension to the Throne, ugyan a kevésbé népszerű, körökre osztott stratégiák körébe tartozik, ám mégis minden stratéga szívét könnyedén meghódíthatja, hiszen az egészet nyakon öntötték egy jókora adag "szerepjáték szósszal". Egy trónjáról letaszított királyt alakítunk majd, akinek célja, hogy hatalmát visszaszerezze. Ennek érdekében rengeteg barátra lesz szüksége, amivel együtt még több rosszakarót szerez magának. A hab a tortán, hogy mindezt egy cuki kis fantasy környezetben tálalják."

    gamestar
  • _Atti_
    #2
    turn1? ez körökre osztottnak néz ki első blikkre..az igen jó lenne, ha még jo is:)
  • Montanosz
    #1
    PC Dome írja:

    " Az 1C Company év végén megjelenő játéka az ősi Illiar család utolsó sarjának bőrébe helyezi a játékost. A csatákban egyszerre akár huszonkét osztag is részt vehet, mindegyikben tizenhat egységgel. Nézhetjük majd a harcokat egy biztonságosnak vélt magaslatról is, de akár saját épségünket kockáztatva akár bele is vethetjük magunkat a harc sűrűjébe. A küldetések nem egymás után jönnek majd lineárisan, hanem arra kalandozhatunk majd amerre jólesik..."

    Nem zavarna ha MTW klón lenne, némi RPG beütéssel, csak játékélményt adjon.
    Már minden fele fennt van, tölthető.