482
F1 Challenge 2007
  • kecsetihunor
    #282
    ahha... egyetlen kort mentem a nordschleifén (24km vagy mennyi)... vmi 6 perc volt :D
  • bajusza
    #281
    nagyon ütős darab az 53 pályát tartalmazó.
  • kecsetihunor
    #280
    Sztem az F1 Challenge 2007 Seth v3.0 , aztan az F1CT 2007 V4 - a V8-as motorfizikaval, aztan az F1 PRT 2007... nekem nincs meg de sokak szerint az F1 PFT 2007 a legjobb!
    Akik szeretik a kulonolegessegeket azoknak ajanlom az F1 Challenge 2007 Birkuc modjad, tartalmaz 53 palyat (vmi 1970-tol kezdve az egeszet)
  • bajusza
    #279
    F1 Challenge 2007
  • Haresz80
    #278
    f1ct
  • benkoszabi
    #277
    melyik a legjobb 2007es mod?
  • kelemenl
    #276
    köszi nagyon zsír mükszik :D köszi all még 1x
  • kecsetihunor
    #275
    nem kell semmi nagy cucc... egyszeruen letoltod, telepited, s pl te csinalsz egy szervert (create network vagy halozat letrehozasa), irsz egy nevet, es egy kodot, a masik a join network vagy belepes egy letezo halozatba-ra kattintva beirja ugyanazt a felhasznalonevet, es a kodot, kesz is van a halozat.
    persze mindenki kap egy uj hamachis ip-t, s azzal kell majd a LAN halozaton belul dolgozni!!!
  • benkoszabi
    #274
    a hamachi az jó...töltsd le azt kelemen:D - deahhozis kell némi beállitás...amit én nem tudok:P
  • kecsetihunor
    #273
    hat mi gyakran hasznaljuk a hamachi programot (www.hamachi.cc), ami azt eredmenyezi, hogy egy LAN kapcsolatot letesit akar tobb gep kozott is! A halozatoknal (tobbjatekos) lehet valasztani a (LAN/LAN/Igen) menupontoknal a frissitest, es ez nalunk mindig mukodott!
  • kelemenl
    #272
    hello! én segítséget szeretnék kérni abban, h szervert szeretnék csinálni, de mivel routerem van nem látják a szerveremet, na de már most hallottam olyat h nem kell portot nyitni hanem elég ip cím alapján rákeresni a szerverre...kipróbáltuk de ígyse megy! tudna e vki segíteni h hogyan lehetne máshogy vagy vmi ötlet, mert a routerem beállításaihoz egyéb okok miatt nem tudok hozzáférni! köszönöm! (az egyéb okok nem küszöbölhetőek ki!)
  • benkoszabi
    #271
    én meg nem tudom eldönteni a sok közül melyik jobb...mert nekem az életszerűség a fontos...sal minnél jobban hasonlitson az életbeni versenyre...nem csak grafikailag...hanem fizikailag...bár van egy mód,,,asszem turkey...vagy vmi törökös neve van...az elég profinak néz ki..keressétek meg youtube-n...
  • bajusza
    #270
    Én az F1 Challenge 2007-et nyúzom, néha a PRT-féle verziót is.
  • benkoszabi
    #269
    rengeteg 2007es mód készült a challange-hez....érdemes youtube-n körülnézni, nagyon jó videók vannak, méghozzá gameplay videók, ami alapján bárki eltudja dönteni, melyik módot akarja megszerezni, és ezek a módok ingyenesen letölthetők, csak a googleba kell bepötyögni a youtube-n megtalálható mod nevét...
    általában elég jók sztem...minden modder az életszerűségre törekedik, de akár több mod letöltése is jól jöhet, ki lehet probálni mindet...
  • DeO
    #268
    Sziasztok
    Nekem is megvan ez a játék, a KRC moddal, tehát f1 challange 2007 krc mod, ez a teljes neve, torrent oldalról szedtem, és kb 3 hete játszok.
    Az a bajom, hogy nem tudk szervert csinalni, ugyanis van routerem, és amögül nem lehet.
    Van valaki, aki tud csinálni ? Ha esetleg játszana is akkor írjon pm-et!.
  • Mebarak
    #267
    Igen igen! Ez nalam is így van, jelzem h rengetek játékot kipróbáltam és MIND ment simán Vistán! Vagy ami nem........akkor a kompatibilitáson átt kell állítani xpre van win95.......ennyi! Ezt tettem ennél a játéknál is ( így elidnult ) de amikor a versenyt tölti szintén kilép! Azért merem megkérdezni h mi lehet a gond, mert olvasgatam máshol is ( itt is ) h igenis fut Vistán! Tehát vmi más gondja lehet :(
    Ha vkinek van vmi egyéb ötlete szívesen fogadom, mert tuti nem teszek fel XP-t ezmiatt:))
  • Nossssss
    #266
    Hello!
    Nekem mielőtt megkezdtem volna a játékot kiugrott egy ablak ahol be lehetett álllítani a képfelbontást illetve hogy milyen a videókártyám.
    Beállítottam mindent analizáltam és elindult a játék.
  • bepe79
    #265
    Hat, nekem ugyanugy fut Vista es XP alatt is a Need for Speed: Carbon, a SWAT4, a Bus Driver, a 18 Wheels of Steel: Haulin, a BMW M3 Challange, a Hunting Unlimited 4, es meg sorolhatnam, es semmifele gondom nincs. A Carbon termeszetesen az 1.4-es Vista patch-el, de a tobbi game csont nelkul alapbol fut Vista-n is. Es akkor ez csak par, meg sorolhatnam tovabb..
  • Haresz80
    #264
    Xp-s játék nem sűrűn fut Windows 95-ön, ahogy Xp-s Vistáson se. Nem véletlenül csinálnak külön xp-re, és külön vistára játékot. A gépigényed meglehet, annak semmi köze most ehhez. Tessék végre megérteni ezt az xp, vista dolgot. Ez mindenkinek szólt.
  • Mebarak
    #263
    Sziasztok!Letöltöttem én is a játékot, elindítom, látom az EA logot, a videót is végig tudom nézni..........aztan kilép a jatekból, és hibát ír ki.........Mi lehet a gond? Vistam van mellesleg, gépigényem pedig bőven megfelel, helyem is van a gépen.........egyéb 5let?
  • Haresz80
    #262
    Ja és vmiért nem megy benne a tv-s kameranézet, és a teljes autó nézet, csak a sofőrnézet, és a pályakamera nézet megy nekem.
  • Haresz80
    #261
    Sztem ugyanaz, mint az F1ct, csak angol.
  • kecsetihunor
    #260
    s a gamet feltetted... s milyen hud-ja van? milyenek a kijelzok?
  • kecsetihunor
    #259
    nem toltottem meg le... de ha 2007-es akkor Webber nem a williams-nel van... hanem a Red Bull Renaultnal
    nem?
  • Nócika
    #258
    Szia!

    Mi a véleményed, érdemes volt letölteni??? Válaszodat előre is köszönöm!
  • Nócika
    #257
    Blue Dragon Warez :Formula 1 2007 PC Game-F1TeAM http://forum.sg.hu/listazas.php3?azonosito=bdwteam&id=1183319261
  • Haresz80
    #256
    Az a gond, hogy xp-re készült, és ez nem hivatalos kiadás, hanem saját készítés. Sztem.
  • Szili08
    #255
    F1CT V4-es modról van szó! Mondjuk a többi is kilép:S
  • Szili08
    #254
    Hy all! Nem tudjátok mi lehet a baja a játéknak a gépemen?! Az a gondo hogy mindig elinditom a játékot és rendesen bejön miden aztán 1-2 perc mulva kilép és kiirja hogy hiba jelentés küldése!! (Vistám van) Csak ez az egy játék csinálja ezt! Pls segitsetek!
  • Haresz80
    #253
    30.-kán tudok adni linket, addig nem, mert nem regisztráltam 30 napja. Az oldal is sg-s(fórum is)
  • kecsetihunor
    #252
    jha... egy torrent oldal... nem lehet regelni sajnos
  • kecsetihunor
    #251
    egy linket tudnal adni? Pontosan honnan?
  • Haresz80
    #250
    Sziasztok, van egy ilyen játékom (Formula 1 2007 PC Game-F1TeAM) amit a blu dragonról töltöttem. Kint van egy letöltési kép, amin olyan tv-s nyavalya van. Letöltöttem, és nincs semmi ilyen (am. angol nyelvű). Ha valakinek megvan ez, akkor tudna segíteni hogy hogyan kell beállítani ezt a tv-s cuccost?
    Előre is kösz.
  • GyaxyBoy
    #249
    Gyertek online bajnokságra! Akit érdekel: http://www.f1bajnoksag.mindenkilapja.hu/

    Minél többen vagyunk annál jobb! :)

    Csütörtökön indul a bajnokság! :)
  • LeBronjózska
    #248
    lehet PC-re kapni? mert már mindenhol kerestem és sehol sámli nemtalálom sehol...help plz
  • Haresz80
    #247
    Nekem nem kellett telepítőkód....
  • MEX 1342
    #246
    Sziastok valaki megtudja mondani a telepítő kódot?
  • Adler
    #245
    off
    bunda
  • ricsa008
    #244
  • lemongrass
    #243
    we ♥ Kimi! L'Oreal... Mert már tényleg megérdemelte!!!!