482
F1 Challenge 2007
  • Ricko87
    #362
    Hi!
    Valaki nem tudja hogy mi az alapértlemezett TCP/UDP portja az F1CT-nek ill. az F1 Challenge-nek?
    Mert routeren kellene nyitnom portot de nem tudom melyiket.
    Ha esetleg valakinek otthon router van a gépe és a modem között az írjon már hogy ő hogyan tudta megoldani azt, hogy ha csinál servert azt lássák mások is az internetes listában a játékon belül.
    A windows tűzfalon engedélyeztem a játék számára a kivételt, de a router szerintem blokkolja. Olvastam hogy van olyan megoldás, hogy Virtual Servert kell csinálni a router-ban, de sajna nekem ilyen nincs. Egy másik lehetőség a lenne, az van. De itt csak a gépem IP-jét tudom megadni, így szükség van még arra a portra, csak nem tudom a számát.
    Ha valakinek esetleg lenne a problémámra más megoldása, annak a véleményét is várom!
  • zoleee20
    #361
    közben sikerült megoldani mindkettőt. Kivettem a mechanikai hibákat, csak mert felidegesített, hogy a hűtő méretét 5-re állítottam, így a következő futamon nem volt gond a motorral, viszont egy kanyarban kipördültem az első helyről, mert a fékek romlottak el, és itt lett elegem...
  • zoleee20
    #360
    Nekem továbbra sem sikerült a kormányt rendesen beállítani. Még ha picit is nyomom meg a gombot, akkor is nagyot fordul. Próbáltam a beállításoknál a digitális irányítás arányát állítgatni, de 0%-nál ugyanaz a helyzet, mint 100%-nál, ezt nem értem... Pedig ha megnézitek, amikor egy igazi versenyen egy belső kamera nézetnél, ha pl safety car alatt melegítik a pilóták a gumit, és jobbra-balra rángatják a kormányt, akkor a kocsi csak kevésbé fordul, de én ezt képtelen vagyok beállítani...
    A másik problémám, hogy a motor is rosszul van beállítva, mert 4-5 kör után a versenyen rám szólnak, hogy kíméljem a motort, ezt követően 1-2 körrel pedig elfüstöl. Erre van valakinek vmi jó ellenszere?
  • Baw69
    #359
    Sziasztok! Nekem az problémám van hogy a fékem 3.4. körben elmegy és egyszerűen nem lehet versenyezni vel. Milen fék beállítások kellenek hogy kibirjon minimum 20kört?
  • leoon
    #358
    Hali, nekem csupán annyi lenne a kérdésem, h, hogyan lehet a boxkiállásnál a kerék típusát kiválasztani(tehát, h ne mindig a száraz gumikat tegye föl, hanem én ki tudjam választani, h épp melyiket)?
    Kössz
  • dud271
    #357
    nállam xp-is megy
    amúgy én pedig azt szeretném kérdezni, hogy be lehet állítani azt , hogy én azt lássam minta mita at tévében tehát a g-erőt a fordulat számot és a kilóméter órát?
  • bandi007
    #356
    Hy!
    Vista alatt kéne futnia ennek a csodának?????
    Me nálam nem igazán akar elindulni.
    PLS HELP ME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    THX
  • somogyitomi
    #355
    Hello lenen egy problémám....
    F1 Ct 4.1 em van
    és multiplyaerbe megfagy és ki ir valami "read" hibát egy szürke ablakba...
    ienenl még nem találkoztam
  • tajthy95
    #354
    zoleee20: 1.futam közben nem lehet a térképet behozni.
    2.érzékenységet sem lehet beállítani. ha gombbal játszol akkor ilyen. ha kormánnyal játszol akkor ha kicsit fordítod kicsit megy ha nagyot nagyon megy.
  • zoleee20
    #353
    Azóta rájöttem a megoldásra köszi! Feltettem a track pack-et:)
    De lenne két kérdésem:
    1. hogy lehet futam közben a pálya térképét behozni?
    2. a kormán yérzékenységét hol lehet állítani? Mert csak picit nyomom meg a gombot, mégis nagyon elrántja a kormányt. Ha pedig alulkormányzottságot akarok beállítani, arra nem reagál a kocsi.
  • tajthy95
    #352
    zoleee20! próbáld meg úgy hogy nem a grafikai mutatót hanem a konfigurációt állítsd át.
  • zoleee20
    #351
    Leszedtem az F1CT-t, annak a basic verzióját, de ahogy elkezdené tölteni az egyik pályát, kilép. Semmi hibaüzenetet nem ír ki, csak kilép. Mi a hiba?
  • zoleee20
    #350
    Sziasztok!

    Letöltöttem az F1 Challenge 2007-et de az a gondom, hogy néhány pályán a kocsim előtt ilyen idióta színes háromszögek meg csíkok mozognak, és így szinte semmit sem lehet látni. Geforce MX4400-as, 128-as videókarim van. Minden grafikai mutatót alacsonyra vagy ki-re állítok, és még úgy is ezt csinálja. Van viszont olyan pálya, ahol többmindent magas-ra vagy teljesre állítok, és úgy jó. Most elkezdtem tölteni az F1CT-t, ott nincsenek ilyen hibák?

    Előre is köszi a válaszokat!
  • tajthy95
    #349
    Köszi a multiplayer kérdés megoldódott. LAN-ra volt állítva átállítottam Internetre és ott voltak a szerverek. Köszi mégegyszer. :)
  • tajthy95
    #348
    Ja meg még azt akartam kérdezni hogy azt a nézetet ami az elején az introban van hogy fordulatszámmérő ilyesmi azt hol lehet beállítani?
  • tajthy95
    #347
    Köszi csak azért kérdeztem mert hallottam pár olyat hogy van egy csoport aki minden nap játszik szerveren de nekem mindig azt írja ki hogy nincs elérhető szerver.
  • Kreeder44
    #346
    Mondjuk én már rég játszottam de szerintem semmi más nem kell hozzá csak olyan szerverre menj ahol a tiéddel kompatibilis moddal játszanak és csatlakozik.....
  • Sarapetike
    #345
    semmi csak net :XD
  • tajthy95
    #344
    DE VKI SEGÍTSEN MÁR NEKEM IS PLS PLS PLS PLS PLS PLS. az alapjátékon kívül mi kell még ahhoz hogy multiba lehessen játszani?
  • tajthy95
    #343
    melchi! . a beállításoknál a mechanikai hibákat állítsd át normálisra!
  • melchi zedek
    #342
    most mentem egy nürburgringet, a 21-ik körig bírtam, aztán elszállt... :(
  • melchi zedek
    #341
    köszi a választ, ezek szerint nem sok mindent tehetek... bosszantó, mert én is szeretem a kanadai pályát.
  • tajthy95
    #340
    de valaki nekem is segítsen pls. az alapjátékon kívül mi kell még ahhoz hogy multiba lehessen játszani?
  • tajthy95
    #339
    melchi zedek ezt már te állíthattad át mert nekem Kanada az egyik kedvenc pályám és nem egyszer mentem már versenyt 100%os hosszon és nekem simán kibírta. a verseny után az első fékek általába 90-92°-osak, a hátsók meg 95-97°. Akár véletlen, akár direkt van átállítva, nem alapbeállítás.
  • melchi zedek
    #338
    sziasztok!

    tudom, hogy kanada fékgyilkos pálya, de hogyan tudnám megakadályozni, hogy kb a 19-20 körben ne menjenek tropára a fékek?
    próbálkoztam már a fékcsatorna állítgatásával, a motorfék intenzívebb használatával, finomabb fékezéssel, de egyszerűen semmi eredmény, kanadában mindig pont nélkül végzem, és kizuhanni az első helyről azért eléggé frusztráló...
  • bajusza
    #337
    pl. torrentről. Thepiratebay és társai.
  • 00000
    #336
    üdv alap 99-02 től honnan tom elszedni???
  • halzoli
    #335
    Tudja valaki futtatni a programot Vista 32Bit-en?Xp-n jól ment,de Vista alól kilép mindíg,még kompatibilitási beállításokkal is.
  • tajthy95
    #334
    Mellesleg nem valósághű.
  • tajthy95
    #333
    Lámaság! Szanaszét szedi a gumikat és a motornak is megterhelő.
  • Csordaszolee5
    #332
    HY! Szerintetek (az f1ct-ben) ha valaki fékezési segédletet használ, méghozzá úgy, hogy kanyarokba be, egyenesbe ki, szal ki-be kapcsolgatja, és ha pl a hátsó szárny 1-esen van, és a végsebesség iszonyú nagy, de ha benyomja a féksegédletet 360ról 1 másodperc alatt lemegy 160ra: ez ügyes játék? vagy lámaság?(fontos! egy vitát kellene eldönteni :P)
  • tajthy95
    #331
    Az F1 2007-be nem fogsz Schumival játszani hiába akarsz. Mindenkinek megvan a helye ezért nincs hova berakni ha nincs abba a szezonba. Mtotti nagyon sok helyről le lehet már tölteni. De legjobban a thepiratebay-t és a mininova-t ajánlom. De vki nekem is tudna válaszolni??
  • fenegyerek1
    #330
    Hello! Én a Moobs.hu oldalról töltöttem le!Boccs ha ez off volt!!!
  • mtotti
    #329
    nem tudja valaki honnab lehet letölteni a f 1 2007-et
    az e-mail címem:[email protected]
    ha valaki tudja legyenkedves elküldeni
    kössz
  • fenegyerek1
    #328
    F1 Challenge 2007-be nem tud valaki Michael Schumachert betenni? Jó lenne vele játszani.
  • tajthy95
    #327
    Hello! Én soha nem nagyon értettem a multiplayerekhez. Meg tudná mondani vki hogy hogy lehet online játszani az F1 Challenge 2007-el? Köszi előre is.
  • smogboyy
    #326
    Hali! Aki szeret játszani az F1 C-vel az jelentkezzen a
    Simulator World F1 League ligába nem bánja meg :D
    Ezen az olddalon tudtok érdeklődni és jelentkezni:
    http://www.swf1l.extra.hu
  • Adler
    #325
    a kocsik eléggé furcsák, de nincs, abs, sőt kipörgésgátló sem
    gondolom igy korhű, csak nehéz vezetni, a turbosok jol mennek, de melegszenek és sokat fogyasztanak.

    én 20% távon nyomom, 5x szorzóval, igy mindenki 1x kiáll tankolni.
  • benkoszabi
    #324
    hali. ki mit gondol, melyi ka legjobb f1es mód, mármint élethűségre, valós fizikára, és küllemre gondolok...?
  • kecsetihunor
    #323
    hat hogyne probaltam volna... sztem is nagyon vagany... egyedul a Nordshleifen-en nem tudtam csak egy kort menni (regi Nurburgring) az is vmi 6:02 volt :D