482
F1 Challenge 2007
  • luzer66
    #402
    Üdv.Tudna valaki segíteni abban,hogy hogyan lehet elmenteni az általam készített multi pályát?Előre is kösz.
  • Haller
    #401
    Én a következő F1-et telepítettem: F1 Challange KRC 2007.
    Tudom, hogy rongyosrabeszélt téma, de nem teljesen világos: Miért dob ki a program, ahogy rákattintok a "Join"-ra???(Nekem nem ír ki semmiféle hibát, csak kidob)
    Nekem nincs a főkönyvtárba MultiPlayer_ON.bat nevű fájl. ???
    Naggyon szeretném már multiba tolni, uh. kérlek segítsetek!
    Készségetek előre is köszönöm.
  • dragon11
    #400
    Kijött a kövi rész, látogass el ide.
  • misterkrisz
    #399
    üdv. mindenhol olvasom h lehet multizni de senki nem irja le/ nem linkel, valaki megtenné ezt nekem lécci?
    Köszi, üdv:krisz
  • melchi zedek
    #398
    2008. ápr. 27. 10:09 | privát | válasz erre | #385
  • bajresti
    #397
    hello!Honnan lehet beállításokat letölteni az adott pályákhoz????
    segitsen valaki létszi
    előre kösz
    Dog
  • tajthy95
    #396
    Hello! Valaki betudna rakni egy linket ahonnan le lehet tölteni egy jó 2008-as modot? Mert modot sokat tudok csak egyikhez sem találok jó linket.
  • bajusza
    #395
    nem ide való ez a kép, hanem a 18 WoS - Gallery-be.
  • david9205
    #394
  • melchi zedek
    #393
    MultiPlayer_ON/OFF
    Ki/be kapcsolható MultiPlayer mód (interneten való játékhoz!)
    BEKAPCS: "MultiPlayer_ON.bat" futtatása (a főkönyvtárban van)
    KIKAPCS: "MultiPlayer_OFF.bat" futtatása (a főkönyvtárban van)
    a MultiPlayer mód jellemzői: (bekapcsolt állapotban)
    -átáll a multi bajnokság lebonyolításra
    (4. edzés 15 perc, időmérőedzés 20 perc, bemelegítőedzés 10 perc)
    -megoldja azt a típushibát miszerint egyesek a pályára érve is csak a
    boxban megengedett sebességgel tudnak menni, ám ennek az a záloga
    hogy a box utcában sincsen sebességkorlát!!!
    -minden szezonban átáll!

    LeagueMode_ON/OFF
    Ki/be kapcsolható Liga mód
    BEKAPCS: "LeagueMode_ON.bat" futtatása majd ENTER (a főkönyvtárban van)
    KIKAPCS: "LeagueMode_OFF.bat" futtatása majd ENTER (a főkönyvtárban van)
    Jellemzői:
    -internetes ligáknak kedvezően, egységes autótudások
    -minden szezonban átáll!
  • Bacsa Szabolcs
    #392
    nemkel belenézni a viszapilantoba
  • david9205
    #391
    Hello!! Aki tud légszi segítsen:letöltöttem az f1 2008 delucxe-ot és tök jó meg minden csak egy baj van vele a visssza pillantó tükörbe pont fordítva látok mindent mint ahogy kéne szoval amit bal visszapillatóban kéne látnom azt a jobb-ba látom és jobb amit a balba kéne remélem értitek!!Légszi aki tudja hogy lehetne megcsinálni az írjon!!Köszi előre is!!
  • bajresti
    #390
    légyszives segitsetek nekem mondja meg végre valaki hogy lehet online tolni a f1 challange 2007-el.páran kérdezték de nem válaszolt senki kérem aki tudja segitsen elöre kösz .dog
  • Sada01
    #389
    hsw.hu ott találsz egy párat
  • david9205
    #388
    HI!Nem tud valaki 2008-as modot vagy esetleg 2008-as f1-es játékot pc-re??Bocs ha volt már!!!
  • melchi zedek
    #387
    nem lehet.
  • dud271
    #386
    Azt szeretném kérdezni, hogy be lehet állítani azt , hogy én azt lássam minta mita at tévében tehát a g-erőt a fordulat számot és a kilóméter órát?
  • melchi zedek
    #385
    mivel ma már szinte mindenki átvariált fizikájú modokkal nyomja, nem hiszem, hogy sok értelme lenne átvenni a beállításokat, amik nyilvánvalóan csak akkor működnek, ha pont ugyanazt a konfigurációjú modot használod, mint amire a beállítások születtek.
    ezt sajnos mindenkinek saját magának kell megalkotnia
  • 00000
    #384
    vizes pályára vki tud beállításokat? shomának volt régen egy oldala amin ki volt vesézve az f1 challange..
  • bajusza
    #383
    Nagyon jó ez a Birkuc-féle f1 Challenge, mostmár csak ez a kedvenc. A magyar kommentár nagyot dob rajta.
  • bajusza
    #382
    na sikerült belépnem, szedem lefele a Birkuc-féle F1-et.
  • bajusza
    #381
    nem tudok belépni a felhasználói névvel és jelszóval, az admin még levelet se küldött, hogy regiztem az oldalra.
  • dragon11
    #380
    Felcsatlakoztam volna egy jelszó nélküli serverre, ami nem zárt, és exe hibával kibasz a játékból... tört a játékom ezért basz ki exe hibával?PLS HELP.
  • dragon11
    #379
    Sziasztok!Új vagyok, törttel!A c kuplung ok, megnyomom átteszem kettesbe át is megy, és visszavált.Automatikus váltás, automatikus kuplung asszem be van kapcsolva.Please help.THX.
  • melchi zedek
    #378
    na, a szokásos bal/jobb kavar... ehh.
    szóval jobbról a harmadik. :)
  • leoon
    #377
    oké kössz
  • melchi zedek
    #376
    ha bejött az autód, amivel menni akarsz, kattints alul az órás ikonra (balról a harmadik) majd kattints a zászlós ikonra (szintén balról a harmadik) utána gördítsd legalulra és ott megtalálod a race length-t.
    ott be tudod állítani.
  • leoon
    #375
    ja kössz
    esetleg a futam hosszát hogy tudom beállítani h ne csak 5-7 körösek legyenek hanem annyi amennyit én akarok?
  • melchi zedek
    #374
    olvass vissza, már többször le lett írva.
  • melchi zedek
    #373
    állítsd a fékcsatorna méretét maximumra és/vagy vedd ki a mechanikai hibákat.
  • melchi zedek
    #372
    én letöltöttem egy párat, de lószart se ér, hanem ugyanazzal a moddal játszol, mint aki a beállításokat csinálta. én pl egy kört sem tudtam megtenni egy ilyen kapott beállítássokkal.
  • melchi zedek
    #371
    szia!
    töltsd le a birkuc féle modot, abban 1978-tól 2007-ig megvan az összes szezon.
    http://f1_2007.extra.hu/
  • Andreas714
    #370
    Sziasztok!!!
    Van egy Forma 1-es liga,amely tagokat keres! Bárki aki érdeklődik a lehetőség íránt írjon nekem a [email protected] e-mail címre vagy vegyen fel MSN-re a [email protected] címmel! Holnapon is lehet érdeklődni: www.gportal.hu/portal/forma1liga
    Részletekről ezeken az elérhetőségeken lehet velem beszélni!
    Köszi..és jelentkezzetek!
  • blackbull
    #369
    Hali!Az lenne a problémám hogy elkezdek játszani be van állítva automata váltósra és nem vált ha manuálison van akkor hiába váltok felteszi de nem gyorsul a kocsi.:S Szerintetek mi lehet a baja?
  • vicktory
    #368
    sziasztok az lenne a kérésem f1 challenge alá honnan tudnám leszeddni a 2006-os szezont?Megköszönném nagyon!
  • thomasthomas
    #367
    Hi!

    Lenne egy kérdésem: amikor egyedül játszok bajnokságot, lefutom az idomerot, de a versenyre a nem enged továbbmenni..a zászló nem világít a menuben, így passzz..tudnátok nekem segítenui??

    előre is kosz.
  • ady06
    #366
    csá nem tudnátok emgadni a seriljat a gmaenek?
  • rvn
    #365
    üdv! Honnan lehet letölteni a 07 hez az autók beállításait a külömbözö pályákra?
  • bence19940611
    #364
    Sziasztok! Amikor szeretnék a neten játszani nem tudok belépni kilép a játékból és azt írja ki hogy f1 challenge 2007 hibát észlelt ezért leáll.
    Segítseteg leégyszíves
  • Ricko87
    #363
    lemaradt:

    Egy másik lehetőség a DMZ lenne, az van. De itt csak a gépem IP-jét tudom megadni, így szükség van még arra a portra, csak nem tudom a számát.