482
F1 Challenge 2007
  • Narusco
    #442
    http://www.f1topic.iweb.hu/

    sztem innen leszeded a 78-08-at, meg alulról a deluxe 09-et és felrakod és zsirkirály.
  • maxikoxi
    #441
    A DELUX 2009 MODban vannak új dolgok amik régi F1be nincsenek

    vagy csak az autok,pilóták változtak
  • gege97
    #440
    sziasztok vki linkelje má be a f1 legújjab részét vagy amin nyomjátok lehetőlegne legyen torrentes!kössz előre is!
  • krisztianp16
    #439
    Fasza kis mod:)

    Amugy nem tudjátok az miért lehet, hogyha csinálok egy szervert az a fő menüben nem jelenik meg:( Meg még azunoka tesomnak sem lett jó.Vele szeretnék játszani.De mindig más szerverbe kell belépni.Aki letudná írni, hogy kell csinálni pontosan az létszi írjon priviben.
    Kösziszépen elöre is!:)
  • Jammer
    #438
    Időközben rájöttem hogyan kell! A progi erről az oldalról van. Simán ki kell tömöríteni és a 3dbeállítások után már megy is. Ugyanezen oldalon van hozzá 3 patch is amit rá kell rakni és lesz KERS. Annyit hozzátennék a dologhoz, hogy én kitömörítettem az exet ( self extract rarban van ) és az audiokommentárt meghagytam eredetiben mert állítólag magyar de egy büdös szót nem értettem belőle... Torz és nagyon mély. Csak a háttérben hallatszik vmi motyogás. Mindegy, az eredeti tökéletes...
  • simonl #437
    Szaisztok,

    A lentebb említett Delux 2009 engem is érdekelne.....tudnátok egy linket dobni némi magyarázattal, hogyan is működik.....

    Köszönöm szépen
  • Narusco
    #436
    ezt honnan leeht megszerezni?




    mellesleg rájöttem az előbbi problémámra: csak 2007-es játékhoz lhet csatlakozni, a többinél dob ki. valamikor ne makarunk páran játszani ? :) nagyon nincs szerver :\ 1-2 maximum ,azok is 1-2 fősek
  • Narusco
    #435
    ugyanez. engem is kidobál hibaüzenettel ha multizni akarok, asszem vmi Seth verzió. :\tudtok valami megoldást?
  • Jammer
    #434
    Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy a DELUX 2009 MODban ( ha használja valaki ) van -e KERS system? És ha igen, hogyan lehet aktiválni? Mert a billentyűzetkiosztásban semmi ilyesmi nincs...
  • maxikoxi
    #433
    hát igen azt láttam is de nem olyan jó az szerintem :S

    ilyet ír h:

    Én mindig megnézem hogy milyen hátsó szárnyat használnak az ellenfelek és igyekszem ugyanezt használni, nagy eltérésekkel nem érdemes operálni

    hát én honnan tudjam h mit állit az ellenfelem :S

    semmi konkrétat nem ír.

    meg nekem magyar is. és ez meg itt folyamatosan löki azh angol kifejezéseket :D
  • krisztianp16
    #432
    Ahova a játékot felraktad,ott van egy szöveges dokumentum és aban levan írva mit-hogyan kell baálitani a kocsin.
  • maxikoxi
    #431
    Na ebből a 2 üziből semmit nem értettem :D
    de biztos :D
  • krisztianp16
    #430
    Vagy nézdmeg mert elvileg neked is bent kell lenni a főkönyvtárban:)
    Aztán majd szólj:)
  • krisztianp16
    #429
    ja bocs XD

    Küldök privit, hogy mit hogyan álitcsbe:)
    Aztán majd írj, hogy sikerült:)
  • maxikoxi
    #428
    haveromék nehézségéből ???? :D
    az érdekes :)
  • krisztianp16
    #427
    Hello!

    A játék főkönyvtárában találsz egy szöveges dokumentumot elvileg ha az van meg ami nekem...és aban részletesen levan írva mit, hogyan kell beálitani.

    Amugy ha lehagynak akkor vegyél vissza az eröségükböl:)
  • maxikoxi
    #426
    PLS valaki nem tudna egy oldalt ahol jól részletesen le van írva h állítsam be az autót

    haveromékkal játszok neten.
    és már kicsit idegesít h a beállításaikkal lealáznak :)

    Bahrein-be kéne egy jó beállitás :)
    olyan 1:28-1:30 körüli :S

    PLS aki tud segítsen
  • krisztianp16
    #425
    Szivesen:)
  • krisztianp16
    #424
    Okés:)

    De azt a netet ketten fizetitek.Mert aztol,hogy egy cégtöl rendelitek a netet aztol még lanba nem tudtok játszani.Csak interneten...
  • szavulyzsolt
    #423
    ok
    kösz szépen
    ezt már próbáltam, és én is úgy vélekedtem róla, hogy mennie kell, de nem nagyon akar. de azért nem adom fel a reményt. kösz
  • krisztianp16
    #422
    Ha még olvasod:Akkor ne a profit meg ilyeneket álics.
    hanem a piloták eröségét és agreszioját tedfel 120% biztos lehetsz bent,hogy Massáék lesznek elöl:D
  • krisztianp16
    #421
    Jééééééé vallaki van itt:D
    Ha egy hálozaton vagyytok akkor probáljátok meg lanban...
    vallamelyitök csinál szervert a másik meg bejelentkezik:)
    Ha egy hálozaton vagytok akkor sikerülnie kell...
  • szavulyzsolt
    #420
    valaki tud segíteni
    a szomszédommal egy hálózaton vagyunk, se nem tudjuk a multiplayerben hogy lehet beállítani, hogy mindketten játszunk
    előre is kösz
  • krisztianp16
    #419
    Senki sem néziezt a topikot?:S
  • krisztianp16
    #418
    vallaki választ,létszi.............................
  • krisztianp16
    #417
    Ne ott álicsd átt...

    hanem a segitségekben:)

    a % lékot...:)
  • krisztianp16
    #416
    hello

    vallaki létszi írjon hogy kell szervert csinálni...
    köszielöre is...:)
  • Maci81
    #415
    Sziasztok!

    Nekem a F1 Challenge 2007 KRC-s változat van meg. Mitől van az hogy mindig a gyengébb pilóták vannak elől a versenyben (pl Davidson, Sutil stb). Hiába állítom az ellenfelek erősségét profira, vhogy ezt még sem érzékelem. Az edzésen is mindig elsők között vagyok!A valenciai pályán (a városin) is futottam 1:38 as időt, még a közelében sem voltak a többiek, pedig előtte állítottam be a Profi erősséget!
    Mi lehet a baj????
  • krisztianp16
    #414
    Én megyek,írtam mail-t.
  • bator01
    #413
    Helló.

    Indúlna egy liga az F1 Ct-ben. Aki akar jelentkezni az e-mail-ban vagy msn-en keressen meg, mert a fórumra nem érek rá. Négyen vagyunk és még négy embert várok. E-mail: [email protected] Msn: [email protected]
  • realcsa
    #412
    Sajnos ahonnan én leszedtem az a link már nem jó!Ne kérdezd h miért....Azért tess: http://www.gphungary.hu/letoltes.php?letoltid=8220
    Próbáld meg hátha...Valaki az én kérdésemre tud azért valami megoldást?Nagyon fontos lenne , köszi..
  • Haller
    #411
    Honnan szedted le????Linkeld be pls!Mert amit Én leszedtem az nem megy.THX
  • realcsa
    #410
    Nem rég szedtem le az F1 CT 2007 V4 -et.Az lenne a kérdésem ,h amikor multiban játszok,akkor mindig átáll ligamódra!Hiába állitom be a fömenüben single módra!!
    Ez azért rossz mert ha megnyerem az idöméröt,akkor a boxbol kell h induljak!!lécci segitsetek !!
  • david9205
    #409
    Nem tom lehet
  • Haller
    #408
    Azt a verziót most szedem. Ez már vagy a 4. változat lesz.
    Ki fogom próbálni! Szerinted ez jó lesz?? Menni fog?? Az a bosszantó, hogy mindeggyiknél ugyanazt csinálja: single player->no problem, multiplayer->kidob a windowsba! Nem lehet, h legalább SP2 kell neki, mert nekem nincs is Service Pack-om most?!

    Aki tud, SEGÍTSEN!!!PLS
    Üdv.: Haller
  • david9205
    #407
    Az is kilép amivel mi játszunk??A F1 CT 2007V4??
  • Haller
    #406
    Megnéztem a " http://f1ctliga2008.gportal.hu/ " oldalt és tetszik az ötlet. Csatlakoznék is, mihelyst tudok multiplayer-ezni! Valaki segítsen, hogy miért nem megy egyik program se a kettő közül!!! ???? Mikor csatlakozok egy szerverhez minden hiba nélkül kidob a windowsba.
    Kérlek segítsetek!!!!!!!!

    Köszi: Haller
  • david9205
    #405
    Hello!F1-es liga indul akit érdekel kat.ide http://f1ctliga2008.gportal.hu/ Gyertek minnél többen, hogy jó versenyeket fussunk!!
  • dragon11
    #404
    Nekem se ment..
  • Haller
    #403
    Most ezt a típust telepítettem: F1 Challenge PRT 2008 v3.0
    Teljesen jó, magyar, meg minden, de ha multiba csatlakozok, ez is KIDOB!
    Ugyanúgy, mint a másik...nem ír ki semmit, csak kidob windows-ba???!
    Ez mééér van?? Valaki segítsen!!!!!

    Köszi: Haller