160
Ittas állapotban történtek velünk...
  • Gunnersboy
    #120
    na lol :D
  • bardocz
    #119
    az a haverod c kategóriás?
  • gyuri12
    #118
    mármint általános iskolai 7.-es???!!! én 6.-os vagyok,tehát még van időm...:D
  • HUNtalicska93
    #117
    figyelj,mai világban,már az a divat,vagy szokás,hogy 14-15 évesen már buliba járnak,bebasznak,meg hát stb...na meg a haverom épp pénteken vesztette el a szüzességét 7.-es létére,én meg ma,meg tegnap délután rugtam be úgy,hogy a "józan" tesóm vitt haza:/ hova fajul a világ,pedig úgy indult,hogy ittunk egy doboz sört(fejenként) mert meleg volt,utána hubertus,royal vodka,és egy kis jim beam....
  • bardocz
    #116
    enye benye ott hagytad a sört amit megihattál volna ha van nálad pénz ez felelőtlenség!
  • gyuri12
    #115
    anyám:/ most voltam olaj meccsen,gondoltam kérek egy sört,de hát ott volt a nővérem is...én meg nem vittem pénzt:D szal megszívtam... pedig mindenki körülöttem sört ivott,azthittem,hogy elkérem valakitől a sörét:D
  • bardocz
    #114
    ki tiltja meg?
  • gyuri12
    #113
    13 évesen???!!! én miért nem hányhatok le mindnekit részegen?:D
  • bardocz
    #112
    van másik,aki rendőrkapitányságot hányta szét,de vele nem találkozok inkább:D sátánista érvagdosós:D
  • Reyes
    #111
    Eddig bardocz vezet, ki az, akinek a haverja több öreg nénit, és buszmegállót hányt szét?
  • bardocz
    #110
    nekem egyik haverom részegen buszon ült és megfejelte úgy ablakot kanyarban hog az berepedt lehányt egy öreg nénit,és a buszmegállót is széthányta
  • HUNtalicska93
    #109
    egyszer lehánytam a buszmegállóban egy öreg hölgyet,konkrétan tavaly,de szégyeltem magam,mer akkor 13 voltam,és 4 napja vok 14:S
  • Calver
    #108
  • gyuri12
    #107
    jajj:D
  • kulabácsi
    #106
    ehh az szép
  • Gunnersboy
    #105
    fu na, voltunk kint haveromék kertjében, aztán mindenki szépen fülig érő szájjal ment haza már estefele, egyik haverom meg nemtom, de nagyon hatott neki az a sok tömény meg valami virágporallergia de a gyereke néha rátörtek ilyen rohamok és akkor a gyerek igy befeszült aztán ment előre és elkezdett verekedni egy bokorral -.-
    aztán ilyeneket beszélt hogy ha mégegyszer rájön fussunk el, mert nemakar minket megölni, meg hogy tudja kontrollálni....jóvolt
  • kulabácsi
    #104
    deh, csak nem volt semmi igazán nagy story:)
  • gyuri12
    #103
    hejj mivan mostanában senkise rugott be?:( IGYATOK MÁN!
  • gyuri12
    #102
    és pont a 101-edik hszben?:D hát ez ritka hülye:) ha nme részegen csinálja,elsem hiszem:D
  • Reyes
    #101
    Ezt ki csinálta már meg ugyanígy részegen?:D
  • kulabácsi
    #100
    ez kész bazeeeeeeeee:DDDDDDDDD
  • Gunnersboy
    #99
    neeeeeeeeeeeeee, és ezen nem kelt fel :DDDDD lol
  • Reyes
    #98
    Ez a mondta kicsit zavaros lett, de azért remélem értitek:D

    Csak nézzétek:D
  • Reyes
    #97
    Én csak egy videót be haveromról;)linkelnék
  • kulabácsi
    #96
    én nemtom én semmimet nem törtem el soha részegen, de ismeretlen eredetű lila foltok szoktak lenni:D
  • kulabácsi
    #95
    pontosan, nekem mindig ment a 2 együtt, csak tudni kell hol a határ, ha meg netudod akkor így jártál:D
  • TCelica
    #94
    a párom is csinált egyszer ilyet ... csak ő éppen nem kézen hanem fejen állt és a sár kellős közepén, félcsupin (a felsőjét rám adta mert fáztam) :DDD
  • Szeszmester
    #93
    Aki hülye...

    Piára egyébként lehet szívni. Meg beszívva is lehet inni, az mondjuk keményebb. De aki nem bírja, az inkább ne csinálja...
  • Gunnersboy
    #92
    linkt!! :D
  • kretyás
    #91
    gyerekek ez /fav

    majd mesélek énis ha lesz kedvem
  • toysoldier
    #90
  • gyuri12
    #89
    meg egy írás tanárt...
  • gyuri12
    #88
    lniket lniket linket!
  • toysoldier
    #87
    nembaj, linkeld csak :DDD
  • wordsworth
    #86
    Huh piás történet? :) Pécsen alsónadrágban rohangálni, utánna meg kézen állni és betörni a fejed? sztem is :D
    Nem akarok linkelni kepet mer tul csunya :D
  • TCelica
    #85
    jó hely, szeretem :))
    és szép is, főleg a vargahegy ruzsinszőlő ... rész
    a vár meg gyönyörű (igaz az már diósgyőr)
  • nyamiag #84
    hát mert hülye vagy :|
  • Picizöldfül
    #83
    Egy dolgot ne csináljatok!! Ha piáltok akko Nesszíjjatok füvet mellé!:)) Tapasztalat..Múltor arra eszmélek hogy éppen zuhanok a Tisza gátról lefele..
  • Yan
    #82
    ha ennyi ideje sikerült megöriznem a seggem szüzességét,
    akkor erre a kis idöre akár eröszak utján is vigyázni fogok.
    :)
  • Yan
    #81
    klikk a nikkre ;)