22709
nincs egy normális lány, aki nem csak külsőleg hanem belsőleg is kibírható
  • pett3rson
    #20707
    ja, nem írtam, hogy ha ezt feldobod, akkor már megvan a gördülékeny beszélgetés, kicsit agyalj azért, ne Én adjam a szádba a szavakat, ezt írtam neked 2 hsz-el korábban....
  • pett3rson
    #20706
    nem értem a kérdésed :)

    ha már feldobod azt, hogy képzeld mit láttam a national geographicon, tudod van az a túlélő csávó, a byrl gryls vagy ki, hát az megevett egy egész bogarat!!!

    na ezen majd elkezd fúj, de gusztustalan meg ilyesmit mondani, meg nevetni és kész.

    egy kicsit gondolkozz, hogy mi szokott veled történni, még lehet hogy vicces is volt, azt is felhozhatod, hátha bejön. mindegy mi az, mert ha bejössz neki, akkor kajálni fogja a legkisebb ökörséget is amit mondasz, ha meg nem, a legnagyobb poénon sem fog felnevetni..érted?
  • bigbigle
    #20705
    És ha megvan a téma akkor hogy lehet egyszerűen elkezdeni egy gördülékeny beszélgetést?
  • pett3rson
    #20704
    bármi ami érdekli, ezt neked kell vagy kellene tudnod, de jó lenne olyan ami neked is szimpatikus, mert a közös érdeklődési kör mindig egyszerűbbé teszi a dolgot. minden téma rendes, ha mindketten érdeklődtök utána és ez lehet akár az éti csiga szaglószerve is...már ha van neki :)
    mint mondtam, ne bonyolitsd túl, nem kell túl misztifikálni, egyszerű, hétköznapi dolgok, mint pl a suli, egy új film, mit láttál a tv-ben ami érdekes volt (nem való világ, bár ha érdekli akkor az).
  • bigbigle
    #20703
    Ezt értem és nem is az a célom hogy betanuljak egy szöveget hanem akár elég lenne annyi is hogy mi az amiről érdemes vagy jót lehetne beszélni (nem tudok rendes témát se)
  • pett3rson
    #20702
    az a helyzet, hogy erre ne várj mástól segítséget, mert egyszerűen nincs rá mód, hogy betanulj egy szöveget és azt mond vissza..érted a szituációt? leültök ott a meccsen és elkezded mondani a szöveged..de a lány mást válaszol, mint amit vársz...akkor mit csinálsz? szünetet kérsz, kimész wc-re, megnézed a súgódat és folytatod ott ahol abba sem kellett volna hagynod? Ez nem így működik, ennek természetesen kell jönnie és fog is, csak nem kell parázni - tudom könnyű innen mondani, de ez tényleg így van. Lazán kell venni, ne akard elcsábítani rögtön, meg nagyon akarni az egészet, mert attól csak begörcsölsz. Érezd jól magad és ennyi, figyelj rá mit mond és arra válaszolj vagy úgy formáld a kérdéseidet. Ha megfelelő humorérzékkel rendelkezik még benyomhatod poénnak azt is, hogy milyen kínos szituban érzed magad és tökre izgulsz...ha nevet, akkor vette a poént, ha nem..nos akkor nem :)
    ha már többször elment veled különböző helyekre, akkor meg egyébként sem kellene feszengned, nem első találkozás ismeretlenül, lehetnél felszabadultabb.
  • bigbigle
    #20701
    És szerinted hogy kéne( (mert mint már írtam számomra nem egyszerű egy gördülékeny beszédet létrehozni meg témát választani)
  • Katsuo88
    #20700
    Mindenkinek kössz mindent, hétfőn kiderül.
  • Ziacska
    #20699
    A történetedből annyi kiderül, őszinte egyenes kapcsolat "van" köztetek. Nincs szó elkalandozásról, sem elhidegülésről. Valószínűleg a lányka tényleg csak azt szerette volna, ha elgondolkodsz kicsit.
    A további bejegyzéseid is arról árulkodnak, "tudod ki és mi a fontos számodra." (elgondolkodtál)


  • Katsuo88
    #20698
    De ne értsétek félre, nem vagyok agresszív, soha nem emelném rá a kezem, soha nem bántanám...
  • Katsuo88
    #20697
    És mindenképp megérdemlem, de én már bizonyítani szeretnék neki, érted? Volt már hasonló, amikor ez csak egy darabig ment 2 hét, 2 hónap... De már kifejlesztettem különböző dolgokat, amiket, ha alkalmazok nem leszek olyan ideges, elmegyek futni stb... Én nem akarom elveszíteni, mert már, amikor először megláttam úgy meg fogott, hogy azt a legtöbben el sem tudják képzelni... És... Tudom, hogy egy barom vagyok és voltam, de többé nem leszek...
  • Katsuo88
    #20696
    De érted, ő a tökéletes nő maga, szexi, megértő, normális, nem anyagias és tényleg azért szeret (remélem még mindig), ami és aki vagyok...
  • Katsuo88
    #20695
    Nem féltékenység a téma. Úgy beszéltem vele, ahogy nem kellett volna, őt okoltam egy dologért, amiről nem is ő tehet. Nem szidtam le, nem rágalmaztam, hanem olyat mondtam neki, hogy ő a hibás, ő nem törődik eléggé velem és a kapcsolatunkkal. És tudom, hogy a szóbeli=0, ő is azt mondta, hogy nem a szavaim, hanem a tetteim számítanak, de mit villantsak egy nap alatt akkor hétfőn? Érted. Ez csak hosszabb távon megy...
  • gergely1991
    #20694
    Ha nagyon rosszat tettél vele szemben(pl.:féltékenység) akkor megérdemled,de mondjuk ez nem tarthat örökké.Valamivel ki kell engesztelned (csak a szóbeli bocsánatkérés=0). Ha ez hosszabb ideig tart akkor már rezeg a léc.Mondjuk nem kockáztatnám azt a lehetőséget amíg csak,szex a téma addig nem beszélgetnék el vele,mert inkább a komoly dolgok nem pedig a.., mert lehet hogy rosszul sülne el a dolog.
    Azért várd meg a többiek mit szólnak hozzá.
  • Katsuo88
    #20693
    Sziasztok!

    Én megtaláltam az egyik ritkát, már lassan 6 éve, de most nem vagyunk a legjobb viszonyban. Megszegtem az ígéretem vele szemben, már nem először. Úgy beszéltem vele, ahogy nem érdemelte meg, őt tettem felelőssé egy olyan dologért, amiben semennyi része nem volt, mert teljesen az én hibám volt. Jelenleg abban a helyzetben vagyunk, hogy hétfőn találkozunk és az én kérésemre nem kommunikálunk, mert úgy éreztem megalázó helyzetben vagyok. És az ilyen helyzetekről mindig úgy beszéltünk, hogy ne hagyjuk megalázó helyzetbe hozni magunkat a másik által sem. Szóval azért kértem, hogy hétfőig gondolkodjunk mindketten (nem azok, hogy szakítsunk-e vagy nem, mert és szeretem és vele akarok maradni), hanem azon hogyan viselkedjünk egymással a továbbiakban. Az volt számomra a megalázó, hogy mióta ugye megszegtem az ígéretem és kialakult ez a rossz légkör mindig csak a szexről tud beszélni. Ami önmagában nem lenne baj, mert férfi vagyok, imádok vele szexelni, de semmi másról nem tudunk beszélni, mert úgy gondolja nem érdemlem meg, hogy a lelkiekbe belemenjünk. Sok mondatban utalt arra, hogy szeret és velem akar maradni és olyat is mondott ez egy lecke nekem.
    Elmondtam neki, hogy nem vagyok gyerek és nem kérek leckét, hanem beszéljünk meg mindent, de egyelőre nem akarja, ahogy írtam a hétfőben állapodtunk meg.

    Szerintetek jól tettem, hogy nem hagytam fenn állni a számomra megalázó helyzetet? Szeret a férfi olyan férfi lenni, akiért megőrül a csaja, én is ilyen vagyok, de tényleg csak erről szólt szinte minden az utóbbi napokban és azt mondta semmi másról nem akar beszélni. Azt hozzátette, hogy velem képzel el bármit is szexuális téren és tényleg soha nem volt megcsalás a kapcsolatunkban. Egyik részről sem, ilyen téren maximálisan bízom benne, pedig távkapcsolatban élünk.

    Lényeg a lényeg régebben, amikor megbántottam megalázó helyzetbe hoztam magam nála (számára is megalázóba, mert úgy esküdöztem és könyörögtem, ami szánalmas volt és megbeszéltük nem térek vissza erre) ezért is kértem, hogy majd csak hétfőn beszéljünk. Akkor majd lesz rá egy egész napunk. Úgy érzem így, ezzel a szünet (de nem a kapcsolatunkban) vagyok hű ahhoz, hogy figyelek a büszkeségemre is, még akkor is, ha hibáztam. De többé már nem fogok, ő egy csodálatos nő, teljesen belé estem és 6 év alatt ez semmit nem halványult...

    Nyugtalan vagyok... Szerintetek velem marad? Jól cselekedtem?...
  • sz4bolcs
    #20692
    Az a probléma, hogy úgy adsz reportot, hogy lefelejtesz ilyen apró kis részleteket, hogy már ilyen viszonyban vagytok, hogy meccsre járogat veled a csaj. Akkor már csak mélyítened kell a beszélgetéseket.
  • bigbigle
    #20691
    Azt nem mondtam h nem beszéltem vele, csak épp nem annyit amennyit másokkal általában ( és így is már elvittem 2 meccsre és ott picivel többet beszéltünk de lehet h csak én éreztem úgy.

    A beszélgetéssel nálam ott a gond szerintem h inkább kérdezek ( mert az könnyebb számomra) és szerintem emiatt akad el nagyon hamar a folyamat.

    De várok minden megjegyzést.
  • sz4bolcs
    #20690
    vááárjjááámáá' Azt mondod, hogy úgy akarod elvinni meccsre, hogy osztálytársak vagytok, de még két mondatot sem beszéltetek?
  • bigbigle
    #20689
    Arra jutottam hogy jövőhét pénteken les rá kiváló alkalmam ( mert van egy kedvenc kézi csapata és elviszem az utolsó szezoni meccsükre) és ha más nem akkor úgy se fogok parázni mert utána még 2 nap lesz suliból és ha rosszul sül el akkor majd a szünet feletteti ha meg jól akkor nagyon boldog leszek.
  • vegicsek
    #20688
    szard le, próbáld meg. sokkal jobb arra visszagondolni, hogy hoztál egy döntést, (akár jót, akár rosszat), mint arra, hogy meg se próbáltad
  • bigbigle
    #20687
    Köszi mindenkinek a választ.
    Még annyit szólnék hozzá hogy úgy tudni tudok róla dolgokat csak úgy elindítani és belelendülni abba a bizonyos beszélgetésbe vele nem egyszerű (és ő vagy nem ideges vagy jól leplezi)valamint az lehet hogy elutasít csak akkor meg ott van az a bizonyos para h osztálytárs és h mindennap találkozok utána is vele (meg ugyebár a barátnőivel mindent megoszt és nem tudom én valamért mindig a legrosszabbra gondolok)
  • sz4bolcs
    #20686
    Szockörben azért elég meredek dologgal kell beszélgetést nyitni, hogy elutasítást kapjon az ember. A "Tudod, milyen jót fostam reggel?" általában még nem elég. :D
  • pett3rson
    #20685
    a legfontosabb amit tanácsként adhatok, hogy Ő is ember. Ugyanolyan ideges és ijedt lesz, ha odamész hozzá beszélgetni, mint Te, sőt talán még kicsit jobban.
    Mivel nem ismerjük még annyira sem mint Te, sajnos többet nem tudunk annál mondani, hogy menj oda és beszélj vele. Akkor derül ki minden és lehet, hogy elsőre el fog utasítani ijedtében, de ha valamennyire is tetszel neki, akkor ez egy hatalmas piros pont lesz nála, hogy kezdeményeztél, embernek, Nőnek nézted és érdeklődtél utána.
    Legfontosabb, hogy tapasztalatokat szerezz vele/nála és megtudd mi érdekli őket, mivel keltheted fel az érdeklődésüket az irányodba. Ez is egy művészet, amit meg lehet tanulni :)
  • sz4bolcs
    #20684
    Amúgy ez nem egytényezős dolog, hogy 'ha bőbeszédű vagyok, akkor tetszem, értékes vagyok, ha pedig keveset beszélek, akkor nem'.
    Régebben én úgy gondoltam, hogy be vagyok zárva a saját kis világomba, és másról nem is vagyok képes kommunikálni...és még arról sem, de ebben az introvertáltabb emberek sokszor nagyon erősen alulértékelik magukat.
    Én sorozatosan megkaptam a legtöbb ismerősömtől, hogy baromi nyitott vagyok, és érdeklődő, miközben mindig pont az ellenkezőjét gondoltam magamról. Majd meglátod, ha érdekel a lány, és nyitsz felé, olyan jókat fogtok dumálni a cukker csajos dolgairól... mondjuk ha szerelmes vagy belé, akkor először beletörhet a bicskád, de ez valószínűleg így van jól.
  • sz4bolcs
    #20683
    csajokkal bármiről el lehet beszélgetni, csak elkezdeni nehéz, mert nincs kiírva a topic címe. :P
  • IXEMGabeo
    #20682
    ha a hétköznapi dolgokról beszéltek, akkor finoman rátérhetsz a családi életére, korábbi élményeire rákérdezhetsz, sőt a nők nagyon szeretnek filozofálni is, persze ez is természetfüggő ki mennyire türelmesen áll hozzád egy adott témában...egyébként most olvasom Gergő is így vélekedik erről, tehát reméljük segítettünk e támpontokkal:)
  • gergely1991
    #20681
    Kiindulási pontként javasolnék ezt-azt amit csak akkor kell megtenned ha érdemes:
    Ha egy osztályba jártok akkor először iskolai dolgokról való kommunikáció mondjuk, dolgozatok,házidogák,rendezvények,ha már rendezvény lesz-e valami tánc vagy más ilyen jellegű, elhívod ha elszeretne menni(ebből bármi kisülhet). Esetleg még iskolai múltjáról(hol és mit tanult). Szerintem ilyen hétköznapi dolgokból kell kiindulni.
  • bigbigle
    #20680
    Abból tudok egy párat csak az hogy egy beszélgetést alig tudok elindítani ,de ezt mint írtam ilyen a természetem erre is jól jönne valami tipp.
    Azt hogy nem jövök be neki azt előbb meg kell hogy tudjam, de addig is kihasználnám a lehetőséget (meg úgy is feltűnne)
  • gercse
    #20679
    Meg kéne tudni, hogy miket szeret csinálni szabadidejében, mi az érdeklődési köre.
    Ez kiindulásnak nem lenne rossz, ha megvannak, akkor kicsit elmélyedni a témában, és ezzel közeledni felé.
    Ez csak egy tipp.

    Amúgy meg ha nem jössz be neki, akkor tök mindegy :D (ez meg csak tapasztalat :D)
  • bigbigle
    #20678
    Hali.

    Remélem nem köveztek meg hogy ide írom (végső elkeseredésemben már csak ezt a témát látom úgy hogy a kérdésemre tudnátok válaszolni).
    Volna egy problémám: én alapból nem vagyok valami bőbeszédű (sőt alig beszélek ,mert alapjáraton egy unalmas lénynek tartom magam ez lehet rá ok is)) még a családtagokkal sem és ez annyira nem is zavarna ha nem terjedne ki tágabb körökre ,de sajnos kiterjed. Van egy lány az osztályban aki olyannyira megfogott mint kinézetileg mint belsőileg hogy már csak rá tudok gondolni és ott a probléma hogy nem csak az iskolában/órákon találkozunk hanem ráadásként még ugyan azzal a busszal is járunk (sőt majdnem ugyan ott lakunk) ,ami akkor nem is volna probléma ha tudnék vele miről beszélni, de sajnos semmilyen témáról nem tudok ,és ez valószínűleg az én hibám. És erre a problémára szeretnék kérni tanácsot vagy bármit ami segíthet mert még addig szeretnék lépni amíg van reményem.

    Ha tudnátok segíteni akkor nagyon hálás lennék.
  • The Moderator
    #20677
    ok
  • pett3rson
    #20676
    nyugodtan irhatsz ide is, nem muszáj pm-be. nem, nem jár ide, legalábbis nem tudok róla, de kétlem, hogy regisztrált volna, nem az Ő profilja, inkább facebook-ol.
  • pett3rson
    #20675
    összekeversz valakivel szerencsére :)
  • pett3rson
    #20674
    csak Téged nem értelek, hogy ezzel, most mit akarsz mondani.
  • The Moderator
    #20673
    te nemrég szakítottál a barátnőddel és most újra összejöttetek?
  • The Moderator
    #20672
    a videó mondanivalóját nem érted?
  • pett3rson
    #20671
    nem értelek...
  • The Moderator
    #20670
    az önzőséget
  • pett3rson
    #20669
    de.
  • pett3rson
    #20668
    mit is szeretnél ezzel bemutatni kedves móderátór?