22709
nincs egy normális lány, aki nem csak külsőleg hanem belsőleg is kibírható
  • pett3rson
    #20747
    Üdv a valóság sivatagában :)
  • IXEMGabeo
    #20746
    helyes...
  • Pretorian
    #20745
    Búék Mindenkibe!
    Értem miről beszélsz, de ma a csapból is az folyik, hogy már 17-18 évesen kötelező ribancnak lenned, különben nem fog befogadni az a közeg, amelyben élsz. Ha meg pali vagy akkor csinálj magadnak buzi fejet meg legyen tarajod és sokat legyél a Studioban meg a Coronitában. Bekapcsolom a tévét (az elmúlt 1.5 évben ötnél kevesebb alkalommal történt ilyen), és meglátom ezeket az úgynevezett vj-ket a Viván mint a Kristóf meg az Özge kutyája, akiket úgy rúgnék meg nekifutásból hogy a következő Apollo-programmal hoznák vissza őket a Holdról, vagy az éppen aktuális VV -lineupot a szokásos huszonegykét éves szopós szájú szilikonos nemkurva kiscsajokkal, meg a tarajos jampikat akiket már említettem, és kb. 3 perc után ki is kapcsolom. Aztán felmegyek a Facebook-ra, ahol az üzenőfalon legalább 40 "Tudd meg, homokos vagy-e?" kaliberű kémalkalmazást osztanak meg ugyanezek a formák óránként, 2 darab tükörben fényképezett egészalakos pucsítós kép között, majd kilépek, és örülök hogy 1 vagyok az ezerből, bármivel is foglalkozom.
  • Pretorian
    #20744
  • IXEMGabeo
    #20743
    helyes örülök neki, ha megtaláltad a számításod:)
  • pett3rson
    #20742
    mi még régi vágásúak vagyunk, monogám típusok, nem ez a hebrencs, mai fajta :)
    tisztában vagyok magammal, Ő is tudja mit akar, elég felnőttek lettünk egy komoly kapcsolathoz.
  • IXEMGabeo
    #20741
    nem felejtettem el, mesélted kb nem is tudom fél? éve, azóta is együtt vagy vele?

    csak gondoltam megkérdezem hátha van már új jelölt, tudod, hogy így megy manapság, hogy nincs biztos kapcsolat;)
  • pett3rson
    #20740
    Nálam semmi változás, továbbra is barátnőm van, amit úgy néz ki elfelejtettél :)
  • IXEMGabeo
    #20739
    BÚÉK neked is:) mi újság van nők terén nálad?
  • pett3rson
    #20738
    valami ilyesmire céloztam Én is :)

    amúgy buék :)
  • pett3rson
    #20737
    húzzál már innen ezzel a szarral!
  • pityuska
    #20736
    itt
  • IXEMGabeo
    #20735
    nem amerikában élünk, MO-on, teljesen már a mentalitásunk...bár, rengetegen kezdenek átszellemülni és átvenni minden amerikai szarságot...mindent csaj majmolunk
  • pett3rson
    #20734
    ismerem az eredetét, az amerikai, mint majdnem minden ilyen csajozós dolog, de az, hogy csak úgy szóról szóra fordítják nem túl nagy képzelőerőre vall, így elég sokat veszít a vonzerőből is, hogy akár csak emilt irjak...a többiről nem is beszélve :)
  • IXEMGabeo
    #20733
    ez egy agymosott hatásvadász oldal...
  • pett3rson
    #20732
    Jókat nevettek, sztoriztok, és megismeritek egymást. Aztán ahogy eltelt kis idő, elkéred a telefonszámát. Leírja neked egy cetlire, rád mosolyog, és átnyújtja neked a papírt.

    szóról szóra át lett mentve egy amerikai forgatókönyv részlete?? Ilyet filmekben látni csak, esküszöm :)
  • pityuska
    #20731
    Katt
  • Tsol
    #20730
  • sz4bolcs
    #20729
    meg kell fordítani a létkereket
  • Pretorian
    #20728
    stranger -> girlfriend -> stranger

    Nálam így néz ki a dolog. Jah, és a strangerből másodszorra nem lesz girlfriend, szóval ez nem egy ciklikus dolog (nálam).
  • Pretorian
    #20727
  • rumlicica84
    #20726
    Tanácsok, tippek, módszerek a sikeres csajozáshoz, hogy a legjobb nőket is elcsábítsd!
    Kizárólag férfiaknak!
    http://www.csajozasitanacsok.hu/&par=4715

    Tanácsok, tippek, módszerek a pasizáshoz, hogy a legjobb pasikat is könnyedén elcsábítsd!
    Kizárólag nőknek!
    http://www.pasizasitanacsok.hu/&par=4715

  • gergely1991
    #20725
    Ezt sose tudhatod.
  • chhaya #20724
  • IXEMGabeo
    #20723
    tudom mi hiányzik az ábráról a troll face kép, és egy síró csaj fej:D:D:D:D:D
  • gergely1991
    #20722
    Akkor már nagyon rövid az út, a heartbreak felé.:D
  • IXEMGabeo
    #20721
    stranger zóna nekem testhezálló:D
  • chhaya #20720
  • IXEMGabeo
    #20719
    fogadni mernék a boyfriend/girlfriend fülecske
  • chhaya #20718
    Még a cycle-ben vagyok, elég jó pozícióban. :D
  • gergely1991
    #20717
    A kép legvégén pedig te. :D
  • chhaya #20716
    Erről ti jutottatok eszembe... :D

  • sz4bolcs
    #20715
    Pont az állatvilágra jellemző, hogy veszély esetén a kölyköket, az öregeket, és a gyengéket hátrahagyják.. Csúcsragadozó nem fogja otthagyni, de az elvileg nem menekül, hanem előle az olyan állatok, amik nem kockáztathatják, hogy először fölzabálják őket, azután pedig még a kölykeiket is.
  • Anaid
    #20714
    Na ez az. Példa: egy anyaállat világra hoz két kölyköt. Mindkettő hímnemű és nem biztos, hogy a csatározások közepette lehetőségük lesz majd arra, hogy utódokat nemzenek, mégis megvédi őket az anyjuk akár az élete árán is, holott nála esélyesebb, főleg, ha életerős, egészséges, hogy számtalan kölyköt szülhessen....gondolom érted, mitől tűnik ez a fajfennmaradásért indok ellentmondásosnak.
  • Anaid
    #20713
    Na azt még megnézném, hogy rajzolod le az "önzetlenség" fogalmát neki:) Ilyen magabiztosan ekkora ökörséget leírni....kezdesz érdekelni:)
  • bigbigle
    #20712
    igen ilyen dolgok lennének ha nem rossz emlékek lenének, de ez már hosszú (nem egyszerű ez a dolog:)
  • IXEMGabeo
    #20711
    igen, kirándulások? családi élmények? programok? gyerekkori tevékenységek? tökmind1, hogy fiatal vagy, ha sok dologra képes vagy visszaemlékezni bármi témául szolgálhat. Szomorú dolgokról csak akkor szeretnek dumálni, ha ők is éppen abban a hangulatban vannak egyébként a legtöbb nő megértő, csak éppen ugyanúgy nem hatódik meg mondjuk a bajaidtól, mint esetlegesen más illető...
  • bigbigle
    #20710
    Azért az én esetemben a múlt az nem valami hosszú időtartamot jelöl és nem is történt sok dolog velem (mivel szerintem elég fiatal vagyok ahhoz).
  • IXEMGabeo
    #20709
    ezzel néha nekem is gondom van mivel egyre kevesebb dolog után tudok érdeklődni max a múlt eseményeit tudom felhozni
  • bigbigle
    #20708
    Oksa és köszi. (még ahhoz hogy mi szokott velem történni: hát ha nem lennék egy unalmas lény akkor könnyebb lenne, de majd pénteken eldől hogy mit tudok kihozni.)