22709
nincs egy normális lány, aki nem csak külsőleg hanem belsőleg is kibírható
  • bcrics
    #20828
    Jah, fura de a csajok buknak a Langyikra, egyszer haveromnak aki szintén nehezen talált társat magának, (mindig csak magának verte), szóval azt mondtam neki hogy
    -Héj külök, játszd meg hogy ratyi vagy, és nem ért meg senki, tuti hogy tapadni fognak a csajok.

    Hát, mondjuk rá nem tapadt senki, és majdnem belőtte neki a makit egy másik faszi, azóta nem mondom ezt senkinek:)
  • IXEMGabeo
    #20827
    utolsó sor nagyon igaz, rögtön megindult bennük az irigység:) bár első hangzásra ez hihetetlen, de a nagy számok törvénye alapján többnyire ez van:D
  • IXEMGabeo
    #20826
    mindig is mertem beszélni csajokkal csak nem feltétlen úgy, hogy mit tudom én szórakozóhelyen mentem oda idegen nőkhöz, hanem pl suliban is én kezdeményeztem amikor elkezdtem az OKJ-t. Ezzel már jó ideje nem volt gond, itt igazából nem nagyon volt alany, akit randira hívhattam volna meg hát a mindennapok forgata le foglalt
  • clio1616v
    #20825
    majd rájössz... innét már könnyebb lesz meglátod

    magabiztos leszel, nem félsz beszélni más csajokkal, mert már van csajod

    a csajok is úgy néznek rád majd, hogy basszameg ez a pasi kell annak a csajnak, akkor nekem is jó lenne..
  • IXEMGabeo
    #20824
    volt korábban egy olyasfajta csalódása, hogy belezúgott még valamikor középsulis korába egy meleg srácba:):) azóta senkit nem talált nem is keresett senkit, hanem el volt a világában én pedig kicsit kinyitottam a lelkét enyhén szólva...

    luk luk, hát azért nem...
  • clio1616v
    #20823
    kit érdekel, ha van barátja?

    luk luk :D
  • bcrics
    #20822
    a barátja tud rólatok? xD
  • IXEMGabeo
    #20821
    lesz folytatás imádja a filmeket így elhívtam szépen moziba is:)

    nagyon vevő rám a csaj, ahogy látom teljes mértékben és elég sok tulajdonságunk megegyezik úgy a mindennapi életet tekintve...
  • clio1616v
    #20820
    az úgy rendben van akkor :D

    miben maradtatok?
  • IXEMGabeo
    #20819
    nyelv nyelv érintkezés volt rendesen...kellemes volt ráadásul egy kis labello ízt is felvitte még jóval előtte szóval ez várható volt, hogy nem úszom meg búcsúkor:)
  • clio1616v
    #20818
    jól hangzik, te mit vittél neki?
  • clio1616v
    #20817
    őszintén örülök nektek

    mit jelentett a csók? (puszi az ajakra, arcra, röviden érintette a nyelved az ajkát, vagy a nyelvét is érintette a nyelved, esetleg hosszasan kényeztettétek egymás nyelvét, meg is haraptad közben a nyelvét finoman, az ajkát is haraptad?)
  • Pretorian
    #20816
    Nah örülök a hírnek majd később reagálok csak most rohadt sok dolgom van. :)
  • IXEMGabeo
    #20815
    hallod elárulok valamit,

    úgy ismertem meg, hogy egy másik fórumon írtam neki pár levelet ilyen olyan indok miatt, várjál alig volt valami infója rólam bedobtam, hogy nem-e találkozhatnánk és simán benne volt (jó aztán utána pár szót ejtettünk magunkról, de nem sokat mindent tegnapra hagytunk.:O Sőt ugyebár nem rég volt a születésnapom meg minden megjegyezte és hozott nekem egy rajzolt önarcképet önmagát megörökítve alárírva, (halkan jegyzem meg h baromi tehetséges) Boldog születésnapot from XY ugyebár angolul írta, mert bírja az angolt sőt még csokit is kaptam hát mondom ilyen nem létezik:D:D...

    (mert ugyebár 1. randira íratlan szabály h semmit nem viszünk, ő pedig máris lám lám mivel készült)
  • IXEMGabeo
    #20814
    nem nem, megbeszéltük, hogy a szerelem, mint olyan nem létező fogalom:)

    Egy múló, hirtelen érzelmi felindulás, ami egyáltalán nem tartós és nem hosszútávú így belefektetni sem érdemes...;)

    Nálam a vonzalom és a szenvedély, az, ami létezik, de semmiképpen nem keverem magam érzelmi korlátok közé:)
  • IXEMGabeo
    #20813
    nem mondod??? ez mikor volt kb? mert még azt hiszem, hogy rendőröket és mentőket is láttunk a Blahánál, hogy rohantak, mint az állat...még estefele is
  • Pretorian
    #20812
    Nah gratulálok!

    Csak aztán nehogy szerelmes legyél.
    Tegnap én is arra jártam 1-2 órával azelőtt, Oktogon sörözőben ittunk egy sört egy haverral + láttuk ahogy egy szerencsétlen öreglányt elütött egy autó az Andrássyn, szegény repült nagyot, azt hittük meghalt de túlélte.
  • IXEMGabeo
    #20811
    dehát művészlélek a csaj, nagyon jó tanuló, céltudatos, zárkózott is hasonlóan, mint én és valamit mégis sikerült megmozgatni benne:)

    Tegnap remek volt a hangulatunk abszolút önmagam adtam és természetes voltam nem kellett semmi színjáték, amit egyesek alkalmaznak, hanem minden ment a rendes kerékvágásba:)

    ezt mondjuk így, hogy 1. randi után még csókok is elcsattannak álmomba se gondoltam volna:D:D

    gondolj bele a randink délután 15-től éjfélig tartott hazakísérés alap volt szóval a nap végén ezt meg kellett koronázni valamivel:)

    Amennyire undorodtam a csók gondolatától is nem is gondoltam volna, hogy ilyen finom és bizsergető érzés:D
  • pett3rson
    #20810
    ennek a hírnek nagyon örülök :) sugárzik a boldogság a soraidból, jó volt olvasni :) minden jót Nektek.
  • IXEMGabeo
    #20809
    helyzetjelentés:

    Jelentem, hogy úgy néz ki találtam egy "ritka rendes lányt" akivel teljesen összepasszolok és akivel sikerült egy olyan felejthetetlen randit összehozni, hogy csak ámultunk

    (délután 15 óra Oktogonon találkoztunk, elmentünk végig az Andrássyn majd a Hősök tere után beültünk egy cukrászdába fagyizni ott kb 2 órát dumáltunk, aztán továbbmentünk a Margitszigetre, amit körbesétáltunk visszafele beugrottunk a Blaha mekibe és végül hazakísértem közben mindvégig rengeteget témázgattunk:))

    végén pedig még egy-két csók el is csattant szóval nagyon jól alakult a tegnapi nap:)

    végső konklúzió: vannak még rendes lányok

  • GyuriX2572
    #20808
    "pl első helyen áll a szex, veszélyhelyzet, elismerés és sikerélmény

    a megnyilvánulási érzelmi szint pedig attól függ mit követel meg a partner, ugyanis ehhez kell igazítani a megnyilvánulást a célok elérése érdekében"


  • pett3rson
    #20807
    ja, hogy ez vicc. már kezdtem volna írni, hogy ne tedd :)
  • gergely1991
    #20806
    Akkor nincs más választásom, púpot kell növesztenem a hátamra, illetve egy bibircsókot az arcomra, aztán megyek harangozónak dolgozni hogy legyen valakim.:D
  • pett3rson
    #20805
    többnyire az olyan csajok megunják a "szép" csávókat, hogy hülyén mondjam, szóval azt a fajtát akivel már sokat randizott és sosem járt jól vele..túl önző, túl beképzelt, túl akármi..és most kipróbálja, hogy milyen ez a fajta. a nőknek nem mindig a külső a lényeg, nekik más motivációjuk van, mint Neked a Férfinek.

    a másik pedig, hogy sok pénze van :D de ezt szerintem Te is tudtad.
  • clio1616v
    #20804
    mert jól tud szájjal kielégíteni
  • gergely1991
    #20803
    *Miért van az hogy a szerelem vak?
  • gergely1991
    #20802
    "Meséljen valaki más is!!! Tárgyaljuk ki azt is!"
    Ok akkor következő kérdés:
    Miért van az a szerelem vak?
    Persze vannak egymáshoz illő párok(jó lány és jó külsejű fiú...),de egy kicsit túlzás hogy olyan párt is látok hogy Eszmeralda és Kvazimodo?:D
  • pett3rson
    #20801
    dehogynem lesz, egyszer minden Anya meghal..még ha ez szomorú is, az Élet már csak ilyen.
  • gergely1991
    #20800
    Főleg hogy több mint 6 éve vagytok együtt mindenben támogattad(ezek után már megbízhatna benned) ő meg bunkó módon "meghálálta". És még ezek után is az anyjára hallgatott.:D
    A kocsid(?) meg hozd vissza tőle.:D
  • gergely1991
    #20799
    Mondjuk ezek után egy kis bűntudatot vihettél volna a leányzóba hogy érezze milyen aljas módon viselkedett veled.Még hogy az anyjára hallgatott? Na itt benne már megállt az értelem,ebből már nem lesz felnőtt.:D
  • bajgunar
    #20798
    Köszönöm a választ! Teljes mértékben igazad van.

    Zárjuk le ezt a témát! :D
    Már teljesen boldog vagyok, és amúgy sem akarok rajta lovagolni :D
    Eleget "fecsegtem" :D
    Következő?
    Meséljen valaki más is!!! Tárgyaljuk ki azt is!
  • clio1616v
    #20797
    van egy preferncia lista felállítva, és a döntési logika az alapján történik nálunk, hogy az adott szituációban a lista alapján mi fontos mi nem az

    persze vannak kevésbé vagy jobban férfias férfiak, és ettől függően nagyon eltérő lehet a preferenciasorrend

    pl első helyen áll a szex, veszélyhelyzet, elismerés és sikerélmény

    a megnyilvánulási érzelmi szint pedig attól függ mit követel meg a partner, ugyanis ehhez kell igazítani a megnyilvánulást a célok elérése érdekében
  • BrutiCica
    #20796
    Egyszer szívesen meghallgatnám, hogy a férfiak milyen logika mentén, ill. milyen érzelmi szinten nyilvánulnak meg, a saját véleményük szerint.

    http://www.youtube.com/watch?v=K9yXyy5FNRM
    Hosszú a videó, de rommá nevettem magam rajta.
  • clio1616v
    #20795
    na erre szoktam írni, hogy képt :)
  • BrutiCica
    #20794
    Naná, hogy logikusan viselkedek. Legándás a női logika :D

    Tény viszont, hogy műszaki vonalon tevékenykedem, műkörmökkel magassarkú cipőben, rövid szoknyában, ártatlan kék szemekkel, lobogó vörös frizurával :D
    Paradoxon, de sikeresen működtetem.
  • clio1616v
    #20793
    mást nem is tehetsz, mint saját tapasztalataidat felhasználva ideákat kreálsz és ezekkel támasztod alá a későbbi döntésedet

    ezt nevezik logikus viselkedésnek

    viszont csodálkoznék, ha ezt tennéd, mert a nők általában pillanatnyi érzelmi szintjükön nyilvánulnak meg, emiatt kiszámíthatatlanok és emiatt gyakran nem tudják megmagyarázni a döntéseiket és ezt hisztivel vagy daccal párosítják a lényegről való figyelemelterelés céljából
  • clio1616v
    #20792
    csak az létezik, amiről tudsz

    és te pont annyira hatsz másra, mint az rád
  • BrutiCica
    #20791
    Persze az is könnyen meglehet, hogy a saját magánéletemre próbálok elfogadható ideológiát gyártani, hogy ne érezzem magam annyira kompromisszumképtelennek :/
  • GmorpH
    #20790
    Ilyen átfogó leírást még nem olvastam/hallottam a nőkről.
    Ahogy végigolvastam és átgondoltam az életem történéseit azt kell mondjam, hogy tényleg minden tökéletesen úgy működik ahogy írtad.

    Persze ezt nyilván kevés nő írja le, vallja be akár magának is, de attól mert nem ismerem el a gravitáció létezését az még hat rám.
  • clio1616v
    #20789
    egy az egyben leírtad a véleményemet, és én is így fogalmaztam volna meg