22708
nincs egy normális lány, aki nem csak külsőleg hanem belsőleg is kibírható
  • IXEMGabeo
    #20907
    úristen clio:D:D

    utántöltés szót teljesen félreértetted, én úgy értettem ezt, hogy majd, ha elfogy akkor majd szépen venni kell újat...akkora egy értetlen fasz vagy, hogy nem igaz
  • IXEMGabeo
    #20906
    tudom, hogy 3 db-os, de csak 2 van ne kérdezd miért...

    higgy, amit akarsz, ha most emiatt értél tetten akkor így jártál:)
  • bcrics
    #20905
    Képt a lányról, óvszer meg felesleges, egyszerűen máshova csapd ki mint a maci a málnásba.
  • clio1616v
    #20904
    enyhén kamuszagú amiket írsz

    apró dolgokból érzem ezt...

    például: kell majd utántöltés? (nem ok nélkül írod ezt) - eleve óvszert utántölteni? veszel egy dobozzal esetleg egyet felpróbáltál? és így lett kettő?

    olyan a csókod mintha mindig is ezt csináltad volna? ezt honnét veszed? honnét tudod, hogy mit érez a párod, amikor csókolod? pláne ezt hogy hogyan kell csinálni ahhoz, hogy úgy érződjön, mintha évek óta csinálnád...

    furcsa amiket és ahogyan írsz

    ki vagy éhezve a szexre, de a szerelemre nem, mert te tudatos vagy és azt szándékosan elkerülöd, nehogy kialakuljon köztetek
  • clio1616v
    #20903
    3 darabos egy doboz
  • IXEMGabeo
    #20902
    van amúgy;) egyelőre 2 DB, de kell utántöltés is majd:)

    van esély rá, de valahogy nem félek az első légyottól mivel minden a maga természetes útján halad és ez a csók dolog is olyan lett nálam, mintha évek óta csinálnám. Furcsa. Talán ennek a kiéhezettségem az oka, hogy még tapasztalatlanul is minden megy a magunk normál kerékvágásában:D:DD
  • clio1616v
    #20901
    azért ha odáig jut, hogy már nem lesz elég egymás húzása, akkor arra az esetre gumit vegyél
  • IXEMGabeo
    #20900
    jól van kérlek nyugodj meg és ülj le!
  • clio1616v
    #20899
    ez pénzért is megkaphattad volna, ha már ennyire objektíven állsz hozzá

    a 2 perces smárolás nem számít hosszúnak, ha szerelmes vagy akkor nem az idő a lényeg, de órákon át tartó csók és szeretkezés simán meg lehet

    szívd ki a nyakát, akkor kiderül van-e pasija :D
  • IXEMGabeo
    #20898
    na, de mivel ez nem blogoldal több helyzetjelentés nem lesz:) meg amúgy se szeretném, ha az jönne le nektek h ezzel dicsekszem szó sincs róla, csak örülök, hogy huszon X év után kiéhezettként velem is megtörténhetett ilyesmi
  • IXEMGabeo
    #20897
    megvolt minden odavissza:)

    hosszas, tán 2 perces smárolások után nem bírta ki lihegett meg minden és szívta a nyakam, mint állat majd egy újabb menet után én következtem igen csókolgatta meg finoman még haraptam is a nyakát, az a poén, hogy ott lent a kapualjban vagy 2 órát dumáltunk egymás karjaiban...
  • clio1616v
    #20896
    te szívtad a nyakát?
  • IXEMGabeo
    #20895
    aztán sosem lett elég mi?:)
  • chhaya #20894
    hehe mi is úgy indultunk, hogy heti 2 alkalom bőven elég... :D
  • IXEMGabeo
    #20893
    nem nagyon érdekel mit elemez:D
  • FrezeR
    #20892
    na majd clio kielemzi a történteket addig várj türelemmel :D
  • pett3rson
    #20891
    az szigorúan titkos ;)

    lassan Te is indíthatsz egy blogot, Életem lapjai vagy hasonló cím jó lenne neki :D
  • IXEMGabeo
    #20890
    melyik a melóhelyed?:D
  • IXEMGabeo
    #20889
    :D:D:D de jóféle

    újabb fejlemények, hajónaplóóóó figyelem; a történet folytatódik:

    Nos, eljutottunk egy újabb fejezetre. Ezúttal elmentünk moziba, ugyebár szereztem 2 ingyenjegyet a haveromtól beültünk megnézni az Igazi kalandot, aztán pedig hazakísértem és ismét sokat dumálgattunk, a kapualjban pedig egymásnak estünk, de vagy 3x 2 percre plusz volt egy ráadás, meg nyakszívogatás mi egyéb, belejöttünk a dolgokba:) Azután még vagy 2 órát egymás karjaiban beszélgettünk (félreértés ne essék nem keksz volt, csak a kapualjban ölelgettük egymást és közben témázgattunk erről-arról.:) Ezeket a beszélgetéseket nem részletezném, csak röviden annyit mondok, hogy 2 igazi elmebeteg találhat ki ilyeneket. Mindig azt szokták mondani a zsák a foltját megtalálja itt úgy tűnik ez a helyzet megvan. Megegyeztünk poénból, hogy a véletlen és a féltékenység szót nem mondjuk ki ebben az évezredben.:):):) Megbeszéltük azt is, hogy nem lógunk egymás nyakán, hanem hagyunk a másiknak levegőt ezalatt azt kell érteni, hogy mindennap nem fogunk találkozni a heti 1-2 alkalom is bőven elég...Mind1, elvótunk én meg most értem haza, de még jó, hogy a szívások sorozata nem látszik a nyakamon:D:D:D
  • clio1616v
    #20888
    *.* cíiccaa
  • chhaya #20887

    Meow =^.^=
  • clio1616v
    #20886
    rendes, de nem ritkarendes ^^

    miááv =^.^=
  • chhaya #20885
    ezt bóknak veszem, de attól az a lány még lehet nagyon is rendes :D
  • pett3rson
    #20884
    mert két ember ezzel fejezi ki, hogy kölcsönösen vonzónak találják egymás kémiáját. ez még nem szerelem, de egy lehetséges út afelé. bár mindenki máshogy éli meg ezt a pillanatot, ismerve Gabeo-t, itt még szóóó sincs szerelemről :)
  • clio1616v
    #20883
    akkor viszont miért csókolta meg?
  • pett3rson
    #20882
    biztos, hogy voltak érzései csak még nincs összehasonlítási alapja, de azt már most írja, hogy nagyon jól ÉREZTE magát a csajjal. Neked ebből mi nem érthető?? Még szerencse is, hogy nem esik bele fülig már az első randin, elgondoltad, hogy mi történne akkor??
  • pett3rson
    #20881
    bár nem tudom mikor voltatok errefelé (Hősök Tere), de legközelebb szólj és megmutatom a melóhelyemet :D
  • clio1616v
    #20880
    de minek a tüzét? akkor... :)
  • clio1616v
    #20879
    tehát akkor rövid logikai összefüggések alapján levonható a következő következtetés:

    IXEM nem rendes lányt talált, mert téged rendesnek tituláltalak korábban, kimondva - kimondatlanul
  • bajgunar
    #20878
    Köszönöm szépen a kielégítő választ!
    További sok sikert!
    És várjuk a fejleményeket!
    (Ha netán lagzi lesz belőle x év múlva, remélem azért meghívsz!)
  • TrexKing2012
    #20877
    teljesen megértelek nekem csak futó kalandjaim vannak elég az meg inkább dolgozok és gameplay-eket csinálok és spórolok mégcsak azt kéne hogy csajokra basszam el a pénzt
  • IXEMGabeo
    #20876
    mások vagyunk ugyebár:)

    20874: akkor nálam nem létezik ilyesmi:) ennek ellenére bírnám, ha mellettem lenne mondjuk úgy 40 évig...a lényeg mindig azon van, hogy a tüzet miképp, milyen módszerekkel kell táplálni
  • chhaya #20875
    0%. :D
  • chhaya #20874
    ó a szerelem nem kedv vagy akarat kérdése... ugyebár
  • IXEMGabeo
    #20873
    nem volt agysérülésem...ez kialakult az évek során, a környezet a családi háttér okozta problémák hatására valszeg...

    amúgy nem esett rosszul a csók azt nem mondtam sőt:) agyalni mai napig agyalok rajta:D de ez még nem nevezhető "szerelemnek". A szerelem az én szótáramban olyasmit jelenthet, hogy megteszel olyan dolgokat, amikről nem gondoltad volna, hogy bármikor belementél volna. Egy pillanatnyi hatás, ami rendkívül múlandó és szeszélyes. Nekem nincs kedvem ilyen korlátok közé keverni magam
  • clio1616v
    #20872
    ha egy csók se vált ki belőled semmit, pedig már kezdtem azt hinni :)

    de az is lehet, hogy becsapod magadat és próbálod elnyomni... erről volt egy film, hogy egy társadalomban elnyomták az érzéseiket az emberek, minden nap be kellett venni valami pirulát

    agysérülésed nem volt valamikor? mert ha jól tudom van az agynak egy bizonyos területe, ami az érzelmekért felel

    látsz valamit és az a terület hozzákapcsol egy érzelmi szintet

    pl. meglátsz egy Naplementét és arról nem az ugrik be, hogy a Föld kering, hanem boldogság tölt el, hogy élsz és látsz ilyen szépet

    a szerelem is ilyen és a düh is, csak azt egy másik ember váltja ki
  • IXEMGabeo
    #20871
    :D:D:D:D

    sosem állítottam, hogy hagyományos emberi érzelmeim vannak. Én egy külön világ vagyok, aki teljesen önkontroll alatt tudja magát tartani.:) Amúgy nem tudom mit vagy meglepődve évek óta ez vóóót itt a téma, te meg folyamatosan oltogattál, hogy én járok rossz úton:D
  • clio1616v
    #20870
    az durva
  • IXEMGabeo
    #20869
    nevezzük vonzalomnak...

    szerelem szó nálam nem létezik, jól megvagyok nélküle:)
  • clio1616v
    #20868
    érzelem köt már a lányhoz?