22708
nincs egy normális lány, aki nem csak külsőleg hanem belsőleg is kibírható
  • IXEMGabeo
    #20947
    amúgy igen, félszemem mindig nyitva áll...
  • IXEMGabeo
    #20946
    utolsó sor, utolsó fele ironizálás volt;)
  • clio1616v
    #20945
    nőben soha ne bízz meg
  • IXEMGabeo
    #20944
    őő nem azért fájna, mert beleszerettem, ahogy gondoltad, hogy engem nem fenyeget, hanem az átbaszás és a csalódás ereje fájdalmával lenne rosszabb a helyzet, mert ugyebár amúgy is imádom az embereket és megbízom bennük...
  • clio1616v
    #20943
    helyes addig meg nem is fog fájni, ha mással is van, amíg nem szeretsz bele

    de téged ez nem is fenyeget
  • IXEMGabeo
    #20942
    ;)

    persze, hogy nem ezért bízom meg benne. Amit nem mond el, az meg úgyse fájhat nekem...
  • clio1616v
    #20941
    nem

    erre még véletlenül se gondolj, nem keresi más férfiak társaságát
  • IXEMGabeo
    #20940
    ennyi, biztos ezekben a pillanatokban csal meg mit gondolsz?;)

    csak szemvizsgálatra ment, meg ott tölti a szünetet ilyenkor máris jöhetnének az összeesküvés elméletek nemde?;);)
  • clio1616v
    #20939
    nem baj a különlét csak jót tesz egy kapcsolatnak
  • IXEMGabeo
    #20938
    ejgen, de feleslegesen, mert most nincs történés Kaposvárott van...
  • UNREG
    #20937
    m
  • clio1616v
    #20936
    ixem itt vagy? :)
  • clio1616v
    #20935
    egy szónak is száz a vége... úgyvan
  • pett3rson
    #20934
    ezt az embert nem kellene kitalálni, ha nem létezne...
  • clio1616v
    #20933
    miáú ^^
  • chhaya #20932
    lényegre törő kérdés :D
  • clio1616v
    #20931
    szűz csajjal nem voltam, majd osztd meg a tapasztalataidat

    a petting célja is az örömszerzés, a csúcsra juttatás, csak közösülés nélkül, akkor nem teljesedett ki a petting ha jól értem
  • clio1616v
    #20930
    megujjaztad?
  • gergely1991
    #20929
    Ajaj azért óvatosan, különben még ide írkál Dr. nem hiszem el, úgyis kamuzol professzor.
  • IXEMGabeo
    #20928
    :D:D:D
  • pett3rson
    #20927
    nah, ezt ki se lehetett volna találni jobban. ilyen filmekben nincs, esküszöm :)
    mintha magamat látnám tizen évvel ezelőtt :)
  • IXEMGabeo
    #20926
    ja nem gyengén, ráadásul ebben az esetben az is rátesz egy lapáttal, hogy ő is rendesen ki van éhezve
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mint kiderült szűz
    úgyhogy nincs mit csodálkozni ezen, hogy nem bír ellenállni a kísértésnek egyikünk se
  • pett3rson
    #20925
    olyasmi, de a szerencsétlent nem negatív értelemben kell érteni, már ha ennek úgyis van értelme :)
    a lényeg, hogy összejött és boldog vagy vele :)
  • pett3rson
    #20924
    lehet kicsit vulgáris voltam, de ezt máshogy nem lehet leírni, mert a szeretkezés szó az nem is lenne idevaló. Lehet kedveskedni meg bókolni meg bármit csinálni, ha ágyba kerül az ember akkor kijön belőle az állat..de ez szerintem jó :)
  • IXEMGabeo
    #20923
    és mi a fenét beszéltél?:D

    hogy évek óta itt tengődtem szerencsétlenül?:D

    mind1 köszi, de mivel eléggé bírja a burám ezért bármikor megeshet a dolog persze hónapokig nem szabad halogatni...
  • pett3rson
    #20922
    hát igen, ez már csak így szokott zajlani..ha egyszer elszabadulnak a hormonok nehéz megálljt parancsolni :)
    egyébként mondom addig jó amíg mindketten akarjátok, abból nem szokott baj lenni. Ha már egyik fél bizonytalankodik és a másik megpróbálja rábeszélni, na ott kezd sántítani. hozzáteszem, csajok azért szeretik magukat kéretni - csak hogy az említett példa meg is valósuljon - pedig rajtunk kívül már csak ők szeretnék jobban, ha meg is dugnák őket úgy igazán...az még jobb, ha szimpi is nekik az illető ;)
    Én örülök Nektek, ezt még párszor le fogom írni. Eskü néhány hete beszélgettem Rólad asszonykámmal és láss csodát, alakultak körülötted a dolgok. Lehet segítettem :D
  • IXEMGabeo
    #20921
    nem volt izélés, de itt volt nálam, filmeztünk, dumáltunk, nyakszivogatás és egyéb mozdulatok voltak, petting is volt, de élesben keksz nem, pont azért, mert nem akartam elsietni ezt még, dehát, ha egyszer beindul egy "üzlet":)

    Azt mondta, hogy ő sem akar ilyen gyorsan belemenni, mert nem akarja h könnyűvérűnek és könnyen kaphatónak higgyem, ugyanakkor nem bír ellenállni nekem
  • pett3rson
    #20920
    hőhőhőhőőő, lassabbaaaan, már ott aludt?? nem kell elkapkodni semmit hombre...

    bár, ha így érzed/érzitek jónak és kellemesnek akkor jól van, csak hogy is mondjam, nem mindig sülnek ki jó dolgok a hamariságból.
  • IXEMGabeo
    #20919
    thx:)

    Veled mi újság?


    [Már le se merem írni tegnap miket csináltunk Itt aludt nálam aztán a nyakam tiszta kék zőőőd xD]
  • sz4bolcs
    #20918
    Baromi jó olvasni, hogy mennyire felszabadult vagy, és természetes.
  • pett3rson
    #20917
    mert nem úgy írja ahogy Te csináltad? olyan szánalmas vagy, hogy már fáj...
  • clio1616v
    #20916
    szerintem még pár napig, aztán ha megtörténik a behatolás úgyis megváltozik minden
  • IXEMGabeo
    #20915
    hmm na igen:) kíváncsi leszek meddig bírjuk ezt majd még az eleje más tudod;)
  • chhaya #20914
    most már ha egy héten kimarad egy nap, az a sok :P
  • IXEMGabeo
    #20913
    Sokat akar a szarka:D:D
  • IXEMGabeo
    #20912
    kondizás után rohadtul nem tudom a gondolataim összeszedni, mert fárasztó egy edzés mentálisan is. A létező legegyszerűbb szavak kerülnek ilyenkor elő...
  • bcrics
    #20911
    akk toljad privátba:)
  • clio1616v
    #20910
    nem csak emiatt, de furcsán írod le

    mindegy ne vedd beléd kötésnek, amit írok
  • IXEMGabeo
    #20909
    ide biztos nem tennék be képet
  • IXEMGabeo
    #20908
    3.3 honnan tudom? Elég volt megnézni a reakcióit utána...ha nem jött volna be neki akkor elfordítja a fejét...teljesen értelmetlen belém kötnöd minden aprósággal fáj nézni, ahogy szenvedsz