22708
nincs egy normális lány, aki nem csak külsőleg hanem belsőleg is kibírható
  • bajgunar
    #20987
    Én nem írok rá, majd ír ha akar, de mindenesetre, kiv. vok, mit fog "mesélni"!!! :D
    Aztán majd meglátom, addig nem adom ki "nyilvánosság" elé. (de utána sem ;) )
    Utána majd mesélek! :D
  • BrutiCica
    #20986
    Remélem sikerült érdemben beszélnetek!!!
    Nagyon kíváncsi vagyok mi az indok :)
  • clio1616v
    #20985
    láthatjuk?
  • gergely1991
    #20984
    Hááááát.... erre nem írnék semmi (jó)t....
  • bajgunar
    #20983
    Becsokiztok!!!!!!!!
    MOST jelölt be fb_on!!!
  • gergely1991
    #20982
    Csinálj egy FB temp profilt,és derítsd ki.:D
  • clio1616v
    #20981
    bepasizott, biztos volt aki bevállalta vele a szexet is és most nem hagyja még a géphez ülni se :D
  • bajgunar
    #20980
    És akkor most mégis, mit kéne tennem?
    Ok, lelépett, passz, nemtom miért!
    De ezt nagyon jóó lenne megtudni, végülis most akkor MIÉRT???
    Tette ezt? De akkor hogy?
    Azóta nem reagált semmire, de még Fb-n sem aktívkodik.
    Pedig előtte minden nap online volt, és szinte percenként rakott ki valamit fb-ra.
    ??? Mit és hogy tegyek? Vagy felejtsem el?
    A miértekre azért kíváncsi lennék!!!
  • bajgunar
    #20979
    Köszike
    Nem fényezem magam, de igen, nem tennék ilyet, és nem is süllyedék le erre a szintre.
  • BrutiCica
    #20978
    Lehet :D
  • sz4bolcs
    #20977
    Lehet, hogy csak egy kis támogatásra van szüksége, hogy elfogadja, teljesen normális, hogy halálos szerelembe esett egy pasival. :D

    Ez a 'tudatában van a viselkedésének' sztem kicsit bonyolultabb téma mint elsőre látszik.
  • clio1616v
    #20976
    sőt úgy lehet igazán bűntudatot kelteni, ha az igazat írod le kedvesen
  • BrutiCica
    #20975
    Igazad van. Én csak a közösségi oldalon történő nyilvános megjelenítéssel nem tudtam azonosulni.
    Egyébként, ha a lányt nem érdekli, nem biztos, hogy hat rá a dolog. Ő is tudatában van a saját viselkedésének, nem a levélből fog rádöbbeni.
  • sz4bolcs
    #20974
    Bűntudatkeltő levelet lehet ám szívből, jóindulatból is írni, düh, harag, bántás meg ilyesmi nélkül.
    Nekem most az elveszett tárgyak, és a talált tárgyak osztálya jutott eszembe erről hirtelen, biztos tudnék köré olyan novellát írni, hogy a csaj egész éjszaka bőgjön, miután elolvasta.
  • BrutiCica
    #20973
    Oké. Köszi, hogy elmagyaráztad. Már majdnem nem értettem
  • clio1616v
    #20972
    ez nem jóindulat kérdése, ki akarja deríteni, hogy mi a baj

    ezt indirekt módon kell megtudnia, mert a csaj nem reagál
  • BrutiCica
    #20971
    Ha megteszi, szerinted mennyivel lesz különb a lánynál? Ha meg nem különb, milyen alapon kér számon bár mit is?
    Szerintem bájgúnár ennél okosabb és jóindulatúbb ember :)
  • gergely1991
    #20970
    A helyedben mondjuk olyan FB posztot tennék ki amivel biztosan bűntudatot keltenék a csajban(ha ő ezt nem látná, az ismerősei látni fogják, ugyebár a csajok pletykásak).
  • sz4bolcs
    #20969
    Én is a dugásra gondoltam először, de sztem ebben a sztoryban több van a 'háttérben' láthatatlan tényezőként.
  • clio1616v
    #20968
    kizárt, hogy csak egy dugáson múlt

    viszont lehet az is közrejátszott, de biztos, hogy nem volt az egyéb viselkedéseddel sem megelégedve... különben nem töröl facebookról
  • clio1616v
    #20967
    szopasd meg :D ha sokan ismerik leírhatod a sztorit a FB-ra, aztán a reakciókból sokminden ki fog derülni

    mindenkivel úgy kell viselkedni ahogy megérdemli, hatás ellenhatás elve...

    amilyen erővel rád hat egy tárgy ugyanolyan erővel hass rá te is, ne többel ne kevesebbel
  • bajgunar
    #20966
    Jah még annyit elárulok, hogy van pár ismerősöm békéscsabán is, és mivel a lány mezőtúri származású, és mivel ott is vannak ismerőseim, így a lány ismerősei, és az én ismerőseim közt van (nem is egy) közös ismerős. ~24-et írt Fb, mikor még fennt volt nekem. Szóval nem lenne probléma rákérdezni, hogy milyen is lehet ez a lány? Vagy megkérdezni valamelyik ismerőst, hogy ugyanmár kérdezzen már rá, miért is tűnt el.
    PFf de nem leszek "papucs", nem fogok loholni utána. Mondjuk tény, megkérdezném valamelyik ismerőstől, hogy beszéljen már vele, vagy kérdezzen rá a dolgokra. :S De nem teszem, vagy nemtudom. Nem akarok gyík, puding lenni. H ilyenekkel zaklatom őket is. Azt is tudom, hol lakik a csaj, hova jár bulizni, hol dolgozik, a szülei is hol laknak. (az én szomszéd nénim-nek a testvére pl ismeri a csaj szüleit, (tőlük szokott csirkét venni, mivel szülei tartanak pár százat) mivel ott lakik mezőtúron :D ) De most menjek utána és kérdezgessem??? ÁÁhhhh. Nem teszek ilyet. Ha lelépett, hát lelépett. Békéscsabán meg ismerek egy neckermanos -csajt :D, aki ehhez a csajhoz jár fodrászkodni, mivel ez a "messziről jött lány" fodrásznak tanul, és ahol van fodrászatban, oda jár a neckermanos ismerősöm. De most neki sem fogom mondani, h kérdezzen már rá. Vagy mittomén! Nem fogom lejáratni magam. Nemtom értitek e.
    Vagy tegyem azt? Szóljak pár ismerősnek? Kérdezzék meg? Vagy mi? Nem akarom. Nem leszek papucs.
  • bajgunar
    #20965
    Ha közelebbi, (pesti) lány lett volna, biztos nem engedtem volna én sem, hogy az ágyamba aludjon az első 4-5 randi előtt. De mivel vidéki (békéscsabai) a leányzó, és nagyon szeretett volna jönni, ha másogy nem is, de reggel jön este ment volna. Így mivel a "helyzet", hogy elhozták kocsival (a bátya) és mire reggel lett volna (jócskán, ha ~9g citadelláztunk) ha hazamegy, ha hazaküldöm békéscsabára. Amilyen emberséges vagyok én is, és ahogy megkedveltem, egyértelműnek találtam, h akkor aludjon itt. És másnap nyugodtan hazavonatozik, nem szívesen engedtem volna el én sem a ~23:00 után induló vonattal.
    Amiért jött, megtetszett, és nem zavart a kora és a távolság sem?
    Gondolom felmerült bennetek. Elmondom:
    A korkülömbség nem érdekelt sosem, van nem is egy ismerősöm, akik közt 10, vagy 10+ év is van a pasi rovására! És van pár házas is.
    A távolság? Mivel sulis a lány, és most végez a suliban, őneki komoly és biztos szándéka, hogy pestre költözik a suli után. Addig kibírtuk volna (megbíztam volna benne, h nem csal pl meg) ha hétvégenkéntre felutazik (mondjuk állom a jegy árát) vagy én megyek hozzá. Ő ígérte h jön, én ne menjek, mert nekem az odaút annyi, mint amennyi neki oda-vissza.
    Aztán a suli végére, felköltözik, de addig meg van pár hónap, majd alakulnak a dolgok és meglátjuk, vagy hozzám költözik vagy keresünk albérletet (ami mondjuk már lenne is, nem drága 45k cakkumpakk, ahová akár már most is mehetnénk, de így egyedül semmi értelme, meg itthon is bőven elférünk). Mind1, kialakult volna mi lesz, legyen.
    Amiért megtetszett? Hát "mellesleg" is rendben volt a csaj :D. Arcra is, mind külsőleg, nagyon csinos teremtés. És mivel ~20 éves, amiket elmesélt magáról, életéről, a szüleiről, gyerekkoráról, az elképzeléseiről, álmairól. Hogy külön él a szüleitől, albérletben, magát látja el, dolgozik, mellette tanul, szakmát is, meg az érettségit is csinálja. Utána meg még miket szeretne, továbbtanulni, stb...
    Elég határozott, talpraesett, komoly gondolkodásúnak vettem észre.
    Ismerek pár leányzót, akik a korukhoz képest (~22-25) elég "gyerekes" felfogással bírnak. :S És még csak nem is mernek ilyenekre gondolni, ahogy ez a lány él, amiket csinál ennyi idős korban.
    Na mind 1. Volt egy szép hónapom, aztán 2 csodás napom :D Szép húsvét volt!
    De ha nem tetszettem neki, (mert küldözgettük egymásnak a képeket), akkor, amikor eltűnt 1,5 hétre, utána mi a francért keresett meg megint?
    Hogy szeretne nem elfelejteni! És többet szeretne, de mivel összejött neki az élet (albérletet kellett váltani, otthonról is jöttek neki problémák, a diákmunkából nem fizettek ki neki 150k-et, telefonszámla is kijött neki egy 32k-es.)Ezért tűnt el. És nem akarta, hogy ezeket megtudjam, mert akkor én "dobnám" őt. Vagyis ezt mondta. :S Szerintem, ezt a kérdést egyértelműen felnőttként tudtuk volna kezelni, és ezekért nem dobtam volna egyáltalán. Mind1, eltűnt, nem akarta h kihasson rám. Utána jelentkezett, és megkérdeztem, mi legyen, hogy gondolja, mit akar a továbbiakban, azt írta, reméli lesz folytatás <3 (lett)
    Utánna miért volt képes feljönni ~x300 km-t, rongyosra járni a lábát a hegyen, utána meg hazavonatozni ~2-3k-ért! ?
    Tényleg meg kellett volna "repesztenem"? Lehet velem maradt volna?
    Nemtudom. Nem rágom magam rajta, meg nem agyalok, csak leírtam nektek. Mondtam neki is, hogy mondja meg nyugodtan, ha valami nem tetszik, esetleg frusztráltan érzi magát vagy menne haza, semmi gond nem lett volna belőle. Elfogadtam volna azt is. De mivel állította, h minden tetszik neki, és szimpi vagyok, és h belémszeretett külsőleg is, meg ahogy megismert a beszélgetések után élőben is, teljesen oda lett tőlem.
    Aztán ahogy viselkedett, nem húzóckodott, hanem Ő bújt, szeretgetett, puszilgatott, ölelgetett, megfogta a kezem, stb... Nem értem a miérteket! Banyek, ha csak egy dugás kellett volna, közelebb nem talált volna pasit, akinek pucsít? És nem kell hónapig levelezgetni, lejárni a lábát elkölteni csomó pénzt, aztán dugás nuku, majd lelépni szó nélkül. :S xD Itt meg tényleg úgy viselkedni, mintha fél éve együtt lennénk.
    De becsokiznék, ha ezekután jelentkezne a csaj megint valami story-val, hogy miért is tiltott le, és újra folytatná :D :D
    Szóval baromira érdekes volt az egész. A viselkedés, beszélgetések, a történtek, mesébe illők voltak. Erre jött a happy-end :D Fekete leves!
    Azért köszi hogy elolvastátok, és reagáltatok rá, mekkora balfácán vagyok! :D
  • BrutiCica
    #20964
    Ha bele gondolok, hogy utazott egy csomót, térdig járta a lábam a Citadellán, rongyosra beszélte a száját és két nap alatt nem sikerül kiimádkozni egy laza dugást... megértem, hogy morci lett.
    Nem volt gyanús, hogy nálad akar aludni? Szerinted egy "rendes lány" két heti telefonbeszélgetés után bekéredzkedik egy pasi ágyába valami kamu dumával?

    Szerintem ne agyalj, mit csinálhattál rosszul (ugyanis semmit). Volt két jó napod. Többre pedig vszeg nem érdemes a csaj. Említetted, hogy már levelezéskor is eltűnt 1,5 hétre. Örülj neki, hogy nem mérgezi az életed.
  • pett3rson
    #20963
    Sajnálom ami történt Veled, sajnos tényleg belefutottál egy gerinctelen emberbe, már ha ez az, inkább féreg vagy ilyesmi. Nem volt Veled őszinte, ez sokakkal így van, nem akar megbántani, hogy nem tetszel neki igazából, ezért azt mondja amit hallani szeretnél, aztán meg jön a pofára esés és a még nagyobb fájdalom, na meg az értetlenség, hogy most akkor mi is van és ki is a szemét állat??

    Most erre nem lehet mást mondani csak azt,h goy ne ebből ítélj, azrt vannak még normális lányok, csak keresni kell őket, kicsit elbújtak. Ne add fel a reményt, ezen meg tedd túl hamar magad :)

    Amit még ajánlanék, hogy emiatt ne büntesd majd a következő lányt, ki tudja, lehet Ő lenne az igazi, Te meg elüldözöd, mert kicsinyes bosszút szeretnél állni a női nemen...
  • bcrics
    #20962
    Képet küldjél már róla, nem szeretnék belefutni ebbe a lányba:)
    vaty vki csináljon egy most wanted Bitches topikot és oda be lehetne rakni az ilyen elvetemült lyányokat.
  • gergely1991
    #20961
    A lányok a legbizarrabb döntéseket hozzák meg.Sokszor döntenek úgy hogy szerintük jó az,viszont az ellenkezője lenne az alkalmas.Egyik ismerősömet tenném példának.:D
  • clio1616v
    #20960
    ez hülyeség, bár logikát nők gondolkodásában ne keress, a pillanatnyi érzéseik határozzák meg a döntéseiket
  • bajgunar
    #20959
    Erre gondoltam én is :(
    Lehet, tényleg ez volt a baja?
    Ha meg megtettem volna, lehet azért lépett volna le, mert kapásból rámásztam! ? Nem???
    De bakker, ha meg megrepesztettem volna, akkor meg ittmarad velem "örökre"?
    Mert ha igen, akkor dughattunk volna még eleget is az életben! Ha engem akart volna. Így meg nem értem. :S
    De azért nem tettem meg, mert többet szerettem volna tőle, nem csak egy kex party-t.
    Ha meg csak erre vágyott??? Miért NEM ezt mondta? Ezért nem kellett volna hülyíteni, ha csak egy dugás szeretett volna. :S Ahhoz nem kell egy hónap ismerkedés! :S
    Na mind 1, semmilyen formában nem értem a dolgot.
  • chopin42
    #20958
    az a baja h nem dugtad meg. Viccen kívül.
  • clio1616v
    #20957
    ez mindenkivel ilyen közvetlen nyugi

    fogalma nincs mit akar, de téged nem :)
    minden szava hazug volt, de ha már ott volt, akkor kihasznált

    egy lépéssel beljebb kerültél a nők fogalmába
  • bajgunar
    #20956
    Még le sem feküdtem :P
    Most van egy kis időm, elmesélem (inkább copy-zom, mert mégegyszer nincs kedvem leírni :D ):

    -"Volt egy csaj, aki miattam regizett, és vette fel velem a kapcsolatot társkeresőn! Aztán megismerkedtünk (csak net, telo), erre rá ~2 hétre eltűnt! Utána egy ~1.5 hét szünet után előkerült ~2 hete. Azóta megint csak dumázgatunk egész nap szinte telo, face, msn. Erre kitalálta, h mivel a bátya jön fel gyömrőre, és megy a feleségével annak a szüleihez, így eljön vele, és akkor tudunk talizni. Ok, Mondtam neki, hogy jöjjön, talizzunk. Erre kitalálta, hogy mivel délutánra érne ide, már hülyeség lenne 3-4 óra a randi, elég jól megismertük egymást, mire hazaérne, hajnal lenne, nem -e aludhatna, maradhatna itt. Felőlem? Végülis "logikusabb" a helyzet. Kicsit furcsáltam, (de örültem is neki :$ )
    Na mind1, eljött, taliztunk, hétfőn délután elmentünk fel a citadellára, sétáltunk, beszélgettünk, stb...
    Estére hazajöttünk, teljesen elvoltunk, nagyon jól érezte magát. Egész este beszélgettünk, elmesélt mindent magáról, szüleiről az életéről.
    Kedden egész nap itthon maradtunk, ő mondta, h ne menjünk sehova, ő is hulla fáradt volt, reggel fél7-ig ébren voltunk, filmet néztünk, közbe beszélgettünk, smacizáson meg tapin kívül (szerencsére) nem volt több dolog, (ez is sok volt így elsőre) én meg nem is akartam (szinte még ezt se, nemhogy többet. De még jó hogy nem is lett több.
    Aztán aludtunk kicsit, ~10ig. Szal itthon telt a nap. Eljött az este.
    Kikísértem a vonatig, ő elment haza, de megígérte, hogy nagyon jól érezte magát és mivel mindenki kérdezte, azt mondta h pénteken suli után az első vonattal jön újra, és hogy jöhet -e? Azt ígérte, mivel kérdeztem, hogy most megint úgy el fog tűnni? Mint a múltkor? Azt mondta, hogy nem fogok tőle egykönnyen megszabadulni! Nagyon megszeretett, komolyan gondolja, és hogy sokkal többet akar ő is tőlem. Este még beszéltünk telón, ahogy majdnem hazaért, azt mondta, ha megérkezett, feljön Fb-ra meg ír sms-t ha fennt van. Erre nem jelentkezett többet. Írtam, hívtam, sms, stb.. Nem reagált.
    Erre szerda reggel még néztem adatlapját, meg írtam neki, mivel este óta nem jelentkezett, hogy mizu van vele? stb...
    Na erre nézem, mivel más is kérdezte, hogy hogy áll a helyzet, stb...,
    Erre keresem a csajt és NINCS fennt fb-on!!!
    Vagyis nem nincs, hanem engem Tiltott le!!! ???
    Belépek öcsém fb-jába, és fennt a csaj, más is megtalálja, de én már nem, letiltott!!!
    Azóta semmi életjel magáról. Írtam barátnőjének is, imre véljem a dolgot, de ő sem válaszol. :(
    Na szóval ez lett, így jártam, szép volt, jó volt egész este puszi, csókolózás, tapi volt :$ tényleg semmi több. Erre tessék, reggelre letilt. Nem reagál, nem válaszol, semmire.
    Legalább elmondaná, hogy mi a baja, vagy valami gerincesség lenne benne. De ááh. Nem ismeri azt a szót, hogy Őszinteség, Korrektség, Tisztelet.
    Teljesen jól érezte magát, azonnal tök közvetlen volt, szinte mindent elmesélt magárül, szüleiről, életéről, stb..., tök jól elbeszélgettünk, szinte mindenben megértettük mindvégig egymást, teljesen közös volt a nevező, minden.
    Erre ez lett a vége!"

    Szóval így jártam! Én teljesen, totál beleszerettem a beszélgetésekbe, a képeibe, mindenbe, erre megspékelte egy személyes talival, és én kb elolvadtam, mikor megláttam. Azt mondta, ő is ugyanígy érez, és ugyanígy gondolja. Teljesen szimpi vagyok neki, és komolyan gondolja ő is a kapcsolatot. :D
    Ezekszerint mégsem!!!
    Na így bízzon meg az ember, akárkiben is!
    Jól átvert, kihasznált! Ezekután nem is tudom mit tennék, ha egyszercsak előkerülne! Nagyon sajnálom, hogy ez lett a vége.
    Csodás beszélgetések, találkozás, már-már mesébe illő volt minden köztünk, így első találkozásra is. El sem akartam hinni, hogy "ilyen" is van. Mintha fél éve ismenénk egymást, úgy ment köztünk minden!
    Most nagyon szomorú vagyok, valamilyen szinten, de azért volt 2 gyönyörű napom, amit nagyon szerettem volna, ha még nagyon sokáig tartott volna.

    Várom a "lelkes" kielemzéseket :D
  • gergely1991
    #20955
    Látom ismételten féltékeny vagy.:D
  • IXEMGabeo
    #20954
    na végre örülök, ha neked is sikerült:D
  • clio1616v
    #20953
    ráérsz, majd ha felébredsz :D
  • bajgunar
    #20952
    Sztem letennétek a hajatokat, ha elmesélném, mi is történt velem húsvét hétfőn-kedden, társkereső oldal-on ismerkedés után!
    :D
    Majd megírom egyszer :D
  • chhaya #20951
    ?!
  • bcrics
    #20950
    inkább ezt a filmet nézd meg.
    film
  • IXEMGabeo
    #20949
    tudom melyik az, pókeres film...
  • clio1616v
    #20948
    Maverick című filmet ajánlom figyelmedbe