22708
nincs egy normális lány, aki nem csak külsőleg hanem belsőleg is kibírható
  • bajgunar
    #21027
    :D Eddig elvetettem ezt a fajta megközelítését a dolognak :D
    De ezekután így fogok hozzáállni! És ha megdől, nem hagyom ki a helyzetet! Pedig pont azért nem tettem meg, nehogy utána meg az legyen a baja, hogy jól "megcsináltam", pedig nem is "ismertem" szinte. :D
  • BrutiCica
    #21026
    Jaj, ne verd már a fejed a falba
    Ez csak egy lány, nem az anyakirálynő. És minden csoda három napig tart.
    Valamint a szerelem vagy a másik iránti tisztelet nem szégyen és nem papucsság. Legfelejebb nem ír semmit. Viszont akkor nincs keresnivalója melletted, mert nem elég intelligens hozzád.

    Tanulság: ha össze futsz egy jó nővel, dugd meg még aznap, mert lehet, hogy egy és később nem lesz rá lehetőséged ;)
  • bcrics
    #21025
    Részvétem, tudja hogy nála a gyeplő éshát...
  • bajgunar
    #21024
    A tegnapi levélre, ma du-tán válaszolt.
    De csak annyit, hogy:
    -"Nemsokára leírom, mi volt-mi van-mi lesz! "
    Tehát ennyi. Innentől tényleg befejeztem, és többet nem írok rá.
    Majd ha válaszol, meglátom mit, és mérlegelek, úgy játszok akkor én is, ahogy ő.
    Sajnos sok ötletet, tippet kaptam, így azt is, hogy írjak neki, meg azt is h ne írjak, de a legjobb dolog szerintem az volt, hogy senkire ne hallgassak, csak magamra, hogy én mit akarok. Ha pedig írok, akkor ne öntsem ki a lelkemet, papucs formájában, hanem csak kérdezzek rá.
    Hát ezt tettem. Normálisan tudattam vele a dolgokat, és megkérdeztem.
    Lehet maximálisan megaláztam magam, de ez van, lett. Ilyen vok.
  • SlayR
    #21023
    Igazából én akartam tudni főleg a részleteket bizonyos dolgok miatt...mondjuk a tipikus még fiatal volt és a szemellenző bejátszott szituáció volt a dolog elég szélsőséges dolgokkal megfűszerezve....
  • clio1616v
    #21022
    maximálisan megaláztad magad előtte, amit egy férfi nem tesz meg ezután még úgyse fog rád nézni...

    attól férfi egy férfi, hogy a nő nem fél mellette egy biztos pont az életében, ezek után nem fog tudni rád úgy nézni


    és nem vagy neki kihívás már, mindig bizonytalanságban kell tartani a nőt, hogy küzdjön érted, vonzóvá tenni magad és kicsit adni oda magadból elérhetetlennek maradni és közben szeretsd
  • pett3rson
    #21021
    hmm, érdekes a Te sztorid is, azt meg kell hagyni.

    az ex-dologra csak annyiban térnék ki, hogy mivel csak az egyik oldalt hallgattad meg, ne ítélj az alapján, főleg azok után ahogy Veled is viselkedett. Egy párkapcsolat 2 emberen múlik, igaz, hogy nem mindig 50-50%, de az dobjon meg kővel aki nem hibázott még párkapcsolatban...vagy csak úgy az Életben. Az eleve szánalmas, hogy elmondja, azaz elpanaszolja, hogy Ő vele milyen rútul is bántak az előző kapcsolatában, netán több esetben. Senkit sem érdekel, hogy mi történt vele akkor, most más van, azt le kell zárni, levonni amit kell és kész, továbblépni.
  • SlayR
    #21020
    Nembaj...hamár ide találtam akkor használom a topikot :)
  • bcrics
    #21019
    aki kíváncsi hamar Utólérik.
    Egyébként meg nem tökmindegy, ne akarjon senki Csernust játszani.
    Rengeteg beteg huszonéves van, a legfurább hogy minden 5.-nek már babája van, persze apa nélkül.
  • SlayR
    #21018
    :DDDD Mondjuk én igazából csak erre a lelkivilágokra lennék kíváncsi mi váltja ki ezt egy nőstény egyedbe, hogy ennyire ne tudjon értelmes gondolatokat produkálni?!....szívem szerint tennék ki képet, de mivel nincs így nem tudok...
  • bcrics
    #21017
    Jó azért nevetni a másikon, dehát mindenkivel ez van.
    legyen már vki tökös és toljon a ringyóról egy képet:P
  • SlayR
    #21016
    Jah...csak nem részemről :D
  • bcrics
    #21015
    Szopacs:D
  • SlayR
    #21014
    Hűűűh van ám sztori...bár nálam is sikerült eme témában mostanság kevésbé pozitív, de mégis igen érdekes tapasztalatokat szerezni. Valahogy nem szoktak nagy hatással lenni rám ezek az ismerkedési témák, de most mégis kedvet kaptam leírni egy mondhatni közelmúltban történő esemény sort kíváncsi vagyok ki hogy látja a történések hátterét.
    Adott tavalyév vége egy jó ideje egy szórakozó helyen baráti társaságban sokszor besegítgetek ebben abban és élem sokak számára kevésbé elfogadható életmódom így 25 évesen. A bulik során elég sok embert ismerek meg és látok sok mindent ez is így kezdődött. Volt egy lány akit úgy megfigyeltem néhány bulin, de nem vagyok az a fajta aki feltétlen kényszert érez arra, hogy csak azért mert ott van valaki aki esetleg tetszik/szimpatikus rögtön "lecsapjak" rá. Telt múlt az idő és eljött egy buli ahol ismét láttam a lányt akivel néha találkozott a tekintetünk igazából valahol pont az esetem külsőre (belsőbe már a mai világban nem is merek találgatni). Le ment a buli mivel a lány egy pasival volt gondoltam biztos barátja (tudom ez olyan tipikus gondolat). Következő bulin sikerült összefutni ahol egy pár szót váltottunk, de semmi különösebb nem történt emlegetett egy fiút akiről alapból azt gondoltam biztos a barátja így hagytam is a dolgot. Nemsokkal késöbb rá következő buliban újra találka beszélgetés meg már kisebb kavarás és megtudtam azt is igazából nincs senkije (itt még meglepően egyszerűnek látszódott a dolog...gyanús is lehetett volna:D). Folytatásképp telszám csere/ Facebookos ismeretség megtörtént kisebb/nagyobb beszélgetések (ez később is megmaradt meglepően sok őszinte eszmecserével). Beszélgetések során elsőre volt egy olyanról szó, hogy igazából ő nem akar komoly kapcsolatot mivel nem rég mászott ki egy problémás hosszú párkapcsolatból (ez is eléggé nem egyedi eset). Ezen események év végén zajlottak az ominózus jobban ismerkedős est után pár napra rá jött a szilveszter amit megbeszéltünk közösen töltünk egy bulin a "szokásos" helyen. Mivel előtte ő közölte nem akar semmi komolyabbat eldöntöttem én nem fogok semmi olyat lépni ami ennek az ellenkezőjét mutatná (eleve ezen a téren nem vagyok olyan, mint az átlag gondolkodású téma kicsit sokkal válogatósabb, de mondhatni ő más kategória volt, mint a legtöbb...persze még nem is nagyon ismertem, de általában jók a megérzéseim). Eljött a szilveszter megtörtént a találkozás irány a buli kis beszélgetés stb stb. Majd mire beindult az este jött egy nem várt fordulat mondhatni egy igencsak határozott kezdeményezés a részéről amit nem is tudtam igazából hova tenni és már kezdtek kicsit gyanúsak lenni a dolgok, de gondoltam sodródok az árral (avagy semmi jónak nem vagyok elrontója).Lezajlott az éjszaka hajnalban különösebb folytatás nélkül elváltak útjaink mivel ő is kicsit sokat ivott viszonylag én is így pihenőre tértünk bár ő nála már kis nyűgösség jelentkezett akkor eért is nem lett talán jobban folytatás. Másnap felhívtam amikor ő bocsánatot kért a hajnali dolgok miatt (mivel eredetileg úgy volt lehet nálam alszik vagy én megyek hozzá). Igazából ezekután jöttek azok a dolgok amik már kicsit kezdtek sok(k)ak/ollóak lenni. Mesélt az előző kapcsolatáról amit nem részletezni, de erős túlzással se mondhatnám, hogy normális dolog volt az exe részéről majd jelentkeztek a fura viselkedési dolgok amikből következően elég komoly beszélgetésünk is volt ahol kicsit nyersebben, de teljesen jóindulatból és őszinteségből megfogalmaztam az engem zavaró és számomra nem világos dolgokat. Ahogy telt az idő viszont a részéről egyre pozitívabb viselkedési jelek kezdtek újabb fordulatot venni és egyfajta ok nélküli taszító formát felvenni. Egyre több nézeteltérés meg már a szinte 40 éves házasok féle veszekedésnek induló bár részemről csírájában elfojtott történések. Párszori facebookos tiltás téma ami azért már nem az én sportom így 25 évesen... Legutóbb pl egy ilyen után szintén egy buliban összefutva teljes olyan viselkedést mutatott, mintha nem is történt volna semmi. Ezek után én erre ki is tértem egy beszélgetésünknél, ahol ő már egész egyértelmű változási jeleket mutatva reagált aminek a vége mégis a szokásos lett... Lassan másfél hónapja nem beszélünk és nem is találkoztunk még azokon a bulikon se amikre ő eddig mindig eljárt.Kicsit azaz érzésem még most is, hogy talán ő az a tipus aki nem szokott hozzá, hogy egy pasi vele kapcsolatban tud elfogulatlanul és befolyásoltság nélkül viszonyulni (mivel tapasztaltam is, hogy rengetegen "körberajongják")
    Kb ennyi az én kis "szappanoperám" tömören bár sztem sok mindent kihagytam....:)
  • sz4bolcs
    #21013
    Nem papucsság, hogy kíváncsi vagy a miértekre... Kíváncsiságnak hívják.
  • bajgunar
    #21012
    Áh kész vok, annyi ötletet, tipp-et kaptam. Nemtudtam dönteni, ígyhát léptem, és a belsőmre hallgattam. Átmentem papucsba, és ráírtam, megkérdeztem a lánytól, a miérteket. Most várom a válaszát. Amire fogadni mernék, hogy nem érkezik. De azért megtettem. Ami tőlem telhető.
    A végén meg nehogy az gyötörjön, h még ezt sem tettem meg és ezért buktam.
  • BrutiCica
    #21011
    Mit össze nem kínlódsz ezzel a lánnyal.
    Ha kíváncsi vagy a miértre, egyszerűen kérdezd meg, nem rinyálva, csak lazán. Esélye nincs, hogy megalázzon, mert ha megpróbálja, még mindi tudod vele közölni - Chopin42 hsz-ére vissza utalva -, hogy nagy kár, mert egy szexre jó lett volna a kis f@szpörgettyű, másra meg nem való. Nincs az a nő, akinek az egóját ne szaggatná rongyosra egy ilyen megjegyzés.

    Persze teljesen megértelek. És nagyon tisztelem benned, hogy annak ellenére, hogy így viselkedett, nem szeretnéd bántani.
  • ioinme
    #21010
    Nem vagyunk tökéletesek valóban, ez igaz. Viszont hidd el nagyon elszaladt az átlagnál szebb lányok viselkedésével a ló manapság. Nincs meg már az az értékrend ami korábban volt, szintúgy a fiúknál. Pont ez az egyik gond. A bombázó csajok tényleg így gondolkodnak, egyszerűen elvárják hogy a lábai előtt heverjen minden fiú, és sármmal, meg jó dumával nem vagy nagyon nehezen lehet megfogni őket, akkor sem tartós időre.

    Olyan helyzet alakult ki a lányok és fiúk között, amivel egyik nem sem tud mit kezdeni. A fiúk "elfelejtettek" udvarolni, a lányok meg nyavajognak hogy alig találni tiszteletteljes, rendes srácot. Sajnos ebben mindkét nem ludas.

    A bombázó csajokra visszatérve: gondoljatok bele hány bókot, meg nyomulást hallgat végig mondjuk egy nap? Elég sokat. Ha én leszek az n+1. nyomuló, ugyanúgy végzem mint a többi. Az ilyen csajokhoz egyszer próbáljátok ki hogy úgy közelítetek, mintha kb. egy átlagos, neadj isten csúnya lánnyal beszélgetnétek. Észre fogja venni hogy nem úgy közeledsz hozzá, kissé le is kezeled, és egyáltalán nem érzi hogy körberajongnád, és ez piszkálni fogja a csőrét, kihívást lát benned, hogy "mi az hogy ez a srác nem rajong értem?". Egyszer-kétszer már próbáltam, eddig bejött, viszont nem érdemes ilyen csajokkal kezdeni, mert piszok nehéz őket meg is tartani.
  • clio1616v
    #21009
    a genitáliákat se felejtsd el
  • pett3rson
    #21008
    bár férfi vagyok, de lerántanám a leplet hősi mivoltunkról. Mi sem vagyunk tökéletesek!

    ugyanonnan indul mindkét nem, semmi különbség nincs. azaz van, felfogásban, hozzáállásban stb, de pont ez a lényeg ezért egészítjük ki egymást jó esetben. ezt kellene felfogni végre és e szerint játszani a szerepünket, nem pedig a másikat szekálni, mert nincs otthon sör...
  • pett3rson
    #21007
    pont kérdezni akartam, hogy hány éves vagy. ha jól számolom olyan 30 éved van, hogy megtaláld az Igazit, szóval ne kapkodd el :)
    lehet, hogy ez a csaj az - bár erősen kétlem -, de ne ess bele abba a hibába amit már mások is leírtak, amivel most szépen befészkelte magát az agyadba. ezzel a megkapsz aztán sehol se vagyok trükkel. Tiltott gyümölcs feeling és rohadtul szar érzés, de éppen ma olvastam, hogy Magyaro. lakossága 52%-ban női egyedeket tartalmaz - vonjuk ki ami nekünk nem tetszik -, szóval elég jól állunk szerintem :) van még olyan ahonnan ez gyütt...
  • IXEMGabeo
    #21006
    ritka kivételek egyike...

    tapasztalatlan lány még, viszont legalább nem olyan szemét, mint a legtöbb korombeli
  • clio1616v
    #21005
    20 éves lánytól mit akarsz? még gyerek...

    28 éves alatt ne kezdj ki
  • clio1616v
    #21004
    még szerencse, hogy te is megtaláltad a párod :)
  • clio1616v
    #21003
    nagyon igaz :)
  • IXEMGabeo
    #21002
    "Az a másik fele, h ő ~20 éves, én meg 29 de ez sosem érdekelt, őt sem érdekli. Most ha meg visszafogadnám? Pont, mit ioinme írt! Előbb utóbb tuti lecserélne! Még ha én a csillagokat is lehoznám neki."

    Itt a probléma...20 éves és azt se tudja még mit akar...
  • Wootan
    #21001
    Arra ne számíts, hogy harcolni fog érted... Főleg ha jól néz ki. Mért tenné, mikor jó eséllyel válogat az udvarlókban. Arra vár hogy te kezdeményezz, ami plusz pont az egójának.

    Én nem lennék rajta meglepődve, ha kiderülne hogy valaki nagyon megszívatta, és most így kompenzál.
  • bajgunar
    #21000
    Még mindíg nem írt! De én sem neki! Éppen azért, nehogy már én könyörögjek neki! Igaz érdekelne a "miért", de eddig nem osztotta meg velem. Hát harcoljon értem, ha akar valamit, nem én fogok neki rinyálni, meg kérlelni őt! Ha akar, és még kiv. rám, majd jelentkezik. Ha nem, akkor nem. De akkor meg nem értem, miért vett ki tiltólistáról, meg jelölt be barátnak??? Tehát csak akar valamit!? Nem?
    Hát kivárom. Nemtok mit tenni. Pedig annyira megszerettem :( (f@szért lettem ilyen hős szerelmes típus, így első talira :( ) minden megtetszett benne, azonnal. Ááh kész vok.
    Az a másik fele, h ő ~20 éves, én meg 29 de ez sosem érdekelt, őt sem érdekli. Most ha meg visszafogadnám? Pont, mit ioinme írt! Előbb utóbb tuti lecserélne! Még ha én a csillagokat is lehoznám neki.
    Szóval, kész, tanácstalan vagyok. Várok, kivárom mit lép, tesz, mond.
    Aztán meglátom.
  • Wootan
    #20999
    A mai nők többsége totálisan irracionális. Állandóan sírnak, hogy nincs egy rendes pasi sem a világon, aztán meg ha találnak egyet, akkor azt meg megszívatják.

    Szerintem hagyd a fenébe ezt a nőt, mert csak szórakozik veled, csak arra kellesz neki, hogy tesztelje hányszor tud bepalizni.

    Nekem volt már olyan nőhöz 'szerencsém', aki 1 hét alatt 4x változtatott az álláspontján (szeret/nem szeret), pedig semmi okot nem adtam rá. Az ilyeneket konkrét válasz elé kell állítani, és ha 'nem tudják mit akarnak', akkor lapát. Barkóbázzon velük az, akinek 3 anyja van :)
  • IXEMGabeo
    #20998
    nagyon jók a meglátásaid manapság így működik azért régen nem volt ennyire érzelmileg defektes és éretlen lány, mint manapság. Testileg és tapasztalati szinten túl gyorsan érnek, ugyanakkor, mint lelkitárs nagyon kevés az, akire számíthatsz...
  • ioinme
    #20997
    Sziasztok!
    Én még új vagyok itt, de úgy látom máris belecsöppentem egy érdekes dologba amiben van némi utólagos tapasztalatom is sajnos.

    bajgunar: Velem is játszott már hasonlóképpen egy lány, igaz az picit más tészta volt. Mai napig nem tudni a pontos okát, de gyanítom hogy a környezetváltozás, és a barátnők hatására, de hirtelen otthagyott. Épp akkor tájt ment egyetemre, sok lány (és talán fiú is) ilyenkor érzi azt hogy na, váltani kéne ha már a környezet is váltott. Nem is ez a lényeg most, hanem az, hogy ő annak idején vissza is akarta könyörögni magát, én hülye meg engedtem neki. Utólag jöttem rá hogy megy ez a lányoknál: csak addig vagy érdekes amíg kihívás vagy neki, amíg egy picit is de kiismerhetetlen vagy és elérhetetlen. Ha könyörögsz valamiért és azonnal megkapod, akkor az a valami elég értéktelen nem? Szerintem a csajok ezzel ugyanígy vannak tudat alatt, vagy tudatosan. Ha minden nap vehetnék egy Ferrarit, ha akarnék, mert könnyű elérni, lenne ekkora nívója egy ilyen kocsinak? Kötve hiszem.

    Egyébként nem tudom ti hogy látjátok, lehet közhelyes eme kijelentése, de TÉNYLEG nehéz normális lányt találni. Én alapvetően nagyon válogatós vagyok, főleg az utóbbi fogásaim után, de kezdek tartani attól hogy így meg magam maradok. Egyszerűen nincs, vagy nagyon ritka az a lány aki rendelkezik a kellő érzelmi és racionális intelligenciával, és még emellett csinos is és mondjuk nem egy plázaribanc. Sajnos valamelyik tényező mindig kilóg, nem találkoztam még a tökéletes lánnyal. Nem leszólásból mondom (ha vannak itt lányok) de ha megfigyeltétek, rengeteg lelki defektes lány van manapság. Úgy értem ha jobban megismersz egyet, annak jó eséllyel van valami lelki nyavajája, néha elég komoly, vagy épp hibádzik a felfogása a világról egy szinten. :-)
  • chopin42
    #20996
    Namost a legnagyobb féreg beszél belőlem, de nem egyszer eljátszották ezt velem is...
    Szóval a tanácsom: ha lehet dugd meg, aztán koppintsd le, és közöld vele h csak szexre kellett kezdettől, csak meg akartad előtte kicsit szívatni (tudom nem igaz...).
  • sz4bolcs
    #20995
    Ha már képes voltál visszajelölni, megkérdezhetnéd tőle, hogy ezt miért csinálta. Aztán ha jön a kamuszöveg, akkor legyél vele őszinte, aztán hagyd békén, ne pitizz.
  • bajgunar
    #20994
    Szerinted???
    Akkor miért nem hívott telefonon?
    Miért nem írt válasz sms-t?
    Vagy pl miért nem lépett be msn-re sem?
    ? Hm ???
    Vagy felhív barinője telójáról! És visszahívom!
    És amíg nem tiltott le, addig kb 10x hívtam telon, és nem vette fel!
    Utána meg szépen írtam neki, és kérdeztem meg tőle, hogy mizu? haza ért? miért nem veszi fel a telo-t? miért nem válaszol? Erre semmi.
    Majd jött a BAN! ??? Ez bug? Kétlem!
    Meg mivel ígérte, h pénteken este 8kor itt lesz, és talizunk, de nem hogy nem jött, még cask nem is jelentkezett. Igaz így én sem mentem ki elé!
  • clio1616v
    #20993
    szerintem simán facebook bugról van szó ^^
  • bajgunar
    #20992
    Pedig DE, vagyis NEM, nem írtam rá, és még nem is fogok egy darabig. ÉN biztos h NEM! Annyira azért nem leszek sem papucs, sem pedig lábtörlő!
    Majd jelentkezik ha akar, vagy rámír, vagy leírja, vagy levelet küld.
    Már ez is érdekes, hogy kivett a tiltólistáról, és Ő jelölt vissza.
    Mondjuk ezzel a bizalmamat ku&@ára eljátszotta.
    És most nem is tudom, (mivel az okot sem tudom) hogy ezekután, mit fog, akar majd tenni, mondani, mi lesz a közeljövőben.
    De ha esetleg vissza szeretne kuncsorogni, vagy hogy is mondjam, hát nemtudom. Nem szívesen fogadnám vissza. Mivel egyszer ezt már eljátszotta, igaz adott rá mesét, elmondta mik történtek, de most azokat is, sztem felnőttként elég korrekt módon lehetett volna kezelni, és semmi probléma nem lett volna belőle.
    De így, hogy megint ilyen dolgokat tett, ezekután hogy merjek benne megbízni?
    Pedig nagyon megszerettem, külsőleg is nagyon csinos, helyes, és amiket (ezen kívül) mondott, tett, totál beleestem. igaz ez meg az én f@szságom, mert nem szabadna így elsőre, rögtön ennyire megkedvelni valakit, hisz még nem is taliztunk előtte.
    De amilyen kapcsolatban álltunk, napi szinten, totál megkedveltem, meg ahogy ő is előadta, hogy ő is engem. De akkor nem értem, most meg miért tette ezt.
    Na mindegy, majd írok :D, tuti megosztom veletek :D
    Igaz a barátnőm (aki csak tényleg barát, lelki társ, gyógyítóm) + uncsitesóm úgy leb@szott, mint a pengős malacot, hogy elfogadtam a barát jelölést a csajtól, ezekután. És azt mondták, ha vissza merem engedni magamhoz a csajt, akkor ők kilépnek az életemből, és soha többet nem állnak velem szóba. ??? :D
    Akkor most mi tévő legyek. Mindenesetre megvárom a csajt, hogy jelentkezzik -e, és h elmeséléi -e a miérteket.
    Aztán majd mérlegelek, és elmondom az én véleményemet, aztán ha olyanom lesz, vagy bal lábbal keltem fel, akkor nehogy Ő kerüljön tiltólistára!
    Pedig szerettem volna vele tényleg komoly, őszinte, hosszantartó kapcsolatot.
    Amiket ő is mondott, ígért szintén felém. Dehát így??? Ezekután???
    Nemtudom mit akar, akart!
    Egy kiadós pettinget, sétálgatást, nagy beszélgetést, közös ebédet???
    Mert ez volt. :S
    Érthetetlen számomra.
  • IXEMGabeo
    #20991
    na azért csak rá fogsz írni;) előbb utóbb úgysem bírod ki
  • clio1616v
    #20990
    ez jó szöveg :D

    túl jó vagy....
  • BrutiCica
    #20989
    Na ne csináááááld!!!
    Nem mondod komolyan, hogy nem kérdezted meg, mi indokolja ezt a sajátos viselkedési kultúráját?!?!
    Basszus, én meg itt vártam egész délután, hogy mit újságolsz :D

    Fűcsomó legyek, ha nem azt mondja, hogy túl jó vagy hozzá és nem érdemel meg :)
  • clio1616v
    #20988
    úgyis ráköszönsz...