22708
nincs egy normális lány, aki nem csak külsőleg hanem belsőleg is kibírható
  • bajgunar
    #21067
    Van jó pár ismerősöm, akik ismerik őt, vagy egy-egy haverját!
    (Sok a közös ismerős-ismerős fb-on).
    Alá tudnék pörkölni, ha nagyon akarnék, de nem süllyedek le arra a szintre.
    Előbb is posztolt fb-on, de még mindíg nem válaszolt!
  • clio1616v
    #21066
    20+ éves még nagyon fiatal és tapasztalatlan, 28 éveseknél is akad elképzelés nélküli picsa, de afölött már alakulnak az elképzeléseik az életről, hogy valójában mit is várnak el, mit szeretnének

    de ahogy írtam a nők pillanatnyi érzelmi állapotuktól függően döntenek és akarnak dolgokat

    az alatt ne nagyon várj értelmes gondolatokat
  • clio1616v
    #21065
    gondolta, ha messze vagy akkor könnyebb megszakítani a kapcsolatot :D és nem fog veled összetalálkozni a falujában, se nem fogod elhíresztelni mekkora kurv@
  • Masakari
    #21064
    Szinten egyet ertek ezzel. Hasonlo volt a legutobbi eset nekem is.Azota megint felderito uzemmodban vagyok hatha talalok 1 'ertelmes' not akire megeri az idot pazarolni.
  • gergely1991
    #21063
    Ha nem kell, add nekem.:P
  • bajgunar
    #21062
    Na igen, ezen a lányon is, ahogy észrevettem, ehhez a dologhoz, kurvára nem volt még felkészülve, megérve agyilag!
    Mindemellett a többi dologról ahogy mesélt, hozzáállt, leesett az állam, hogy bakker, ilyen "talpraesett" a csajszi!! :O
    De a párkapcsolathoz??? ÁÁhh,, mint egy ~15 éves, úgy állt hozzá, és viszonyult. Na meg ahogy utólag viselkedett!
    (aki nem tudja, olvasson vissza egy kicsit!)
  • bajgunar
    #21061
    Igen, fiúk részéről is rettenetesen sok a bunkó, perverz, agyhalott bunkó!!! Ezen nincs mit meglepődni.
  • bajgunar
    #21060
    Másik!
    Mióta átírtam adatlapomon társkeresőn, az épp, értelmes és valós elméleteimet, érveimet! Azóta ~ duplájára nőtt a "forgalom" és megsoxorozódott a like/love -ok kapása, elnyerése!
    És csak úgy sorra érkeznek a levelek, hogy ritka ilyen felfogású, értelmes pasit találni, aki így gondolkozik, vélekedik!
    Pedig semmi olyat nem írtam le!
    És nemhogy pesti, főként vidéki lányok kattingatnak adatlapomon, és kérik a kérelmeket, küldik a flörtöket! :D
    (nem magyarázkodok, de halál komolyan így van!)
  • bajgunar
    #21059
    Igen, igazad van, túlzottan is akartam és belé is estem. (nem kellett volna)
    De nem, nem terelődött el a figyelmem a szeretkezésről, ezt direkt hagytam ki! Ha akarna valamit tőlem komolyabban is, akkor kibírta volna szeretkezés nélkül is az első estét, és bepótoltuk volna következő 2.-3.-4. randin!
    De mivel már azokat meg sem várta és eltűnt! Így kurvára kibukott, hogy őneki szinte csak szexre kellettem volna!
    Válasz még mindíg nem érkezett, hogy elmondja, mi volt-van-lesz! Türelmesen várok, de egyre jobban kezdek letenni róla, meg a dologról, hogy valaha találkoznánk is még az életben, vagy beszélnénk.
    Én nem írok neki többet, amíg ő magától nem jelentkezik!
    Ha meg nem fog, akkor egyértelmű, h szexre kellettem volna!
    Na most kuksit nehogy már ~280km-el arréb találjon már magának!!! Hisz elég csinos ahhoz, hogy ez egy szavába se kerüljön! Akkor meg ne értem!
  • SlayR
    #21058
    Erre annyit mondanék, hogy belátom a hibáimat de a legtöbb lány valami féle nagyon ferde világban élve szappanoperális hozzáállással próbál kapcsolatra szert tenni aminek semmiköze a normális felfogáshoz. :)
  • ioinme
    #21057
    Senki sem mondta hogy mi tökéletesek vagyunk. De mivel a topic címe adott, így ehhez kapcsolódóan írjuk le a tapasztalatainkat. Mi sem vagyunk piskóták, de a lányok is megérik a pénzüket. :D
  • chhaya #21056
    jajj úgy tudjátok szidni a lányokat, de azért ti fiúk sem vagytok piskóták :D
  • clio1616v
    #21055
    vagy csak unatkozott...
  • clio1616v
    #21054
    megismert...
  • clio1616v
    #21053
    együttérzek, de részre nem fogok hajlani :)

    miáv ^^
  • clio1616v
    #21052
    arról van szó, hogy a srác túlzottan akarta a csajt párjának és közben elterelődött a figyelme, arról hogy szeretkezni is kellene vele

    a csajnak gyanús volt az hogy nagyon odáig volt érte
  • IXEMGabeo
    #21051
    halkan jegyzem meg a mostani lány, akivel összemelegedtem szintúgy nem pesti alapvetően, hanem somogyi (valódi helyet nem írom ide), és csak 2 év él fent albérletben, és mondogatja nekem mennyire rossz itt és mennyivel jobb volt lent ott, ahonnan jött...ez csak egy kis mellék info...
  • SlayR
    #21050
    Ott van az óriás probléma, hogy nem reálisan állnak ahhoz a témához amit párkapcsolatnak hívnak így a legtöbb előveszi a "hát én nekem sose jó majd akkor én is inkább szemét leszek a pasikkal" sztájlt, vagy a semmivel nemfoglalkozó csak a pasikat túráztató témát és ha mégis közel kerülnek valakihez inkább taszítják nehogy csalódás legyen belőle... és nagyon igaz vidéken több az a lány aki kevésbé befolyásolt ilyenek által.
    Ja és necsodálkozz lejjebb amit én írtam sztorit ott meg a lány 23 éves mégis kb 16 éves agyilag...
  • IXEMGabeo
    #21049
    helyfüggő is, de itt van Pest és még mindig több normális lányt ismerek vidékről, mint a nagy zörgésben.
  • ioinme
    #21048
    Sajnos azt tapasztalom (meg ismerőseim is) hogy igen. Egyszerűen már a korombeli (22-23-24 éves) lányok nagy része is olyan, mint aki nem nőtt még fel sem hozzáállásban, sem felfogásban az érettebb dolgokhoz. No persze vannak ritka kivételek, de tényleg ritkák, ezek a szomorú tények.
  • chopin42
    #21047
    tényleg ennyire gázok a mai lányok? 18+os korosztály elsősorban
  • ioinme
    #21046
    Szerintem igazad lehet, valami női hiúság lehet a dologban keverve némi lelki bizonytalansággal, magyarul azt sem tudta mit akar. Nem bántam egyáltalán egyébként hogy nem jött össze, mert ahogy kezdtem megismerni egyre jobban inkább az egy éjszakásat terveztem vele mintsem komoly kapcsolatot, mert ahhoz egyszerűen éretlen lett volna az alapján amennyit megismertem belőle, pedig 21 éves volt.
  • SlayR
    #21045
    Ez mostanában igencsak sűrű....Okok? Rengeteg féle.... Van pasija vagy pasi jelölt, de nem úgy jöttem be a dolgok és "női logika" szerint jött a "na akkor majd keresek mást" téma (persze erről már őszintén nem nagyon nyilatkoznak)....Esetleg csak nagyon bonyolult lelkivilág és hirtelen felindulásból ismerkedés aztán meg beijedés...de lehet csak a "női hiúság" tesztje, hogy ,mennyire kattannak rá, ha ő indít egy ismerkedést stb stb volt már nálam is ilyen mondjuk én szépen finoman kipuhatolóztam a miértjét a dolgoknak.
  • ioinme
    #21044
    Még annyit, hogy a randit akkor mondtam le, mikor már napok óta nem hozta szóba, és szemmel láthatóan nem akart velem beszélni. Nem ellenkezett, nem nyavajgott, szóval tuti nem az volt a szitu hogy lemondtam és ő akarta volna. :)
  • ioinme
    #21043
    Velem mostanában (cirka 2 hónapja) történt utoljára fura, nős eset. Értetlenül állok előtte azóta is, bár van már tapasztalatom a nők terén sok tekintetben, ez még nekem is picit feladta a leckét. Volt egy lány, aki hirtelen bejelölt Facebookon. Én visszajelöltem, ő rámüzent, hogy reméli nem baj hogy bejelölt. Írtam neki hogy nem, de nem ismerjük egymást a 30 közös ismerős ellenére.Erre visszaválaszolt hogy tehetünk ellene. Az egész ilyen nagyon nyomulósnak érződött, a csaj szabályszerűen nyomult. namármost ez egész pontosan másfél hétig tartott, már le volt vajazva a randevú, erre hirtelen azt vettem észre, hogy totál megváltozott a dolgokhoz való hozzáállása. Nem beszélt annyit, nem volt érdekes amit mondott, sokkal rövidebben válaszolt mindenre. Ilyenkor már rutinból tudtam a dolgom, és nehogy ő csináljon belőlem hülyét - meg amúgy sem foglalkozok ennyire hangulatfüggő/hangulatváltó emberekkel - fogtam és lemondtam a randit meg az egész leendő "kapcsolatra" tett próbálkozásokat persze burkoltan, de levette a lapot.

    Abszolút nem mozgat már a dolog, pusztán a kíváncsiság miatt kérdezem: szerintetek ez miért volt? Létezik ilyen, előfordult már veletek? Annyi biztos hogy tuti nem szedett össze más pasit, azóta sincs senkije.
  • chhaya #21042
    clio ejnye, te vagy a mumus.
    tessék már együttérzőbbnek lenni. :D
  • bajgunar
    #21041
    Köszi.
  • IXEMGabeo
    #21040
    ne törődj vele, mert rosszindulatú törpe...engem is ott szapult és nevetett rajtam ahol tudott, most meg köpni nyelni nem tud, hogy csajom van.

    Ne aggódj az élet úgyis téged fog igazolni, ha megfelelően gondolkodsz és cselekedsz
  • bajgunar
    #21039
    Észrevettem, mindíg csak az ellenzék oldalán áll!
    És OFF-ol állandóan.
    Nem lihegem túl, már túl vok a dolgon, és csak kitárgyaltuk.
  • sz4bolcs
    #21038
    clio írásában van ráció, de nem kéne túllihegni ezt az egészet..
  • pett3rson
    #21037
    nem csináltál semmi rosszat vagy helytelent, felejtsd már el az egész szarságot, nem ér ennyit az egész. clio-t meg ignoráld, állandóan ellentétesen beszél, lassan már önmagának is ellentmond, csak hogy basztasson valakit.
    nincs arra szabály, hogy mikor fektess meg egy nőt, legfeljebb illemtan írja le, de azt meg ki nézi már? ha azt érezted, hogy neked annyi elég, akkor elég. Én sem vagyok hamari típus és nekem eddig bevált, nem ezen múlt egy kapcsolatom sem, sőt.
  • clio1616v
    #21036
  • gergely1991
    #21035
    Azt tudom rólad hogy, te vagy a "falu bikája".
  • bajgunar
    #21034
    Jah igen: "egészséges szexuális (ét)vágy" és csak b@szni akart. (mert egy ribanc)
    Én meg komoly kapcsolatot akartam, és ő is ezzel ámított. Az meg nem b@szással kezdődik! Még mindíg, szerintem! Mert ha meg kialakul a kapcsolat, lesz rá alkalom bőven! Nemde? (jah, mondjuk te nem ismersz, mennyire vagyok aktív szexuálisan).
  • clio1616v
    #21033
    hát figy, szerintem ő nem maszturbált közben annyiszor mint te, így meglehetett neki az egészséges szexuális (ét)vágya is, főleg ha bejöttetek egymásnak

  • bajgunar
    #21032
    ~1.5 hónapig beszélgetttünk, abban benne volt egy hét "eltűnés", már leírtam miért!
    De, volt párszor téma a szex is, mindenről beszéltünk.
    Na de az első találkozáson, randin NE akarjon már rögtön szex-et!!! Szerintem! Akkor láttuk egymást először. És ha meg komolyan akarna, vagy akart volna, és komolyak lennének a szándékai velem, ahogy énnekem is vele, akkor meg kibírta volna, hogy nem szexelünk az első este. Vagy simán megy minden úgy tovább, ahogy előtte. És nem eltűnik, meg letilt! Nem?
    Ha meg letilt, akkor most meg minek vesz vissza? Ha "senkinek" tekint?
    Miért jelölt vissza??? Ezt magyarázd meg! És miért ír olyat, hogy: Nemsokára elmagyarázza a miérteket! ???
    Na ezt te sem tudod! Látod! Ha nem akar, akkor miért kiv. még rám? És jelöl vissza? Az ex-emet én is töröltem, mert nem vok kiv. rá! Meg a barátját, meg barinőjét, meg uncsitestvérét, meg egyéb rokonait is, szintén vele együtt töröltem! Bah.
  • clio1616v
    #21031
    elsőre? hónapokig beszéltetek...

    azt ne mondd, hogy a szex nem került szóba
  • bajgunar
    #21030
    Ha ő meg ezzel papucsnak tekint, vagy h megaláztam magam előtte, hogy rákérdeztem, miért is ilyen hülye, és miért csinálta ezt, akkor azzal csak saját magát járatja, minősíti le! Szerintem. Ez nem "papucsosdi" tett.
    Egyszerűen ha ő így látja, véli a dolgot, akkor azzal csak magát minősíti.
    Az meg h nem b@sztam meg, szerintem nem "papucs" jellemre vall!!! Sőt!
    Ennyi erővel minden jött ment lányt megfektethetem volna! Nem?
    És akkor azzal űbergizda, szuperfasza, kanegér, macsó férfi lennék???
    Hát szerintem meg kurvára de NEM! És az én elmém szerint NEM az a férfi, aki így elsőre, és egyből jól megk*rta volna, hanem az aki pont NEM tette meg! Mert szerintem sem az az igazi férfi aki minden nőt képes meghódítani, hanem az aki mindet fel tudja adni egyért!
    De ez az én véleményem! Toljátok csak rám az off-ot, meg a flam-et!
    Lehet igazatok van, papucs vagyok és a csajnak pont az lett volna az igénye, h beakasszak neki, de akkor meg nem értem, hülyített egy hónapig, idejött, h megb@sszam, és ha megteszem velem marad? De mivel nem tettem meg, lelépett, mert gyík vagyok? Mi a f@sznak utazgatott békéscsabáról idáig? Közelben nem kapott kuksit??? Na menjen a picsába!
    Meg az is, aki azt helyesli, h egyből s3ggb3 kellett volna pakolnom!
    Nem, nem teszem meg! Lehet puding vagyok! De ugyanúgy elítélem az olyan nőt is, aki arra halyaz, h jól megrepesszék! Majd lelép! Az ilyet hívják ribancnak! (nem kurva, mert az pénzért b@szik).
    Ezek az én véleményeim, érveim.
    Ettől függetlenül, a csaj h miért tiltott le, majd jelölt vissza, miért nem jelentkezik, és h most végülis mit akar/t, még nem fogom megtudni.
    Ha nem akarna semmit, akkor mi a f@szért jelöl vissza 3 nap után?
    Akkor felejtsen el a picsába, és ne nézegesse az adatlapom, h mikor írom ki h kapcsolatban vagyok! Nem?
  • clio1616v
    #21029
    bárkivel előfordul, de aki előtt megaláztad magad az többet nem fog rád férfiként tekinteni, egyszerűen nem fog tisztelni, és igaza is van, mert ha egyszer megtetted akkor mással, máskor is megteszed
  • pett3rson
    #21028
    ugye, hogy nem lehet tudni mikor mi a helyes?? egyszer azt akarják, hogy dugjuk meg őket, aztán meg nem és ha tényleg nem tesszük meg, akkor most miért nem, talán nem tetszem??

    nők...