22708
nincs egy normális lány, aki nem csak külsőleg hanem belsőleg is kibírható
  • bcrics
    #21107
    Vannak hát.
    Nem ez az első eset, Mondjuk régen mindig a 600kg-os cigány nőknek jöttem be.
  • IXEMGabeo
    #21106
    lol, mint egy filmben:D:D

    ezekszerint vannak biszexuális vonásai, ha hajlandó volt veled smárolni:)
  • bcrics
    #21105
    Hát, elmentünk sörözni, Ő ott állt a pultnál, dumáltunk, smároltunk, majd jött a nője, kb ennyi:)
  • IXEMGabeo
    #21104
    mesélj részletesen:) hogy ismerkedtél meg vele? miképp derültek ki a dolgok?
  • bcrics
    #21103
    Gyááj, megismerkedtem egy rendes lánnyal, kiderült hogy leszbi:S
  • chhaya #21102
    Azért nem ez az általános... csak ezek a feltűnőbbek :)
  • Masakari
    #21101
    Na igen,otthon ezen sokat 'rohogtunk' haverokkal hogy mennyire sok a fiatal kint.Anno minket nem az hogy ki se engedtek volna a varosba ennyi idosen a szuleink,de nem is mentunk volna mert egyaltalan nem is erdekelt minket(+ kinyirtak volna minket ha kocsmazunk).

    De az ilyen csajokon jokat lehet rohogni mikor meg vannak sertodve azon hogy hogy beszelnek roluk. Nameg neha az erosen diszbuzi fiukon is. eszmeletlen hova fajult a vilag.
  • gergely1991
    #21100
    Milyen meglepő.:O
    Valamikor mindig ilyen 12-14 évesen sarki krvnak öltözött lányokat láttam cigivel vagy piával a kezükben,no meg a 22 óra utáni elkallódás.Ezt hívom én szülői "fail"-re nevelésnek.
  • Masakari
    #21099
    Illetve amúgy anno iwiw/myvip-en ment ugyanez,csajozós oldalon nehezebb leszűrni a valós adatokat.Itt ugye ez valamivel egyszerűbb,csak azért nem árt figyelni.
  • Masakari
    #21098
    Naja,bár a csajozás azért túlzás.De annyit megér hogy megnézzem mennyire hajlandó vissza írni a "nem túl jó" angolja ellenére és ha ír akkor legalább lehet lesz még 1 ember akivel értelmesen lehet beszélni(annak ellenére hogy francia :D)+ mikor szombat este elköszönt akkor valahogy úgy mondta hogy "reméli még valamikor/legközelebb találkozunk" vagy valami ilyesmi,elég hulla fáradt voltam szóval örültem hogy válaszolni tudtam neki nemhogy megjegyezni :D

    Egyébként fb-vel is az a baj mint iwiw-el és myvip-el hogy pont a "hülyébb" csajok sok kamu adatot tesznek fel,meg ilyenek és sokszor tudatosan szűrni kell a kamu adatokat/képeket. Az értelmesebbek meg vagy nem tesznek fel semmit,vagy a nagy részük csak az ismerőseiknek elérhető,ami elég problémás ha nem ismerősöd a csaj:)
  • ioinme
    #21097
    Amúgy ez tök fura tényleg, hogy újabban én is facebookon nézegetek lányokat nem társkeresőkön meg egyebeken. Egyszerűen a facebookon lehet lecsekkolni a legtöbb adatot egy adott emberről, és itt is vannak fent a legtöbben.
  • IXEMGabeo
    #21096
    igen én is a sok öntelt és beképzelt sportolóra gondoltam, akik kissé elfelejtették honnan jöttek...

    hmm... persze, hogy nem bűn:D

    érdekes olvasni mostanság mennyire sok fb-on a csajozás:O
  • Masakari
    #21095
    20 lesz nemsokára,na meg nem hagytam elkallódni,inni se iszik meg szórakozóhelyekre se jár.

    IXEMGabeo:Azért én úgy gondolom, hogy sportolók esetében bizonyos határokat betartva belefér az ha felnéznek rájuk az emberek és példaként tekintenek rájuk.Persze itt is rohadt sok esetben átestek egyesek a ló túloldalára,de ez megint csak a média meg a profit orientált világ hibája.

    Én most a hétvégén Párizsban voltam és ott lettem "szerelmes",valami kurva aranyos csajjal találkoztam. Mondta,hogy nem valami jó az angolja de egész lelkesen próbált kommunikálni,üdítő volt a többi általam(lakótárs,többi gyakornok)ismert francia után mert azok hajlamosak leszarni hogy nem beszélek franciát és nem értem miről megy a társalgás. Sajna volt barátja de ettől függetlenül most készülök neki írni fb-n mert ugye az nem bűn:Ð
  • ioinme
    #21094
    Be fogom próbálni ezt a jobb agyféltekés dolgot feltétlenül. :) Mindig is érdekeltek amúgy az új dolgok minden téren, afféle kalandor típus vagyok, ha tehetném járnám is a világot, na de talán majd egyszer erre is sor kerül, szeretek nagy hülyeségekbe belevágni.

    Nem adom lejjebb, ez egy jó szűrő attól függetlenül hogy kb. mindenki fennakad rajta. Perpillanat már jópár hónapja nem is lenne időm egy kapcsolatra. Melózok, tanulok, blogolok egyszerre, tanulok az államvizsgára, így semmi szabadidőm nincs, vagy csak nagyon kevés, de azt meg önző módon magamra "pazarolom".
  • clio1616v
    #21093
  • clio1616v
    #21092
    használd a jobb agyféltekédet...

    elolvastam hétvégén egy könyvet, a jobb agyféltekés rajzolásról... hasznos volt

    olyanokat látok azóta amiket eddig nem
  • chhaya #21091
    Ne is add lejjebb soha, nem éri meg. :)
  • ioinme
    #21090
    Mondasz valamit! Mindenesetre tök véletlen jött ki így! Sajnos amúgy az is a baj hogy túlzottan is válogatós vagyok. Oké hogy mindenki minőségi barátnőt akar magának, de én néha olyan szűrőket feltudok állítani magam előtt hogy csak na. És aztán lesek hogy még mindig nincs meg az igazi. :)
  • chhaya #21089
    #21086
    #21088

    :D
  • clio1616v
    #21088
    mindenesetre csajozási stratégiának se utolsó, amit csinálsz

    elkezded szidni a lányokat, hogy ilyenek meg olyanok és akivel éppen beszélsz, annak meg azzal bókolsz, hogy végre egy normális lány, aki kivételes nem olyan, mint a többi :)
  • clio1616v
    #21087
    és később sem fognak

    mijá ^^
  • ioinme
    #21086
    Akkor te nem vagy normális már bocs. :-) Csak hülyülök! Ténylag annyira ritka kivételt találni hogy most komolyan azon agyalok hogy a bejegyzésed csak én látom-e vagy más is! Ez is vicc volt.
  • chhaya #21085
    24. De korábban sem érdekeltek ezek a dolgok. :)
  • ioinme
    #21084
    Szabad tudni hány éves vagy? Nyilván egy adott érettségen felül (25-30) már nem ilyenek a lányok (legalábbis már egy részük nem olyan) illetve túl fiatal korban, de a köztes állapotban sajnos nem csak én tapasztalom a dolgokat hogy így van. :\
  • chhaya #21083
    Lányból vagyok, de nem tudok nyilatkozni, tévét se nézek, a celebeket pedig nem ismerem. :(
    Jé hogy ilyen is van?!
  • IXEMGabeo
    #21082
    ennyi el is mondtátok a lényeget...ez meg azért van, mert a média ennyire befolyásolja az embereket és minden szart átveszünk az USA-tól...ott is körbe vannak rajongva a tini sztárok, énekesek, sportolók, aki meg csak van és próbálja natúr építeni a jövőjét az meg le van szarva
  • gergely1991
    #21081
    Nocsak van ilyen kultúrált,ezt el sem hiszem?!:O
    Hány éves? Mert a 12-14 év alattiakat még nem igazán érdekli "ezek".:S
  • bcrics
    #21080
    Azért, mert Ideig óráig amíg ezek a szerencsétlenek Felkapja a Pr-gépezet, annak szükséges velejárója az Ismertség,Heti Partik, ALkohol, mámor, Vagyis a Celeblét ami a legjobb fizeőeszköz az emberek közt.
    Ebből később profitálni is tud akinek elég merev a gerince és elég gátlástalan, de addig sok Péniszt meg kell Fogni.
    Így a kislányok ha sikerül neki megfognia úgy az Épp aktuális kiskedven Lőcsét ahogy azt kell, egy státuszt is kap a sperma mellé.
    Márha kitartóan és Ügyesen veri a Húst, mert akkor ő is belekerül a körforgásba, és ha szerencséje lesz, később egy Nagyszerű Hajdú petya vagy Berki krisztián vagy vmi nyálas Focista celeb barátnője lehet 0 Munkával,.
    Csak baszni kell érte.

    Dehát ezen mi nem világos.

    Szerencsére vannak még értelmes lányok is, de őket már tényleg nehéz megtalálni.

  • Masakari
    #21079
    Ez mar nekem is feltunt(Bar nekem inkabb a Megasztar kapcsan tunt ez fel a sok idiota 1 evig sztar aztan eltunik a sullyesztoben emberekkel) hogy a Plaza cicmicek elegge hajlamosak tulsztarolni oket.Van is 1 ilyen ismerosim(de most nem ez a tema :D).
    Ennek a hattereben szerintem az all hogy a nok imadnak a kozeppontban lenni(foleg a plaza cicak),es igy eleg jo lehetoseguk van/lenne ra + ugye aki hires annak van penze meg szimplan jo vele felvagni ismerosok kozott stbstb
    Lehet megkerdem hugomat neki errol mi a velemenye de o nem ez a fajta csaj,de hatha mond valami erdekeset.
  • ioinme
    #21078
    A plazma gyerekről van szó, csak valahogy kimaradt. De ugyanúgy az összes fiatalabb "celebre" rá lehet húzni ezt a sémát (SP és haverjai). Jólenne ha erről egy lány is tudna nyilatkozni hogy miét van az hogy ha valaki hirtelen bekerül a tv-be vagy híres lesz, mindenki le akar vele feküdni, meg ott lebzselni körülötte, holott ha ez nem történik meg észre sem vennék.
  • ioinme
    #21077
    Tudjátok mi a szomorú? Ezt a napokban vettem észre, és abszolút nem irigység szól belőlem, csak szimplán szomorúnak tartom hogy a csajok így gondolkodnak: mióta megy ez a csillag születik, azóta azt látom hogy egyre több csaj ismerősöm róla beszél meg kb. odavan érte... Tipikus gondolkodás ez a lányoknál sajnos, hogy ha valaki híres azzal vagy le kell feküdni, vagy ott kell nyüzsögni körülötte, de amúgy meg le lenne sz*rva. :)
  • bajgunar
    #21076
    Hát egen!
  • IXEMGabeo
    #21075
    bezony tipikus esete annak, amikor teljesen irányítás alá vonták a csajt, aki mindent megtenne a párjáért csak, mert lehet belül fél tőle...
  • gergely1991
    #21074
    Mond hogy ez csak vicc, de komolyan,ettől lehidalok.ADASDA:DASDA:SDADASDASD
    Féltékeny kis fsz az illető kicsi kis értelmiség,ennek nő nem való,gondolom egy porszívóra is féltékeny.:D
    A csajnak csak gratulálok hogy nem szakít vele már rég.-.-
  • ioinme
    #21073
    Még együtt vannak, és nem is kívánok nekik semmi rosszat egyébként, de tuti nem húzzák sokáig, úgy tudom azóta is veszekednek, és a csávó másokat is kipécézett magának féltékenykedésre. Egy biztos: ha valaha visszakönyörögné magát az ominózus hölgyemény, elküldöm a búsba de csak úriemberesen.
  • ioinme
    #21072
    Eszembe jutott egy régebbi, de szerintem nagyon durva történet ami velem esett meg még régebben, gondoltam elmesélem hogy lássátok, a nők ilyenre is képesek, legalábbis egynémelyik. Korábban volt egy nagyon jó lánybarátom. Ha lehet lány és fiú között tökéletes barátság, akkor az majdnem az volt. Nem voltunk egymás legjobb barátai de nagyon is jól komáltuk egymást. Olyannira hogy elmondta ha baja volt, sokszor nekem panaszkodott, amit én nem bántam mert nem akartam tőle semmit, nem érdekelt hogy lelki szemetesnek néz vagy akármi másnak, mert tényleg csak barátként tekintettem rá, és ő is viszont. Olyannyira jóba voltunk hogy engem tekintett a legjobb fiú barátjának, egy alkalommal pedig mikor nagyon nagy gázban volt a családja anyagilag, kisegítettem egy csekély összeggel (mert nálam sem volt több sajnos)

    Jó tett helyébe jót várj, így tartja a mondás. De valahogy nem volt igaz. Nemsokkal ezután összejött egy sráccal, aki kb. tulajdonként kezdte kezelni, és ő ezt nem vette észre. Értem ezalatt azt, hogy rohadt féltékeny volt kb. mindenkire aki a közelében volt vagy akivel beszélt. Rám pedig különösen féltékeny volt. Aztán végül egyre többet veszekedtek miattam, mert az a barom nem volt képes megérteni hogy én soha nem tudnék úgy tekinteni rá, meg ő sem rám. Ha így lett volna rég összejöttünk volna, és neki esélye nem lett volna már összejönni vele. A dolog csattanója: egy nap közölte velem levélben a csaj, hogy soha nem akar beszélni velem mert nem tetszik a fiújának. A hab a tortán már csak az volt, amit utólag tudtam meg: nem osztott semmiféle ultimátumot a srác, hanem a lány látta így jobbnak, hátha nem veszekednek.

    Ez nekem annak idején nagyon rosszul esett. Főleg hogy hányszor és mennyire segítettem neki. Ja, és egy olyan ember tette ezt meg, aki váltig hangoztatta, hogy a barátai az elsők. =) Kicsit ironikus. Nem tudom ki hogy van vele, de nekem ha a párom akarna ennyire beleszólni a baráti körömbe meg eltiltani emberektől, vagy csak szimplán balhézgatna miatta, otthagynám a fenébe.
  • gergely1991
    #21071
    Hogy ismerkedtél össze? Chaten(ismét)?
  • IXEMGabeo
    #21070
    helyes, akkor sok sikert kívánok:) Add önmagad és nem lesz probléma, mondjuk minden 2 emberen múlik.:)

    Én örömmel jelentem, hogy megtörtént az első igazi "mindenes" éjszaka a barátnőmmel. Jó volt csak ennyit mondok;)
  • bajgunar
    #21069
    Tegnap este írtam neki egy halál normális levelet.
    Megköszöntem amiért ilyen volt.
    Majd töröltem facebook-ról!
    Email-em, telszámom, msn-em tudja, vissza is tud jelölni (nem tiltottam).
    Ha akar, majd jelentkezik.
    De mivel fb-on is aktívkodik, de válaszolni nem tud, így meguntam a dolgot!
    És igen, úgy néz ki, találtam másik lányt :D
    Akivel közös hangon gondolkodunk, vélekedünk! (eddig).
    De még nagyon az eljén járunk a dolgonak, de már "komázzuk" egymást.
  • Strahd_
    #21068
    Es mit ernel el vele? Semmit. Jobban jarsz ha "ignoralod" ha lesz meg valami belole ugy is jelentkezik te meg tudsz mas lanyra koncentralni aki meg is eri az idodet.te is jobban jarsz, es ha nem futsz utana mint egy kiskutya akkor lehet o fog vissza alarni jonni ha meg n akkor is rengeteg bajlodast es felesleges agyalast megusztal