22708
nincs egy normális lány, aki nem csak külsőleg hanem belsőleg is kibírható
  • clio1616v
    #22587
    meg saját magát

    annyiban érdekelt és érint a dolog, hogy én is jártam már így csajjal és az ilyen nőknek komoly betegségük van, ami kezelésre szorul, haragudni nem, de kezelni kell őket
  • kamionosjoe
    #22586
    En meg egyszer regen beszoltam neki, aztan azota en vagyok a föellenseg. Inkabb hozza se szolok mar.
    Amugy en azt mondom jobb a bekesseg, de mivel eddig folyton csak beszologatott nem tudtunk kibekülni.

    Videobaby elöször nem is engem vert at hanem öt, meg egy kezzel faragott szives nyaklancot is küldött neki postan. Szoval nem hiszem, hogy összejött volna vele.

    Videobaby 45 eves a lanya meg 17 jelenleg.

    En ugy vagyok vele, ami mar megtörtent nem lehet rajta valtoztatni, annyit tehetünk, hogy levonjuk a tanulsagot es legközelebb akkor nem esünk ugyanabba a hibaba.
    Nem is haragszok mar ra, azota is beszelgettünk nehanyszor.
  • clio1616v
    #22585
    bébi, ha nyilvánosan konfrontálódsz emberekkel, akkor ne csodálkozz rajta, ha téma vagy

    amit tudok rólad és ami alapján hozzádállok:
    felraktál egy fotót egy masszív lányról 26 évesnek nézett ki a fotó alapján, állítólag másokkal elhitetted, hogy te vagy és átverted kamionosjoet, mert ha minden igaz, akkor a fotón nem te voltál, hanem a lányod - ezek alapján minimum 46 éves lehetsz

    igaz, hogy a fentiek feltételezések és lehet, hogy egy 50 éves ember vagy, de ez a nemkorrektség fogalmát kimeríti
  • videobaby
    #22584
    clioka ne kíváncsiskodj, van magad élete, azzal legyél elfoglalva. már kértelek rá ha meg ennyire unalmas a sajátod, akkor örömködj csak, mert én aztán téged is úgy, de úgy szeretlek... elképzelni nem tudod pletykafészek.
    #22582 hajaj :D
  • clio1616v
    #22583
    na meséj
  • IXEMGabeo
    #22582
    o vele tuti nem jott ossy 100% ig biztos lehetsz benne es errol Bebike is tudna meselni:P:P
  • clio1616v
    #22581
    persze, hogy nem abszolút érvényű, de 90%-ban igaz

    így van mindenkinek szüksége van szexre, viszont - aki minden nap 3-4szer szexel a párjával, az kevésbé kívánja a szexet

    egy nőnek nagyon sok mindennek meg kell lennie, biztonság pénz egyszóval egzisztencia, hogy a szexet kívánni tudja, ezzel szemben egy férfinek kaja kell és szex, minden más sokadlagos fontosságú
  • norbre
    #22580
    hát nem tudom.. szeritnem mindenkinek szüksége van szexre és akkor is vonzza a a faszik tekintetét egy nő átsejlő mellbimbója ha van szex rendszeresen az életében.. ugyanakkor nem mondanám hogy ez értékesebb lenne mint az hogy egy nő személyisége milyen..

    azt sem gondolnám hoyg a legtöbb nőt pusztán luxussal le tud venni egy tapló síkhülye a lábáról..

    szóval ez az elmélet nekem sántít

    én arra az összevetésre gondoltam hogy a nők tudnak úgy öltözni hoyg alig tudod megállni hogy fixírozd a fenekét, mellét vagy a tevepatát, de egy faszinak ritkán bámulja az elsődleges nemi jegyeit egy csaj pusztán azért mert kihívóan öltözködik :)
  • clio1616v
    #22579
    ugyanazmi az amit minden nő megkap, bárhol bármikor? ez a szex, ugyanis ha egy nő dugni akar, akkor 1 percen belül talál faszit, aki hajlandó megdugni

    mi az amit egy nő nehezen kap meg ez a pénz, illetve sosem eleget :) ezért nekik az ékszer a pénz a luxus, az ami nem áll rendelkezésre

    kinek mi az értékes, mindenkinek az az értékes, amire szüksége van és kevés van belőle
  • norbre
    #22578
    hát nem vagyok benne biztos hogy ez ugyanaz a hatás
  • clio1616v
    #22577
    de tudnak a pasik is, drága óra szándékosan kivillantva az öltöny alól, illetve ékszerek autókulcs stb. ezekkel a nőkre olyan hatással vannak mint ránk a nők az átlátszó toppal

    nőknek az ilyen férfitól a pénz kell, nekünk az olyan nőktől a szex
  • norbre
    #22576
    én azt veszem észre, hogy a csajok általában összekeverik a csinos, szexi, kihívó és közönséges fogalmakat.. divat úgy öltözködni, hogy mindent mutatnak, pl jóganadrág, full szűk farmerok amiben minden idom, forma látszik, sokszor a tevepata is, illetve cici és tiplihangsúlyos felsők..

    a magam részéről én munkahelyen, vagy egy délutáni sétára (kiránduláshoz, sporthoz) való felöltözésnél szívesebben venném ha a nők pusztán csinosan öltözködnének.. néha kb az az érzésem egy óra séta, vagy akár egy futóedzés után, hogy erotika kiállítás van a városban..

    nyilván kinek mi, de ha egy nővel ismerkedek akinek átlátszik a melle a pólón keresztül, kb egyértelmű hogy mit akarok tőle és mit nem akarok .. pl barátnőnek biztos nem, illetve ne vegye zokon ha egy beszélgetésnél nem fogok mindig a szemébe nézni ;)

    vágom h ezt sok nőnek nehéz megérteni, mert visszafelé a pasik nem is tudnak hasonlóan (kihívóan, közönségesen) öltözködni, ami mondjuk hasonló hatásokat váltana ki a csajokból..
  • clio1616v
    #22575
    te most összejöttél videóbébivel? állítólag kamionosnak összetörte a szívét - gondoltam megkérdezem hátha ezért vagy ilyen ellenséges másokkal
  • clio1616v
    #22574
    tisztázzuk szerintem neked mit jelent a gáz melléknév, mert a főnevet tudjuk szerintem
  • clio1616v
    #22573
    elmondom mi gáz és mi nem az:

    gáz ha sportcipőhöz magasszárú zoknit veszel és rövidnadrágot, szandálhoz bármilyen zoknit, öltönyhöz sportcipőt vagy ha kövér vagy feszülős pólót, toppot vagy akármit ami feszülős, gáz ha az auchan tesco vagy hasonló szupermárketekből öltőzködsz fel bármilyen ruha vagy kiegészítő is legyen a leggázabb a kuponokért vagy bélyegekért kapható cuccok táska pl.
  • Greencola
    #22572
    Kocsis vagy ambrus ha jól sejtem valami itteni tagok, ugye? :) Nos, felőlem azt gondolhatsz amit akarsz, ha nem bántjuk egymást minden oké. Elfogadom a másik ember hobbiját. :)
    Viszont ha így állsz hozzám, akkor nem szerintem ne nagyon beszélgessünk, mert így nehéz haverkodni. :(
  • Fresh Duke
    #22571
    3 nap alatt nyitottál 7 topikot, mindegyiknek az volt a vége, hogy a többiek csak fogták a fejüket. Voltak értelmes megnyilvánulásaid itt is, talán vissza tudsz olvasni.

    Igazából nem tudom eldönteni, hogy kocsis vagy ambrus vagy, de mondjuk nem is igazán érdekel. A lényeg, hogy...
  • Greencola
    #22570
    Nem ezt kérdeztem. Megint nem tudsz mondatot értelmezni. :(

    (Ráadásul ilyen következtetést levonni egy ismeretlenről, mondjuk akiről tudsz max 2 kósza információt, elég meredek, és ostoba hozzáállás.)
  • videobaby
    #22569
    ezek szerint egy okos lány az egy pszichiáter, aki, miután eltöltött egy estét a kliensével, megpattan a semmibe.
  • Fresh Duke
    #22568
    Gáz vagy. Tessék.
  • Greencola
    #22567
    Jobban szeretem az egyenes, konkrét válaszokat.
  • Greencola
    #22566
    Én megválogatnám a helyedben, hogy mire modom, hogy gáz. Ami nem akaratlagos hiba, és amin nem lehet változtatni, aznem lehet gáz.
  • Fresh Duke
    #22565
    Na, nem, úgy az egész elég gáz. De már az is gáz, hogy ezt kérdezed...
  • Greencola
    #22564
    Mármint az, hogy látszik?
  • Fresh Duke
    #22563
    Ha nincs neki, akkor elég gáz.
  • Greencola
    #22562
    Mester, én ezt nem értem. :(
  • mester1987
    #22561
    Egy okos lány meghallgat mindent, de nem hisz el semmit, csókol de nem lesz szerelmes, és távozik, mielőtt őt hagynák el
    M.M.
  • mester1987
    #22560
    le(j)hetséges :D
  • mester1987
    #22559
    Gáz hát, tedd be sütőbe még, míg nem ropog és vidd el szalonba ha lejhetséges.
  • Greencola
    #22558
    Nah, halljátok, nem akarok erről külön témát nyitni, szerintetek gáz, hogy ha egy lányon fehér top van (ujjatlan póló gyengébbek kedvéért) és picit átlászik a melltartó vagy a cici?
  • clio1616v
    #22557
    A kor is igen.
  • Greencola
    #22556
    Na jó talán a nem igen.
  • Greencola
    #22555
    Ugyanennyi erővel lehetek fiú, 10 éves is. A kor és a nem nem számít.
  • clio1616v
    #22554
    mert lány vagy és 22 éves
  • Greencola
    #22553
    Miért lehetek érdekes ember?
  • Fresh Duke
    #22552
    Írtam ide vagy 3-t... :)
  • Greencola
    #22551
    Te is. ;)
  • Greencola
    #22550
    Persze! Hiszen én nem is akartam velük ilyesmit.
  • clio1616v
    #22549
    ezt a lefekvés dolgot többször említed, ez frusztrál téged?
  • Fresh Duke
    #22548
    A kommenteidet olvasva... elég érdekes ember lehetsz...