22708
nincs egy normális lány, aki nem csak külsőleg hanem belsőleg is kibírható
  • atila4
    #21267
    Azon vagyok, de egy olyan valakit aki a nagy Ő volt nehéz elfelejteni...
  • bcrics
    #21266
    Lépj tovább, ő már továbblépett.
  • pett3rson
    #21265
    Ez már csak így működik.
  • atila4
    #21264
    Na ma találkoztam utoljára a már volt barátnőmmel. Mondtam neki, hogyha mégiscsak én kellek neki, akkor tudja hogy hol kereshet meg, de nem fogok rá várni. :( Most olyan érzésem van, hogy az agyam azt súgja felejtsek minél előbb, de a szívem utána rohanna :S
  • atila4
    #21263
    Köszönöm mindenkinek aki elmondta a véleményét! Igen csak én tudok ebben dönteni, hogy kínzom magam és hátha vagy hagyom a ...-ba.

    Még van időm eldönteni, nem hajt a tatár.
  • clio1616v
    #21262
    a változás mérőszáma az idő, több idő alatt több dolog történik veled

    a börtönös sztorinak is az a lényege, hogy egész egyszerűen, ha nem történik veled semmi, azaz nem csinálsz semmit, akkor nincs változás

    te vagy aki változtatni tud
  • Pretorian
    #21261
    Biztos emlékeztek még mit össze sirámkodtam itt is, és még egy rakás egyéb topikban is kicsit több mint 2 évvel ezelőtt, amikor vége lett a dolognak köztem és a férjezett 2 gyermekes lány között.
    Sokan írtátok akkor is, hogy majd az idő elsimítja a dolgot.
    Én már akkor is tudtam, hogy nem az idő lesz az, ami majd átsegít egy ilyen helyzeten, és le is írtam.
    Ha mondjuk egy fájdalmas szakítás után azonnal bezárnának egy szobába, ahol éveket kéne eltöltened anélkül hogy bármilyen kontaktod lenne a külvilággal, nem változna meg semmi.
    Mondjuk 5 év múlva valaki kiengedne.
    Úgy jönnél ki ahogy bementél, persze ha kibírnád ép elmével.
    Többen mesélték, hogy pl. hosszú börtönévek alatt egyszerűen megáll BENNED az idő.
    Te magad alig változol, viszont a világ odakint annál többet.
    Oda akarok kilyukadni, hogy nem az idő változtatja meg a dolgokat, hanem a mindenféle történések, amelyek egymást követik az időben.
    Vagyis az állapotokat csak a cselekvés és a történés változtatja meg.

    #atila4

    Ha tényleg akarod ezt a lányt, keresd meg azt a határt ameddig még elmehetsz hogy visszaszerezd őt.
    Egyszerűen tedd azt, amit úgy érzel, hogy tenned kell.
    Azt viszont ne felejtsd el, hogy ezt a határt te húzod meg saját magadnak, nem ő.

    Ennél nagyobb okosságot nem tudok és nem is akarok mondani, egyszerűen nem lenne értelme.
    Ahogy pett3rson is írta: különbözőek vagyunk. Nem látunk bele egymás fejébe/érzéseibe/érzelmeibe.

  • FrezeR
    #21260
    Ha te vagy a nagy ő számára azt kérdés nélkül is kellene tudnod és neki is. De igaza van az előttem szólónak annyiban, hogy ez a te életed a te döntéseid mi max véleményezünk.
  • atila4
    #21259
    Holnap fogok vele talalkozni. Megnezem, hogy hogyan viszonul hozzam. A szemeben latni fogom, hogy hianyolka-e az olelesem vagy nem. Megkerdezem, hogy en vagyok-e a nagy o vagy sem. Ha igen akkor velem kellene lennie nem azzal akibe most beleszeretet. Ha meg nem lezarom a dolgot es ha egyszer ugy erez akkor felkeres.
  • FrezeR
    #21258
    Talán azért is beszél veled gyakrabban mondhatni felszabadultabban, mert most nem érez nyomást magán, mert amíg veled volt kifelé vágyott már a kapcsolatból. Nem tudom én azért nem biztos, hogy nagy reményeket fűznék hozzá ha már egyszer elhagyott akkor megteheti még egyszer. Neked most jól esik, hogy több figyelmet kapsz tőle de ha neki is te voltál vagy lennél a nagy ő akkor nem hagyott volna el, tök mindegy mi az indok.


    "Tavaly Badacsonyt masztuk meg, lehet ha olyan helyre negyunk akkor rajon, hogy velem szeretne lenni"
    Nem tudom ezt hogy érted, de kétlem, hogy arra kellene alapozni egy kapcsolatot, hogy ilyen felismerés alapján legyen belőle valami.
  • pett3rson
    #21257
    Ezt nem nekünk kell eldönteni, hanem Neked!

    Nem Mi éljük a Te Életed, hanem Te. Nem tudjuk, hogy milyen körülmények között éltetek, mit gondoltatok egymásról, mit éreztetek egymás iránt, miért működött eddig és most miért is nem működik?
    Ezeket gondold végig és még ezer más dolgot, ha még mindig vágysz arra, hogy továbbra is fenntartsd vele a kapcsolatot, akkor keresd Őt és mond is el Neki amit érzel, amit gondolsz erről a szituációról.
    Fogd fel egy próbának, nagy valószínűséggel "csak" tesztel a csaj, hogy komolyan gondolod-e ezt az egészet. Persze lehet, hogy nem és csak egy csélcsap ribanc, elnézést a kifejezésért.

    Saját példát felhozva, hogy ne csak levegőbe beszéljek, Velem hasonló dolog történt, 6,5 év után döntött úgy az akkori párom, hogy neki ebből elege van és már talált is egy másikat akivel együtt akar élni ezután. Kurva szar volt, elhiheted, hogy most kb. tudom mit érezhetsz, bár lehet Te attól fényévekre vagy..vagy Én attól, ez most lényegtelen...
    szóval szakítás, gondolkozás és továbblépés. Szerettem ugyan, de el tudtam engedni, valahol tudat alatt már Én is azt akartam, hogy legyen vége. Az Élet ment tovább és nem döntöttem rosszul, most is van párom és már a babát várjuk.

    Az Élet útjai kifürkészhetetlenek, de majd idővel megtanulod, hogy nincs mindennek vége, ha az aktuális már nem akar Veled lenni. Az idő többnyire elmulasztja a sebeket, csak azt nem tudjuk, hogy mennyi idő múlva..ha egyáltalán elmúlik :)
  • clio1616v
    #21256
    Az szokott lenni, hogy a nők elhagyják a párjukat egy jobb reményében, de rájönnek, hogy mindenki másképp egyforma.

    Minden rajtuk múlik, csak ezt nem tudják.

    Ezért ez a kis kurva is most visszakönyörgi magát hozzád, te meg szépen bekajálod, ahelyett, hogy egy másik lány után néznél, aki esetleg tudatosabban él.
  • atila4
    #21255
    Akkor szerintetek mit tegyek? Amiota szakitottunk tobbet beszel velem nap mint nap mint mikor jartunk. Lehet most valami ujra vagyott?
    Megbeszeltuk, hogy nyaron elemgyunk kirandulgatni
    mint tavaly. Tavaly Badacsonyt masztuk meg, lehet ha olyan helyre negyunk akkor rajon, hogy velem szeretne lenni. Megint pont a Badacsonyt megmaszni!
    Hetente fogunk talalkozni es mindennap beszelunk. Ez jo vagy szakitsam meg vele szo nelkul az osszes kapcsolatot?
  • gergely1991
    #21254
    Nem fűzök jó reményeket,esetleg rontanál a helyzeteden az "újbóli románc" érdekében.Ideje szerintem egy "normálisat" keresni.Ő meg majd megtudja később hogy rohadtul tévedett(hadd legyen neki amolyan későbbi megbánása).Még azt is merem állítani hogy hazudik.
  • Steve Q
    #21253
    Elvileg vissza, max. nem most rögtön. Talán pár hónap vagy év múlva.
  • atila4
    #21252
    Sziasztok! 2 es fel ev utan szakitott velem a baratnom egy masik pasi miatt. Aztmondta szeret es szeret velem lenni, de mar nem szerelmes belem. Megbeszeltuk, hogy talalkozni fogunk hetente 1-szer. Szerintetek vissza tudom hoditani? Nekem o a nagy o :)
    Valami tippeket is elfogadnak.
  • clio1616v
    #21251
    már írtam, a KFCről hasonlót

    Rendelsz és utána megkérdezed, hogy mikor lesz legközelebb szüneted?

    ha megmondja már egy jel, hogy bejössz neki
  • Narxis
    #21250
    Kösz a tippeket, majd mondom neki.
  • pett3rson
    #21249
    Névjegykártya egy tinédzsernél? bár lehet Én értettem félre, de azért fiatalok dolgoznak mekiben. no mindegy, de egy cetli még működik persze.
  • Abraham1
    #21248
    Nem hoznám döntéshelyzetbe ott azonnal, elég váratlan és lehet, hogy a kollégák is hallanék, ezért több mint valószínű, hogy kínosan nemet mondana. Munka után megvárni is elég "fura".

    Letennék a pultra egy névjegykártyát és odatolnám neki: "Szeretném ha felvennél" (facebookon) ennyi.
  • gergely1991
    #21247
    Nem a munkahelyén kellene hanem, a "műszak" után leszólítani....
  • pett3rson
    #21246
    Hát, igazából van akinél akár ez is működhet, a spontán és rövid bevezetővel előadott számcsere. Ha mosolyog, de nemet mond akkor még mindig van esély, például rögtön lehet váltani egy: "Akkor visszajövök, ha végeztél és hazakísérlek!" szövegre.

    Személy szerint a lassabb, beszélgetős, viccelődős párbeszédek híve vagyok.
  • Narxis
    #21245
    Üdv.

    Egy haveromnak megtetszett egy csaj a mekiben, de nem tudja hogyan szólíthatná le. Én azt tanácsoltam, hogy legyen őszinte, pl. mondja ezt mikor átveszi a hambit, hogy "Helló tetszel nekem, megadnád a számod?" De nem tom, hogy jó tanács-e vagy pedig várja meg míg végez a munkával és aztán szólítsa le. Ti mit tennétek?
  • clio1616v
    #21244
    vidd be szervizbe :D

    vagy cseréljék ki garanciában
  • chhaya #21243
    Sajna. Gyári hibás. Nem szeret dorombolni. :(
  • clio1616v
    #21242
    akkor a tiéd elég vadóc :D
  • chhaya #21241
    És harapdálni, amiért felkeltettem, jah. :D
  • clio1616v
    #21240
    kis gombolyag

    amikor így a hátukat végigsimítod és már ébredeznek, akkor olyan jóízűt tudnak nyújtózkodni ^^
  • IXEMGabeo
    #21239
  • chhaya #21238
    Ő meg az enyém.

  • clio1616v
    #21237
  • clio1616v
    #21236
    vannak ám cicák :)
  • chhaya #21235
    Akkor átalakulnék macskanővé és tök boldog lennék!
  • clio1616v
    #21234
    majdha több ezer cic jönne veled szemben az utcában... ^^
  • chhaya #21233
    Az állatokkal igen, az emberek problémásabbak. :D
  • IXEMGabeo
    #21232


    legalább a cicákkal jóban vagy
  • chhaya #21231
    Vidékieknek tényleg nehéz megszokni a városi nyüzsit, pláne annak, aki amúgy sem annyira társasági lény. Én a mai napig nem tudom megszokni a zsúfoltságos és a rohanást, pedig gyakorlom egy ideje. :) És amikor kérés nélkül kapod az arcodba folyton az embertömeget, akkor nem olyan meglepő szerintem, ha egy közeli-távoli ismerős éppen kevésbé érdekel...
  • clio1616v
    #21230
    hogy érzed? ki fogja bírni a kapcsolatotok a megpróbáltatásokat?
  • pett3rson
    #21229
    költözés miatt, párommal semmi gond, hiányzik csak, de még pár hét és jön fel Ő is Pestre :)

    de amúgy más is, most ilyen időszakom van, kicsit feszkósabb lett az életem, de majd megoldom, azért van :)
  • IXEMGabeo
    #21228
    hogyhogy mélyponton vagy? milyen téren? Költözés miatt vagy netán volt valami nézeteltérésed a pároddal?